[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
μια φιλη μου ειναι θεωρητικη και απο την ιστορια την εχει βγαλει ολη εκτος απο 2 κεφαλαια που θα τα βγαλει αυτην την βδομαδα! τα διαβαζει μονη της και την εξεταζει μια καθηγητρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Το Ποντιακό δε μ' αρέσει απ την Ιστορία. -.-

Σε πόσο καιρό την έβγαλε την ύλη η φίλη σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το αμάρτημα. Το αγαπημένο μου από τα πεζά της ύλης!

Ναι είναι πολύ ωραίο συμφωνώ αλλά κουράζει λιγάκι που είναι τόσο μεγαλο...
Αλλά είναι ένα από τα καλύτερα νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,652 μηνύματα.
Take it easy. Καλοκαίρι έχουμε. Μες στην χρονιά πότε θα ξεκουραστείτε?

Εγώ παιδιά δεν βρήκα φροντιστήριο και μου είπαν να ρωτήσω πιο μετά ή απο Αύγουστο. Άρα θα ξεκινήσω κανονικά απο τότε. Με άλλα λόγια ενώ εσείς τον Αύγουστο θα κάνετε διακοπές εγώ θα διαβάζω για να καλύψω αυτά που κάνετε τώρα.

Καλή μου τύχη...

Θα κάνω μαθηματικά και φυσική κατεύθυνσης και έκθεση.

Μιγαδικούς ξεκίνησα λίγο μόνος και θα συνεχίζω μιας και δεν μου έτυχε φροντιστήριο τώρα.

Φυσική δεν μπορώ χωρίς την βοήθεια καθηγητή.

Άρα ξεκουράζομαι τώρα. Άντε θα διαβάζω και λίγο μαθηματικά μόνος αυτόν τον μήνα.

Είχα άλλο πρόγραμμα στον νου μου πριν αρχίσουν οι διακοπές αλλά δεν μπόρεσα να το ξεκινήσω έγκαιρα.

Τώρα θα προσπαθήσω να βγάλω την ύλη μια φορά μέχρι τον χειμώνα, επανάληψη μέχρι Πάσχα (με ασκήσεις) και πιο εντατικές ασκήσεις μετά.

Αν ξεκινήσω Αύγουστο λέτε να καταφέρω να βγάλω την ύλη μέχρι τότε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
απο 20 Ιουνιου περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panellinios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panellinios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εγώ δεν έχω αρχίσει ακόμα και μάλλον θα διαβάζω μόνος μου για οικονομικούς λόγους. έχω μείνει πολύ πίσω ; και πόσες ώρες κάνουν πάνω-κάτω στα φροντιστήρια την ημέρα; πάνω από 18000 μόρια είναι πολύ δύσκολο να βγάλω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harrisSs

Νεοφερμένος

Ο harrisSs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμεις σταματαμε 22 Ιουλιου...μετα ειναι ενας μηνας διακοπες και μετα γραφουμε επαναληπτικα σε ολα αυτα που εχουμε κανει...αρα αυτη η χρονια 8α βγει γ...οντας αν δει κανεισ το πως 3εκιναει η χρονια...παντως καλο ειναι οτι 8α βγαλουμε νωρις τν υλη και 8α 3εκινησουμε με ΠΟΛΥ επαναληψη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Τελειωσα την πρωτη εισαγωγη στα αρχαια επιτελουυς!!!!!! ... μου εμειναν μονο 2 παραγραφοι.... προλαβαινω δε προλαβαινω να τη τελειοποιησω μεχρι την Παρασκευη που γραφω διαγωνισμα στην εισαγωγη... εννοειται εχουμε μπει ηδη στην 1η ενοτητα και παμε τωρα στη 2η...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Βιζυηνός. <3

