Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
stathis απο που εισε φιλε (πολη) αμα δεν μπορεις να πεις η στειλε πμ η γραψε το πρωτο γραμμα της πολης.. (μπορει και να σε ξερω γι αυτο :P)
ειμαι απο κ-------,εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Καλή αρχή Νατάσα!:D
Ευχαριστώ βρε Ιωάννα μου!!:D(χαθήκαμε ρε....!;))
Καλή αρχή και σε σένα!!:clapup:
Ααα!Κι ένα τεράστιο respect στην υπογραφή σου...Εκτός του ότι είναι από τα καλύτερα ποιήματα,έχει και μεγάλη συναισθηματική αξία για μένα...!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Πώς νιώθουμε που έχουμε ξεκινήσει φροντιστήρια; Έχουμε μπει στο κλίμα των πανελληνίων ή ακόμα ;; Εγώ θέλω λιγάκι πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω διαβαζω αλλα δεν εχω συνειδοητοποιησει οτι το διαβασμα αυτο ειναι για πανελληνιες:worry:.ειναι καλο ή κακο;:hmm:
ειναι σαν τις αλλες χρονιες που διαβαζα για το σχολειο(αφου δεν πηγαινα φροντιστηριο) αλλα σε μεγαλυτερο βαθμο εννοειται!!:)

H natasoula... έγραψε στις 14:46, Σήμερα:

Ξεκίνησα κι εγώ σήμερα με Φυσική κι Έκθεση.......Το 'χω πάρει ζεστά το θέμα!!!:clapup:
αντε καλο ξεκινημα!!!:)
εγω και να θελω φυσικη δε μπορω να το παρω θερμα!!!:(
btw χθες εγραψα διαγωνισμα στη φυσικη ..γυρω στο 15-16...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Πώς νιώθουμε που έχουμε ξεκινήσει φροντιστήρια; Έχουμε μπει στο κλίμα των πανελληνίων ή ακόμα ;; Εγώ θέλω λιγάκι πάντως :P
αυριο το πρωτο διαγωνισμα! απο αυριο ουσιαστικα αρχιζουν ολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Εμεις Πεμπτη το 1ο διαγωνισμα
Αντε να δουμε τι θα γραψουμε :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnoula

Νεοφερμένος

Η kwnoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:)Παιδιά καλή αρχή να έχουμε!και καλό μας κουραγιο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ ακόμα δεν ξέρω πότε θα γράψω το πρώτο μου διαγώνισμα!Βλέπουμε....
Καλως ήρθες kwnoula..!!!:clapup:!!(έτσι να γινόμαστε πολλοί οι τελειόφοιτοι!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannisED

Νεοφερμένος

Ο GiannisED αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παμε δυνατα μην μασατε τιποτα και παντα χωρις αγχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δ Υ Ν Α Μ Ι Κ Α !!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μην κολατε ρε, εγω ουτε φροντιστιρια δεν εχω αρχισει ακομα.. :P (ποσο μαλλον διαβασμα...):P

Το θεμα ειναι να μην ανχωνεστε, αλλα να εχετε παντα επαφη με το διαβασμα, μην το παρατησετε γιατι μετα δυσκολο να το ξαναπιασετε... Και οσο πιο συνεχη επαφη εχετε τοσο πιο ευκολο θα γινετε το διαβασμα και τοσο πιο καλα θα γραψετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Μην κολατε ρε, εγω ουτε φροντιστιρια δεν εχω αρχισει ακομα.. :P (ποσο μαλλον διαβασμα...):P
σαν και εμενα και εσυ....χαχααχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anna fi

Νεοφερμένος

Η anna fi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια καλο διαβασμα και καλη μας επιτυχια...:clapup::)δυναταααααααααα.........:lol::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παντα με θεωρουσα μικρη και σκεφτομουνα ποτε θα ειμαι και εγω τριτη λυκειου..σαν τα παιδια εκεινα...που τους βλεπω στο δρομο και ειναι τοσο μεγαλοι ,τοσο διαφορετικοι.. Ηταν σαν ενα ονειρο να φτασω και εγω στην τελευταια ταξη ... κοντα στην ενηλικιωση ,κοντα στη καινουργια ζωη που με περιμενει εκει εξω ,μολις βγω απο το σχολειο... Κοιταξτε ομως !!! Περασαν 11 χρονια που παμε σχολειο και τωρα μας εμεινε μονο ενας χρονος !! Νιωθω πολυ ικανοποιημενη και χαρουμενη που τελειωνω και θα δωσω και την ψυχη μου για το διαβασμα ετσι ωστε να περασω εκει που θελω!Ομως,ακομα και αν δεν τα καταφερω (ολα ειναι πιθανα στην ζωη) εγω θα ξερω οτι προσπαθησα και θα ξαναπροσπαθησω μεχρι να μπω σε μια σχολη ευχαριστωντας τον ευατο μου για ολα αυτα τα χρονια σχολειου..ξεροντας δηλαδη οτι δεν πηγαν ΧΑΜΕΝΑ !
Καλη μας τυχη........ γιατι τυχη θελουμε πολυ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...θελω να ρωτησω καποια πραγματα για να παρω και αλλες γνωμες...εδωσα πανελληνιες το 2010 και δυστηχως περασα μηχανολογια επαρχια..και λεω δυστηχως γιατι οι γωνεις μου δεν ειχαν την δυνατοτητα να με στειλουν...ετσι αποφασησα να ξαναδωσω το 2011 αλλα οχι κανονικα με το 10% γιατι ειχα δει οτι οι βασεις ηταν πολυ χαμηλες και εποιανα πειραια και χαλκιδα..δυστυχως ομως παλι δεν περασα αθηνα η χαλκιδα...και τωρα ειμαι σε αδιαιξοδο δεν ξερω τι να κανω,οι επιλογες μου ειναι : να ξαναδωσω ,να παω σε ιεκ, και εμεθα επισης οτι ενας γνωστος μου μπορει να με βαλει στην πλοιαρχων...και ειμαι τοσο μπερδεμενος που δεν ξερω τι να αποφασισω...ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gver

