[Πανελλήνιες 2012] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2012] Ποια θα είναι η πρώτη σας επιλογή;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 239)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Εγω στοχευω να μπω σε καποιο τμημα του ΟΠΑ, η εναλλακτικα, ναυτηλιακες σπουδες, η στην χειροτερη περιπτωση, τουριστικες επιχειρησεις στην Αθηνα.

σε περιμενουμε πως και πως :P καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archangel^^

Νεοφερμένος

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

nik7

Νεοφερμένος

Ο nik7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα. εγώ σκέφτομαι να περάσω στο τει μηχανολογίας πάτρας ή κρήτης(ηράκλειο) αλλά ακούω ότι η σχολή είναι πολύ δύσκολη. με την φυσική πιστεύω θα τα βγάλω πέρα αλλά με τα μαθηματικά δεν έχω καλές σχέσεις. θα με επηρεάσει στην σχολή αυτή?έχει πολλά μαθηματικά?

(αν έχετε άλλες καλές σχολές μέχρι 12.000 μόρια περίπου πείτε μου).
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Καλησπέρα. εγώ σκέφτομαι να περάσω στο τει μηχανολογίας πάτρας ή κρήτης(ηράκλειο) αλλά ακούω ότι η σχολή είναι πολύ δύσκολη. με την φυσική πιστεύω θα τα βγάλω πέρα αλλά με τα μαθηματικά δεν έχω καλές σχέσεις. θα με επηρεάσει στην σχολή αυτή?έχει πολλά μαθηματικά?

(αν έχετε άλλες καλές σχολές μέχρι 12.000 μόρια περίπου πείτε μου).
Ευχαριστώ.

Όντως η σχολή της Κρήτης είναι δύσκολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Το ξανασκέφτομαι για το Παιδαγωγικό. :hmm:
So confused. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Εφαρμογών Πληροφορικής στη Διοίκηση και στην Οικονομία (Μεσολόγγι). Είναι κανεις??? :/:
Και σαν δεύτερη επιλογή Τουριστικών Επιχειρήσεων Θεσσαλονίκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Θελω σαν πρωτη επιλογη Ιατρικη λογω της επαγγελματικης αποκαταστασης (αν και θελει αρκετη προσπαθεια, αλλα γι'αυτο ειμαστε εδω). Ωστοσο αρεσουν πολυ και διαφορες πολυτεχνικες σχολες (Χημικοι/Πολιτικοι μηχανικοι) αλλα παιζει και η μεγαλη αγαπη που ακουει στο ονομα ΣΕΜΦΕ... Οπου κατσει η μπιλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ιατρικη και σαν εναλλακτικες Μοριακη βιολογια και Νοσηλευτικη

Παντως δραματικες οι αυξησεις στην αστυνομια και στις στρατιωτικες...αντι να αυξηθουν οι πνευματικες σχολες αυξανονται αυτες που προσφερουν ''σιγουρα'' λεφτα και κανενα πνευματικο οφελος...τελικα το προβλημα ειναι κοινωνιολογικο :D
Οπως και να εχει,καλη τυχη σε ολους μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Καλησπέρα. εγώ σκέφτομαι να περάσω στο τει μηχανολογίας πάτρας ή κρήτης(ηράκλειο) αλλά ακούω ότι η σχολή είναι πολύ δύσκολη. με την φυσική πιστεύω θα τα βγάλω πέρα αλλά με τα μαθηματικά δεν έχω καλές σχέσεις. θα με επηρεάσει στην σχολή αυτή?έχει πολλά μαθηματικά?

(αν έχετε άλλες καλές σχολές μέχρι 12.000 μόρια περίπου πείτε μου).
Ευχαριστώ.

