[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nifty

Νεοφερμένος

Ο nifty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
καλά σε σένα με τρελαίνουν αυτά τα 0,5 και 1 που λείπουν για να έχεις 100άρια
Χαχα!Ο πρώτος έβαζε 100 ενώ ο δεύτερος 99 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Για μενα 2ο/4ο 18614 (αυτο μας ενδιαφερει) και στο 3ο 18700
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Λογοτεχνία ο πρώτος 65!!!! ο δευτέρος 85!! ο τρίτος 69...ΚΩΛΟΜΑΘΗΜΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Καταρχην συγχαρητηρια σ ολους, ειμαι σιγουρος οτι οι περισσοτεροι πηρατε λιγο πολυ αυτο που αξιζατε..
Στα δικα μας τωρα, μπορω να πω οτι δεν ειμαι απογοητευμενος ουτε ενθουσιασμενος ομως με τους βαθμους..οχι τοσο κυριως στη βαθμολογηση γιατι ηταν πανω κατω αυτα που περιμενα αλλα τοσο στο τι εγραψα..
Εχουμε και λεμε:

Εκθεση: 16.7 (84-83)
Μαθ.Γεν: 19.6 (98-98 )
Μαθ.Κατ: 15.4 (79-75)
Φυσ.Κατ: 13.4 (68-66)
ΑΟΔΕ: 20
ΑΕΠΠ: 20

Συνολο 17324 (2ο-4ο).. Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Λογοτεχνία ο πρώτος 65!!!! ο δευτέρος 85!! ο τρίτος 69...ΚΩΛΟΜΑΘΗΜΑ

Χαχαχα! Κοίτα τις δικές μου αναβαθμολογήσεις!
Έκθεση:
Α:95, Β:75, Γ:93, μ.ο.:94=18.8 :)

Λογοτεχνία:
Α:70, Β:87, Γ:87, μ.ο.:87=17.4 :)

:hmm:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Λογοτεχνία ο πρώτος 65!!!! ο δευτέρος 85!! ο τρίτος 69...ΚΩΛΟΜΑΘΗΜΑ

Εμενα ο Α 71, ο Β 95 και ο Γ 86!! οτι ναναι!! αλανταλον! και πηγε 18.1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ΈΚθεση , Α:66, Β:81, Γ:91... Λογοτεχνία: Α:97 , Β:86

είχαν βάλει στοίχημα μάλλον σε ποιο μάθημα θα έχουν πιο μεγάλη απόκκλιση οι μαθητές.. οι διορθωτές της έκθεσης το πήραν μάλλον προσωπικά:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
πόση πρέπει να είναι η ελάχιστη απόκλιση στα μόρια των 2 βαθμολογητών για να μπει τρίτος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
εκθεση:16,5
βιολογια:19,5
ιστορια:19,5
λατινικα:19,9
κειμενα:18,9
αρχαια:17
ΣΥΝΟΛΟ:18.763 Και τωρα τι; Παιδαγωγικο-φιλολογια-νομικη-ψυχολογια-λογοθεαπεια;Τι;Πειτε μου τι λετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Καλά στο θεό θα πάνε οι βάσεις! :P

Ο,τι θες περισσότερο! Μην βλέπεις τα μόρια! ΣΧΟΛΕΣ να κοιτάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
παιδιά....HELP ME !
Αρχαια :11.5
Bιολογία:18
Ιστορία: 18.5
Λογοτεχνία:17.2
Λατινικά:16.1
Εκθεση:16.1

σύνολο( είμαι απόφοιτη πολλών ετών πριν): 15774 στο 1ο πεδίο ,15248 στο 3ο. Πέρυσι το Παιδαγωγικό ειδικής του Βόλου είχε 16295 ...έχω καμιά ελπίδα να πέσει? Επίσης ΓΙΑΤΙ ΛΕΓΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΟΛΟΙ ΟΤΙ Η ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΟΔΟ? Στο σχολείο που έδινα 23 στους 103 κάτω από τη βάση στα αρχαία !!!