Με Κρητικό άρχισα. Στην αρχή δε μου άρεσε. Τώρα αλλάζω γνώμη. :P
Μα καλά, γιατί σας αρέσει το αμάρτημα της μητρός μου? Τι του βρίσκετε? :eek:
Αν ακούσω ότι σας αρέσει και το όνειρο στο κύμα με την κατσίκα θα αυτοκτονήσω :P
Ο Κρητικός πάντως τα σπάει, ήταν το αγαπημένο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Καλα ενας φιλος μου εχει τελειωσει κρουσεις/ταλαντωσεις/φθινουσες/κυματα και σταματησαν τελος συμβολης στα θερινα.. νταξ τι να πω.. δεν ειναι λιγο τραβηγμενο? Εμεις στα θερινα τελειωσαμε μηχανικες και αφησαμε στις μεση τις ηλεκτρικες και απο κρουσεις εμειναν μονο οι πλαγιες.. Ψηλοαγχωνομαι γιατι πιστευω οτι δεν θα υπαρχει καιρος για μια φουλ επαναληψη.. το φροντηστηριο απ'οτι ακουσα τελεινει την υλη τελος Μαρτιου..αλλα ο φυσικος μας λεει οτι ειμαστε μεσα στο πλανο.. τι λετε υπαρχει αρκετοσ χρονος μετα για επαναληψη καλη ή πρεπει να κανω και διαρκως μεσα στην χρονια (οποτε και αν προλαβαινω?)
καλα οκ υπερβολες....
μια χαρα προλαβαίνετε ...και ναι οποτε εχεις χρονο να κανεις επαναληψεις!
βασικα σε ολα τα μαθηματα κατα την διαρκεια της χρονιας θα κανεις επαναληψεις...ειτε γιατι θα τα κανετε και στο σχολειο ειτε γιατι θα γραφετε διαγωνισματα...οποτε δεν τις γλυτώνεις!
Take it easy. Καλοκαίρι έχουμε. Μες στην χρονιά πότε θα ξεκουραστείτε?

Εγώ παιδιά δεν βρήκα φροντιστήριο και μου είπαν να ρωτήσω πιο μετά ή απο Αύγουστο. Άρα θα ξεκινήσω κανονικά απο τότε. Με άλλα λόγια ενώ εσείς τον Αύγουστο θα κάνετε διακοπές εγώ θα διαβάζω για να καλύψω αυτά που κάνετε τώρα.

Καλή μου τύχη...

Θα κάνω μαθηματικά και φυσική κατεύθυνσης και έκθεση.

Μιγαδικούς ξεκίνησα λίγο μόνος και θα συνεχίζω μιας και δεν μου έτυχε φροντιστήριο τώρα.

Φυσική δεν μπορώ χωρίς την βοήθεια καθηγητή.

Άρα ξεκουράζομαι τώρα. Άντε θα διαβάζω και λίγο μαθηματικά μόνος αυτόν τον μήνα.

Είχα άλλο πρόγραμμα στον νου μου πριν αρχίσουν οι διακοπές αλλά δεν μπόρεσα να το ξεκινήσω έγκαιρα.

Τώρα θα προσπαθήσω να βγάλω την ύλη μια φορά μέχρι τον χειμώνα, επανάληψη μέχρι Πάσχα (με ασκήσεις) και πιο εντατικές ασκήσεις μετά.

Αν ξεκινήσω Αύγουστο λέτε να καταφέρω να βγάλω την ύλη μέχρι τότε?
φυσικα και θα προλαβεις...υπαρχουν παιδια που δεν κανουν καν μαθηματα το καλοκαιρι οποτε ξεκουρασου τωρα! :P
εγώ δεν έχω αρχίσει ακόμα και μάλλον θα διαβάζω μόνος μου για οικονομικούς λόγους. έχω μείνει πολύ πίσω ; και πόσες ώρες κάνουν πάνω-κάτω στα φροντιστήρια την ημέρα; πάνω από 18000 μόρια είναι πολύ δύσκολο να βγάλω;
δεν εχεις μεινει πισω...
τωρα οσον αφορα το ποσες ωρες κανουν την ημερα μαθημα τα φροντιστηρια ...χμ απο 2 μεχρι 4 το κοβω! :P
για να βγαλεις πανω απο 18000 πρεπει απλα να στρωθεις και να διαβασεις...εκτος και αν εχεις πολυ καλο μυαλο που τοτε με λιγο διαβασμα θα τα καταφερεις...



