Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Άμα οι μισοί δεν πήγαιναν στην τουαλέτα για να αντιγράψουν οκ [γιατί κατά τις Πανελλήνιες η συχνοουρία είναι τεράστια:P]. ... έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο?? Για τα αγόρια να κατουράνε στο όρθιο κάτουρο-ρουφήχτη:P...
Ακόμα και εγώ, έμπαινα τουαλέτα.. Σημείωνα τις απαντήσεις, και μετά από εμένα πήγαινε ένας φίλος μου, στην ίδια τουαλέτα, έβλεπε τα αποτελέσματα. Και άμα συμφωνούσε έκλεινε το μάτι όταν γυρνούσε. Εγώ δεν χρειαζόμουν επιβεβαίωση, απλά το έκανα για να τον βοηθήσω, αλλά οκ και για να είμαστε σίγουροι, αν και ήμουν. μετά μπήκαν στο κόλπο και άλλοι δύο, από άλλο τμήμα, όταν το μάθανε γιατί με εκλιπαρούσαν... Εγώ το έκανα για την πλάκα, την "δράση". Προσοχή δεν έλυνα, απλά έγραφα αποτελέσματα και Σ-Λ καμιά φορά. Πάντως την τελευταία φορά με βάλανε στην τουαλέτα των καθηγητών [τη πολυτέλεια :P], οπότε και δεν βρήκαν χαρτί οι επόμενοι. [άρα μόνο 2 φορές πέτυχε, αλλά δεν είχε και νόημα και όλοι τα είχαμε λύσει...] Εκτός από αυτό για τον από πίσω μου και τον από πίσω του, τους έλεγα τα Σ-Λ και τα επιλογής, ανάλογα με την σειρά των στηλών και την τοποθέτηση τους στο χώρο. Αν και τα ήθελαν μόνο για να είναι σίγουροι και άμα δεν ήξεραν κανένα...
αλλά δεν το θεωρώ σωστό όπως και αν έχει...
ερασιτέχνες....

καταρχας πωσ εβγαλε το κιν του??και επισησ πως τα κουσε απο τν στιγμη που εχει τοση ησυχια μεσα στην ταξη??

επαγγελματικά μυστικά.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

double_k

Νεοφερμένος

Ο double_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γεια σας παιδια..ειμαι καινουριος στι σαιτ..θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με την γεωλογια πατρασ..ακουγοταν οτι θα κλεισει και αναρωτιεμαι για τον ανεβει σ μεγαλο βαθμο φετος..θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια σασ..ευχαριστω και καλη επιτυχια σε ολα τ παιδια και καλα αποτελεσματα..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
καταρχας πωσ εβγαλε το κιν του??και επισησ πως τα κουσε απο τν στιγμη που εχει τοση ησυχια μεσα στην ταξη??

δεν ξερω αν το εβγαλε,ξερω μονο οτι το ειχε κανει.
Λες κ ολοι οι αλλοι που διαβαζαμε ολη τη χρονια ειμαστε ηλιθιοι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
δεν ξερω αν το εβγαλε,ξερω μονο οτι το ειχε κανει.
Λες κ ολοι οι αλλοι που διαβαζαμε ολη τη χρονια ειμαστε ηλιθιοι.....

για αυτουσ ηλι8ιοι ειμαστε που σκιζομαστε αφου κατα την γνωμη τουσ περνας "μια χαρα" και με σκονακια...ατιμη κοινωνια τ ν πεισ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
για αυτουσ ηλι8ιοι ειμαστε που σκιζομαστε αφου κατα την γνωμη τουσ περνας "μια χαρα" και με σκονακια...ατιμη κοινωνια τ ν πεισ

πότε ήταν η ανθρώπινη κοινωνία δίκαιη; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
για αυτουσ ηλι8ιοι ειμαστε που σκιζομαστε αφου κατα την γνωμη τουσ περνας "μια χαρα" και με σκονακια...ατιμη κοινωνια τ ν πεισ
Βασικά δε βλέπω την αδικία...Άμα τον πιάνανε θα τον μηδενίζανε,δεν τον πιάσανε οπότε έγραψε παραπάνω απ'όσο είχε διαβάσει!
Δίκαιο μου ακούγεται.Τα καταφέρνεις?Γράφεις καλά.Δε τα καταφέρνεις?Παίρνεις τα @@ σου.Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και όταν δε κάνεις σκονάκι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βασικά δε βλέπω την αδικία...Άμα τον πιάνανε θα τον μηδενίζανε,δεν τον πιάσανε οπότε έγραψε παραπάνω απ'όσο είχε διαβάσει!
Δίκαιο μου ακούγεται.Τα καταφέρνεις?Γράφεις καλά.Δε τα καταφέρνεις?Παίρνεις τα @@ σου.Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και όταν δε κάνεις σκονάκι:hmm:

Με μια μικρήήήήή διαφορά...

