Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Είναι μάλλον λίγο άσχετο που το γράφω εδώ,
αλλά σκέφτομαι του χρόνου να ξανά δώσω πανελλήνιες από
άλλη κατεύθυνση ,είμαι τεχνολογική και σκέφτομαι από θεωρητική.
Είναι απίθανο να μπορέσω;

Το ανάποδο γίνεται πιο εύκολα...

Έχεις πολύ μεγάλη ύλη και πολλά κενά να καλύψεις, γιατί απ' όσο ξέρω στην θεωρητική χρειάζεται και η ύλη της Β' για να την παλέψεις με την ύλη της Γ΄...

Βέβαια, αν έχεις κουράγιο και θέληση όλα γίνονται...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Σε μας δεν χτυπαει κουδουνι κ ποντα μας αφηνουν 2-3 λεπτα παραπανω. Στην λογοτεχνια με αφησαν σχεδον 5 λεπτα:){βεβαια στην ταξη παραμενουμε τα τελευταια 10 -15 λεπτα οι εξης δυο ,εγω κ η κολλητη μου(που καθεται ακριβως μπροστα μου). Για να πω την αληθεια εχουμε παρα πολυ καλους επιτηρητες, το μονο προβλημα ειναι οταν καποιος θελησει να παει τουαλετα ,που η πορτα μενει ανοιχτή(εγω δεν εχω παει για να μην χασω χρονο,βεβαια το πρωι δεν πινω ουτε νερο,γιαυτον ακριβως το λογο).Αντε ενα μαθημα μας εμεινε. Τελειωωνουμε!!!!!!!!!!

Συγνωμη αλλα ειναι τρελο να σου ζηταν ν αφησεις ανοικτη την τουαλετα ειδικα για τα κοριτσια...Εμενα ενας επιτηρητης στα 5 δευτερολεπτα ηρθε και βρονταγε να βγω....τα ακουσε για τα καλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Φίλε έτσι αισθάνομαι και εγώ, καθώς και πολλοί άλλοι μαθητές. Ειδικά εγώ σε Μαθ Κατ και Φυσ Κατ νιώθω απογοητευμένος που δεν έγραψα όσο μπορούσα. Γιατί άλλο είναι να μην τα γράφεις επειδή δεν τα ξέρεις, και άλλο να μην τα γράφεις επειδή κολλάς για πολλούς και διαφόρους λόγους. :/

αυτό ξέρεις πόσες φορές θα το πάθεις στην ζωή σου; :whistle:
π ά ρ α π ο λ λ έ ς φ ο ρ έ ς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ειμαι πολυ χάλια...δεν το πιστεύω ότι φέτος βρήκανε να βάλουν τόσο δύσκολα...δεν είμαι άριστη μαθήτρια προσπάθησα όμως όσο μπορούσα...πάνε τόσα λεφτά,τόσο διάβασμα..άντε πάλι του χρόνου τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Σε μας δεν χτυπαει κουδουνι κ ποντα μας αφηνουν 2-3 λεπτα παραπανω. Στην λογοτεχνια με αφησαν σχεδον 5 λεπτα:){βεβαια στην ταξη παραμενουμε τα τελευταια 10 -15 λεπτα οι εξης δυο ,εγω κ η κολλητη μου(που καθεται ακριβως μπροστα μου). Για να πω την αληθεια εχουμε παρα πολυ καλους επιτηρητες, το μονο προβλημα ειναι οταν καποιος θελησει να παει τουαλετα ,που η πορτα μενει ανοιχτή(εγω δεν εχω παει για να μην χασω χρονο,βεβαια το πρωι δεν πινω ουτε νερο,γιαυτον ακριβως το λογο).Αντε ενα μαθημα μας εμεινε. Τελειωωνουμε!!!!!!!!!!



Δεν πάτε καλά. Κάποια πράγματα ξεπερνούν τα όρια. Άκου ανοιχτή πόρτα. Ούτε καν μέσα στο χώρο των WC δεν πρέπει να μπαίνει ο καθηγητής. Την επόμενη φορά κράξε τους, μέχρι και μήνυση για σεξουαλική παρενόχληση πες τους ότι θα τους κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν πάτε καλά. Κάποια πράγματα ξεπερνούν τα όρια. Άκου ανοιχτή πόρτα. Ούτε καν μέσα στο χώρο των WC δεν πρέπει να μπαίνει ο καθηγητής. Την επόμενη φορά κράξε τους, μέχρι και μήνυση για σεξουαλική παρενόχληση πες τους ότι θα τους κάνεις.
Yeah.

