[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ρε παιδες ας μου πει καποιος τι ρολο βαραει ο γενικος βαθμος προσβασης και ποσο επιρεαζει

Νομίζω δεν παίζει κάποιο ρόλο στα μόρια μιας και κάποια μαθήματα έχουν μεγαλύτερη βαρύτητα.Για το απολυτήριο περισσότερο είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
παιδια τα μορια θα ανακοινωθουν στο σχολειο???
δεν τα υπολογιζω σωστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ. 16.3
ΒΙΟΛΟΓΙΑ. 18.5
ΑΡΧΑΙΑ 14
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 17.1
ΛΟΓΟΤΕΧΙΑ 18.3
ΙΣΤΟΡΙΑ 17.9

Μόρια δε ξέρω ακόμα, γιατί θα τα πάρουμε από το σχολείο...
Αλλά γενικό βαθμό πρόσβαση μου είπαν γύρω στο 17.55!

Καλά στην έκθεση.... Τα νεύρα μου!!!
Πρώτος βαθμολογητής 90, δεύτερος 73 και τρίτος 51!!!!!!!

Πιάνω δεύτερη επιλογή περίπου όπως το κόβω!!!:D
Mε θαύμα την πρώτη! :P

Εμενα με πηγαν τριτο βαθμολογητη στα ΜΑΘ ΚΑΤ μου εβαλε 41 και ο αλλος 28!!!!!μπουρδελοκατασταση...απο οτι βλεπω η θεωρητικη εσκισε!


Σ' αυτές τις περιπτώσεις πόσο πιθανό είναι να έχουν ξεχάσει να προσθέσουν κάτι;;;;;
εγώ 93-71 και 91 αναβαθμολόγηση έκθεση
Και μπορεί να γίνει κάτι, αν δούμε το γραπτό μας και φαίνεται ότι δεν έχει γίνει σωστή πρόσθεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Δεν το περιμενα με τιποτα!!
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Γ.Π. 64 57 12.1
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Γ.Π. 100 100 20.0
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ. 99 98 19.7
ΦΥΣΙΚΗ Κ. 78 68 14.6
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Κ. 100 100 20.0
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Κ. 93 94 18.7
17873 μορια και η σχολη μου ηθελε 15200 οποτε μια χαρα :)
Aλλα απο οτι ειδα στο σχολειο μου εχουν χανατακωσει παρα πολλους :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deathakos14

Νεοφερμένος

Ο Deathakos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
17.460 2o-4o και 18.313 5o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
μαθ.κατ.(100-96)
φυσ.κατ(87-87)
αοδε(100-100)
αεεπ(97-97)
εκθεση(88-82)
βιολογια(98-97)
Μονο φυσικη ρε γαμωτο περιμενα κανα 18.Κατα τα αλλα ειμαι ευτυχισμενος! Tωρα το διλημμα μου ειναι μηχανολογων μηχανικων η φυσικο? αθηνα η θεσσαλονικη?Συγχαρητηρια και σε οσους προσπαθησαν πολυ αυτη τη χρονια και σημερα ανταμοιφθηκαν.Δεν υπαρχει μεγαλυτερη ικανοποιηση!! :)
συγχαρητήρια Νίκο, έσκισες. Μη στεναχωριέσαι για τη φυσική αφού άλλωστε περνάς εκεί που θέλεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
18.542 αντε να μαζευω σιγα σιγα βαλιτσουλες για ιατρικη κρητη ..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
μπράβο σου συγχαρητήρια, φαντάζομαι ότι περνάς στην πρώτη προτίμησή σου

Ευχαριστώ! έχω περίπου 2300 πάνω απ' την περσυνή βάση. Θα δείξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
78 68 βασιλη δεν ειναι 19.7 ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Για εμένα η σημερινή ημέρα είναι μια από τις καλύτερες που έζησα ως τώρα.
Βρίσκομαι στα σύννεφα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
συγχαρητήρια Νίκο, έσκισες. Μη στεναχωριέσαι για τη φυσική αφού άλλωστε περνάς εκεί που θέλεις