καλη τυχη σε ολους σας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
γιατί μου φαίνονται ατελείωτες οι ασκήσεις στα μαθηματικά κατεύθυνσης;Μήπως επειδή είναι;:hmm:

ΕΙΝΑΙ.


Σε καλό δρόμο είσαι Athr.Οι ηλεκτρικές είναι ίδιες με τις μηχανικές και το καλό είναι ότι δεν έχω δει να συνδυάζονται με άλλο κεφάλαιο.Οπότε μόνο απλές ασκήσεις μέχρι 3ο θέμα(αν μας λυπούνται, και θέλουν να γράψει και η κουτσή Μαρία).Εξαναγκασμένη ταλάντωση και σύνθεση είναι εύκολες ενότητες. ;)

Το καλό είναι ότι έχεις κάνει Κρούσεις, και έτσι μπορείς να καταπιαστείς με συνδυαστικά θέματα μηχανικές ταλαντώσεις με κρούση.

Σου εύχομαι να συνεχίσεις να το πιστεύεις αυτό για τις εξαναγκασμένες και τη συνθεση...γιατί στο 2ο θέμα αυτά τα είδη των ταλαντώσεων μπορούν κυριολεκτικά να σε γ******ν...οι φθίνουσες είναι οι πιο απλές...

Ακριβώς στην ίδια!Η φυσική νομίζω θα με παιδέψει περισσότερο απ' όλα τα μαθήματα φέτος(έχουμε και κακά προηγούμενα,ξεκίνησα και τώρα φροντ με ταλαντώσεις,όταν τα άλλα παιδιά είχαν ξεκινήσει από Απρίλιο...)Ντάξει,η προσπάθεια μετράει!:P

ΦΥΣΙΚΗ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΥ. Και με το 90% που έγραψα οταν το ειδα νομιζα οτι κοιτουσα τον αποπανω και πηρα χαρακα:P

Take it easy. Καλοκαίρι έχουμε. Μες στην χρονιά πότε θα ξεκουραστείτε?

Εγώ παιδιά δεν βρήκα φροντιστήριο και μου είπαν να ρωτήσω πιο μετά ή απο Αύγουστο. Άρα θα ξεκινήσω κανονικά απο τότε. Με άλλα λόγια ενώ εσείς τον Αύγουστο θα κάνετε διακοπές εγώ θα διαβάζω για να καλύψω αυτά που κάνετε τώρα.

Καλή μου τύχη...

Θα κάνω μαθηματικά και φυσική κατεύθυνσης και έκθεση.

Μιγαδικούς ξεκίνησα λίγο μόνος και θα συνεχίζω μιας και δεν μου έτυχε φροντιστήριο τώρα.

Φυσική δεν μπορώ χωρίς την βοήθεια καθηγητή.

Άρα ξεκουράζομαι τώρα. Άντε θα διαβάζω και λίγο μαθηματικά μόνος αυτόν τον μήνα.

Είχα άλλο πρόγραμμα στον νου μου πριν αρχίσουν οι διακοπές αλλά δεν μπόρεσα να το ξεκινήσω έγκαιρα.

Τώρα θα προσπαθήσω να βγάλω την ύλη μια φορά μέχρι τον χειμώνα, επανάληψη μέχρι Πάσχα (με ασκήσεις) και πιο εντατικές ασκήσεις μετά.

Αν ξεκινήσω Αύγουστο λέτε να καταφέρω να βγάλω την ύλη μέχρι τότε?

Για Χριστούγεννα δεν ξέρω, πάντως Γενάρη-Φλεβάρη θα έχουν τελειώσει σίγουρα...

