Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sofiakilkis

Νεοφερμένος

Η σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Βλέπω συνέχεια εφιάλτες!!! δεν μπορώ να ηρεμίσω!!!! ξέρω όμως ότι θα τα πάω καλά γιατί προσπάθησα όλο τον χρόνο!!!! παρόλα αυτά , καλή επιτυχία σε όλους μας..!!!!! δυνατά!!! πάμε για το ΧΡΥΣΟ! ;) hehe !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Κι εγω βλεπω συνεχεια εφιαλτες. Δεν αντεχω αλλο, θελω να γραψω τωρα κιολας εκθεση, λογοτεχνια και ιστορια να μου φυγει το αγχος.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Άντε καλή μας επιτυχία αύριο.Προς το παρόν δεν έχω πολύ άγχος,προσπαθώ να χαλαρώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Believe you are defeated, believe it long enough, and it is likely to become a fact.
Μην είστε pessimists. Να είστε θετικοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos15

Νεοφερμένος

Ο tasos15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
η ρουφιάνα η διοίκηση δεν με έχει αφήσει να κλείσω μάτι!
πραγματικά το μόνο μάθημα που με αγχώνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εγω ενω ειχα παρα μα παρα πολυ αγχος ολη τη χρονια (για να μην πω κ απο την προηγουμενη) παραδοξως σημερα ειμαι χαλαρη ,μακαρι ναμαι κ αυριο ετσι καθως κ την ημερα που θα δινουμε λογοτεχνια!(τα αλλα δεν τα φοβαμαι) ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολους μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
και γω ετσι ακριβως ειμαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Κι εγώ έχω μία χαλαρότητα αυτή τη στιγμή,γεγονός που με κάνει να αναρωτιέμαι αν είναι η ηρεμία πριν την καταιγίδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κι εγώ έχω μία χαλαρότητα αυτή τη στιγμή,γεγονός που με κάνει να αναρωτιέμαι αν είναι η ηρεμία πριν την καταιγίδα...

Όχι δεν είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YourMaster

Νεοφερμένος

Ο YourMaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλή επιτυχία σε όσους γράφουν αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Καλή επιτυχία κι από μένα. Εύχομαι να περασετε στη σχολή που θέλετε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
'Αντε ρε παιδιά!!!! Πάμε να τους πάρουμε τα σώβρακαααααα!!!! Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στο καθένα από εμάς τα υποψηφιακιά!!!!!! Μακάρι οι κόποι μας να ανταμειφθούν και να τα λέμε σε λιγότερο από μήνα σαν φοιτητές!!!! Γιατί φοιτητές είμαστε από την στιγμή που τελειώνουν οι πανελλαδικές και όχι από όταν μπούμε στο πανεπιστήμιο!!!!!!!!!!!:)

Υστερόγραφο: Τι δίνουμε αύριο??????? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
'Αντε ρε παιδιά!!!! Πάμε να τους πάρουμε τα σώβρακαααααα!!!! Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία στο καθένα από εμάς τα υποψηφιακιά!!!!!! Μακάρι οι κόποι μας να ανταμειφθούν και να τα λέμε σε λιγότερο από μήνα σαν φοιτητές!!!! Γιατί φοιτητές είμαστε από την στιγμή που τελειώνουν οι πανελλαδικές και όχι από όταν μπούμε στο πανεπιστήμιο!!!!!!!!!!!:)

Υστερόγραφο: Τι δίνουμε αύριο??????? :P:P
Μαθηματικά γενικής!Άντε,προλαβαίνεις να μάθεις τη θεωρία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μαθηματικά γενικής!Άντε,προλαβαίνεις να μάθεις τη θεωρία:P

τι μα8ιματικα βρε??εκ8εση δινουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
λές να μη το ξέρει ο μίστερ θεωρητικός?:P

ωχ...δεν ειδα τ ονομα τ:P


να ρωτησω εδω γτ στην εκ8εση δεν απανταν...ειναι λογοτεχνικο δοκιμιο ή δοκιμιο στοχασμου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμείς το λέμε στοχαστικό δοκίμιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Υπάρχει στοχαστικό και αποδεικτικό νομίζω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Υπάρχει στοχαστικό και αποδεικτικό νομίζω?:hmm:

ναι,απλα σε κατι φυλλαδια που κοιταω τρ το εχει ως λογοτεχνικο και ειπα μηπωσ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top