[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δε θα κάτσω να γράψω γιατί είπε ή δεν είπε ή γιατί δε βγήκε στην τηλεοραση ρε παιδιά:P
Εγώ ξέρω το παιδί και απλά έγραψα τα αποτελέσματα που είδα για να δείξω ότι τελικά δεν πήγαν τόσο άσχημα τα παιδιά φέτος:)
Μα φάνηκε στα στατιστικά ότι δεν πήγαν τοσο άσχημα τα παιδιά φέτος! Δεν το δείχνουν αυτές οι μεμονωμένες περιπτώσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Πφφ ναι πολύ κακό για το τίποτα τελικά μου φαίνεται... Γκρινιάζουμε για τα θέματα και μετά όταν βγαίνουν οι βαθμοί χαιρόμαστε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Esgrimista

Νεοφερμένος

Ο Esgrimista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεια χαρά κι από εμένα. Νωρίς-νωρίς, να μοιραστώ τα αποτελέσματά μου:

Έκθεση: 18,1
Μαθηματικά Γενικής Παιδείας: 20
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: 19,7
Φυσική Κατεύθυνσης: 17,9
ΑΕΠΠ: 18,6
ΑΟΔΕ: 19,8
ΑΟΘ: 20

2ο - 4ο: 19397
5ο: 19528

(προφορικοί παντού 20)

...πάει κι αυτό. Καλό καλοκαίρι, everyone!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ειμαι πολυ χαρουμενος...19018 στο 3ο και 19024 στο 2ο και 4ο...δεν περιμενα τοσο...δοξα τω θεω...αν ολα πανε καλα νομιζω ειμαι στην ιατρικη θεσσαλονικης
Τόσα ακριβως έβγαλε και μία φίλη μου στο τρίτο πεδίο αλλά ενδιαφέρεται για ιατρική λάρισας....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
απο θεωρητικη εγω
αρχαια 18
ιστορια 18.9
λατινικα 19.5
εκθεση 17.8
λογοτεχνια 17.3
βιολογια 16.5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Στο 5ο πεδίο έβγαλα 15.209 (4,7 μαθ.κατ. , πραγματικά με έσκισε αυτό το μάθημα) και όπως το βλέπω αν δεν ανέβει η βάση πάνω από 165 μόρια , θα'μαι στο οικονομικών επιστημών αθήνας....περίμενα για πειραιά αλλά λόγω μαθηματικών πάει....Τέσπα, δεν με χαλάει καθόλου αυτή η σχολή , ίσα ίσα , απλά περίμενα περισσότερα...
Αναλυτικότερα:
Μαθ.κατ:4.7
Φυσική:10.3
Έκθεση:12.3
Μαθ.Γεν:15.7
ΑΝΕΦ:16.5
ΑΟΔΕ:19.4
ΑΟΘ:19.7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
λογικα μπαινεις.. και θα ειμαστε συμφοιτητες :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
και εγω μαλλον οικονομικων επιστημων αθηνας !! 15251 εχω στο 5ο..αντε να δουμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
απο θεωρητικη εγω
αρχαια 18
ιστορια 18.9
λατινικα 19.5
εκθεση 17.8
λογοτεχνια 17.3
βιολογια 16.5

γραψαμε ακριβως τον ιδιο βαθμο βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εμενα ο ενας διορθωτης μου εβαλε 100 και ο αλλος 97 στα αρχαια, κ τελικα βγηκε 19.7, οσο περιπου υπολογιζα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stýx

