Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Προσοχή όμως: " Οι παραπάνω κατηγορίες οφείλουν να καταθέσουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά στη σχολή επιτυχίας. Κατά την εγγραφή,αυτά θα ελεγχθούν και, αν είναι ελλιπή ή ψευδή, ο υποψήφιος διαγράφεται και αποκλείεται για δύο χρόνια από τις πανελλήνιες εξετάσεις"
WTF? :eek: Διαγραφη και αποκλεισμος για 2 χρονια; Τα δικαιολογιτικα τωρα που τα δηλωνουμε; Στο μηχανογραφικο ή στη σχολη που θελουμε να περασουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
WTF? :eek: Διαγραφη και αποκλεισμος για 2 χρονια;
Τι σου φαίνεται παράξενο?? Δεν κατάλαβα... Με τέτοιες νοοτροπίες έχει γίνει σκατά η χώρα μας:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Τι σου φαίνεται παράξενο?? Δεν κατάλαβα... Με τέτοιες νοοτροπίες έχει γίνει σκατά η χώρα μας:/:

Καλα για τα ψευδη στοιχεια, για τα ελλειπη; Πρωτη χρονια ειναι που εφαρμοζεται αυτο και δεν υπαρχει επαρκης ενημερωση. Που ξερω εγω τι δικαιολογητικα χρειαζονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Καλα για τα ψευδη στοιχεια, για τα ελλειπη; Πρωτη χρονια ειναι που εφαρμοζεται αυτο και δεν υπαρχει επαρκης ενημερωση. Που ξερω εγω τι δικαιολογητικα χρειαζονται;
άλλο αυτό... ψευδή λέμε δηλαδή το ξέρεις ότι ψεύδεσαι και το κάνεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ποπο εχω τοσες πολλες αποριες και στο σοχλειο μας δε ξερουν που τους απνε τα 4 σιγα μην ξερουν για το καινουριο μηχανογραφικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ποπο εχω τοσες πολλες αποριες και στο σοχλειο μας δε ξερουν που τους απνε τα 4 σιγα μην ξερουν για το καινουριο μηχανογραφικο...
Αποριες ως προς τι? Εγω νομιζω οτι δεν εχω καμια. Θελω μια συσγκεκριμενη σχολη, δεν ανηκω σε τριτεκνη κλπ. οικογενεια, η αδελφη μου σπουδαζει Αθηνα, αν εγραψα καλα θα μπω στη Νομικη αν οχι χαιρετα μου τον πλατανο κ εις αλλα με υγεια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Αποριες ως προς τι? Εγω νομιζω οτι δεν εχω καμια. Θελω μια συσγκεκριμενη σχολη, δεν ανηκω σε τριτεκνη κλπ. οικογενεια, η αδελφη μου σπουδαζει Αθηνα, αν εγραψα καλα θα μπω στη Νομικη αν οχι χαιρετα μου τον πλατανο κ εις αλλα με υγεια.....

Εγω ειμαι τριτεκνος με μεγαλυτερο παιδι κατω απο 26...δε ξερω τι δικαιολογητικα θελουν...δε θα θελα να με ακυρωσουν απο βλακεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγω ειμαι τριτεκνος με μεγαλυτερο παιδι κατω απο 26...δε ξερω τι δικαιολογητικα θελουν...δε θα θελα να με ακυρωσουν απο βλακεια...
Τοτε ΟΚ. Πραγματι για σας των ειδικων κατηγοριων πρεπει ναναι καπως δυσκολη η συμπληρωση του μηχανογραφικου, ενω για μας (τους απλους) ειναι απλη.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Αυτό το έχω ακούσει κι εγώ, για Αθήνα όμως :/:
Και επίσης το έχω ακούσει και για περιλήψεις, όχι μόνο για το Β1
Ο ρε μανα μου..τα δικα μας πανε Αθηνα.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Παιδια μηπως ξερει κανεις τι γινεται με την προκυρηξη για τις Αστυνομικες Σχολες;
Δεν γίνεται τίποτα. Καμία ενημέρωση ακόμα. Περιμένουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ρε παιδια σοβαρα 1,5 μεσοσ οροσ στην εκ8εση για περιληψη?????????:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas09

Νεοφερμένος

Ο kostas09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ξέρει κανείς που πάνε τα γραπτά απ τα νησιά ΒΑ Αιγαίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
κώστα από σάμο , αθήνα πάμε . ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
αντε να βγουν τα αποτελεσματα να μεταφερθουμε απο δευτεροβαθμια σε τριτοβαθμια εκπαιδευση:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μολις ειπε στην τηλεοραση οτι τα αποτελσματα θα βγουνε στις αρχες της αλλησ βδομαδας...ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα βγαίνουν την Πέμπτη παιδιά!Και μηχανογραφικά απο Παρασκευή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Λιγες μερες εμειναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
λιγες ωρες για την ακριβεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ο κωδικος ασφαλειας που πρεπει ν παρουμε απο τ σχολεια ειναι αλλος απο τον κωδικο που διναμε πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ναι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top