[Πανελλήνιες 2012] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Ευχαριστουμε Νικο !
Εγω αυριο ξεκιναω :clapup::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy1

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Thank you very very much!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Παιδια μαλλον θα ξαναδωσω...Δεν τα πηγα καλα 12500 και 14100 4ο και 5ο αντιστοιχα. Κριμα για τις επιλογες μου...σε πολλα θεματα...Φετος ελπιζω πως θα τα παω καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto theodosak

Νεοφερμένος

Η myrto theodosak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τελείωσα το λυκειο το 2004 και μετα απο 7χρονια μου εσκασε να ξαναδωσω πανελλαδικες για να μπω στη νομικη αλλα δεν εχω ιδεα πως εχει το συστημα εξετασεων μετα απο τοσα χρονια και επισης θελω να προετοιμαστω στη θεωρητικη κατευθυνση (ημουν τεχνολογικη) πως μπορω να καλυψω 2χρονιες και να δωσω το 12 τι λετε προλαβαινω ???? οποιος μπορει να μου δωσει καποιες πληροφοριες plsss! thank you προκαταβολικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Τελείωσα το λυκειο το 2004 και μετα απο 7χρονια μου εσκασε να ξαναδωσω πανελλαδικες για να μπω στη νομικη αλλα δεν εχω ιδεα πως εχει το συστημα εξετασεων μετα απο τοσα χρονια και επισης θελω να προετοιμαστω στη θεωρητικη κατευθυνση (ημουν τεχνολογικη) πως μπορω να καλυψω 2χρονιες και να δωσω το 12 τι λετε προλαβαινω ???? οποιος μπορει να μου δωσει καποιες πληροφοριες plsss! thank you προκαταβολικα!

Το συστημα ειναι το ιδιο...πανελληνιες με 3πλασια δυσκολια τουλαχιστον για θετικη και τεχνολογικη...Αλλα ετσι οπως τα λες ειναι πολυ δυσκολα τα πραματα...Η Θεωρητικη θελει και γνωσεις απο β λυκειου (κατευθυνση) ειναι μπερδεμα λιγο...αντε πες Ιστορια και Λογοτεχνια τα μαθαινεις φετος Αρχαια? Λατινικα?Δεν ξερω φιλε δυσκολα τα πραματα ...Αλλα μπραβο μετα απο τοσα χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το συστημα ειναι το ιδιο...πανελληνιες με 3πλασια δυσκολια τουλαχιστον για θετικη και τεχνολογικη...

Με ποια κριτήρια το λες αυτό?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto theodosak

Νεοφερμένος

Η myrto theodosak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το συστημα ειναι το ιδιο...πανελληνιες με 3πλασια δυσκολια τουλαχιστον για θετικη και τεχνολογικη...Αλλα ετσι οπως τα λες ειναι πολυ δυσκολα τα πραματα...Η Θεωρητικη θελει και γνωσεις απο β λυκειου (κατευθυνση) ειναι μπερδεμα λιγο...αντε πες Ιστορια και Λογοτεχνια τα μαθαινεις φετος Αρχαια? Λατινικα?Δεν ξερω φιλε δυσκολα τα πραματα ...Αλλα μπραβο μετα απο τοσα χρονια...


Ναι φιλε μου το ξερω οταν λεω να καλυψω 2χρονιες αυτο εννοω Β και Γ Λυκειου και αν υποθεσουμε οτι στα αρχαια ημουν παντα πολυ καλη και απο βλακεια μου επελεξα την τεχνολικη δεν πιστευω πως θα εχω ιδιαιτερο προβλημα αν πιεστω βεβαια λιγο αλλα εχω τοσο χρονο για πεταμα που πραγματικα δεν ξερω τι να τον κανω και πραγματικα ωρες ωρες ζηλευω αυτους που διαβαζουν για εξετασεις γτ τουλαχιστον εχουν κατι να κανουν. και απο την αλλη ειμαι της αποψης οτι ποτε δεν ειναι αργα δηλαδη δεν εχω χασει και τπτ το ιδιαιτερο αυτα τα χρονια γτ καθομαι αν εξαιρεσεις ενα ιεκ που τελειωσα που δεν μου αρεσε κιολας μουφες τπτ! οποτε καλυτερα να κηνυγας το ονειρο σου και να δεις μεχρι που μπορεις να φτασεις σωστοοοος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μην οφφτοπικιάζεστε.

@myrto theodosak

Όπως και να'χει, για τον οποιονδήποτε λόγο κι αν θες να δώσεις, να σε πληροφορήσω ότι μπορείς να βρεις υλικό στη "Βιβλιοθήκη" του iSchool.Πάντως έτσι όπως τα λες, θα είναι αρκετά δύσκολο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Με ποια κριτήρια το λες αυτό?:worry:

Πχ θα εγραφες πανω απο 15 μαθηματικα γενικης οπως και πανω απο τη βαση μαθηματικα κατευθυνσης και φυσικη.
Μιλαω για την πλειοψηφια παντα...Γιατι υπαρχουν μερικα παιδια που το καινε ενταξει και γραφουν παντου πολυ καλα πανω απο 17 δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto theodosak

Νεοφερμένος

Η myrto theodosak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μην οφφτοπικιάζεστε.