εγώ δεν έχω αρχίσει ακόμα και μάλλον θα διαβάζω μόνος μου για οικονομικούς λόγους. έχω μείνει πολύ πίσω ; και πόσες ώρες κάνουν πάνω-κάτω στα φροντιστήρια την ημέρα; πάνω από 18000 μόρια είναι πολύ δύσκολο να βγάλω;

Το να διαβαζεις μονος χωρις να κανεις μαθημα εχει τα θετικα και τα αρνητικα του. Το κυριοτερο θετικο ειναι οτι επικεντρωνεσαι εκει που θες εσυ και κανεις χρονοδιαγραμμα, και το κυριοτερο αρνητικο οτι πολυ ευκολα μπορεις να παρασυρθεις και να μη διαβασεις οσο θες ή οσο πρεπει. Δεν προσπαθω να σε τρομαξω. Απλα θα χρειαστεις ατσαλινα νευρα και αυτοπειθαρχεια για να διαβασεις μονος 6 μαθηματα επι ενα χρονο. Απο εκει και περα δε θεωρω δυσκολο να γραψεις και 18.000 και 18.500 μορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
γιατί μου φαίνονται ατελείωτες οι ασκήσεις στα μαθηματικά κατεύθυνσης;Μήπως επειδή είναι;:hmm:
Αχ παναγιά μου είναι οι ρημάδες ΕΙΝΑΙ!!!

μπραβο συναδελφε
και εμενα μου αρεσει τρελα η χημεια
και επισης σκοπευω να μπω στο χημικο!
Ελπιζω ολα να πανε καλα!
Δε σε ξέρω...αλλά να ξέρεις οτι αυτομάτως σε συμπάθησα
Χημεια+Βιολογια=Λατρειες Forever

ποιο μαθημα μεχρι στιγμης σας φαινεται πιο δυσκολο ή τουλαχιστον σας παιρνει περισσοτερο ωρα να το καταλαβετε;
εμενα παντως η φυσικη...ισως να φταιει οτι τωρα ξεκινησα φροντιστηριο και πριν δεν ηξερα τιποτα απο ταλαντωσεις οπως τα αλλα παιδια(ειχαν ξεκινησει απο φεβρουαριο) αλλα μου φαινεται αρκετα περιπλοκη και ως ενα σημειο δυσνοητη:confused:...ειναι κανεις αλλος στη ιδια θεση με μενα;
Φυσικη!!! ποτε δεν είχα μπει στο πετσί της φυσικής πάντα τη διάβαζα περισσότερο απ' ολες ακριβως επδ δεν μπαίνει εύκολα στο κεφάλι...ευτυχως έχουμε καλη καθηγήτρια στο φροντ...με'χει στρωσει για τα καλα και αρχιζω να πιανω τη σκεψη λειτουργιας της :clapup:

Ακριβώς στην ίδια!Η φυσική νομίζω θα με παιδέψει περισσότερο απ' όλα τα μαθήματα φέτος(έχουμε και κακά προηγούμενα,ξεκίνησα και τώρα φροντ με ταλαντώσεις,όταν τα άλλα παιδιά είχαν ξεκινήσει από Απρίλιο...)Ντάξει,η προσπάθεια μετράει!:P
Εγω 27 Ιουνιου Ξεκινησα...και ακομα Ταλαντωσεις ειμαι xD...την Πεμπτη Γραφουμε τεστακι και θα μπουμε στο Συστημα Ελατηριο κατι τετοιο τελος παντων δε θυμαμαι :confused:

Παιδια πως γινεται μεσα σε 3,5 βδομαδες να βγαλατε ταλαντωσεις? Εγω ξεκινησα το Πασχα με ενα μαθημα τη βδομαδα (και μες στις εξετασεις), και τωρα το καλοκαιρι, με 3 ωρες ιδιαιτερο, τελειωσα σημερα το διακροτημα... Εχω την εντυπωση πως χρειαζονται πολλη εξασκηση και πολλες ασκησεις για να τις καταλαβεις... Σας βαζουν πολλες εσας?
Και μαθηματικα κατευθυνσης που ειστε?
Μαθηματικα εγω ειμαι Μιγαδικους...εξισωσεις στο C συγκεκριμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μα καλά, γιατί σας αρέσει το αμάρτημα της μητρός μου? Τι του βρίσκετε? :eek:
Αν ακούσω ότι σας αρέσει και το όνειρο στο κύμα με την κατσίκα θα αυτοκτονήσω :P
Ο Κρητικός πάντως τα σπάει, ήταν το αγαπημένο μου.

