Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ελπίζω ότι φέτος οι βάσεις θα πέσουν πραγματικά γιατί και σε εμάς έτσι έλεγαν πέρσι και έπεσαν 20 μόρια!!!! αλλά τα θέματα τα φετινά ήταν εμφανώς πιο δύσκολα από τα δικά μας...
Μακάρι!!!!!!!!! γιατί αν όλες αυτές οι προβλέψεις που κάνουν αποδειχτούν "τρίχες".......:/::wall::down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
μα αυτο δεν θες να αποδειχτουν τριχες???? εδω λενε ιατρικη πτωση το πολυ 30-100 μορια...αυριο με τα στατιστικα θα λενε και αυξηση 30-100 μορια...πολλοι ελπιζουμε στην πτωση των βασεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
μα αυτο δεν θες να αποδειχτουν τριχες???? εδω λενε ιατρικη πτωση το πολυ 30-100 μορια...αυριο με τα στατιστικα θα λενε και αυξηση 30-100 μορια...πολλοι ελπιζουμε στην πτωση των βασεων...

Δεν υπάρχει καμία τέτοια περίπτωση να πουν για αύξηση,παρα μόνο σε κάποια μεμονωμένα τμήματα! ;)
Θα δούμε τα στατιστικά και θα μείνουμε όλοι κόκκαλο!Βάζω στοίχημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καμία τέτοια περίπτωση να πουν για αύξηση,παρα μόνο σε κάποια μεμονωμένα τμήματα! ;)
Θα δούμε τα στατιστικά και θα μείνουμε όλοι κόκκαλο!Βάζω στοίχημα!
απο το στομα σου και στου θεου τ'αυτι...πολυ θελω να δω εμεις οι αριστουχοι της θετικης που δεν χαμπαριαζουμε απο δυσκολα θεματα ποσο τελικα δεν χαμπαριασαμε...γιατι εγω προσωπικα παρα χαμπαριασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ελπίζω ότι φέτος οι βάσεις θα πέσουν πραγματικά...
Οι εφημερίδες μιλάνε όλες για πτώση. Να, εδώ το ΕΘΝΟΣ (ΚΛΙΚ) προβλέπει πτώσεις που μου φαίνονται μάλλον υπερβολικές. (Η νεκροψία θα δείξει).


Υ.Γ. Βαγγελίτσα, σε 21 ώρες θα ξέρουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
η ιατρικη αθηνας μου φαινεται και εμενα πολυ κατω θα ειναι πολυ πιο πανω...η ιατρικη αλεξανδρουπολης μου φαινεται λογικο το νουμερο μακαρι να βγαλω τοσα μορια...σε ενα ονειρο μου(το μοναδικο σχετικο με πανελληνιες) ειχα δει οτι εβγαλα 18598 μορια...θα δουμε

και εχει και ιδια βαση φαρμακευτικη αθηνας με φαρμακευτικη θεσσαλονικης ποσο θελουν να μας τρελανουν??? αν και το εχουν βαλει και στο αλφαβιτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Οι εφημερίδες μιλάνε όλες για πτώση. Να, εδώ το ΕΘΝΟΣ (ΚΛΙΚ) προβλέπει πτώσεις που μου φαίνονται μάλλον υπερβολικές. (Η νεκροψία θα δείξει).


Υ.Γ. Βαγγελίτσα, σε 21 ώρες θα ξέρουμε...

Καλά αν πέσει το Οικονομικής Επιστήμης στην ΑΣΟΕΕ τόσο λίγο και ανεβεί το Μαρκετινγκ...τι να πω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Οι εφημερίδες μιλάνε όλες για πτώση. Να, εδώ το ΕΘΝΟΣ (ΚΛΙΚ) προβλέπει πτώσεις που μου φαίνονται μάλλον υπερβολικές. (Η νεκροψία θα δείξει).


Υ.Γ. Βαγγελίτσα, σε 21 ώρες θα ξέρουμε...

Πέρσι το ΕΘΝΟΣ αν θυμαμαι καλά έδινε την ιατρικη θρακης γυρω στα 18700 και τη σχολή μου στο 18!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
μα αυτο δεν θες να αποδειχτουν τριχες???? εδω λενε ιατρικη πτωση το πολυ 30-100 μορια...αυριο με τα στατιστικα θα λενε και αυξηση 30-100 μορια...πολλοι ελπιζουμε στην πτωση των βασεων...
εγώ άκουσα ότι θα υπάρχει μεγάαααλη πτώση!!!!!! σε αυτό αναφέρομαι!!!! δεν λέω για κάθε σχολή τι βγαίνει και λέει ο καθένας... το είπα έτσι με βάση αυτό π λέει ο thalassolikos:

