[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Βρε παιδιά τι τρέχει εδώ ή ολοι είστε αριστούχοι ή σας μεγάλωσε η μύτη γιατί μπαίνω εδώ ουτε ΕΝΑΣ κάτω απο 14-15 μπαίνω σε άλλες σελίδες να δω τι παίζει γράφουν οτι γενικά λίγοι ήταν αυτοί του 18+ ενώ οι πιο πολλοί ήταν 12-16 πανω κάτω... :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Με 17.250 λετε να πιανω τους χημικου μηχανικου στο εμπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
στο σχολείο πήγα και ρώτησα! :P πρώτη-πρώτη (το φυτόοοοο!!)

Συγχαρητήρια συνάδελφε!

Συγχαρητήρια συναδέλφισσα!!
Θα τ' ακούς πολύ αυτό :P

Εσύ διάβασε καμιά Γενετική ρε :P

Έκθεση : 16,3
Βιολογία Γεν : 19,2
Φυσική Κατ : 16,6
Μαθηματικά Κατ : 18,3
Βιολογία Κατ : 19,8
Χημεία Κατ : 17,3

18.520 μόρια στο 3ο πεδίο, φύγαμε για ιατρική :D

Συγχαρητήρια συνάδελφε!

Εκθεση 18,7
Βιολογια Γενικης 19,9
Μαθηματικα 16,2
Φυσικη 16,4
Χημεια 19,7
Βιολογια 19,5
ΣΥΝΟΛΟ 3ο πεδιο 18634
2ο και 4ο πεδιο 17974
ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΟΥ ΡΧΟΜΑΙ!!!!!!! :D

Συγχαρητήρια συνάδελφε!

Θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! 19402 στο τριτο πεδίο!!!!!!!
ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ εφτασααααααα!!!!!:D:D:D

Συγχαρητήρια συνάδελφε!

ειμαι πολυ χαρουμενος...19018 στο 3ο και 19024 στο 2ο και 4ο...δεν περιμενα τοσο...δοξα τω θεω...αν ολα πανε καλα νομιζω ειμαι στην ιατρικη θεσσαλονικης

Συγχαρητήρια συνάδελφε!

Seriously,δεν ξέρω γιατί έκατσα και τα έγραψα όλα αυτά :P That is so not Crowley-like...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

HumaneTouch

Νεοφερμένος

Ο HumaneTouch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Mετά από τιτανοτεράστιο ΣΟΚ σας λέω και τα δικά μου:
Έκθεση: 17 (80-90 , εδώ νιώθω ότι αδικήθηκα)
Βιολογία Γενικής Παιδείας: 20
Αρχαία: 18.9
Ιστορία: 19.7
Λογοτεχνία: 17.6
Λατινικά: 20

19186
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hellraiser13

Νεοφερμένος

Ο Hellraiser13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
18013 στο 3ο
Ιατρικη θελω...τωρα βλεπουμε μιας που ανηκω και σε ειδικη κατηγορια(τριτεκνοι)
Εσεις παδια τι λετε..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
μαθηματικα κατ. 15, μαθ.γεν.19 ,φυσ.κατ 15.9 ,χημεια 18.3 ,βιολογια 18.6. εκθεση 13.2 ....ανεπιτρεπτο αυτο π εγινε σχολειο μας με την εκθεση......τι να πω βλεπω βαθμαρες απο ολους εκθεση......ποιος ξερει που πηγαν τα δικα μας....ετσι ειναι η ζωη τι να πω....!!17.527 στο 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
σε εμας παντως εκθεση δεν επεσαν τρελοι βαθμοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
σε εμας παντως εκθεση δεν επεσαν τρελοι βαθμοι
ούτε εμάς!!!! λογοτεχνία πάλι ανώμαλοι την διόρθωσαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

komhtas

Νεοφερμένος

Ο komhtas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ε ας πω και γω
Ν.Γλωσσα: Α 88 Β 86 τελ:17.4
Βιολογια Γεν: Α 92 Β 93 τελ:18.5
Αρχαια: Α 89 Β 79 τελ:16.8
Λατινικα: Α 91 Β 92 τελ:18.3
Ν.Λογοτεχνια: Α 89 Β 87 τελ: 17.6
Ιστορια: Α 98 Β 95 τελ:19.3
1ο επιστ:18.327
3ο επιστ:17.150
Μαλλον ψυχολογια παντειου...ιδωμεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIkolas99827

Νεοφερμένος

Ο NIkolas99827 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
μαθηματικα κατ 96 96 19,2
φυσικη κατ 89 92 18,1
αοδε 100 100 20
αε[ππ 100 100 20
μαθηματικα γενικης 96 100 19,6
αοθ 100 100 20
και οι αλητηριοι που διορθωσαν εκθεση 31 45 και 72 αναβαθμολογηση συνολο 11,7

2ο/4ο 18706
5ο 18852
για αξιωματικων αστυνομιας εχω καμια πιθανοτητα μετα το ψαλιδισμα των θεσεων??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
μαθηματικα κατ 96 96 19,2
φυσικη κατ 89 92 18,1
αοδε 100 100 20
αε[ππ 100 100 20
μαθηματικα γενικης 96 100 19,6
αοθ 100 100 20
και οι αλητηριοι που διορθωσαν εκθεση 31 45 και 72 αναβαθμολογηση συνολο 11,7

2ο/4ο 18706
5ο 18852
για αξιωματικων αστυνομιας εχω καμια πιθανοτητα μετα το ψαλιδισμα των θεσεων??

