Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Georginaki

Νεοφερμένος

Η Georginaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Hello! Εγώ δίνω φέτος για δεύτερη χρονιά. Εύχομαι σε όλους σας καλή επιτυχία και πότε να μην αφήσετε το στόχο που βάλατε, όσο δυσκολα και αν σας φανούν τα πράγματα! Και θα πρέπει να οργανώσετε το διάβασμα σας με πολύ προσοχη!
Υ.Γ. Να χαρείται αυητ την τεέυταια χρονιά στο σχολείο, γιατί σε 12 μήνες ίσως να σας λείψει. (Ξέρω τι λέω! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
προσ το παρων δεν ειμαι καθολου αγχωμενος και ετσι πιστευω θα συνεχισω για το επομενο διαστημα... νιωθω δεος τωρα που εφτασα στην γ΄λυκειου! αντε ας απολαυσουμε κ αυτην την χρονια;) την τελευταια μας ως μαθητες!....ΠΑΜΕ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
αντε αντε με φορα και τσαμπουκα!!!:)
πρωτη φορα που ειχα ξεχασει τελειως οτι τη δευτερα ξεκινανε τα σχολεια.πω πω
η μιση μερα ΧΑΜΕΝΗ:mad:...η μαλλον οχι :P....αφου θα κανουμε τη μια βλακεια μετα την αλλη(βλεπε κοινωνιολογια:clapup:) αν εξαιρεσεις βεβαια τα μαθηματα της κατευθυνσης μας.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotious

Νεοφερμένος

Ο panagiotious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Kαλή μας επιτυχία !!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μου φαίνεται παράξενο που ανοίγουμε τη Δευτέρα. Πέρασε τόσο γρήγορα... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickyt

Νεοφερμένος

Η vickyt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία!!!!!:redface: :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Μου φαίνεται παράξενο που ανοίγουμε τη Δευτέρα. Πέρασε τόσο γρήγορα... :'(
που να δεις ποσο γρηγορα θα περασει αυτη η χρονια δεν θα καταλαβεις ποτε θα ερθει ο καιρος των εξετασεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Πόσες ώρες θα έχετε μάθημα; Εγώ θα κάνω ιδιαίτερα και υπολογίζω κάτι λιγότερο από 12 ώρες την εβδομάδα συνολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω ιδιαιτερα κανω και θα κανω συνολικα 13,5 ωρες!

Τι κατευθυνση εισαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγώ θα κάνω ιδιαίτερα και υπολογίζω κάτι λιγότερο από 12 ώρες την εβδομάδα συνολικά.
Και εγω ιδιαιτερα κανω και θα κανω συνολικα 13,5 ωρες!
Για ιδιαίτερα τις βρίσκω πάρα πολλές τις ώρες. Η γνώμη μου είναι ότι με τα ιδιαίτερα απαιτούνται οι μισές ώρες από όσες σε ένα φροντιστήριο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
ποσες κανει μια θετικη σε φροντιστηριο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Σ αυτό που πήγαινα εγώ: 5 ώρες μαθηματικά 4 φυσική 3 χημεία 2 βιολογία κατ 1 βιολογία γεν 2 εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
εγω θα κανω ή 11 ή 12.
1 ωρα βιολογια
2 ωρες χημεια
2 φορες απο 1.5 ωρα φυσικη
2 φορες απο 1 ωρα εκθεση
2 ή 3 ωρες μαθηματικα κατευθ
1.5 μαθηματικα γενικης μονο τις ωρες των μαθηματικων δεν ξερω σιγουρα ακομα.... (ιδιαιτερα ολα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εγω θα κανω ή 11 ή 12.
1 ωρα βιολογια
2 ωρες χημεια
2 φορες απο 1.5 ωρα φυσικη
2 φορες απο 1 ωρα εκθεση
2 ή 3 ωρες μαθηματικα κατευθ
1.5 μαθηματικα γενικης μονο τις ωρες των μαθηματικων δεν ξερω σιγουρα ακομα.... (ιδιαιτερα ολα)

μια χαρα εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
γενικα ειναι αρκετα "ξεκουραστα" εχω μονο 2 μαθηματα την ημερα εκτος σαββατοκυριακου και υπαρχει μια περιπτωση μια μερα να εχω μονο 1 μαθημα... γενικα ειναι καλο να διαβαζουμε και μονοι μας, ενα μειονεκτημα των φροντιστηριων.. ειχα δει παιδια που καναν 20 ωρες :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βιολογία μονο μια ωρα?Εδω ακουω κανουν 3ωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
εχω αρχισει απο β λυκειου και ειμαι αρκετα μπροστα και δεν εχω λογο να βιαζομαι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πέρισυ τέτοιες μέρες άρχιζα κι εγώ μαθήματα...πέρασε γρήγορα ο καιρός.. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εχω αρχισει απο β λυκειου και ειμαι αρκετα μπροστα και δεν εχω λογο να βιαζομαι... :)

Και να μην ειχες αρχισει ,παλι δεν θα ειχες προβλημα. Θα το δειτε και μονοι σας οτι η υλη (θετικη/τεχνολογικη για θεωρητικη δεν ξερω)βγαινει ανετα μεσα στους 9 μηνες. Ανετα ομως.Το οτι καποιοι κανουν 18-20 ωρες φροντ οφειλετε στο οτι εχουν ανχωθει απο τα ιδια το φροντιστηρια. Και εγω φετος ,δευτερη φορα σχεδον ιδιο προγραμμα με το δικο σου θα εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α,οκ..εξαλλου εδω κανουν και σαν τρελοι,βαθμοθηρες...κανουν πολλες υπερβολες.Καλά εισαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top