@myrto theodosak

Όπως και να'χει, για τον οποιονδήποτε λόγο κι αν θες να δώσεις, να σε πληροφορήσω ότι μπορείς να βρεις υλικό στη "Βιβλιοθήκη" του iSchool.Πάντως έτσι όπως τα λες, θα είναι αρκετά δύσκολο. :/:

Ναι αυτο θα κοιταξω που λες σχετικα με το συστημα των εξετασεων θελω να μαθω γτ εγω ας πουμε εδινα 9+ΑΟΘ 10 μαθηματα στις πανελλαδικες τωρα ποσα δινουν 6? κατι διαβασα καπου οτι αναλογα με το πεδιο που θα επιλεξεις δινεις και ενα μαθημα επιλογης εγω που ενδιαφερομαι για 1ο πεδιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με ποια κριτήρια είναι πιο 3σιας δυσκολίας σε σχέση με 7 χρόνια πριν εννοώ. Δίνουμε και λιγότερα μαθήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Με ποια κριτήρια το λες αυτό?:worry:

Με ποια κριτήρια είναι πιο 3σιας δυσκολίας σε σχέση με 7 χρόνια πριν εννοώ. Δίνουμε και λιγότερα μαθήματα...

Eνταξει στο 3πλασιας κολλησες??Διπλασιας εστω ..
Μην συγκρινουμε τωρα τη δυσκολια τοτε και τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν συγκρίνω εγώ, εσύ το ανέφερες :)
Απλά όπως μόλις είπες καλύτερα να μην αναφερόμαστε στις δυσκολίες γιατί είναι υποκειμενικές, και το κοιτάξουμε αντικειμενικά, παλιότερα ήταν μικρότερες οι βάσεις (το έχω ακούσει αυτό, δεν έχω στοιχεία) άρα ήταν και πιο δύσκολα.
Εξάλλου δεν θέλουμε να τρομάξουμε τα παιδιά λέγοντας για μεγαλύτερες δυσκολίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Δεν συγκρίνω εγώ, εσύ το ανέφερες :)
Απλά όπως μόλις είπες καλύτερα να μην αναφερόμαστε στις δυσκολίες γιατί είναι υποκειμενικές, και το κοιτάξουμε αντικειμενικά, παλιότερα ήταν μικρότερες οι βάσεις (το έχω ακούσει αυτό, δεν έχω στοιχεία) άρα ήταν και πιο δύσκολα.
Εξάλλου δεν θέλουμε να τρομάξουμε τα παιδιά λέγοντας για μεγαλύτερες δυσκολίες...

Την αληθεια λεω δεν τρομαζω κανεναν... Και επειδη ο καθενας μας λεει ο,τι θελει ας σταματησουμε καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βασικά δεν λες την αλήθεια αλλά τέλος πάντων. Δεν έχεις στοιχεία ούτε στατιστικά για αυτά που λες. Αλλά επειδή ούτε εγώ έκανα τον κόπο να ψάξω δεν μπορώ να θεωρηθώ σωστός. Ας σταματήσει εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
αρχισα κι εγω καλοκαιρινα...ειμαι θεωρητικη κατευθυνση....κανω 2 ωρες αγνωστο,γνωτο,εκθεση,κειμενα,ιστορια κ 3 ωρες λατινικα...βιολογια θ αρχισω απο σεπτεμβρη.....κι ολο το πακετακι παει γυρω στα 380 ευρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotis1993Drama

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
αρχισα κι εγω καλοκαιρινα...ειμαι θεωρητικη κατευθυνση....κανω 2 ωρες αγνωστο,γνωτο,εκθεση,κειμενα,ιστορια κ 3 ωρες λατινικα...βιολογια θ αρχισω απο σεπτεμβρη.....κι ολο το πακετακι παει γυρω στα 380 ευρω

Μαλλον θας πας εη λυκειου και οχι γυμνασιου οπως λες :p
Οντως τοσο βγαινει... εκθεση σκεφτεσαι να κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε:

Βοηθήματα Θετικής/Τεχνολογικής κατεύθυνσης εδώ.

Βοηθήματα Θεωρητικής κατεύθυνσης εδώ.


Σας παρακαλώ να μένετε on topic.
Οτιδήποτε εκτός θέματος θα διαγράφεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
λοιπόν, θετική κατεύθυνση!
μαθηματικά-φυσική-χημεία-βιολογία-έκθεση! όλα καλά μέχρι στιγμής!
καλό κουράγιο σε όλα τα παιδιά που δίνουν το 2012!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheBlondpig

Νεοφερμένος

Η TheBlondpig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αρχίζω 4 Ιουλίου Αρχαία-Λατινικά-Ιστορία-Κείμενα.
Το Σεπτέμβρη Έκθεση-Βιολογία-Αγγλικά.
Προς το παρόν διαβάζω μόνη μου Βιολογία,τελειώνω το 1ο κεφάλαιο
και κάνω επαναλήψεις σε Αρχαία(γραμματική&συντακτικό) και Λατινικά.

Καλό μας κουράγιο. -_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top