Kαλά ρε τι μαλακίες ακούω. Άκου εκεί ανοιχτή πόρτα.
Σε εμάς πέρυσι,δεν έμπαιναν καν μέσα στις τουαλέτες.
Δεν κάθονταν ούτε ακριβώς πίσω από την πόρτα. Κάθονταν απλά απ'έξω.
Αν είναι δυνατόν έτσι. :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανέστης Π

Νεοφερμένος

Ο Ανέστης Π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πάντως κάποιον τον έπιασαν επειδή αντέγραψε στο ΑΟΔΕ οταν ήταν στην τουαλέτα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Δεν πάτε καλά. Κάποια πράγματα ξεπερνούν τα όρια. Άκου ανοιχτή πόρτα. Ούτε καν μέσα στο χώρο των WC δεν πρέπει να μπαίνει ο καθηγητής. Την επόμενη φορά κράξε τους, μέχρι και μήνυση για σεξουαλική παρενόχληση πες τους ότι θα τους κάνεις.
Άμα οι μισοί δεν πήγαιναν στην τουαλέτα για να αντιγράψουν οκ [γιατί κατά τις Πανελλήνιες η συχνοουρία είναι τεράστια:P]. ... έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο?? Για τα αγόρια να κατουράνε στο όρθιο κάτουρο-ρουφήχτη:P...
Ακόμα και εγώ, έμπαινα τουαλέτα.. Σημείωνα τις απαντήσεις, και μετά από εμένα πήγαινε ένας φίλος μου, στην ίδια τουαλέτα, έβλεπε τα αποτελέσματα. Και άμα συμφωνούσε έκλεινε το μάτι όταν γυρνούσε. Εγώ δεν χρειαζόμουν επιβεβαίωση, απλά το έκανα για να τον βοηθήσω, αλλά οκ και για να είμαστε σίγουροι, αν και ήμουν. μετά μπήκαν στο κόλπο και άλλοι δύο, από άλλο τμήμα, όταν το μάθανε γιατί με εκλιπαρούσαν... Εγώ το έκανα για την πλάκα, την "δράση". Προσοχή δεν έλυνα, απλά έγραφα αποτελέσματα και Σ-Λ καμιά φορά. Πάντως την τελευταία φορά με βάλανε στην τουαλέτα των καθηγητών [τη πολυτέλεια :P], οπότε και δεν βρήκαν χαρτί οι επόμενοι. [άρα μόνο 2 φορές πέτυχε, αλλά δεν είχε και νόημα και όλοι τα είχαμε λύσει...] Εκτός από αυτό για τον από πίσω μου και τον από πίσω του, τους έλεγα τα Σ-Λ και τα επιλογής, ανάλογα με την σειρά των στηλών και την τοποθέτηση τους στο χώρο. Αν και τα ήθελαν μόνο για να είναι σίγουροι και άμα δεν ήξεραν κανένα...
αλλά δεν το θεωρώ σωστό όπως και αν έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανέστης Π

Νεοφερμένος

Ο Ανέστης Π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Τότε γιατι το έκανες ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Yeah.

Kαλά ρε τι μαλακίες ακούω. Άκου εκεί ανοιχτή πόρτα.
Σε εμάς πέρυσι,δεν έμπαιναν καν μέσα στις τουαλέτες.
Δεν κάθονταν ούτε ακριβώς πίσω από την πόρτα. Κάθονταν απλά απ'έξω.
Αν είναι δυνατόν έτσι. :confused: :confused:



Έχω ακούσει απο μαθητές σχολείων ακόμη και ότι τους είπαν να αποφεύγουν να ζητούν τουαλέτα και άμα ζητήσουν τους πηγαίνουν με τα χίλια ζόρια.
Σε περίπτωση που φοβούνται μήπως έχετε κρύψει κάτι στις τουαλέτες, ζητήστε να σας πάνε στις δικές τους τουαλέτες, στην αίθουσα των καθηγητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γενικολογώντας δεν είναι καθόλου παράξενο που υπάρχουν τόσο αυστηρά μέτρα. Η τουαλέτα είναι το νούμερο 1 κόλπο στις αντιγραφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Άμα οι μισοί δεν πήγαιναν στην τουαλέτα για να αντιγράψουν οκ [γιατί κατά τις Πανελλήνιες η συχνοουρία είναι τεράστια:P]. ... έχεις να προτείνεις κάτι καλύτερο?? Για τα αγόρια να κατουράνε στο όρθιο κάτουρο-ρουφήχτη:P...
Ακόμα και εγώ, έμπαινα τουαλέτα.. Σημείωνα τις απαντήσεις, και μετά από εμένα πήγαινε ένας φίλος μου, στην ίδια τουαλέτα, έβλεπε τα αποτελέσματα. Και άμα συμφωνούσε έκλεινε το μάτι όταν γυρνούσε. Εγώ δεν χρειαζόμουν επιβεβαίωση, απλά το έκανα για να τον βοηθήσω, αλλά οκ και για να είμαστε σίγουροι, αν και ήμουν. μετά μπήκαν στο κόλπο και άλλοι δύο, από άλλο τμήμα, όταν το μάθανε γιατί με εκλιπαρούσαν... Εγώ το έκανα για την πλάκα, την "δράση". Προσοχή δεν έλυνα, απλά έγραφα αποτελέσματα και Σ-Λ καμιά φορά. Πάντως την τελευταία φορά με βάλανε στην τουαλέτα των καθηγητών [τη πολυτέλεια :P], οπότε και δεν βρήκαν χαρτί οι επόμενοι. [άρα μόνο 2 φορές πέτυχε, αλλά δεν είχε και νόημα και όλοι τα είχαμε λύσει...] Εκτός από αυτό για τον από πίσω μου και τον από πίσω του, τους έλεγα τα Σ-Λ και τα επιλογής, ανάλογα με την σειρά των στηλών και την τοποθέτηση τους στο χώρο. Αν και τα ήθελαν μόνο για να είναι σίγουροι και άμα δεν ήξεραν κανένα...
αλλά δεν το θεωρώ σωστό όπως και αν έχει...



