[Πανελλήνιες 2012] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 239)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
εγω ακμ.. ειμαι α λυκειου αλλα 9α παω 9εωρητικη τ χρονου.. αλλα 9ελω να περασω φιλολογια κ ολοι μ λενε οτι δν 9α βρω με τπτ.. δουλεια. δευτερη επιλογη ειναι ψυχολογια αλλα δν καιγομαι και πλ..τι να κανω.?

Να αρχισεις να γραφεις με σωστα ελληνικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ωχ! Μη μου λες τέτοια! :P Δεν ήταν καλή σχολή ή αποφάσισες ότι σου αρέσει περισσότερο η πληροφορική;
Ενταξει δεν ξετρελαθηκα κιολας, ισως επειδη δεν ηταν μεσα στις πρωτες μου επιλογες και ειπα να δοκιμασω αλλη μια φορα την τυχη μου :P Παντως εσυ δες τα μαθηματα καθε εξαμηνου και τι θα κανεις στο καθενα ωστε να ξερεις πανω-κατω με τι εχεις να κανεις κι αν σ'αρεσουν...
Στα θετικα του τμηματος ειναι πως οπου κι αν κοιταξεις βλεπεις κοριτσια!! :whistle:;)
Αααα και ξεχασα εκτος απο πληροφορικη στοχευω και ευελπιδων οπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω πληροφορικη οικ. παν. αθηνας(ειμαι και τυχερος επειδη φετος επεσαν οι βασεις :P ). Δεν μπορω να με φανταστω πουθενα αλλου!
τι εννοεις με την παρενθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XARA62

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η XARA62 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 232 μηνύματα.
τι εννοεις με την παρενθεση?
Πες τα, βρε Johnnaousa! Η φετινή πτώση των βάσεων τι τον κόφτει αυτόν που θα δώσει του χρόνου;
Θα ξαναγράψω κοινοτοπίες: Του χρόνου θα διαμορφωθούν νέες βάσεις, που θα εξαρτώνται από τον αριθμό των προσφερομένων θέσεων και από τις επιδόσεις και τις προτιμήσεις των νέων υποψηφίων. Οι πανελλήνιες δεν είναι εξέταση, που περνάει όποιος πιάνει μια καθορισμένη βάση, αλλά διαγωνισμός (=ανταγωνισμός), που περνάει όποιος έχει γράψει καλύτερα από τους άλλους ενδιαφερόμενους για την ίδια σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ιατρική που με έχει κερδίσει από την Α' γυμνασίου....Διαφορετικά στρέφομαι στην άλλη μεγάλη μου αγάπη την Βιολογία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ενταξει δεν ξετρελαθηκα κιολας, ισως επειδη δεν ηταν μεσα στις πρωτες μου επιλογες και ειπα να δοκιμασω αλλη μια φορα την τυχη μου :P Παντως εσυ δες τα μαθηματα καθε εξαμηνου και τι θα κανεις στο καθενα ωστε να ξερεις πανω-κατω με τι εχεις να κανεις κι αν σ'αρεσουν...
Στα θετικα του τμηματος ειναι πως οπου κι αν κοιταξεις βλεπεις κοριτσια!! :whistle:;)
Αααα και ξεχασα εκτος απο πληροφορικη στοχευω και ευελπιδων οπλα.
Καλά θα κάνεις τότε... Καλύτερα να κάνεις κάτι που σου ενδιαφέρει πιο πολύ. Η αλήθεια είναι ότι τα μαθήματα τα έχω δει και εντάξει μου φάνηκαν αρκετά καλά μπορώ να πω. Βέβαια, αν δεν τα γνωρίσεις σε βάθος δεν μπορείς να καταλάβεις αν θα σου αρέσουν πραγματικά. Όσο για αυτό, με τα κορίτσια από τη μια εννοείται ότι είναι καλο ;) αλλά τι εννοείς ότι δεν επιλέγουν συνήθως καθόλου αγόρια ή τα περισσότερα είναι κορίτσια; Εγώ πάντως σου εύχομαι καλή επιτύχια στις πανελλήνιες και να καταφέρεις να μπεις εκεί που θες!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ημμυ ή διαφορετικα μαθηματικο και απο εκει μετεορολογια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,882 μηνύματα.
άλλο πράγμα το ΗΜΜΥ, άλλο το μαθηματικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
ναι,το ξερω,καμια σχεση...απλα παντα ελεγα οτι θα γινω μετεωρολογος μεχρις που ''ανακαλυψα'' το ΗΜΜΥ και εγινε η δευτερη αγαπη μου...κ υστερα απο πολυ σκεψη(και εχοντας διαβασει κατα καιρους πολλα θεματα πανω σε αυτο!) αποφασισα οτι το ΗΜΜΥ μου ταιριαζει καλυτερα,αλλα σε καμια περιπτωση δεν αποκλειω τ μετεορολογια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πάτρας και ο Θεός βοηθός :P
κι εγω παιδαγωγικο θελω αλλα κυριως για γιαννενα..απο πατρα εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jason53

