[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
1-2 μοναδες συμβαινει συχνα.....στο ΑΟΔΕ π.χ. που ειναι και παπαγαλεια και ο ενας μου εβαλε 100 κι ο αλλοσ 94 πως γινεται;(φαινεται μικρη διαφορα αλλα ειναι 1.2 στα 20)
Και σε 1-2 παιδια ακομη ειδα π.χ. 95 ο ενας 87 ο αλλος

Και εμενα χημεια 98 και 92 (19,6 και 18,4) Οταν ο ενας βαζει αριστα δεν καταλαβαινω το πολυ καλα που βαζει ο αλλος και σε τετοια μαθηματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εμενα στα λατινικα που ειναι απλοι τυποι ο ενας μου βαλε 96 (αυτο που εβγαινε αφαιρωντας τα λαθη συμφωνα με δυο καθηγητες μου) και ο αλλος 93 (!) ακομα δεν μπορω να καταλαβω ΠΩΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Και στην βιολογία γενικής είχα απόκλιση της τάξης των 4 μορίων.. Πριν 2 χρόνια που έδωσε ο αδερφός μου δεν υπήρχαν τέτοιες αποκλίσεις σε τέτοια μαθήματα.

Και εμενα χημεια 98 και 92 (19,6 και 18,4) Οταν ο ενας βαζει αριστα δεν καταλαβαινω το πολυ καλα που βαζει ο αλλος και σε τετοια μαθηματα!!
Κι εγώ λογοτεχνία, ο ένας μου έβαλε 97 κι ο άλλος 86... Είναι σε τι βαθμολογητή θα πέσεις , δυστυχώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Και εμενα χημεια 98 και 92 (19,6 και 18,4) Οταν ο ενας βαζει αριστα δεν καταλαβαινω το πολυ καλα που βαζει ο αλλος και σε τετοια μαθηματα!!
Εμενα ,οπως ξανα εχω παραπονεθει....στη χημεια ο ενας μου εβαλε 100 ενω ο αλλος(αρρωστος πρεπει να ήταν!!!:P:P:P) μου εβαλε 97......δηλαδη...20 ο ενας και 19,4 ο αλλος,και τελικος βαθμός 19,8....Τον σκοτώνεις ή δεν τον σκοτώνεις:kill::knife::beating:!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εμενα ,οπως ξανα εχω παραπονεθει....στη χημεια ο ενας μου εβαλε 100 ενω ο αλλος(αρρωστος πρεπει να ήταν!!!:P:P:P) μου εβαλε 97......δηλαδη...20 ο ενας και 19,4 ο αλλος,και τελικος βαθμός 19,8....Τον σκοτώνεις ή δεν τον σκοτώνεις!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Kαι να τον σκοτώσεις υπάρχουν άλλοι τόσοι σαν αυτόν και χειρότεροι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Kαι να τον σκοτώσεις υπάρχουν άλλοι τόσοι σαν αυτόν και χειρότεροι :P
Τι να :eek::eek::eek:πω....ΕΛΕΟΣ....δηλαδη λες και επειτηδες το κανουν και χαντακώνουν ετσι παιδια με υψηλες βαθμολογιες......Ουτε να πληρώνωνταν παραπανω αν δεν βαλουν 100:eek: !!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Εμενα ,οπως ξανα εχω παραπονεθει....στη χημεια ο ενας μου εβαλε 100 ενω ο αλλος(αρρωστος πρεπει να ήταν!!!:P:P:P) μου εβαλε 97......δηλαδη...20 ο ενας και 19,4 ο αλλος,και τελικος βαθμός 19,8....Τον σκοτώνεις ή δεν τον σκοτώνεις:kill::knife::beating:!!!!:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

εγω θα ζητησω αν γινεται να δω τη χημεια γιατι δε μπορω να καταλαβω. εχει παρει (για να μου βαλει 92) τουλαχιστον μια ολοκληρη ασκηση λαθος! ενω το 98 ερχεται απλως απο εναν ορισμο με καποια λαθη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Τι να :eek::eek::eek:πω....ΕΛΕΟΣ....δηλαδη λες και επειτηδες το κανουν και χαντακώνουν ετσι παιδια με υψηλες βαθμολογιες......Ουτε να πληρώνωνταν παραπανω αν δεν βαλουν 100:eek: !!!!:P:P:P
Χαχαχαχα, εντάξει όχι κι έτσι! Καλά αν πληρώνονταν κιόλας, το καλύτερό τους! Τουλάχιστον εκεί που θέλεις μπαίνεις, άρα τζάμπα η κακία τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χαχαχαχα, εντάξει όχι κι έτσι! Καλά αν πληρώνονταν κιόλας, το καλύτερό τους! Τουλάχιστον εκεί που θέλεις μπαίνεις, άρα τζάμπα η κακία τους :P
σιγουρα πολλοι ειναι κομπλεξικοι...στο σχολειο μου ας πουμε δεν υπηρχε ουτε ενα καθαρο 100αρι στη βιολογια γενικης...ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Χαχαχαχα, εντάξει όχι κι έτσι! Καλά αν πληρώνονταν κιόλας, το καλύτερό τους! Τουλάχιστον εκεί που θέλεις μπαίνεις, άρα τζάμπα η κακία τους :P
Ευτυχώς!!!!!!:whistle::whistle::whistle::D:D:D:D:D:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
σιγουρα πολλοι ειναι κομπλεξικοι...στο σχολειο μου ας πουμε δεν υπηρχε ουτε ενα καθαρο 100αρι στη βιολογια γενικης...ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ?:P

