[Πανελλήνιες 2012] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 11 3.2%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 8 2.4%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 28 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 52 15.3%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 94 27.6%
  • >=18000

    Ψήφοι: 93 27.4%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 51 15.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Παλι αψογες βαθμολογιες διαβαζω.Πώς περασε 1χ χρονος απ' τα δικα μας αποτελεσματα...Καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Αχχ λοιπόν να 'μαι και εγώ, μόρια 17.581 στο 5ο που θέλω και 17.460 στο 1ο.
Έκθεση 92 και 85
Μαθηματικά 69 και 81
Λογοτεχνία 90-92
Ιστορία 93-91
Λατινικά 92
ΑΟΘ 84- 91
Αρχαία 73-76 :P χάλια στο άγνωστο
Στεναχωρήθηκα για τα μαθηματικά για τη διαφορά και για το ΑΟΘ λίγο. Αλλά είμαι χαρούμενη ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Παλι αψογες βαθμολογιες διαβαζω.Πώς περασε 1χ χρονος απ' τα δικα μας αποτελεσματα...Καλη επιτυχια σε ολους!

στο ischool εισαι. Κατω απο 17 δεν προκειται να δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Ας πω και γω τα δικά μου.Είμαι φοβερή πάντως.Ή που έγραψα άριστα ή που έγραψα ότι να ναι.

17.750 έβγαλα στο 3ο και προσεύχομαι για πτώση των βάσεων τι να πω.
Αναλυτικά:

Μαθηματικά : 13,9 καλά ναι έσκισα τι να λέμε.
Φυσική: 11,5. Τουλάχιστον δεν είμαι στο 80%.:P

Τώρα τα καλά.
Έκθεση:17,7
Βιολογία κατ:19,3
Χημεία:19,4 και
Βιολογία γενικής: 19,7.

Ε τα βλέπω και χτυπιέμαι δηλαδή! Άντε καλή επιτυχία σε όλους εύχομαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αχχ λοιπόν να 'μαι και εγώ, μόρια 17.581
Έκθεση 92 και 85
Μαθηματικά 69 και 81
Λογοτεχνία 90-92
Ιστορία 93-91
Λατινικά 92
ΑΟΘ 84- 91
Αρχαία 73-76 :P χάλια στο άγνωστο
Στεναχωρήθηκα για τα μαθηματικά για τη διαφορά και για το ΑΟΘ λίγο. Αλλά είμαι χαρούμενη ! :)
Μπράβο ρε συ,συγχαρητήρια.Ειδικά για την έκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αχχ λοιπόν να 'μαι και εγώ, μόρια 17.581 στο 5ο που θέλω και 17.460 στο 1ο.
Έκθεση 92 και 85 (17,7)
Μαθηματικά 69 και 81 (15)
Λογοτεχνία 90-92 (18,2)
Ιστορία 93-91 (18,4)
Λατινικά 92 (18,4)
ΑΟΘ 84- 91 (17,5)
Αρχαία 73-76 :P χάλια στο άγνωστο (14,9)
Στεναχωρήθηκα για τα μαθηματικά για τη διαφορά και για το ΑΟΘ λίγο. Αλλά είμαι χαρούμενη ! :)

Το ΟΔΕ Ο.Π.Α σε περιμένει!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαθηματικά 69 και 81