Νεοφερμένος

Ο Gver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Παιδια αν ειναι κανενας στο σχολειο πολυτροπη αρμονια η εχει καποιον γνωστο ας μου κανει πμ θελω να τον ρωτησω καποια πραγματα γιατι αλλαζω σχολειο...(εχω φτιαξει και θεμα στο γ λυκειου κ αποφοιτοι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...θελω να ρωτησω καποια πραγματα για να παρω και αλλες γνωμες...εδωσα πανελληνιες το 2010 και δυστηχως περασα μηχανολογια επαρχια..και λεω δυστηχως γιατι οι γωνεις μου δεν ειχαν την δυνατοτητα να με στειλουν...ετσι αποφασησα να ξαναδωσω το 2011 αλλα οχι κανονικα με το 10% γιατι ειχα δει οτι οι βασεις ηταν πολυ χαμηλες και εποιανα πειραια και χαλκιδα..δυστυχως ομως παλι δεν περασα αθηνα η χαλκιδα...και τωρα ειμαι σε αδιαιξοδο δεν ξερω τι να κανω,οι επιλογες μου ειναι : να ξαναδωσω ,να παω σε ιεκ, και εμεθα επισης οτι ενας γνωστος μου μπορει να με βαλει στην πλοιαρχων...και ειμαι τοσο μπερδεμενος που δεν ξερω τι να αποφασισω...ευχαριστω!

Εδωσα και εγω το 2010, δυστιχος περασα στην εμποροπλοιαρχων, εκανα 10% γιατι ειδα και εγω τις βασεις και τελικα δεν περασα...:P
Το ΙΕΚ δεν στο προτινω, δεν εχεις τιποτα να κερδισεις απο μια πιστωπιηση ΙΕΚ, καλητερα να αρχισεις να δουλευεις...
Αν θες να σπουδασεις εγω θα σου ελεγα να ξαναδωσεις!
Οσο για την εμποροπλοιαρχων, δεν μπορει ετσι απλα να σε βαλει ο γνωστος... Ακομα και διευθυντης της σχολης να ειναι... Μπορεις γενικοτερα να μπεις, ιδικα αν εχεις καλο βαθμο απολυτιριου, αλλα το θεμα ειναι να μπεις επειδη θες, και οχι απλα επειδη ειναι μια λυση... Ειναι ενα δυσκολο επαγκελμα και δεν ειναι απλος μια λυση για να γλιτωσεις το διαβασμα για να ξαναδωσεις... Λυσης μπορω να σου πω πολλες, το θεμα ειναι τι θες εσυ...! Πες μας αυτο και μετα μπορουμε να κανουμε σοβαρη κουβεντα με προτασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orado

Νεοφερμένος

Ο orado αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Φιλε μου το ιεκ το σκεφτομαι γιατι ειναι ο αδερφος μου οδοντοτεχνιτης και αν παω σε ιεκ θα σπουδασω αυτο γιατι μετα θα εχω μια ακρη..για αυτο το ανεφερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παντα με θεωρουσα μικρη και σκεφτομουνα ποτε θα ειμαι και εγω τριτη λυκειου..σαν τα παιδια εκεινα...που τους βλεπω στο δρομο και ειναι τοσο μεγαλοι ,τοσο διαφορετικοι.. Ηταν σαν ενα ονειρο να φτασω και εγω στην τελευταια ταξη ... κοντα στην ενηλικιωση ,κοντα στη καινουργια ζωη που με περιμενει εκει εξω ,μολις βγω απο το σχολειο... Κοιταξτε ομως !!! Περασαν 11 χρονια που παμε σχολειο και τωρα μας εμεινε μονο ενας χρονος !! Νιωθω πολυ ικανοποιημενη και χαρουμενη που τελειωνω και θα δωσω και την ψυχη μου για το διαβασμα ετσι ωστε να περασω εκει που θελω!Ομως,ακομα και αν δεν τα καταφερω (ολα ειναι πιθανα στην ζωη) εγω θα ξερω οτι προσπαθησα και θα ξαναπροσπαθησω μεχρι να μπω σε μια σχολη ευχαριστωντας τον ευατο μου για ολα αυτα τα χρονια σχολειου..ξεροντας δηλαδη οτι δεν πηγαν ΧΑΜΕΝΑ !
Καλη μας τυχη........ γιατι τυχη θελουμε πολυ !
πολυ ωραι το μηνυμα σου:) καλη σου επιτυχια και του χρονου τετοια εποχη να σαι χαρουμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top