Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alexandros S.

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο στο υπουργείο..Μετά από 2 λεπτά μου απάντησε ένας κύριος ..όταν εγώ τον ρώτησα πότε θα βγουν οι βαθμοί των ειδικών μαθημάτων μ είπε''δεν ξέρω''!!!!! Και του λέω πώς θα κάνω το μηχανογραφικό τότε χωρίς αποτελέσματα και αν μπορώ να βάλω σχολές που ήθελαν ειδικό μάθημα μου είπε'' μπορεις να βάλεις σχολές με ειδικό μάθημα ανεξαρτήτως αποτελέσματος ,να το οριστικοποιήσεις και αν δεν περάσεις την βάση στο ειδικό θα επιλεγείς στην παρακάτω σχολή!!!'' Θράσοςςςςς απύθμενοοο!!!!! Αρα παιδιά μάλλον για άλλη εβδομάδα βλέπω να τα βλέπουμε τα ξενόγλωσσα! Μακάρι να διαψευστώ αλλά αν έβγαιναν σε 1-2 μέρες θα το ήξερε σίγουρα αυτός... Μυρίζομαι παράταση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Ότι να'ναι λέω εγώ...Μου φαίνεται τα ειδικά θα βγούνε μετά τις βάσεις έτσι που το πάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σιγα μη δωσει παραταση...δεν απεργουν πολλοι βαθμολογητες...στην απεργια της ΟΛΜΕ (με σημειο συναντησης στη Θεσ/νικη το Μουσικο Σχολειο τη Δευτερα), ελαχιστοι ηταν εκει...οι περισσοτεροι ηταν μεσα και διορθωνανε...το ξερω γιατι ημουν εκει και τους ειδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αν δεν βγουν τα ειδικά, πώς στο καλό θα συμπληρώσουμε το μηχανογραφικό μας??? Στα τυφλά?? :mad: Ούτε αυτό δεν μπορούν να κάνουν... άι σιχτήρ...τώρα θυμηθήκανε τα δικαιώματά τους :mpinelik:

Και δεν θα πάρουμε παράταση από πάνω??? Όλα κι όλα...

Πήρα τηλέφωνο στο υπουργείο..Μετά από 2 λεπτά μου απάντησε ένας κύριος ..όταν εγώ τον ρώτησα πότε θα βγουν οι βαθμοί των ειδικών μαθημάτων μ είπε''δεν ξέρω''!!!!! Και του λέω πώς θα κάνω το μηχανογραφικό τότε χωρίς αποτελέσματα και αν μπορώ να βάλω σχολές που ήθελαν ειδικό μάθημα μου είπε'' μπορεις να βάλεις σχολές με ειδικό μάθημα ανεξαρτήτως αποτελέσματος ,να το οριστικοποιήσεις και αν δεν περάσεις την βάση στο ειδικό θα επιλεγείς στην παρακάτω σχολή!!!'' Θράσοςςςςς απύθμενοοο!!!!! Αρα παιδιά μάλλον για άλλη εβδομάδα βλέπω να τα βλέπουμε τα ξενόγλωσσα! Μακάρι να διαψευστώ αλλά αν έβγαιναν σε 1-2 μέρες θα το ήξερε σίγουρα αυτός... Μυρίζομαι παράταση..
Εγώ έπρεπε να τον είχα πάρει αυτόν τον "κύριο"... το τί μπινελίκι θα 'πεφτε...:mpinelik:

ΘΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΧΟΛΗ
GO TO HELL :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να δοθεί παράταση επειδή καθυστέρησαν τα ειδικά μαθήματα. Συμπλήρωσε το μηχανογραφικό υπολογίζοντας το απόλυτο (20) σε αυτά. Έτσι, δεν έχεις να χάσεις τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
άι σιχτήρ...τώρα θυμηθήκανε τα δικαιώματά τους :mpinelik:

Εγώ έπρεπε να τον είχα πάρει αυτόν τον "κύριο"... το τί μπινελίκι θα 'πεφτε...:mpinelik:

GO TO HELL :mpinelik:

Και αμα τους πεις τιποτα οτι εχουν περισσοτερα δικαιωματα απο εσενα (οπου εσενα βλ ιδ. υπαλληλος)

Σου λεει εμεις τα κατακτησαμε με αγωνες

Σιγα τα αιματα ρε μεγαλε :mpinelik:

Αι σιχτιρ, καταστρεφετε την ψυχολογια ολων των παιδιων της Ελλαδας με τα μυαλα που κουβαλατε, ηλιθιοι συνδικαλιστες κατ' επαγγελμα:mpinelik:
:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik:
:mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
γεια σας και καλη επιτυχια σε οτι και να κανετε, να ρωτησω κατι σχετικα ασχετο.... πανελληνιες κανεις μπορει να δωσει σε διαφορετικο σχολειο απο αυτο που αποφοιτησε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Μπορείς να υποβάλλεις αίτηση για να συμμετάσχεις στις πανελλήνιες εξετάσεις ως απόφοιτος προγενέστερου έτους (με το 90%) σε όποιο λύκειο θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Μπορείς να υποβάλλεις αίτηση για να συμμετάσχεις στις πανελλήνιες εξετάσεις ως απόφοιτος προγενέστερου έτους (με το 90%) σε όποιο λύκειο θες.
σε ευχαριστω παρα πολυ για τη γρηγορη απαντηση! να'σαι καλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas09

Νεοφερμένος

Ο kostas09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ξανά ρωτώ! Έκανα κωδικό με 7 ψηφία! Πειράζει; Γιατί έχω ακούσει ότι το max ήταν 8+!
οριστικοποιησα το μηχανογραφικο μ με 9ψηφιο κωδικο οποτε σιγουρα δεν θα χεις προβλημα με το κωδικο σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick-Firestorm

Νεοφερμένος

Ο Nick-Firestorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πιανω ΤΕΙ τουριστικων επιχειρησεων αλλα παρολο που δηλωσα ειδικο μαθημα Αγγλικα το φλεβαρη, δε πηγα να το δωσω πριν 2 βδομαδες που ηταν.
Μπορω να περασω σ'αυτη τη σχολη; Τα μορια ειναι επαρκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πιανω ΤΕΙ τουριστικων επιχειρησεων αλλα παρολο που δηλωσα ειδικο μαθημα Αγγλικα το φλεβαρη, δε πηγα να το δωσω πριν 2 βδομαδες που ηταν.
Μπορω να περασω σ'αυτη τη σχολη; Τα μορια ειναι επαρκη.

Αν χρειάζεται το ειδικό μάθημα όχι... Στο παλιό μηχανογραφικό είχε σημειώσεις για τις σχολές που απαιτούν ειδικά μαθήματα, οπότε κάπου θα υπάρχει και αντίστοιχη λίστα... Ψάξε λίγο και κάτι θα βρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εδώ έχουν κάνει άλλα και άλλα...Δεν τους εμποδίζει κανείς και τίποτα νομίζω να ΜΗΝ δώσουν παράταση για την κατάθεση μηχανογραφικού και να ανακοινώσουν τις βαθμολογίες των ειδικών μαθημάτων μετά τις 28 Ιουνίου...Διαμαντοπούλου είναι αυτή...:P(Και έχω μία περιέργεια να δω τι πήρα στα Αγγλικά:P)

Πιανω ΤΕΙ τουριστικων επιχειρησεων αλλα παρολο που δηλωσα ειδικο μαθημα Αγγλικα το φλεβαρη, δε πηγα να το δωσω πριν 2 βδομαδες που ηταν.
Μπορω να περασω σ'αυτη τη σχολη; Τα μορια ειναι επαρκη.

Απ'ότι ξέρω το ΤΕΙ τουριστικών επιχειρήσεων απαιτεί Αγγλικά...Ακόμα και αν το πιάνεις έπρεπε να είχες παρουσιαστεί ακόμα και αν έδινες λευκή κόλλα...δηλαδή έπρεπε να φαίνεται ότι εξετάστηκες στο μάθημα ακόμα και αν δεν έγραφες τίποτα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
ΟΧΙ!Απαιτείται ειδικό μάθημα : ΑΓΓΛΙΚΑ ! Και έπρεπε να το δώσεις και να περάσεις μάλιστα και την βάση (το 10) για να "ξεκλειδώσεις" τις σχολές που το απαιτούν :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Απ'ότι ξέρω το ΤΕΙ τουριστικών επιχειρήσεων απαιτεί Αγγλικά...Ακόμα και αν το πιάνεις έπρεπε να είχες παρουσιαστεί ακόμα και αν έδινες λευκή κόλλα...δηλαδή έπρεπε να φαίνεται ότι εξετάστηκες στο μάθημα ακόμα και αν δεν έγραφες τίποτα!:/:

Όχι δεν αρκεί ούτε η λευκή κόλλα...
Στο ειδικό αν δεν πιάσεις 10, δεν παίρνεις τίποτα...


Υγ. Καταθέσαμε και μηχανογραφικό... ΛΟΛ και ξανά-ΛΟΛ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
παιδια ασχετο...ξερετε σε ποιες χωρες υπαρχουν ελληνοφωνα πανεπιστημια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
κυπρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

everes

Νεοφερμένος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Σε ποιες πόλεις... ρωτησε ο άνθρωπος!!!!!

Αθήνα Θεσσαλονικη....Πατρα ........... :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
παιδια ασχετο...ξερετε σε ποιες χωρες υπαρχουν ελληνοφωνα πανεπιστημια???

ξεκαθαρο ηταν το τι ρωτησε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top