Να αυτοκτονήσεις τότε.:P

Αγαπάμε Μοσχούλα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Να αυτοκτονήσεις τότε.:P

Αγαπάμε Μοσχούλα. :redface:
:eek::eek::eek:
Τι να πω, αν σας αρέσει η γίδα, μπράβο σας...εμένα ποτέ δε μου γέμισε το μάτι +ότι ο βοσκός έκανε ότι δήθεν δεν ήθελε και το έπαιζε αθώος και άβγαλτος :angelnot: :pfff:
Μάλιστα την είχα δει και στον ύπνο μου μια φορά να μου μιλάει:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μου αρέσει, γιατί καταγράφει το σκεπτικό ενός έφηβου.
Και τη Μοσχούλα που δεν έζησε. :(
Το σημείο που δεν μου άρεσε μόνο ήταν όταν λέει ότι οι γυναίκες είναι από την Εύα και όλες ίδιες, αμαρτωλές κτλ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Και γώ είμαι ένας από τους οποίους πιστεύω ό,τι η φυσική είναι το πιο ζόρικο μάθημα! Βέβαια δεν έκανα ακόμη μαθηματικά κατ. γ λυκείου αλλά τα μαθηματικά πάντα μου φαινότανε πολύ πιο εύκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μου αρέσει, γιατί καταγράφει το σκεπτικό ενός έφηβου.
Και τη Μοσχούλα που δεν έζησε. :(
Το σημείο που δεν μου άρεσε μόνο ήταν όταν λέει ότι οι γυναίκες είναι από την Εύα και όλες ίδιες, αμαρτωλές κτλ. :P
Όντως, κρίμα για την κατσικούλα.
Μα αφού από την αρχή ήθελε να τη δει ο άλλος, τι μας παρέθετε επί 2 σελίδες τον προβληματισμό του? Δικαιολογίες..αλλού το είχε το μυαλό του ο βοσκός, όχι στο κοπάδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
:eek::eek::eek:
Τι να πω, αν σας αρέσει η γίδα, μπράβο σας...εμένα ποτέ δε μου γέμισε το μάτι +ότι ο βοσκός έκανε ότι δήθεν δεν ήθελε και το έπαιζε αθώος και άβγαλτος :angelnot: :pfff:
Μάλιστα την είχα δει και στον ύπνο μου μια φορά να μου μιλάει:look:

Μου αρέσει, γιατί καταγράφει το σκεπτικό ενός έφηβου.
Και τη Μοσχούλα που δεν έζησε. :(
Το σημείο που δεν μου άρεσε μόνο ήταν όταν λέει ότι οι γυναίκες είναι από την Εύα και όλες ίδιες, αμαρτωλές κτλ. :P

Όντως, κρίμα για την κατσικούλα.
Μα αφού από την αρχή ήθελε να τη δει ο άλλος, τι μας παρέθετε επί 2 σελίδες τον προβληματισμό του? Δικαιολογίες..αλλού το είχε το μυαλό του ο βοσκός, όχι στο κοπάδι :P

Οπα οπα για να καταλαβω γτ εδω εχει ζουμι και χαβαλε η υποθεση....
Το λοιπον...η θεωρητικη, κανει για Γιδες συγκεκριμενα για μια Μοσχουλα, που επισκεπτεται την miss Brightside στον υπνο της μιλαει και μετα αυτοκτονει ή γενικα ψοφαει τελος παντων...και για ενα βοσκο που ηταν λιγακι "πεταχτουλης" και σκεφτοταν αλλα στην ουσια ηταν αβγαλτο αγορακι; :hmm::hmm::whistle:
OMG...για πειτε και αλλα να μαθαινουμε και μεις :D

By the way "Μοσχουλα" πιο πολυ σε μοσχαροαγελαδα μου παει παρα σε γιδα ρε παιδια....fail το name...
εκτος και αν η γιδα ηταν μεταλλαγμενη γιδα...τοτε αλλαζουν τα πραγματα. :confused:
(πλακιζω ε...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δε σε ξέρω...αλλά να ξέρεις οτι αυτομάτως σε συμπάθησα
Χημεια+Βιολογια=Λατρειες Forever
Έτσι ακριβώς!!Είναι και τα δύο έρωτες...:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top