Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Γουέλ, ναι, καλή μας επιτυχία, εγώ θα προσπαθήσω να μη ξαναμπώ ischool μέχρι το τέλος των εξετάσεων, ελπίζω να τα καταφέρω.:P
Ως τότε καλά να περνάτε (λολ ναι πολύ καλά, ξέρω) και υπομονή και ΚΟΥΡΑΓΙΟ λίγο έμεινε. (τα λέω να τα ακούω κι εγώ)


Καλή μας επιτυχία guys!

:]


Και εγώ θα προσπαθήσω να μη μπω..:redface:
^prinCess^, σου εύχομαι τα καλύτερα!!;)


Άρχισε να μου τη δίνει απίστευτα.. :mad:ΜΕ πήραν 4 συνεχόμενα για να μου πουν καλη επιτυχία και να με ξεαγχώσουν λες και τους είπα ποτέ ότι είμαι αγχωμένος. :P
Χώρια καμια 100σταριά άτομα που μου ευχήθηκαν.

Και όλοι πρωτότυπες ευχές: "Καλή επιτυχία, χωρίς άγχος και μη φοβάσαι όλα θα πάνε καλά!"

Ποιός τους είπε ότι είμαι αγχωμένος και ζητάω συμπαράσταση; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Και όλοι πρωτότυπες ευχές: "Καλή επιτυχία, χωρίς άγχος και μη φοβάσαι όλα θα πάνε καλά!"

Ποιός τους είπε ότι είμαι αγχωμένος και ζητάω συμπαράσταση; :hmm:
αυτην τν απορια εχω κ εγω...ενταξει ενα ψιλοανχοσ το ενα αλλα ψιλο ειναι...αυτοι το τοσο το κανουν τοοοοσοοοοο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Κλείστε σιγά σιγά τα βιβλία, βγείτε καμιά βολτίτσα με φίλους που δίνουν κι αυτοί αύριο και μην πείτε καφέ για να μπορέσετε να κοιμηθείτε νωρίς

Από την περσινή μου εμπειρία των πανελληνίων έχω να δώσω την εξής συμβουλή για το χρονικό διάστημα πριν πάρετε τα θέματα:

Ίσως δείτε ότι αύριο πριν μπείτε να γράψετε (ακόμα και στην τάξη καθώς περιμένετε τα θέματα) θα υπάρχουν παιδιά που θα ρωτάνε " Θύμισέ μου λίγο αυτό θύμισέ μου λίγο εκείνο. Νομίζω θα πέσει αυτό. Ποιο είναι το συνώνυμο του "τάδε". Πως ξεκινάμε τον πρόλογο της έκθεσης?" Κρατήστε κλειστά τα αυτιά σας σε τέτοιες συζητήσεις. Το μόνο που έχουν να σας προσφέρουν είναι άγχος. Να είστε σίγουροι ότι όταν χρειαστεί θα σας έρθουν όλα.

Όταν κολλάμε, βαθιές ανάσες για να οξυγονώνεται ο εγκέφαλος και πίνουμε λίγο νερό (προσέχουμε μην πέσει στο γραπτό) Επίσης επειδή η γλυκόζη είναι το καύσιμο του εγκεφάλου (όσοι είναι Τεχνολογική 1 με χημεία-βιοχημεία θα το ξέρουν) θα βοηθούσε να έχετε καραμελίτσες που περιέχουν γλυκόζη. Αα και το πρωί φάτε κανά δυο κομμάτια σοκολάτας υγείας.

Αυτά από μένα
Καλή επιτυχία ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
όντως και εμένα...Τους είπε κανείς ότι έχουμε άγχος;? Άντε ΚΑΛΗ μας ΕΠΙΤΥΧΙΑ και θα σκίσουμε!!!! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
στην έκθεση, πιθανή πηγή για θέμα είναι και καμία εικόνα του βιβλίου...:P
έτσι είχαν κάνει σε μας το 2003-2004 στην δευτέρα λυκείου, με το θέμα για τα αδέσποτα
μετά από αυτό, ένιωσα αδέσποτος :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi89

Νεοφερμένος

Η Pinelopi89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σωστά!!