Στο σχολείο μου υπήρχαν μεγάλες αποκλίσεις πάντως σε αρκετούς μαθητές..Όπως μου είπε και η καθηγήτρια της βιολογίας , ήταν μπέρδεμα η διόρθωση γιατι ο καθένας μπορούσε να δώσει και μια δική του τεκμηριωμένη απάντηση.. Στην εποχή του αδερφού μου(2010) τέτοιες αποκλίσεις δεν υπήρχαν, ο ένας του έβαζε 99 ο άλλος 100.. στην έκθεση μόνο πήγε σε τρίτο βαθμολογητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
εγω θα ζητησω αν γινεται να δω τη χημεια γιατι δε μπορω να καταλαβω. εχει παρει (για να μου βαλει 92) τουλαχιστον μια ολοκληρη ασκηση λαθος! ενω το 98 ερχεται απλως απο εναν ορισμο με καποια λαθη...
Εμενα ο "αναπειρος" που μου εβαλε 97 ...ειδα την καρτελε και μου εκοψε απο το Δ3....Τρεχα γυρευε ΤΙ μου εκοψε......????Το νουμερο ηταν σωστο(το 3πλο τσεκαρα για σιγουρια!!!) και η λυση μου ωφειλω να πω ολοσωστη...Τωρα....Χεστο δεν πολυ εχει σημασια υποθετω:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εμενα ο "αναπειρος" που μου εβαλε 97 ...ειδα την καρτελε και μου εκοψε απο το Δ3....Τρεχα γυρευε ΤΙ μου εκοψε......????Το νουμερο ηταν σωστο(το 3πλο τσεκαρα για σιγουρια!!!) και η λυση μου ωφειλω να πω ολοσωστη...Τωρα....Χεστο δεν πολυ εχει σημασια υποθετω:cry_x:
Εγω ειχα ολα τα αποτελεσματα σωστα στη χημεια πηρα 99 και 96.Ο πρωτος μου εκοψε απο την ερωτηση με τις διακρισεις και ο αλλος τον ορισμο και το Γ2.Στη βιολογια κατ ειδα την καρτελα και στο 2ο θεμα θεωριας ο ενας μου εβαλε 25/25 και ο αλλος 20/25.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ρε παιδιά πηγαίνετε να πιείτε κανέναν καφέ τώρα που κάθεστε και αφήστε τους βαθμούς, μην βασανίζεστε!!! ότι έγινε έγινε!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ρε παιδιά πηγαίνετε να πιείτε κανέναν καφέ τώρα που κάθεστε και αφήστε τους βαθμούς, μην βασανίζεστε!!! ότι έγινε να γίνει έγινε!!!;)
Αν κερνάς, έρχομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ρε παιδιά πηγαίνετε να πιείτε κανέναν καφέ τώρα που κάθεστε και αφήστε τους βαθμούς, μην βασανίζεστε!!! ότι έγινε να γίνει έγινε!!!;)
Βαριομαστε προφανως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πιστεύω θα μπεις κομοτηνή...!! Κι αν δεν μπεις εδώ έχεις μία έτοιμη συμφοιτήτρια αν πας φιλολογία θεσ/νικη βέβαια..!! Το θέμα είναι ότι έδινα 2η φορά και πέρυσι πάλι για λίγο δεν μπήκαν στις πρώτες 3 επιλογές...Whatever
Εγώ φέτος που έδινα ήθελα Νομική έστω Κομοτηνής...Μετά Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης ή Αγγλική αλλα απ ότι το κόβω στο Ιστορικό θα μαι...κοιτούσα τις βάσεις του 2005 κι η Νομική Θράκης είχε 17,100...τραγικό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Πιστεύω θα μπεις κομοτηνή...!! Κι αν δεν μπεις εδώ έχεις μία έτοιμη συμφοιτήτρια αν πας φιλολογία θεσ/νικη βέβαια..!! Το θέμα είναι ότι έδινα 2η φορά και πέρυσι πάλι για λίγο δεν μπήκαν στις πρώτες 3 επιλογές...Whatever

εκανα βλακεια στο μηχανογραφικο και μετα τις νομικες το χαος...εβαλα πρωτα φιλολογια κομοτηνης και μετα θεσ/νικη...ειχα στο μυαλο μου οτι αν δεν πιασω νομικη θα ξαναδωσω...και θα το κανω αν γινει καμια στραβη

ποσα μορια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

olina11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olina11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Εγώ φέτος που έδινα ήθελα Νομική έστω Κομοτηνής...Μετά Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης ή Αγγλική αλλα απ ότι το κόβω στο Ιστορικό θα μαι...κοιτούσα τις βάσεις του 2005 κι η Νομική Θράκης είχε 17,100...τραγικό;

οντως τραγικο...δεν πιανεις καμια απο αυτες???μονο ιστορικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
εκανα βλακεια στο μηχανογραφικο και μετα τις νομικες το χαος...εβαλα πρωτα φιλολογια κομοτηνης και μετα θεσ/νικη...ειχα στο μυαλο μου οτι αν δεν πιασω νομικη θα ξαναδωσω...και θα το κανω αν γινει καμια στραβη

ποσα μορια εχεις?
17.790 νομίζω ίσως 1-2 παραπάνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top