Ελπίζω ότι φέτος οι βάσεις θα πέσουν πραγματικά γιατί και σε εμάς έτσι έλεγαν πέρσι και έπεσαν 20 μόρια!!!! αλλά τα θέματα τα φετινά ήταν εμφανώς πιο δύσκολα από τα δικά μας...
από ότι καταλαβα δλδ λέει "πέρσι έλεγαν για μεγάλη πτώση (όπως και σε εσάς) αλλά τελικά έπεσαν πολύ λίγο!!! αυτό... σορρυ πάντως αν καταλαβα λάθος........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
μακαρι να πεσουν τοσο!πειμενουμε και ελπιζουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
εγώ άκουσα ότι θα υπάρχει μεγάαααλη πτώση!!!!!! σε αυτό αναφέρομαι!!!! δεν λέω για κάθε σχολή τι βγαίνει και λέει ο καθένας... το είπα έτσι με βάση αυτό π λέει ο thalassolikos:

από ότι καταλαβα δλδ λέει "πέρσι έλεγαν για μεγάλη πτώση (όπως και σε εσάς) αλλά τελικά έπεσαν πολύ λίγο!!! αυτό... σορρυ πάντως αν καταλαβα λάθος........:)

Ακριβώς εμένα π.χ. με έδιναν χαλαρά ΕΜΠ αλλά όπως βλέπεις έγινα Πατρινός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι θα κατεβουν αρκετα οι βασεις..και καποια που λεει στο εθνος δεν μου φαινονται ακραια..ειναι δεδομενο οτι στα μαθηματικα και την φυσικη θα εχει ΠΟΛΥ μεγαλο αριθμο κατω απο 12..αρα για 2 4 και 5 πεδιο δεν μου φαινονται παραξενες οι πτωσεις..για το πρωτο δεν ξερω..για το 3ο που ειμαι θετικη παλι επηρεαζονται απο φυσικη και μαθηματικα..και απο τι εμαθα και ειδα και στην βιολογια τα αριστα θα ειναι λιγοτερα..οτι θα υπαρχουν και παιδια με 19000 θα υπαρχουν και συγχαρητηρια αλλα θα ειναι λιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ακριβώς εμένα π.χ. με έδιναν χαλαρά ΕΜΠ αλλά όπως βλέπεις έγινα Πατρινός...
άρα καλά κατάλαβα;)
πάντως και η σχολή που πέρασες τελικά μια χαρά είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
κοιταξτε η φετινη χρονια δεν εχει και πολλα ομοια πραγματα με την περσινη ωστε να μπορουμε να συγκρινουμε εχουν αλλαξει πολλα και τα χρονοδιαγραμματα ηταν πολυ διαφορετικα απ'οτι περυσι...φετος θα μας μεινουν 8 μερες για μηχανογραφικο...φετος βαλαν αλλοι λενε πολυ δυσκολα θεματα αλλοι λογικα θεματα...φετος εχουμε τεραστια οικονομικη κριση...φετος εχουμε αλλαγη στο συστημα μετεγγραφων και στις ειδικες κατηγοριες...και αλλες τοσες αλλαγες αυτες δεν μπορουμε να ξερουμε πως τελικα θα επηρεασουν τους υποψηφιους(εμας) και αρα ολα ειναι στον αερα...απλες αερολογιες κανουμε λεγοντας ο καθενας αυτο που τον ευνοει οπως και εγω που θελω βασεις 2002...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thalassolikos

Νεοφερμένος

Ο thalassolikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
άρα καλά κατάλαβα;)
πάντως και η σχολή που πέρασες τελικά μια χαρά είναι...

Αυτή τη σχολή ήθελα αλλά στο ΕΜΠ. Όσο για τις βάσεις αυτές του οεφε όταν βγουν θα είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα.Εγώ πάντως από εμεπειρία σας λέω μην περιμένετε τραγικές πτώσεις στα υψηλόβαθμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ δεν πήρα ακόμα τον κωδικό...αι σιχτίρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Εγώ δεν πήρα ακόμα τον κωδικό...αι σιχτίρ!
ποιον κωδικο??? του μηχανογραφικου? σιγα ουτε εγω τον πηρα ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αυτή τη σχολή ήθελα αλλά στο ΕΜΠ. Όσο για τις βάσεις αυτές του οεφε όταν βγουν θα είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα.Εγώ πάντως από εμεπειρία σας λέω μην περιμένετε τραγικές πτώσεις στα υψηλόβαθμα.

Όπως ανέβηκαν το 2009 και το 2010 θα ξανακατέβουν στα επίπεδα του 2008 και χαμηλότερα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ποιον κωδικο??? του μηχανογραφικου? σιγα ουτε εγω τον πηρα ακομα...

Ναι, όμως μέχρι τις 24 δίνουν τους κωδικούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αυτή τη σχολή ήθελα αλλά στο ΕΜΠ. Όσο για τις βάσεις αυτές του οεφε όταν βγουν θα είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα.Εγώ πάντως από εμεπειρία σας λέω μην περιμένετε τραγικές πτώσεις στα υψηλόβαθμα.
Ααα μάλιστα κατάλαβα!!! όσο για τις βάσεις... τι να πω εύχομαι να πέσουν πραγματικά!!!!!!! όσο για προβλέψεις που κάνουν για συγκεκριμένες σχολές δν πιστευω κανένα!!! (ακόμα και αν με συμφέρουν:P:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top