συγχαρητήρια! :D
:mad: τι τους έπιασε στα Μαθηματικά Γενικής; (για 1 μόριο δεν πήγες για αναβαθμολόγηση :mad: )
σε εμένα ο ένας είχε 94 κι ο άλλος 87 :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αχχ λοιπόν να 'μαι και εγώ, μόρια 17.581 στο 5ο που θέλω και 17.460 στο 1ο.
Έκθεση 92 και 85
Μαθηματικά 69 και 81
Λογοτεχνία 90-92
Ιστορία 93-91
Λατινικά 92
ΑΟΘ 84- 91
Αρχαία 73-76 :P χάλια στο άγνωστο
Στεναχωρήθηκα για τα μαθηματικά για τη διαφορά και για το ΑΟΘ λίγο. Αλλά είμαι χαρούμενη ! :)
Δεν ειχες στη λογοτεχνια και στην εκθεση σχεδον καθολου αποκλιση,και ειχες στα μαθηματικα.Ελεος με τους μαθηματικους που σε διορθωσανε.Κανονικα δεν θα επρεπε να πας σε γ βαθμολογητη;
Συγχαρητηρια παντως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Δεν ειχες στη λογοτεχνια και στην εκθεση σχεδον καθολου αποκλιση,και ειχες στα μαθηματικα.Ελεος με τους μαθηματικους που σε διορθωσανε.Κανονικα δεν θα επρεπε να πας σε γ βαθμολογητη;
Συγχαρητηρια παντως!:D
Άλλαξε το σύστημα και πήγε στα 13 μόρια διαφορά. Τι να πω, αυτό με έριξε κυρίως και λίγο το ΑΟΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Άλλαξε το σύστημα και πήγε στα 13 μόρια διαφορά. Τι να πω, αυτό με έριξε κυρίως και λίγο το ΑΟΘ.

Περνάς ΟΔΕ Ο.Π.Α όμως.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλη επιτυχια παιδια!!Ευχομαι να κανετε αυτο που θελετε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Περνάς ΟΔΕ Ο.Π.Α όμως.. :)

Χρήστο, χωρίς παρεξήγηση, έτσι όπως «στρατολογείς» για ΟΠΑ σαν φοιτητική παράταξη είσαι!!!:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Χρήστο, χωρίς παρεξήγηση, έτσι όπως «στρατολογείς» για ΟΠΑ σαν φοιτητική παράταξη είσαι!!!:P:P:P:P:P

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
ΟΥΤΕ ΚΛΑΝ!
Απλά χαίρομαι που βλέπω να έρχεται η επόμενη φουρνιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!! :clapup:
Έχω μείνει άφωνη με τις βαθμολογίες σας!!!!! :clapup: ;)
Άντε να βλέπουμε κι άλλες υψηλές βαθμολογίες.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τα έμαθα κι εγώ! Αφού ξεπέρασα το σοκ, να σας τα πω.

Εκθεση: 19
Μαθηματικα γενικής: 19.6
Μαθηματικά κατευθυνσης: 18.4
Φυσική κατεύθυνσης: 19.9
Ανάπτυξη εφαρμογών: 19.8
Αοδε: 19.9

Σύνολο 19514 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
19.155 στο 3ο και 19.109 σε 2ο και 4ο :D
:clapup: λογικά... περνάω ιατρική Αθήνας!! :D
Μαθ Γεν: 18,1 (με πετσοκόψανε!)
Μαθ Κατ: 18,7
Φυσ. Κατ: 19,7
Χημεία : 19,8
Βιολογία: 19,1
Έκθεση: 16,8

Συγχαρητήρια συναδέλφισσα!!
Θα τ' ακούς πολύ αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Τα έμαθα κι εγώ! Αφού ξεπέρασα το σοκ, να σας τα πω.

Εκθεση: 19
Μαθηματικα γενικής: 19.6
Μαθηματικά κατευθυνσης: 18.4
Φυσική κατεύθυνσης: 19.9
Ανάπτυξη εφαρμογών: 19.8
Αοδε: 19.9

Σύνολο 19514 μόρια.

Μου θύμισες το δικό μου. Συγχαρητήρια πάντως. Έσκισες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Ρε τιν τουτοι οι βαθμοι !
Μπραβο παιδια για την προσπαθεια. Ελπιζω να ποιασατε τα standar που αξιζατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τα έμαθα κι εγώ! Αφού ξεπέρασα το σοκ, να σας τα πω.

Εκθεση: 19
Μαθηματικα γενικής: 19.6
Μαθηματικά κατευθυνσης: 18.4
Φυσική κατεύθυνσης: 19.9
Ανάπτυξη εφαρμογών: 19.8
Αοδε: 19.9

Σύνολο 19514 μόρια.

Βγάζεις 19530 i think... :eek:

Εκτός αν σου βαλε 19 20 Γλωσσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top