Ο ένας γαμιέται στο διάβασμα, για να καταφέρει κάτι με την αξία του... Κι ο άλλος καταφέρνει ότι καταφέρνει με την λαμογιά του... Αν είναι όντως μαγκιά του, να αρχίσουμε να μοιράζουμε μπράβο και σ' άλλα λαμόγια που ζουν ανάμεσά μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Βασικά δε βλέπω την αδικία...Άμα τον πιάνανε θα τον μηδενίζανε,δεν τον πιάσανε οπότε έγραψε παραπάνω απ'όσο είχε διαβάσει!
Δίκαιο μου ακούγεται.Τα καταφέρνεις?Γράφεις καλά.Δε τα καταφέρνεις?Παίρνεις τα @@ σου.Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει και όταν δε κάνεις σκονάκι:hmm:

δλδ συγκρινετε η προσπα8εια μας να διαβασουμε για να περασουμε με την προσπα8εια τουσ να κανουν σωστα το σκονακι τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Με μια μικρήήήήή διαφορά...

Ο ένας γαμιέται στο διάβασμα, για να καταφέρει κάτι με την αξία του... Κι ο άλλος καταφέρνει ότι καταφέρνει με την λαμογιά του... Αν είναι όντως μαγκιά του, να αρχίσουμε να μοιράζουμε μπράβο και σ' άλλα λαμόγια που ζουν ανάμεσά μας...
Χαχα,οκ,αυτό που μετράει στα μάτια των άλλων πάντως είναι το αποτέλεσμα.Τώρα το τι ηθικές αναστολές έχεις εσύ είναι άλλη ιστορία.Εγώ προσωπικά δε κάνω σκονάκι ούτε στο πιο ασήμαντο διαγώνισμα(λέω μήπως το γυρίσει κανείς σε προσωπική επίθεση:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Χαχα,οκ,αυτό που μετράει στα μάτια των άλλων πάντως είναι το αποτέλεσμα.Τώρα το τι ηθικές αναστολές έχεις εσύ είναι άλλη ιστορία.Εγώ προσωπικά δε κάνω σκονάκι ούτε στο πιο ασήμαντο διαγώνισμα(λέω μήπως το γυρίσει κανείς σε προσωπική επίθεση:whistle:)

Έννοια σου, κι όλα τα αποτελέσματα φαίνονται εν καιρώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Τι άλλο θα ακούσουμε πια....

από esos.gr
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ : Έδωσαν λάθος θέματα στις πανελλαδικές!!!-ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΕΔΕ

Πραγματικά είναι απίστευτο αλλά ωστόσο αληθινό. Το esos.gr αποκαλύπτει σήμερα ότι σε Εξεταστικό Κέντρο (το οποίο γνωρίζει το esos) την πρώτη ημέρα των πανελλαδικών εξετάσεων ,οι υπεύθυνοι έδωσαν στους μαθητές- υποψήφιους Εσπερινού Λυκείου, να γράψουν το θέματα της Νεοελληνικής Γλώσσας Γενικής Παιδείας (Εκθεσης), που δόθηκε από την Κεντρική Επιτροπή των Εξετάσεων για τους μαθητές των Ημερησίων Λυκείων.
Οι υποψήφιοι διαγωνίστηκαν κανονικά και το λάθος διαπιστώθηκε με το πέρας των εξετάσεων. Ακολούθησε πανικός. Μαθητές και γονείς εξοργισμένοι διαμαρτυρήθηκαν στους υπευθύνους του Εξεταστικού Κέντρου.
Ενημερώθηκε το υπ. Παιδείας το οποίο κράτησε το θέμα «μυστικό» και υποσχέθηκε στους γονείς ότι τα παιδιά τους θα ξαναδώσουν εξετάσεις στο μάθημα της Εκθεσης.
Παράλληλα ο υφυπουργός , αρμόδιος για τις πανελλαδικές, Γιάννης Πανάρετος έδωσε εντολή να γίνει Ενορκη Διοικητική Εξέταση.
Το esos.gr θα επανέλθει με νέο ρεπορτάζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios77

Νεοφερμένος

Ο Marios77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τι άλλο θα ακούσουμε πια....