εκθεση:16,5
βιολογια:19,5
ιστορια:19,5
λατινικα:19,9
κειμενα:18,9
αρχαια:17
ΣΥΝΟΛΟ:18.763 KAI TΩΡΑ ΤΙ? ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ-ΝΟΜΙΚΗ-ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ-ΛΟΓΟΘΕΑΠΕΙΑ?ΤΙ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΤΕ...

νομική εννοείται ... το πιο ισχυρό πτυχίο από θεωρητική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εκθεση:16,5
βιολογια:19,5
ιστορια:19,5
λατινικα:19,9
κειμενα:18,9
αρχαια:17
ΣΥΝΟΛΟ:18.763 KAI TΩΡΑ ΤΙ? ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ-ΝΟΜΙΚΗ-ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ-ΛΟΓΟΘΕΑΠΕΙΑ?ΤΙ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΤΕ...

οτι αρεσει σε σενα...οι σχολες αυτες δεν εχουν καμια σχεση η μια με την αλλη...οτι σου αρεσει πιο πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Έκθεση, Α:70,B:66 MO:68
Μαθηματικά Γενικής, Α:81 B:80 MO:80.5
Μαθηματικά Κατεύθυνσης, A:66 B:68 MO:67
Φυσική, A:67 B:59 MO:63
ΑΟΔΕ, A:100 B:100 MO:100
ΑΕΠΠ, A:87 B:76 MO:81.5 (εδώ δεν διάβασα καλά την εκφώνηση στο θέμα Γ και τα έκανα σκ...,ενώ έγραφα 19αρια στα διαγωνίσματα)

Μόρια: 15408 στο 2ο και 4ο πεδίο.
Σχολή: Εφαρμοσμένης Πληροφορικής Θεσσ/νικης εφόσον την πιάσω (πέρσι είχε 15217 και ανήκω και στην κατηγορία των τρίτεκνων.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Καλα δειτε και τα δικα μου στη λογοτεχνια και μετα πειτε για τις αναβαθμολογησεις :P

Α: 88
Β: 74
Γ: 62

Αν υπηρχε και Δ, θα μου βαζε 50! :P

Γενικα, εβγαλα 16800, ανετα πρωτη Επιλογη!! :D

Καλη επιτυχια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μπραβο ρε συντοπιτη!!!
Στον Αεκτζη παει αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
εκθεση:16,5
βιολογια:19,5
ιστορια:19,5
λατινικα:19,9
κειμενα:18,9
αρχαια:17
ΣΥΝΟΛΟ:18.763 KAI TΩΡΑ ΤΙ? ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ-ΝΟΜΙΚΗ-ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ-ΛΟΓΟΘΕΑΠΕΙΑ?ΤΙ?ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΤΕ...

Συγχαρητήρια.

Εισάγεσαι όπου επιθυμείς και μάλιστα έχεις βάσιμες ελπίδες για πρωτεύουσα. Διάλεξε ό,τι σου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
ευχαριστώ συντοπίτη και ΑΕΚάρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
νομική εννοείται ... το πιο ισχυρό πτυχίο από θεωρητική...

Γνωστή μου έχει πτυχίο Νομικής και 6 χρόνια μετά την αποφοίτηση της εργάζεται σε ένα διαφημιστικό γραφείο, κάνει τις ψιλοδουλείες (ουσιαστικά δεν εφερμόζει τίποτα απ'όσα έμαθε) και μαντέψτε..
Στην δουλεία την πήραν επειδή είχε καλό απολυτήριο λυκείου.
Συνεπώς δεν έδωσαν δεκάρα για το ''ισχυρό'' της πτυχίο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Γνωστή μου έχει πτυχίο Νομικής και 6 χρόνια μετά την αποφοίτηση της εργάζεται σε ένα διαφημιστικό γραφείο, κάνει τις ψιλοδουλείες (ουσιαστικά δεν εφερμόζει τίποτα απ'όσα έμαθε) και μαντέψτε..
Στην δουλεία την πήραν επειδή είχε καλό απολυτήριο λυκείου.
Συνεπώς δεν έδωσαν δεκάρα για το ''ισχυρό'' της πτυχίο.. :)

Ένα καλό πτυχίο θέλει και ένα καλό μεταπτυχιακό για να στηριχτεί. Πανεπιστημιακός Κανόνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top