Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
δεν μου το ανοιγει! :(
και εμενα μου το ανοιξε στην αρχη και καταχαρηκα για αλλη μια φορα τωρα παλι δεν ανοιγει...παιζουν με τα νευρα μας...παντως μαλλον θα ανοιξει πριν τα αποτελεσματα διοτι στις οδηγιες συμπληρωσης λεει οτι ο υποψηφιος μπορει αμα θελει να συμπληρωσει πολλα μηχανογραφικα αναλογα με τα σεναρια που εχει για τη βαθμολογια του και αφου μαθει την βαθμολογια του να επιλεξει ενα απο τα μηχανογραφικα 'σεναρια' που εχει φτιαξει...αρα θα ανοιξει καποια στιγμη αυτες τις μερες και ελπιζω μονιμα γιατι νευριασα :mad: ...την μια ανοιγει την αλλη δεν ανοιγει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ούτε εγώ δεν μπορώ να μπω.
η σελίδα έχει πέσει και φαντάζομαι ότι δεν δοκίμασε να μπει ούτε το 2% των υποψηφίων.Δηλαδή όταν θα κάνουμε όλοι μηχανογραφικό τι θα γίνει,θα βγάζουν καπνούς τα pc μας :P ?
ας πάνε να διαβάσουν τις εκθέσεις μας για την ορθή αξιοποίηση του διαδικτύου στα πλαίσια της παιδείας και ας αφήσουν τις διαδικτυακές μαγκιές κατά μέρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Γιατί νομίζω ότι τελικά τα μηχανογραφικά θα γίνουν όπως γινόντουσαν μια ζωή? :P

Eσύ τι νομίζεις; Αφήνουν τους θεματοδότες να βγούνε έξω στο δρόμο να πάνε βολτούλα τα θέματα να πάρουνε αέρα; :P
Όχι, τα θέματα που βγαίνουν πριν την εξέταση δεν μπορεί να τα μάθει κανείς. Τώρα το τι συζητιέται και τι το κάθε μέλος της επιτροπής θα προτείνει/θεωρεί sos φυσικά και μπορεί να μαθευθεί. Δεν είναι κρυφό εξάλλου :P

Γνωστός μου από την Αθήνα που πήγαινε σε μεγάλο φροντιστήριο, την παραμονή των εξετάσεων έκανε το άγνωστο που έπεσε. Τυχαίο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δεν αποκλείω να τους πήρε άτομο από την επιτροπή και να τους είπε
"Κοιτάξτε, είμαστε 5 άτομα, τα 3 θα προτείνουν αυτό" :P

Απλώς τα θέματα που ΜΠΗΚΑΝ δεν ξέρει κανείς ποια είναι. Το τι θα προταθεί να μπει το ξέρει η μισή Ελλάδα και βάλε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Eσύ τι νομίζεις; Αφήνουν τους θεματοδότες να βγούνε έξω στο δρόμο να πάνε βολτούλα τα θέματα να πάρουνε αέρα; :P
Όχι, τα θέματα που βγαίνουν πριν την εξέταση δεν μπορεί να τα μάθει κανείς. Τώρα το τι συζητιέται και τι το κάθε μέλος της επιτροπής θα προτείνει/θεωρεί sos φυσικά και μπορεί να μαθευθεί. Δεν είναι κρυφό εξάλλου :P

Εγώ πχ ήξερα ότι παίζει ΠΑΡΑ πολύ το ψηφιακό σχολείο στην έκθεση και το' χα ξεσκίσει σαν θέμα και τελικά...έπεσε :P
Επειδη τα θεματα τα βαζουν ανθρωποι, μπορει καποιος να δωσει καπου τα θεματα που θα βαλει αυτος. Αλλα τα ξημερωματα κληρωνονται τα θεματα που εχουν καταθεσει ολοι οι υποψηφιοι "θεματοδοτες" οποτε υπαρχει μια πιθανοτητα να πεσουν υα θεματα αυτου που ταδωσε. Βεβαια εχει συμβει κ το εξης, να εισβαλει τα ξημερωματα ο Γεν.Γραμματεας του Υπουργειου, τα κανει κομματακια τα θεματα κ να απαιτησει νεα θεματα απο τους "θεματοδοτες",οποτε τομπολα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν αποκλείω να τους πήρε άτομο από την επιτροπή και να τους είπε
"Κοιτάξτε, είμαστε 5 άτομα, τα 3 θα προτείνουν αυτό" :P

Απλώς τα θέματα που ΜΠΗΚΑΝ δεν ξέρει κανείς ποια είναι. Το τι θα προταθεί να μπει το ξέρει η μισή Ελλάδα και βάλε :P

