[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ. 16.3
ΒΙΟΛΟΓΙΑ. 18.5
ΑΡΧΑΙΑ 14
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 17.1
ΛΟΓΟΤΕΧΙΑ 18.3
ΙΣΤΟΡΙΑ 17.9

Μόρια δε ξέρω ακόμα, γιατί θα τα πάρουμε από το σχολείο...
Αλλά γενικό βαθμό πρόσβαση μου είπαν γύρω στο 17.55!

Καλά στην έκθεση.... Τα νεύρα μου!!!
Πρώτος βαθμολογητής 90, δεύτερος 73 και τρίτος 51!!!!!!!

Πιάνω δεύτερη επιλογή περίπου όπως το κόβω!!!:D
Mε θαύμα την πρώτη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
ρε παιδιά... να ρωτήσω τώρα κάτι;... πόσο πρέπει να είναι η διαφορά για να πάει σε 3ο Βαθμολογητή;
στην Βιολογία Κατευθυνση ο ένας μου έβγαλε 91 ο 2ος μου εβαλε 97!!!!
δλδ αντε στην έκθεση να πάει στο διάολο.... αλλά ρε γμτ στην Βιολογία ΚΑΤ????

ΕΛΕΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MangaLover

Νεοφερμένος

Ο MangaLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Και τα δυο αλλα κυριως σε ενδιαφερει το πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εμενα με πηγαν τριτο βαθμολογητη στα ΜΑΘ ΚΑΤ μου εβαλε 41 και ο αλλος 28!!!!!μπουρδελοκατασταση...απο οτι βλεπω η θεωρητικη εσκισε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ. 16.3
ΒΙΟΛΟΓΙΑ. 18.5
ΑΡΧΑΙΑ 14
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 17.1
ΛΟΓΟΤΕΧΙΑ 18.3
ΙΣΤΟΡΙΑ 17.9

Μόρια δε ξέρω ακόμα, γιατί θα τα πάρουμε από το σχολείο...
Αλλά γενικό βαθμό πρόσβαση μου είπαν γύρω στο 17.55!

Καλά στην έκθεση.... Τα νεύρα μου!!!
Πρώτος βαθμολογητής 90, δεύτερος 73 και τρίτος 51!!!!!!!

Πιάνω δεύτερη επιλογή περίπου όπως το κόβω!!!:D
Mε θαύμα την πρώτη! :P
εμενα στην εκθεση ο 1ος 86 ο 2ος 67 και ο 3ος 63 οτι να ναι πραγματικα!!
και βιολογια ο 1ος 95 και ο 2ος 84 τι να πω...:)
αλλα οκ ευχαριστημενη ειμαι 17.251 μορια στο 1ο πεδιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
18.500 η ξαδερφη μου απο θεωρητικη:)!! Με εκανε περιφανο το καμαρι μου...
1η επιλογη φιλολογια Θεσσαλονικης και μια θεση σε πολυτεκνο δωρο, καθως δεν τη χρειαζεται:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
ιστορια 87 ο πρωτος 97 ο δευτερος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ΕΚΘΕΣΗ. 16.3
ΒΙΟΛΟΓΙΑ. 18.5
ΑΡΧΑΙΑ 14
ΛΑΤΙΝΙΚΑ 17.1
ΛΟΓΟΤΕΧΙΑ 18.3
ΙΣΤΟΡΙΑ 17.9

Μόρια δε ξέρω ακόμα, γιατί θα τα πάρουμε από το σχολείο...
Αλλά γενικό βαθμό πρόσβαση μου είπαν γύρω στο 17.55!

Καλά στην έκθεση.... Τα νεύρα μου!!!
Πρώτος βαθμολογητής 90, δεύτερος 73 και τρίτος 51!!!!!!!

Πιάνω δεύτερη επιλογή περίπου όπως το κόβω!!!:D
Mε θαύμα την πρώτη! :P

καλα και εγω στην εκθεση ειχα μεγαλεις αποκλισεις μεταξυ των βαθμολογητων:P:P:P μια χαρα εγραψες!! συγχαρητηριαααααααα :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
4ο πεδίο:17862
5ο πεδίο:18479
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εμενα με πηγαν τριτο βαθμολογητη στα ΜΑΘ ΚΑΤ μου εβαλε 41 και ο αλλος 28!!!!!μπουρδελοκατασταση...απο οτι βλεπω η θεωρητικη εσκισε!

Ελα να δεις στο σχολειο μου τους βαθμους της θεωρητικης να δεις αν εσκισε.. και κατω απο την βαση σε αρκετα μαθηματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
τι απογοητευση και αυτη σημερα...
καλυτερα να μν τους ειχα παρει ποτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ελα να δεις στο σχολειο μου τους βαθμους της θεωρητικης να δεις αν εσκισε.. και κατω απο την βαση σε αρκετα μαθηματα!!!
Nαι το βλεπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Forisman

Νεοφερμένος

Ο Forisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ρε παιδες ας μου πει καποιος τι ρολο βαραει ο γενικος βαθμος προσβασης και ποσο επιρεαζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Nαι το βλεπω!
Και ας μην είμαι της θετικής κατεύθυνσης , γνωρίζω πως για να δούμε αν πήγαν καλά τα παιδιά ή οχι κοιτάμε ολους τους μαθητές του αντιστοιχου τμήματος συγκριτικά.. τώρα αν ο καθένας θέλει να βλέπει μόνο το δείγμα των επιτυχόντων, δεν θα βγάλει σωστό πόρισμα.. και απο την τεχνολογική και θετική απο οτι βλέπω και εδώ υπάρχουν και παιδιά που τα πήγαν καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
τι απογοητευση και αυτη σημερα...
καλυτερα να μν τους ειχα παρει ποτε....
Γιατι ποσο εγραψες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
18798 1o πεδίο
και 18587 5o πεδίο
μπράβο σου συγχαρητήρια, φαντάζομαι ότι περνάς στην πρώτη προτίμησή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Χημεια κατ 18.7
Βιολογια κατ 18.2
Φυσικη κατ 17
Μαθηματικα κατ 17.4
Φυσικη γεν 19
Εκθεση 13.3

συνολο 17752 στο 3ο και 17476 στο 2ο\4ο :D:D βιολογικοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
ή το ischool είναι γεμάτο απο genius... ή γεμάτο απο κομπλεξάρες που λένε ψέματα... ένα απο τα 2 είναι.
Τεσπα τα δικά μου τώρα!
ΓΛΩΣΣΑ: 1ος 74 2ος 68 Τ.Β 14,2
ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ.Π 1ος 81 2ος 80 Τ.Β 16,1
ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ 1ος 91 2ος 97 Τ.Β 18,8 (ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!! ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ...Ε ΑΗ Ε ΑΗ!!!)
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ 1ος 60 2ος 62 Τ.Β 12,2
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ 1ος 54 2ος 53 Τ.Β 10,7
ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ 1ος 71 2ος 70 Τ.Β 14,1

2ο-4ο Πεδίο 14.391
3ο Πεδίο 15.461

H AΠΟΤΥΧΙΑ ΣΚΕΤΗ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
τι απογοητευση και αυτη σημερα...
καλυτερα να μν τους ειχα παρει ποτε....

και εγω το ιδιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Έκθεση 16,4
Μαθ/κα ΓΠ 20
Μαθ/κα Κατ. 19,7
Φυσική Κατ. 16,4
Χημεία-Βιοχημεία 20
Ηλεκτρολογία 20
(προφορικά όλα 20)

2ο & 4ο Πεδίο 18709

Άρα πιάνω 1η επιλογή Ναυπηγός Μηχανολόγος-Μηχανικός:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top