Νεοφερμένος

Ο jason53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγώ στοχεύω ναυπηγούς μηχανικους αλλα ανησυχω για το τι βαθμο θα γραψω.ειμαι καλος μαθητης αλλα τα λαθη απροσεξιας μπορει να με βγαλουν απ'εξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλά θα κάνεις τότε... Καλύτερα να κάνεις κάτι που σου ενδιαφέρει πιο πολύ. Η αλήθεια είναι ότι τα μαθήματα τα έχω δει και εντάξει μου φάνηκαν αρκετά καλά μπορώ να πω. Βέβαια, αν δεν τα γνωρίσεις σε βάθος δεν μπορείς να καταλάβεις αν θα σου αρέσουν πραγματικά. Όσο για αυτό, με τα κορίτσια από τη μια εννοείται ότι είναι καλο ;) αλλά τι εννοείς ότι δεν επιλέγουν συνήθως καθόλου αγόρια ή τα περισσότερα είναι κορίτσια; Εγώ πάντως σου εύχομαι καλή επιτύχια στις πανελλήνιες και να καταφέρεις να μπεις εκεί που θες!! :clapup:
ευχαριστω φιλε μου, εννοω οτι τα περισσοτερα ειναι κοριτσια 70-30 ενα πραγμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomikarios

Νεοφερμένος

Ο oikonomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Σορυ που λιγο θα γινω κακος αλλα μην στοχευετε σε σχολες...ασχοληθειτε με επιστημες!!!Θελω οικονομικα,θελω κατασκευες,θελω πληροφορικη κτλ

ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ πρωτη επιλογη πολιτικοι μηχανικοι και δευτερη επιλογη πληροφορικη και παει λεγοντας!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
Φιλολογία. Οποια πόλη πιάσω, αλλα πρώτη επιλογή βεβαίως Θεσσαλονίκη. Απ' οτι βλέπω ο μόνος είμαι που θέλει αυτή τη σχολή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
κι εγω παιδαγωγικο θελω αλλα κυριως για γιαννενα..απο πατρα εισαι?

Όχι από Αγρίνιο άλλα θέλω να περάσω κάπου εκεί κοντά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Πληροφορικής & τηλεπικοινωνιών:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
κανεις για γαλλικη φιλολογια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Όχι από Αγρίνιο άλλα θέλω να περάσω κάπου εκεί κοντά :)

καταλαβα...κι εμενα για πατρα με θελουν επειδη ειναι κοντα αλλα μ αρεσουν πολυ τα γιαννενα θελω να παω εκει..θεωρητικη εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
καταλαβα...κι εμενα για πατρα με θελουν επειδη ειναι κοντα αλλα μ αρεσουν πολυ τα γιαννενα θελω να παω εκει..θεωρητικη εισαι?

Ναι θεωρητική είμαι. Αν και δεν είμαι τόσο σίγουρη για τον αν εξακολουθώ να θέλω τα παιδαγωγικά. Πάντως σίγουρα οι πόλεις που θα δηλώσω είναι Πάτρα, Γιάννενα, Θεσσαλονίκη. :) Εσύ που μένεις ; Πάτρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
ημμυ ή διαφορετικα μαθηματικο και απο εκει μετεορολογια!
Και απο κει στο δαφνι με ζουρλομανδυα. Καλη τυχη παντως οπου και να πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top