κανεις λαθος.το τι θα προταθει αν δεν εχεις καποιον στην επιτροπη πως ειναι δυνατον να το ξερεις ;
οσο για το αγνωστο που τους το ελυσαν στο φροντ. σε κανει να θελεις να πας να αυτοκτονησεις αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
:hehe::hehe:

ετσι πως παει θα γυρισουμε στον παλιο παραδοσιακο τροπο!...δεν ειμαστε για πολλα πολλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ναι, αρκεί να μας ενημερώσουν έγκαιρα μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
γιατι? θα βαλεις τα καλα σου? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
απο περιεργεια αν και ειμαι λιγο off..εχουμε κανεναν απο τρίκαλα εδω μεσα ;
περυσι το βαθμολογικο κεντρο των Τρικάλων ειχε κλεισει γιατι τους εκαναν μηνυση απο το κιλκις για αυστηρη βαθμολογηση.
φετος το βαθμολογικο τους ξανανοιξε.Μαντεψτε που πηγαν φετος τα δικα μας γραπτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
απο περιεργεια αν και ειμαι λιγο off..εχουμε κανεναν απο τρίκαλα εδω μεσα ;
περυσι το βαθμολογικο κεντρο των Τρικάλων ειχε κλεισει γιατι τους εκαναν μηνυση απο το κιλκις για αυστηρη βαθμολογηση.
φετος το βαθμολογικο τους ξανανοιξε.Μαντεψτε που πηγαν φετος τα δικα μας γραπτα :P

Εγώ είμαι από Τρίκαλα. :P:P
Θες να σου πω τι άκουσα;

Το γεγονός ότι είμαστε αυστηροί ισχύει και γι' αυτό έχουμε και μια Α αντιπαλότητα με τις σέρρες που το 2008 μας είχανε μαμήσει το κέρατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ είμαι από Τρίκαλα. :P:P
Θες να σου πω τι άκουσα;

Το γεγονός ότι είμαστε αυστηροί ισχύει και γι' αυτό έχουμε και μια Α αντιπαλότητα με τις σέρρες που το 2008 μας είχανε μαμήσει το κέρατο.

ναι ομως φιλε μου ειναι δυνατον να βαθμολογουν οι καθηγητες βασει αντιπαλοτητων;
εννοω δεν θα θελατε να εχετε την ιδια αντιμετωπιση απο του βαθμολογητες των δικων σας γραπτων.
(Για πες,για πες..εχετε "καλους" καθηγητες στα θεωρητικα;εχεις ακουσει τιποτα για το πως πανε τα γραπτα;το ξερω ειμαι πολυ οff αλλα που να τα πουμε ρε παιδια :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
απο περιεργεια αν και ειμαι λιγο off..εχουμε κανεναν απο τρίκαλα εδω μεσα ;
περυσι το βαθμολογικο κεντρο των Τρικάλων ειχε κλεισει γιατι τους εκαναν μηνυση απο το κιλκις για αυστηρη βαθμολογηση.
φετος το βαθμολογικο τους ξανανοιξε.Μαντεψτε που πηγαν φετος τα δικα μας γραπτα :P

Kill Kiss.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Φυσικά και είναι βλακώδες αυτό που συμβαίνει.
Δεν μπορώ να σου απαντήσω για τα θεωρητικά μαθήματα αλλά μπορώ να σου πω για την έκθεση :P

- Έκθεση μεγάλος αριθμός γραπτών κάτω από τη βάση και ο μέσος όρος βαθμολογίας για το Β1 ήταν 1,5/10.

Τώρα από θεωρητικούς καθηγητές έχουμε μια στο σχολείο μας που πέρυσι στις εξετάσεις στις Αρχές Φιλοσοφίας της θεωρητικής έβαλε το μεγαλύτερο βαθμό που έχει βάλει στα χρονικά, το 8. :P
Γενικά έχει γίνει μεγάλο θέμα μ' αυτήν, έχει γνωστό όνομα στα Τρίκαλα και είναι κρίμα να' χεις πέσει σ' αυτή :P:P (Διορθώνει αρχαία κατεύθυνσης...).

Βέβαια και στ' άλλα μαθήματα δεν είναι καλύτεροι από άποψη ελαστικότητας, η βιολόγος από το σχολείο και στα 325 γραπτά που διόρθωσε (13 πακετά των 25) έβαλε 5 20άρια μόνο. Ο μαθηματικός δε ΕΝΑ (1) μόνο και αυτό χαριστικά :P

Πάντως έχουνε βελτιωθεί φέτος, πέρυσι ήταν χειρότεροι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Φυσικά και είναι βλακώδες αυτό που συμβαίνει.
Δεν μπορώ να σου απαντήσω για τα θεωρητικά μαθήματα αλλά μπορώ να σου πω για την έκθεση :P

- Έκθεση μεγάλος αριθμός γραπτών κάτω από τη βάση και ο μέσος όρος βαθμολογίας για το Β1 ήταν 1,5/10.