γιατι μεχρι 12.000 μορια ? λες και πας να αγορασεις αυτοκινητο ειναι! βαλε ρε αβερτα στοχους και προσπαθησε τους! μηχανολογια υπαρχει και στο πολυτεχνειο ... γιατι οχι ? :D

Ιατρικη και σαν εναλλακτικες Μοριακη βιολογια και Νοσηλευτικη

Παντως δραματικες οι αυξησεις στην αστυνομια και στις στρατιωτικες...αντι να αυξηθουν οι πνευματικες σχολες αυξανονται αυτες που προσφερουν ''σιγουρα'' λεφτα και κανενα πνευματικο οφελος...τελικα το προβλημα ειναι κοινωνιολογικο :D
Οπως και να εχει,καλη τυχη σε ολους μας

σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια! μαρεσει παρα πολυ που θελεις να παλεψεις και οχι να βολευτεις! :D πολυ χαιρομαι οταν βλεπω συνομιλικους μου (καλα ενα χρονο σιγα) να σκεφτονται ετσι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

libra'v

Νεοφερμένος

Η libra'v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης.Μετά Παιδαγωγικό προσχολικής ηλικίας και Φ.Π.Ψ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ραφαελα96

Νεοφερμένος

Η ραφαελα96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω ακμ.. ειμαι α λυκειου αλλα 9α παω 9εωρητικη τ χρονου.. αλλα 9ελω να περασω φιλολογια κ ολοι μ λενε οτι δν 9α βρω με τπτ.. δουλεια. δευτερη επιλογη ειναι ψυχολογια αλλα δν καιγομαι και πλ..τι να κανω.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν θα το πω επιθετικα, αλλα αν διαβαζες λιγο καλυτερα τον τιτλο θα καταλαβαινες πως αναφερεται σε παιδια Γ' Λυκειου! Εσυ εχεις χρονο ακομα να αποφασισεις για αυτο μην αγχωνεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εγω ακμ.. ειμαι α λυκειου αλλα 9α παω 9εωρητικη τ χρονου.. αλλα 9ελω να περασω φιλολογια κ ολοι μ λενε οτι δν 9α βρω με τπτ.. δουλεια. δευτερη επιλογη ειναι ψυχολογια αλλα δν καιγομαι και πλ..τι να κανω.?

Συνονόματη! Αρχικά καλό είναι να κόψεις τα γκρίκλισ. :D
Μην αγχώνεσαι! Έχεις καιρό να αποφασίσεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεναα

Δραστήριο μέλος

Η ελεναα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 458 μηνύματα.
εγω ακμ.. ειμαι α λυκειου αλλα 9α παω 9εωρητικη τ χρονου.. αλλα 9ελω να περασω φιλολογια κ ολοι μ λενε οτι δν 9α βρω με τπτ.. δουλεια. δευτερη επιλογη ειναι ψυχολογια αλλα δν καιγομαι και πλ..τι να κανω.?
να κανεις αυτο που θες!ενω αν διαλεξεις αλλο τμημα θα εχεις περισσοτερη δουλεια;;;)αν σου αρεσει η φιλολογια εκει να περασεις-ειναι πολυ σπουδαια επιστημη;)σκεψου οτι στις μερες μας πολυ μαθητες που συγκεντρωνουν υψηλοβαθμες βαθμολογιες επιλεγουν καποιο τμημα φιλολογιας.αν δε σου αρεσει αυτο που θα επιλεξεις θα το μετανιωσεις συντομα!εχεις ακομα πολυ χρονο για να σκεφτεις-μην αγχωνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Λογιστική Θεσσαλονίκης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λογιστική Θεσσαλονίκης :)
Και γω λογιστικη ειχα περασει το 2010 και ξαναδινω για πληροφορικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Και γω λογιστικη ειχα περασει το 2010 και ξαναδινω για πληροφορικη!
Ωχ! Μη μου λες τέτοια! :P Δεν ήταν καλή σχολή ή αποφάσισες ότι σου αρέσει περισσότερο η πληροφορική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

icesnowman

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λογιστική & Χρηματοοικονομικά ΠΑΜΑΚ ή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω πληροφορικη οικ. παν. αθηνας(ειμαι και τυχερος επειδη φετος επεσαν οι βασεις :P ). Δεν μπορω να με φανταστω πουθενα αλλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top