Νεοφερμένος

Ο Stýx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εμενα ο ενας διορθωτης μου εβαλε 100 και ο αλλος 97 στα αρχαια, κ τελικα βγηκε 19.7, οσο περιπου υπολογιζα..
πως τα κατάφερες;θέλω να πω γνωστό το να γράψεις 60 είναι εφικτό αλλά να μην κάνεις στο άγνωστο λάθος μου φένεται περίεργο!πόση εξάσκηση έχεις κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
πως τα κατάφερες;θέλω να πω γνωστό το να γράψεις 60 είναι εφικτό αλλά να μην κάνεις στο άγνωστο λάθος μου φένεται περίεργο!πόση εξάσκηση έχεις κάνει;
εγω πιστευα πως γυρω στο 98 εχω παρει, γιατι ειχα κανει αρκετα ελευθερη μεταφραση στο αγνωστο...νταξει με γραμματικη και συντακτικο δεν ειχα θεμα ειχα ξεμπερδεψει απο το καλοκαιρι..αλλα εξεπλαγην με το 100 που μου βαλε ο 1ος βαθμολογητης, αφου σιγουρα ειχα 1 τουλαχιστον λαθος:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
εμενα ο ενας διορθωτης μου εβαλε 100 και ο αλλος 97 στα αρχαια, κ τελικα βγηκε 19.7, οσο περιπου υπολογιζα..

Χαχα!Εγω ειχα 100 και απο τους 2,καλα να παθεις!!100...οσο υπολογιζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
εγω πιστευα πως γυρω στο 98 εχω παρει, γιατι ειχα κανει αρκετα ελευθερη μεταφραση στο αγνωστο...νταξει με γραμματικη και συντακτικο δεν ειχα θεμα ειχα ξεμπερδεψει απο το καλοκαιρι..αλλα εξεπλαγην με το 100 που μου βαλε ο 1ος βαθμολογητης, αφου σιγουρα ειχα 1 τουλαχιστον λαθος:P :P
Είναι τακτική αρκετών βαθμολογητών να χαρίζουν μία ή δύο μονάδες όταν αντιμετώπίζουν ένα άριστο γραπτό με μικρολάθη και δε θέλουν να "χαλάσουν" το 100άρι. Αν αυτό είναι σωστό/δίκαιο ή όχι είναι μεγάλη κουβέντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χαχα!Εγω ειχα 100 και απο τους 2,καλα να παθεις!!100...οσο υπολογιζα...
εισαι καλος εσυ;) τι σχολη θελεις?
Είναι τακτική αρκετών βαθμολογητών να χαρίζουν μία ή δύο μονάδες όταν αντιμετώπίζουν ένα άριστο γραπτό με μικρολάθη και δε θέλουν να "χαλάσουν" το 100άρι. Αν αυτό είναι σωστό/δίκαιο ή όχι είναι μεγάλη κουβέντα
κατι τετοιο φανταστηκα κι εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
1-2 μοναδες συμβαινει συχνα.....στο ΑΟΔΕ π.χ. που ειναι και παπαγαλεια και ο ενας μου εβαλε 100 κι ο αλλοσ 94 πως γινεται;(φαινεται μικρη διαφορα αλλα ειναι 1.2 στα 20)
Και σε 1-2 παιδια ακομη ειδα π.χ. 95 ο ενας 87 ο αλλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εγω πιστευα πως γυρω στο 98 εχω παρει, γιατι ειχα κανει αρκετα ελευθερη μεταφραση στο αγνωστο...νταξει με γραμματικη και συντακτικο δεν ειχα θεμα ειχα ξεμπερδεψει απο το καλοκαιρι..αλλα εξεπλαγην με το 100 που μου βαλε ο 1ος βαθμολογητης, αφου σιγουρα ειχα 1 τουλαχιστον λαθος:P :P
πως γινεται να κανες ελευθερη μεταφραση και να σου βαλε 98; :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
1-2 μοναδες συμβαινει συχνα.....στο ΑΟΔΕ π.χ. που ειναι και παπαγαλεια και ο ενας μου εβαλε 100 κι ο αλλοσ 94 πως γινεται;(φαινεται μικρη διαφορα αλλα ειναι 1.2 στα 20)
Και σε 1-2 παιδια ακομη ειδα π.χ. 95 ο ενας 87 ο αλλος
Να είσαι σίγουρος ότι γίνεται. Το έχω δει να γίνεται στο ΑΟΔΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
πως γινεται να κανες ελευθερη μεταφραση και να σου βαλε 98; :s
εε αν εκανα αυτολεξει σε αυτο το αγνωστο δε θα εβγαζε κανενα νοημα..και ειπα να το κανω σε στρωτα νεα ελληνικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εεεε ενταξει αυτο βρε...χτενισμα το λεγα εγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top