Τώρα από θεωρητικούς καθηγητές έχουμε μια στο σχολείο μας που πέρυσι στις εξετάσεις στις Αρχές Φιλοσοφίας της θεωρητικής έβαλε το μεγαλύτερο βαθμό που έχει βάλει στα χρονικά, το 8. :P
Γενικά έχει γίνει μεγάλο θέμα μ' αυτήν, έχω γνωστό όνομα στα Τρίκαλα και είναι κρίμα να' χεις πέσει σ' αυτή :P:P (Διορθώνει αρχαία κατεύθυνσης...).

Βέβαια και στ' άλλα μαθήματα δεν είναι καλύτεροι από άποψη ελαστικότητας, η βιολόγος από το σχολείο και στα 325 γραπτά που διόρθωσε (13 πακετά των 25) έβαλε 5 20άρια μόνο. Ο μαθηματικός δε ΕΝΑ (1) μόνο και αυτό χαριστικά :P

Πάντως έχουνε βελτιωθεί φέτος, πέρυσι ήταν χειρότεροι. :P
του φτιαξες την διαθεση τωρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
απο περιεργεια αν και ειμαι λιγο off..εχουμε κανεναν απο τρίκαλα εδω μεσα ;
περυσι το βαθμολογικο κεντρο των Τρικάλων ειχε κλεισει γιατι τους εκαναν μηνυση απο το κιλκις για αυστηρη βαθμολογηση.
φετος το βαθμολογικο τους ξανανοιξε.Μαντεψτε που πηγαν φετος τα δικα μας γραπτα :P
τους εσφαξαν τοτε στο λεω...για τωρα δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
- Έκθεση μεγάλος αριθμός γραπτών κάτω από τη βάση και ο μέσος όρος βαθμολογίας για το Β1 ήταν 1,5/10.

Αυτό το έχω ακούσει κι εγώ, για Αθήνα όμως :/:
Και επίσης το έχω ακούσει και για περιλήψεις, όχι μόνο για το Β1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos_1993

Νεοφερμένος

Ο christos_1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Φυσικά και είναι βλακώδες αυτό που συμβαίνει.
Δεν μπορώ να σου απαντήσω για τα θεωρητικά μαθήματα αλλά μπορώ να σου πω για την έκθεση :P

- Έκθεση μεγάλος αριθμός γραπτών κάτω από τη βάση και ο μέσος όρος βαθμολογίας για το Β1 ήταν 1,5/10.

Τώρα από θεωρητικούς καθηγητές έχουμε μια στο σχολείο μας που πέρυσι στις εξετάσεις στις Αρχές Φιλοσοφίας της θεωρητικής έβαλε το μεγαλύτερο βαθμό που έχει βάλει στα χρονικά, το 8. :P
Γενικά έχει γίνει μεγάλο θέμα μ' αυτήν, έχω γνωστό όνομα στα Τρίκαλα και είναι κρίμα να' χεις πέσει σ' αυτή :P:P (Διορθώνει αρχαία κατεύθυνσης...).

Βέβαια και στ' άλλα μαθήματα δεν είναι καλύτεροι από άποψη ελαστικότητας, η βιολόγος από το σχολείο και στα 325 γραπτά που διόρθωσε (13 πακετά των 25) έβαλε 5 20άρια μόνο. Ο μαθηματικός δε ΕΝΑ (1) μόνο και αυτό χαριστικά :P

Πάντως έχουνε βελτιωθεί φέτος, πέρυσι ήταν χειρότεροι. :P

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: μαμάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάά! !
:( μεχρι το απογευμα θα το ξερουν ολα τα γιαννιτσα αυτο που εγραψες :P
να μοιραστω τη θλιξη.Ω ΟΙΜΕ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Αυτό το έχω ακούσει κι εγώ, για Αθήνα όμως :/:
Και επίσης το έχω ακούσει και για περιλήψεις, όχι μόνο για το Β1

Μέσος όρος στην περίληψη 1,5/25???????????? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μέσος όρος στην περίληψη 1,5/25???????????? :P
όχι και 1,5/25, είπαμε :P
Εννοούσα πολύ χαμηλές βαθμολογίες και ότι έγραφαν πράγματα που ήταν εκτός θέματος, δεν είχαν κατανοήσει πολλοί το κείμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top