Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
ηρεμια θελει... και κυριως οχι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ αγχος... μπορει να φερει καταστροφες το πολυ αγχος, δεν πρεπει να κουραστουμε απο τωρα γιατι αν κουραστουμε τι θα κανουμε το Φεβρουαριο?? :P ολα καλα θα πανε στο τελος, θα τελειωσουμε εμεις, θα ερθουν οι επομενοι και οι επομενοι και οι.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ηρεμια θελει... και κυριως οχι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ αγχος... μπορει να φερει καταστροφες το πολυ αγχος, δεν πρεπει να κουραστουμε απο τωρα γιατι αν κουραστουμε τι θα κανουμε το Φεβρουαριο?? :P ολα καλα θα πανε στο τελος, θα τελειωσουμε εμεις, θα ερθουν οι επομενοι και οι επομενοι και οι.........

Γενικα, οι πανελληνιες ειναι υπερεκτιμημενες απο ολες τις αποψεις.Εχουν βαλθει τα φροντηστιρια να ανχωσουν τα παιδια, για να κανουν περισσοτερες ωρες μαζι τους,αλλα απο αυτα που καταλαβα περυσι ενα εχω να πω. Δεν χρειαζεται ανχος.- Απλες εξετασεις ειναι δεν αλλαζει κατι, και ουτε ειναι τοσο δυσκολες οσο τις παρουσιαζουν.Πολυ κακο για το τιποτα,αν υπαρχει ενα βασικο προγραμμα, και λιγο θεληση τα πραγματα ειναι πολυ απλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ κάνω: (Για θετική κατεύθυνση)
4 ώρες Μαθηματικά (2 φορές....δυο ώρες κάθε φορά)
3 ώρες Φυσική (2 φορές... μια μιση ώρα κάθε φορά)
2 ώρες Έκθεση
2 ώρες Χημεία
1.5 ώρα Βιολογια Κατεύθυνση (μπορεί να αλλάξει και να γίνει 2ωρο)
1 ώρα Βιολογία Γενικής

13.5 ώρες Σύνολο, πιστεύω πως είμαι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
εκτος βιολογιας τις ιδιες ωρες με μενα κανεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
1, αλλα οπως ειπα εχω αρχισει απο περυσι... μονο εσυ μπορεις να ξερεις αν σου φτανουν οι ωρες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εγω κανω 5 ωρες μαθηματικα κατ
3 ωρες φυσικη
2 ωρες χημεια
2 ωρες βιολογια κατ
2 ωρες εκθεση
μαθματικα γπ και αοθ εναλλασσονται 2ωρες το ενα μια το αλλο και αντιστροφα ανα μια εβδομαδα
Παλι καλα εχουμε την παρασκευη κενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
τελικα θα παω φροντιστηριο!αρχαια λατινικα βιολογια !λετε να παω τιποτα αλλο?οπως π.χ ιστορια?

Για ιδιαίτερα τις βρίσκω πάρα πολλές τις ώρες. Η γνώμη μου είναι ότι με τα ιδιαίτερα απαιτούνται οι μισές ώρες από όσες σε ένα φροντιστήριο.


δηλαδη ενας βασικος μισθος με τοσες ωρες δεν θα φτανει!!!αχαχαχ α οφφτοπικ.συγχαρητηρια που περασες στο φυσικο!και πολυ περισσοτερο που περασες σε αυτο που σου αρεσει!!μακαρι και εγω του χρονου αν εχω πολλα μορια(μονο με θαυμα:)) να εχω τα κοτσια να κανω κατι τετοιο με αυτα που μ αρεσουν και εμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδια εδωσα πανελληνιες το 2010 αλλα επειδη θελω να ξαναδωσω και φετος μπορει καποιος να μου πει αν η προφορικη μου βαθμοι ισχυουν ακομα?
εχω την εντυπωση πως ναι αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος..οποιος γνωριζει να μου απαντηση ...ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια εδωσα πανελληνιες το 2010 αλλα επειδη θελω να ξαναδωσω και φετος μπορει καποιος να μου πει αν η προφορικη μου βαθμοι ισχυουν ακομα?
εχω την εντυπωση πως ναι αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος..οποιος γνωριζει να μου απαντηση ...ευχαριστω!
Ναι,οι προφορικοί σου βαθμοί ισχύουν κανονικά,όπως και ο βαθμός απολυτηρίου σου(εννοειται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ για θεωρητική κάνω :
5 ωρες Αρχαία (2 γνωστό-2 άγνωστο και 1 γραμματικη)
2 ώρες Λατινικά
2 ώρες Ιστορία
2 ώρες Κείμενα
2 ώρες Εκθεση
και 1 ώρα Βιολογία γενικής
Σ'υνολο : 14 ώρες τη βδομάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
τελικα εγω θα κανω,4 ωρες αρχαια,2 ωρες λατινικα,1 βιολογια σε ολιγομελες τμημα.(3-4 ατομα).αλλα μαλλον 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ από θετική κάνω:

4 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης (φροντ.)
3 ώρες φυσικής κατεύθυνσης (φροντ.)
2 ώρες χημεία (φροντ.)
2 ώρες βιολογία κατέυθυνσης (ιδιαίτερο)
1 ώρα βιολογία γενικής (ιδιαίτερο)
1.5 ώρα έκθεση (ιδιαίτερο)

σύνολο: 13,5 ώρες την εμδομάδα και νομίζω πως είναι καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πώς και έτσι μισά-μισά τα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ξέρετε που μπορώ να βρω την βιολογία γενικής?σε βιβλιοπωλεία δεν υπάρχει. από γνωστούς όλοι την πέταξαν . έστω και ηλεκτρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
https://www.free-ebooks.gr/gre/ebook/846 πάτα εκεί που λέει PDF στα ελληνικά(πράσινο πλαίσιο ) για να κατεβάσεις το βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ειναι η καινουργια εκδοση ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω κανω:
3 ωρες μαθηματικα κατευθυνσης
3 ωρες φυσικη
2 χημεια
2 βιολογια
2 εκθεση
1+1/2 μαθηματικα γενικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top