από esos.gr
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ : Έδωσαν λάθος θέματα στις πανελλαδικές!!!-ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΕΔΕ

Πραγματικά είναι απίστευτο αλλά ωστόσο αληθινό. Το esos.gr αποκαλύπτει σήμερα ότι σε Εξεταστικό Κέντρο (το οποίο γνωρίζει το esos) την πρώτη ημέρα των πανελλαδικών εξετάσεων ,οι υπεύθυνοι έδωσαν στους μαθητές- υποψήφιους Εσπερινού Λυκείου, να γράψουν το θέματα της Νεοελληνικής Γλώσσας Γενικής Παιδείας (Εκθεσης), που δόθηκε από την Κεντρική Επιτροπή των Εξετάσεων για τους μαθητές των Ημερησίων Λυκείων.
Οι υποψήφιοι διαγωνίστηκαν κανονικά και το λάθος διαπιστώθηκε με το πέρας των εξετάσεων. Ακολούθησε πανικός. Μαθητές και γονείς εξοργισμένοι διαμαρτυρήθηκαν στους υπευθύνους του Εξεταστικού Κέντρου.
Ενημερώθηκε το υπ. Παιδείας το οποίο κράτησε το θέμα «μυστικό» και υποσχέθηκε στους γονείς ότι τα παιδιά τους θα ξαναδώσουν εξετάσεις στο μάθημα της Εκθεσης.
Παράλληλα ο υφυπουργός , αρμόδιος για τις πανελλαδικές, Γιάννης Πανάρετος έδωσε εντολή να γίνει Ενορκη Διοικητική Εξέταση.
Το esos.gr θα επανέλθει με νέο ρεπορτάζ.

Λιγο αναξιοπιστες φενονται οι δημοσιευσεις στο site που διαφημιζεται παραπανω :worry:


Παρακολουθω σε καθημερηνη βαση τον αγωνα σας με αγωνια. :) Ξεχαστε επιτελους τις περσινες βασεις, ειδικα φετος που λογικα θα πεσουν οι βασεις αρκετων σχολων. Καλη συνεχεια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εξάλου σας λέω εσείς θα καρφώνατε έναν συμμαθητής αν αντιλαμβανόσασταν ότι αντέγραφε;
Στις Πανελλήνιες; Άνετα.
Γιατί να μου φάει την θέση ο μπαγλαμάς με σκονάκι;

Ομως ολοι κανουν σκονακι και το να μην ακνεις ειναι σα να ξεκηνας με μειωνεκτημα τελικα το να γραψεις στις πανελληνιες με σκονακι συμπεριλαμβανεται στην αξια σου εκτος απ το διαβασμα..
Με αυτήν σου την γενικευμένη δήλωση προσβάλλεις εμένα καθώς και αρκετό κόσμο που παίζει τίμια στις Πανελλήνιες. Το "όλοι κάνουν σκονάκι" είναι αβάσιμο και το πετάς στον αέρα μόνο και μόνο για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα.

PS: Να υποθέσω η Έκθεση δεν ήταν το φόρτε σου;


Επίσης - focke - που λες ότι ο θεσμός έχει άλλα χίλια προβλήματα... γίνεσαι σαν τους αντιπαθητικούς καπνιστές που λένε "εδώ η Αθήνα είναι τίγκα στο καυσαέριο και σε πείραξε ο καπνός μου;".

Ναι, ο θεσμός έχει και άλλα προβλήματα. Όλα πρέπει να εξαλειφθούν και από κάπου πρέπει να αρχίσουμε. Ας αρχίσουμε λοιπόν από τα σκονάκια.

Τι να πω, έχω αρχίσει να πιστεύω ότι πραγματικά στο critical path ορισμένων εγκεφάλων υπάρχει εκ γεννετής ένα μεγάλο delay...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στις Πανελλήνιες; Άνετα.
Γιατί να μου φάει την θέση ο μπαγλαμάς με σκονάκι;


.
Κάτσε ρε μαν σιγά μην περάσει ημμυ ΕΜΠ ο μπαγλαμας με το σκονακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
τα αποτελεσμα τον αυγουστο βγαινουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αν βγουν τον Αύγουστο θα πηδηχτώ απ' το παράθυρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
αν βγουν τον Αύγουστο θα πηδηχτώ απ' το παράθυρο

Τις περιμένεις νωρίτερα τις βάσεις εσύ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
τα αποτελεσμα τον αυγουστο βγαινουν;

αν βγουν τον Αύγουστο θα πηδηχτώ απ' το παράθυρο

Εγώ νόμιζα ότι θα βγουν μέσα στον Ιούνη, άντε στις αρχές Ιουλίου...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγώ νόμιζα ότι θα βγουν μέσα στον Ιούνη, άντε στις αρχές Ιουλίου...:hmm:

Oι βαθμολογίες θα βγούν μέσα στον Ιούνιο...
Για να γίνει και η κατάθεση μηχανογραφικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Παίζει πολύ για αρχές Ιουνίου!(οι βαθμολογίες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top