δεν θελει αγχος, παραταμε το διαβασμα και χαλαρώνουμε τώρα!
καλή μας επιτυχία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,934 μηνύματα.
σε λίγες ωρίτσες αρχίζετε τις...Πανελλήνιες

γι' αυτό σας εύχομαι καλή ξεκούραση και καλή επιτυχία!! :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θα ήθελα να σας ευχηθω και γω μεσα απο τη καρδια μου να σκίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίίσετέέέέέέέέέέέέέέέέέέ!:yahoo:
Περιμενουμε σχολια και εντυπωσεις αυριο μετα την εξέταση και πάνω απο όλα ηρεμία.:D



Υ.Σ.Σε 365 μερες θα ειμαι γω στην ιδια θεση!:whistle::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ σε 1095 8) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Προβλεψη για θεμα εκθεσης:1)!!Καταναλωτισμος
2)τεχνολογια πως επηρεαζει την εκπαιδευση
3)Μ.Μ.Ε και διαφημιση
4)Κατανοηση ογκου πληροφοριων απο τους συγχρονους νεους
5)εθελοντισμος
6)περιβαλλον και οικολογια
7)!!Ατομικισμος
Παντα μου αρεσε να κανω προβλεψεις!:P!ποσοστο να πεσει κατι απο αυτα κατω απο 1%,αν και το πρωτο μου το εχει πει ατομο που πετυχε το περσινο θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
παιδια μου καλη επιτυχια αυριο

θα σκισετε !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Παιδιά καλή τύχη και καλή επιτυχία για αύριο και τις επόμενες μέρες. Δώστε το 100% του εαυτού σας (αν δεν μπορέσετε δε χάθηκε και ο κόσμος) ά και χαλαρά!https://www.youtube.com/watch?v=hazztbxVQgw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,275 μηνύματα.
Καλή επιτυχία κι από μένα , σας εύχομαι να πετύχετε τους στόχους που έχετε θέσει ! (και έχετε παλέψει βέβαια για να τους πετύχετε) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μια που σας βλέπω τους μικρότερους να λέτε πότε θα έρθετε σ' αυτήν την καθ' όλα ευχάριστη θέση, ας κάνω μια ευχή εγώ...

Μακάρι κάνεις να μην δει τον εαυτό του σε 365 μέρες από τώρα να κοιτάει το αντίστοιχο θέμα από την ίδια σκοπιά που το κοιτάει σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Η οικογενεια μου διαθεται 4 κινητα κ 2 σταθερα. Κουδουνιζουν ολα διαρκως.Εγω δεν απαντω σχεδον (εξαιρουνται οι κολλητοι μου) σε κανενα. Ολοι για ευχες (ουτε η γιορτη του πατερα μου ναταν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ρε σεις μην λέτε σταματάτε το διάβασμα και πέστε για ύπνο με αγχώνετε, εγώ δεν έχω τελειώσει ακόμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Άντε για ύπνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
:P Ήρθε η ώρα?
:hmm: Να ρωτήσω κάτι: Μέχρι πότε και πόσο κάνατε εσείς φροντιστήρια? Έμαθα ότι μέχρι και σήμερα κάποιοι συμμαθητές μου (και όχι όλοι) συνεχίζουν τα μαθήματα και μου φάνηκε κάπως. Σήμερα, τι νόημα έχει 5 ώρες φροντιστήριο έκθεση? Η γνώμη μου είναι ότι ότι ήταν να μας δώσουν τα φροντιστήρια, μας το έμαθαν και οι παραμονές είναι να τα μαζέψουμε μόνοι μας και να ηρεμήσουμε. (Αν πω την εξήγηση που δίνω, θα με πείτε κακό?).
:) Άντε και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top