Το έγραψα και στο άλλο μήνυμα. Ζητάτε να σας πάνε στις τουαλέτες των καθηγητών. Μέχρι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
αντε, αλλα 2 μαθηματα μεινανε (μαζι με το αοθ) και τελειωσαμεεεε!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Τότε, αφού εσείς δεν αντιδράτε τι να πω? (Πάντως εμας, το έχω χρονομετρήσει και τις 5 φορές, μας χαρίζουν ακριβώς 1 λεπτό).


Έμας ο ίδιος ο διευθυντής μας δίνει μερικές φορές 5 λεπτά παραπάνω, το έχω παρατηρήσει.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έμας ο ίδιος ο διευθυντής μας δίνει μερικές φορές 5 λεπτά παραπάνω, το έχω παρατηρήσει.. :D
Σόρρυ διαφωνώ.
Και με την τακτική των δικών σας επιτηρητών και με όσους είπαν ότι τους δίνουν 5 λεπτά παραπάνω για να "ολοκληρώσουν".
Όχι. 3 ώρες είναι η εξέταση. Ούτε λεπτό παραπάνω δεν πρέπει να επιτρέπεται κανονικά.
Να φροντίζει ο κάθε υποψήφιος να τελειώσει μέσα σε αυτή την ώρα.
Έτσι κι αλλιώς σας ενημερώνουν και 5-10 λεπτά πριν ότι τελειώνει ο χρόνος.
Να ολοκληρώνετε μέχρι τότε με τις απαντήσεις σας.
Δηλαδή εμάς που δεν μας άφηναν ούτε λεπτό παραπάνω?
Μόλις τέλειωνε ο χρόνος:"τα στυλό κάτω". Όποιος συνέχιζε και έγραφε,του φώναζαν ή του έπαιρναν το γραπτό.
Απλό. Και σωστά έκαναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Τότε γιατι το έκανες ; :hmm:
για πλάκα, για δράση. το έγραψα...
Το έγραψα και στο άλλο μήνυμα. Ζητάτε να σας πάνε στις τουαλέτες των καθηγητών. Μέχρι εκεί.
και άμα έχεις κανένα σκονάκι στο βρακί σου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
για πλάκα, για δράση. το έγραψα...

Nαι αλλά για αυτή τη "δράση,πλάκα" βοήθησες κάποια άτομα να μπούνε σε μία σχολή χωρίς να το αξίζουν, ενώ άλλοι περισσότερο ικανοί από αυτούς μείνανε απ'έξω.

Πολύ ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
και άμα έχεις κανένα σκονάκι στο βρακί σου?:P

Ο μπροστινός μου στην ιστορία είχε κάποια μαθήματα ηχογραφημένα στο κινητό του. Έχει και μακρύ μαλλί, το βάζει όλο μπροστά στη μούρη του και δε βλέπει κανένας τίποτα. Ούτε τουαλέτες, ούτε φασαρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Nαι αλλά για αυτή τη "δράση,πλάκα" βοήθησες κάποια άτομα να μπούνε σε μία σχολή χωρίς να το αξίζουν, ενώ άλλοι περισσότερο ικανοί από αυτούς μείνανε απ'έξω.

Πολύ ωραία.
Όχι. Ευτυχώς δεν κέρδισαν τίποτα παραπάνω...:). Γιατί όλοι ήμασταν καλοί [από το ίδιο φροντιστήριο κιόλας] και δεν συμπλήρωσε κανείς κάτι που δεν ήξερε. άλλο να του πω κάτι που δεν ήξερε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ο μπροστινός μου στην ιστορία είχε κάποια μαθήματα ηχογραφημένα στο κινητό του. Έχει και μακρύ μαλλί, το βάζει όλο μπροστά στη μούρη του και δε βλέπει κανένας τίποτα. Ούτε τουαλέτες, ούτε φασαρίες.

καταρχας πωσ εβγαλε το κιν του??και επισησ πως τα κουσε απο τν στιγμη που εχει τοση ησυχια μεσα στην ταξη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top