σας ευχαριστω. Η πιο ευχαριστη εκπληξη ηταν το αοδε. Περιμενα κανα 94-95 γιατι σε καποια σημεια τα ειχα γραψει με δικα μου λογια.τελικα 100 και οι δυο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ναι τα εκανα αντιγραφη και μπηκαν οπως να ναι... τα εφτιαξα τωρα.
Εσυ πως πηγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_13

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Έκθεση: 82-94
Βιολογία: 93-99
ΑΟΔΕ: 92-100

Ε χεστείτε βαθμολογητές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ή το ischool είναι γεμάτο απο genius... ή γεμάτο απο κομπλεξάρες που λένε ψέματα... ένα απο τα 2 είναι.
Τεσπα τα δικά μου τώρα!
ΓΛΩΣΣΑ: 1ος 74 2ος 68 Τ.Β 14,2
ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ.Π 1ος 81 2ος 80 Τ.Β 16,1
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ 1ος 91 2ος 97 Τ.Β 18,8 (ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!! ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ...Ε ΑΗ Ε ΑΗ!!!)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ 1ος 60 2ος 62 Τ.Β 12,2
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ 1ος 54 2ος 53 Τ.Β 10,7
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ 1ος 71 2ος 70 Τ.Β 14,1

2ο-4ο Πεδίο 14.391
3ο Πεδίο 15.461

H AΠΟΤΥΧΙΑ ΣΚΕΤΗ!!!
σε περασα για 0,2 στη φυσικη κατ.:P(χαλια μαυρα αυτο εχω να πω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ρε παιδια βλεπω στην φυσικη να εχουνε σκισει ολοι.Το 80% που ειναι ακτω απο την βαση δεν το ειδα ακομα πουθενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ρε παιδια βλεπω στην φυσικη να εχουνε σκισει ολοι.Το 80% που ειναι ακτω απο την βαση δεν το ειδα ακομα πουθενα!
εγώ το ξανα λέω

το ischool είναι γεμάτο:
ή απο genius!!
ή απο ΚΟΜΠΛΕΞΑΡΕΣ
ή ντάξει απλά αυτοί που δεν πήγαν καλά δεν γράφουν εδώ xD

αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εγω για 0,9 δν μπηκα στο 80%:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μάθημα Βαθμ. 1 Βαθμ. 2 Βαθμ. 3 Τ.Β.
ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Γ.Π. 83 92 17.5
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Γ.Π. 76 83 15.9
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κ. 46 47 09.3
ΦΥΣΙΚΗ Κ. 27 31 05.8
ΑΡΧΕΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Κ. 100 100 20.0
ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Κ. 89 84 17.3
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ 88 92 18.0.


Ατιμη Φυσική.Αλλα περίμενα και αλλά ήρθαν.Τελικα Ειμαι των άκρων.:P
Σαλονικα και ΟΔΕ Πα.Μακ. Or οικονομικο απθ σου ρχομαι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ρε παιδια βλεπω στην φυσικη να εχουνε σκισει ολοι.Το 80% που ειναι ακτω απο την βαση δεν το ειδα ακομα πουθενα!

Εγώ θα πρότεινα να μην είμαστε κακοπροαίρετοι, και να μας χαροποιεί η χαρά των άλλων.
Ξέρεις ποιας ποιότητας μαθητές είναι η πλειονότητα των μελών στο ischool.
Πήγαινε στο σχολείο σου να δεις το 80%.
Εγώ πάντως που μίλησα με παιδιά του σχολείου μου, οι οποίοι είναι, κοινώς, "φυτά", έγραψαν πάρα πολλοί πάνω από 17.5 στην φυσική. Οπότε, γιατί να μην πιστέψω όσα διαβάζω εδώ;

Συγχαρητήρια σε όλους μας, παιδιά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Ναι ρε πουστη μου. Ναι!!!
18.730 στο 5ο πεδιο. Δεν το περιμενα καθολου

Εκθεση 16.9 (Μολις τον ειδα εμεινα, περιμενα κατω απ τηην βαση)
Μαθηματικα γενικης 19
Φυσικη 18.1
Μαθηματικα κατ 15
ΑΕΠΠ 18,6
ΑΟΘ 19,9
ΑΟΔΕ 20

ΑΣΟΕΕ ΣΟΥ ΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!
Συγχαρητήρια, είσαι φοβερός μελλοντικέ συνάδελφε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top