Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ. :)

Meh. Τί να πώ, ίσως δεν ήτανε γραφτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Μόλις τώρα είδα τα Αγγλικά μου (site υπουργείου). Ένα έχω να πω -- έχω μείνει άφωνη και το σκέφτομαι σοβαρά για επαναβαθμολόγηση :mad:
Περίμενα τουλάχιστον ένα 15 και έπιασα 12.9......... το κλάμα που έριξα δεν περιγράφεται...... βγάζω 20485.... με τις περυσινές βάσεις ξεπερνάω την αθήνα για περίπου 80 μόρια..... την θεσσαλονίκη πολύ δύσκολο να την πιάσω....δεν μπορώ να το πιστέψω........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πού βλέπετε τους βαθμούς στα αγγλικά; Έδωσε ένας φίλος μου και μου έχει αφήσει τον κωδικό του από τις πανελλήνιες για να δω γιατί είναι διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πού βλέπετε τους βαθμούς στα αγγλικά; Έδωσε ένας φίλος μου και μου έχει αφήσει τον κωδικό του από τις πανελλήνιες για να δω γιατί είναι διακοπές.
https://results.minedu.gov.gr/eid_vathm.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ξερει κανεις ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα των ειδικων μαθηματων?


βγηκαν ρε !!!!!!!!

28 Ιουνιου....... ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΑ !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Τhanks :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ρώτησα και μια φίλη μου (με Proficiency, μιλά άπταιστα, αν όχι πολύ καλά Αγγλικά) πόσο έπιασε - και μου είπε 13,5. Γιατί τόσο αυστηρή η βαθμολόγηση? Αμφιβάλλω πως όλοι μας αξίζαμε τέτοιους βαθμούς. Προχειρότητα μυρίζομαι :hmm:

+ Επειδή δεν θυμάμαι αν είπα το δικό μου, 14.4. Ο πρώτος 66, ο δεύτερος 78. Θίχτηκα λιγάκι γιατί μοιάζει σαν να μου έκοψαν ολόκληρο ερώτημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Και εγώ με prof είμαι.... γτ ρε γαμώτο γτ????????? γτ να τα πήγα τοοοοόσο σκατά?????? αν αυξηθούν λίγο οι βάσεις θα μείνω απέξω από την αγγλική.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ε αν είστε τόσο καλοί και βγάλατε τόσο είναι κομματάκι δύσκολο να αυξηθούν οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Και εγώ με prof είμαι.... γτ ρε γαμώτο γτ????????? γτ να τα πήγα τοοοοόσο σκατά?????? αν αυξηθούν λίγο οι βάσεις θα μείνω απέξω από την αγγλική.....

Δεν ανεβαίνουν οι βάσεις μην μασάτε. Εγώ 17,5 (92,83) Περίμενα λίγο παραπάνω αλλα λογικά περνάω. Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης σου ρχομαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukaki

Νεοφερμένος

Η koukaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ok αγγλικα εγραψα 17,1(αν και περιμενα παραπανω)
γαλλικα ομως 12,7!!!!!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!
και μια φιλη μου με DELF B2 εγραψε 10,5
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!Με τι standards βαθμολογουσαν C2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Και εγώ με prof είμαι.... γτ ρε γαμώτο γτ????????? γτ να τα πήγα τοοοοόσο σκατά?????? αν αυξηθούν λίγο οι βάσεις θα μείνω απέξω από την αγγλική.....
Οι βάσεις κομμάτι δύσκολο έως αδύνατο να αυξηθούν. Το μόνο που δικαιολογώ να μου έχουν αφαιρέσει είναι 1 υποερώτημα στην Α άσκηση που έκανα λάθος σίγουρα, 1-2 μόρια λόγω υπερβολικά μεγάλης έκτασης των απαντήσεων (!!) και άντε από την έκθεση. Σύνολο? 10-15 μόρια στη χειρότερη. :hmm:14 όμως? Ύποπτο έως ανεπίτρεπτο... και αυτό το λέω επειδή έχω συναίσθηση του επιπέδου μου πάνω-κάτω :hmm:

Δε βαριέσαι. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εγώ αγγλικά έγραψα 17
Μια φίλη μου 16
Μια άλλη κοπέλα 13,7.
Εντάξει, απροετοίμαστη είχα πάει, δε με ενδιέφερε και καμιά σχολή, άρα μια χαρά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αγγλικά : 12,1 ( A:11,2 B:13) ΕΛΕΟΣ !
Οκ το άνοιξα το μάθημα!!Είμαι ΟΚ...είχα παει και αδιάβαστος χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ 17.2, η κολλητή μου 17.3 αγγλικά, με prof και οι δυό μας, πέρσι. :/:

Βασικά περιμέναμε και οι 2 κάπου στο 90, αλλά δε βαριέσαι, αφού περνάμε. :D


Γαλλικά όμως; 15.5.. νταξ, όχι ότι περίμενα και κάνα 18, είχα 3 χρόνια να τα πιάσω στα χέρια μου και πήγα εντελώς απροετοίμαστη, αλλά και πάλι μου χτύπησε κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ωραια...17.2(85,87),διχως διαβασμα με prof. πριν 3 χρονια,αλλα δε θελω αγγλικη φιλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofia Hepburn

Νεοφερμένος

Η Sofia Hepburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εγώ αγγλικά 18,9 και γερμανικά 17.2 αλλά τελικά αγγλική δήλωσα...Εντάξει είμαι 1200 μόρια πάνω από την περσινή βάση της Αθήνας οπότε χαλαρά περνάω...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Εγώ αγγλικά 18,9 και γερμανικά 17.2 αλλά τελικά αγγλική δήλωσα...Εντάξει είμαι 1200 μόρια πάνω από την περσινή βάση της Αθήνας οπότε χαλαρά περνάω...:clapup:
αγγλικόπαιδο !! έτσι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και τωρα υπομονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top