Ωπωπω ολοι αριστουχοι βγαινουν σε αυτο το thread:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

Georgeprelo

Νεοφερμένος

Ο Georgeprelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Βιολογία: 18,8
Μαθ/κά κατ.: 17,4
Φυσική κατ.: 18,2
Χημεία κατ.: 17,9
Έκθεση: 17,8
Μαθ/κά Γεν.: 20

Γ.Μ.Ο.(3ο πεδίο): 18,831
Γ.Μ.Ο.(4ο πεδίο): 18,689
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIkolas99827

Νεοφερμένος

Ο NIkolas99827 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ωπωπω ολοι αριστουχοι βγαινουν σε αυτο το thread:confused:

αυτο ειναι σχετικο για να βγαλω τους βαθμους μου διαβαζα χειροτερα κι απ τους θεωριτικους φιλε με την ειρωνεια στο keyboard
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar_xr

Νεοφερμένος

Η mar_xr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
τι να πω πραγματικα έχω απορία με τι κριτήριο βαθμολογούν? δεν υπάρχουν κάποιοι άξονες? 13 ο πρώτος βαθμολογητής στην έκθεση 18 ο δεύτερος ο τρίτος 16.5:( αρχαία κατεύθυνσης 11,5 ο πρώτος 14 ο δεύτερος 11,7 ο τρίτος:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savvina_edw

Νεοφερμένος

Η Savvina_edw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
χαχαχα...τι στο καλο? ολοι οι αριστουχοι εδω μεσα??Εγω το κακομοιρο εβγαλα 15444 στο 5ο πεδιο που με ενδιαφερει κιολας κ πεταω απο τη χαρα μου...!!!Για το διαβασμα που εκανα ειμαι αρκετα ικανοποιημενη...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
χαχαχα με ολους τους αριστουχους εδω μεσα νιωσω τοσο ασχημα να σας πω οτι εβγαλα 16.472 μορια στο 1ο πεδιο!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ακριβως δν υπαρχει κανενας μα κανενας λογος.αλλα εγω πιστευω πως υπαρχουν τετοιοι που απλα θελουν να το κανουν...

ισως να ξεφευγω και λιγο...αλλα ηξερα ενα κοριτσι που εδινε φετος απο θετικη και εφευγε 45 λεπτα νωριτερα σε καθε μαθημα ακομη και μαθηματικα και φυσικη μονο και μονο για να νμζ οι αλλοι οτι γραφει τελεια μεσα σε 2 ωρες.και το αποτελεσμα:15500 κατι με 10 μαθηματικα και 11 φυσικη.αυτο και αν ειναι ηλιθιοτητα!!!!!

Εσύ πώς έγραψες ΑΕΠΠ;
Ρωτάω, γιατί θυμάμαι που γκρίνιαζες κατά τη διάρκεια της χρονιάς!:P
Γενικά πώς πήγες; Ευχαριστημένη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Εσύ πώς έγραψες ΑΕΠΠ;
Ρωτάω, γιατί θυμάμαι που γκρίνιαζες κατά τη διάρκεια της χρονιάς!:P
Γενικά πώς πήγες; Ευχαριστημένη;
μπραβο μνημη!
αεππ 15,9 νταξει καλα εδω.φυσικη αστα να πανε.
στα αλλα σχετικα καλα αλλα...
συνολο 16127:redface:
ευχαριστημενη ετσι και ετσι..αντε να δουμε που θα περασω/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
ένα συγχαρητήρια και στην αδερφή μου... 18.117 μόρια... πωωωωωωω... πώς τα βγάζετε αυτά τα μόρια ρε παιδιά;;; χεχε! Της άξιζε όμως... Οι πανελλαδικές ίσως είναι από τους λίγους θεσμούς όπου αδιάβλητα και πραγματικά παίρνεις αυτό που πρέπει και αυτό που αξίζεις. Δεν εννοώ ως άνθρωπος...αλλά στο τί προσπάθεια έχεις κάνει...).

Και το λέω εγώ που έδωσα δυο χρονιές και την πρώτη έγραψα 10.600 και τη δεύτερη 15.500. που θα μπορούσα να κατηγορώ το σύστημα την πρώτη χρονιά. Αν διαβάσεις θα πετύχεις! Αυτό έχω αποκομίσει από την εμπειρία μου.

Συγχαρητήρια σε όσους πέτυχαν τους στόχους τους και όσοι δεν τα κατάφεραν μπορούν κάλλιστα να ξαναπροσπαθήσουν ή να ανακαλύψουν άλλες πτυχές και δεξιότητες που δεν τις ήξεραν!

Ακόμη και να μη βγάλατε όσα θέλατε, υπάρχει περιθώριο να πάτε και σε έναν κλάδο παρεμφερή... Παντού υπάρχουν ευκαιρίες... Μπορεί κιόλας να σας αρέσει περισσότερο...Με την προϋπόθεση ότι σας αρέσει...

Επίσης αν πιάσατε ουρανό μην παρασυρθείτε και μπείτε στη νοοτροπία "μην πάνε χαμένα τα μόρια¨... εκεί που θέλετε περάστε ακόμη και αν είστε 3.000. μόρια πιο πάνω...

όλα αυτά τα λέω από εμπειρίες και γνωστούς!

Καλό Καλοκαίρι....να έχουμε πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top