[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Κάτι αρκετά άκυρο...αλλά είχα την πεποίθηση πως δεν πάνε πάρα πολλά άτομα στη θετική...και όμως εδώ στο ischool είμαστε full από θετικόβιους ή κάνω λάθος;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ισχύει..Αλλά γενικά εδώ δεν είμαστε και το αντιπροσωπευτικότερο δείγμα της πλειοψηφίας....:)Γενικά,νομίζω ότι η θετική αποτελεί τη μειοψηφία...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
To 50% των ενεργων μελων σκοπευουν ιατρικες σχολες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ας κλαφτώ εδώ και ας είναι οφφ. :pfff:

Πήγα να γραφτώ έκθεση [:knife:] και με έβαλαν 8 το πρωί [ 6 πάω για ύπνο,μου λέτε να ξυπνήσω 7:30,να πάω φροντ; :pfff:] με το Θεωρητικό τμήμα. Πάλι σε καμιά ιστορία - λατινικά θα το γυρνάμε. :(

Κάτι ήξερα που πάντα μισούσα την Έκθεση. :pfff:

Κατά τα άλλα,αγαπάμε Μαθ. Κατ. και Φυσ Γεν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ισχύει..Αλλά γενικά εδώ δεν είμαστε και το αντιπροσωπευτικότερο δείγμα της πλειοψηφίας....:)Γενικά,νομίζω ότι η θετική αποτελεί τη μειοψηφία...:/:
χμμ...και τώρα μου ήρθε φλασιά..ποιοι άλλοι καμμένοι θα κάναν register σε σχολικό φορουμ...xD

To 50% των ενεργων μελων σκοπευουν ιατρικες σχολες :P
Τοση πολυ κάψα πια;...

Ας κλαφτώ εδώ και ας είναι οφφ. :pfff:

Πήγα να γραφτώ έκθεση [:knife:] και με έβαλαν 8 το πρωί [ 6 πάω για ύπνο,μου λέτε να ξυπνήσω 7:30,να πάω φροντ; :pfff:] με το Θεωρητικό τμήμα. Πάλι σε καμιά ιστορία - λατινικά θα το γυρνάμε. :(

Κάτι ήξερα που πάντα μισούσα την Έκθεση. :pfff:

Κατά τα άλλα,αγαπάμε Μαθ. Κατ. και Φυσ Γεν. :D
Γιατι δε λες να σε αλλάξουν τμημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Γιατι δε λες να σε αλλάξουν τμημα;

Γιατί τα μαθήματα άρχισαν πριν 3 εβδομάδες και ήδη σχηματίστηκαν τμήματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Σήμερα ο μαθηματικός μας έβαλε 36 ασκήσεις για την επόμενη φορά...(σοβαρολογώ...)...Μήπως είναι λίγο πολλές...?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
ποτε ειναι η επομενη φορα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μπα, το συνηθίζουν δυστυχώς......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί τα μαθήματα άρχισαν πριν 3 εβδομάδες και ήδη σχηματίστηκαν τμήματα. :P
εκει στο λιτοχωρο πολυ διαβαζεται..και ο μιχαλης δεν μπορουσε να ρθει να με δει χθες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ποτε ειναι η επομενη φορα? :P
Την Τρίτη...(ευτυχώς...)

Μπα, το συνηθίζουν δυστυχώς......................
Α,δηλαδή να μη νιώθω μοναξιά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
α αφου εχεις μια βδομαδα νταξει τοτε! :P

καλο λιώσιμο με τα μαθηματικα! εγω παω για κανενα μπανακι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
α αφου εχεις μια βδομαδα νταξει τοτε! :P

καλο λιώσιμο με τα μαθηματικα! εγω παω για κανενα μπανακι! :D
Εγώ πήγα το πρωί,μετά το μάθημα...!Χαχα!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αυτα τα μπανακια που ΔΕΝ κανετε ειναι πονεμενη ιστορια...την αφηνουμε στην ακρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αυτα τα μπανακια που ΔΕΝ κανετε ειναι πονεμενη ιστορια...την αφηνουμε στην ακρη...
Πραγματικά,αν δεν ήταν η θάλασσα ακριβώς κάτω απ' το φροντιστήριο(και το σχολείο),θα 'ταν ζόρι η κατάσταση...:/:Αλλά είμαι απ'τους τυχερούς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πού μενεις καλε και εχεις τη θαλασσα στα ποδια σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πού μενεις καλε και εχεις τη θαλασσα στα ποδια σου?
Χαχα!Στο Δερβένι...(Κορινθία)..Μακάρι να 'ταν και το σπίτι μου στην παραλία,αλλά δυστυχώς είναι κανά 10άλεπτο δρόμος(you know,προς βουνό μεριά:P)..Αλλά ντάξει,δεν παραπονιέμαι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
εκει στο λιτοχωρο πολυ διαβαζεται..και ο μιχαλης δεν μπορουσε να ρθει να με δει χθες

Άσε,δράμα. :(
Βγαίνω έξω , δεν βλέπω κανέναν της ηλικίας μου και αρχίζω,να αισθάνομαι τύψεις,που βγαίνω,αντί να διαβάζω. :P

Πως ήταν η θαλασσα; :P

Αυτα τα μπανακια που ΔΕΝ κανετε ειναι πονεμενη ιστορια...την αφηνουμε στην ακρη...
Αααα καθόλου! :D
Δεν τα χάνω εγώ τα μπάνια μου,για το διάβασμα. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε,δράμα. :(
Βγαίνω έξω , δεν βλέπω κανέναν της ηλικίας μου και αρχίζω,να αισθάνομαι τύψεις,που βγαίνω,αντί να διαβάζω. :P

Σε καταλαβαίνω... Τα ίδια και εδώ!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Αντε παιδια καλη τυχη σας ευχομαι, και τα θεματα να ειναι πιο ευκολα απο τα δικα μας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top