Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
στησ εκ8εση πως το περνετε??πρωτα εκ8εση και μετα ασκησεισ η το αντι8ετο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
εγώ είδα τι βαθμούς πήρα ακριβώς!!! 20 οικονομία, 20 στατιστική, 15 μαθ.κατ και.....2 έκθεση!!! για τα άλλα δεν ξέρω...πάντως για λίγο δεν περνούσα εκεί που ήθελα.... το κλασικό πάντως είναι να λέω αοδε στον ύπνο μ και να ξυπνάω λέγοντας στον εαυτό μου ότι είναι ώρα για ύπνο!!! τις τελευταίες μέρες βλέπω άκυρα όνειρα-υπερπαραγωγή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Καλύτερα ασκήσεις πρώτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εγω, γραφω πρωτα τις ασκησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
στησ εκ8εση πως το περνετε??πρωτα εκ8εση και μετα ασκησεισ η το αντι8ετο?




εγώ προτείνω να γίνει πρώτα το μέρος με τις ασκήσεις και μετά η περίληψη για να έχει δουλευτεί περισσότερο το κείμενο..και τέλος η έκθεση.... την περιηψη θα την γραψετε πρώτα στο πρόχειρο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγώ είδα τι βαθμούς πήρα ακριβώς!!! 20 οικονομία, 20 στατιστική, 15 μαθ.κατ και.....2 έκθεση!!! για τα άλλα δεν ξέρω...πάντως για λίγο δεν περνούσα εκεί που ήθελα.... το κλασικό πάντως είναι να λέω αοδε στον ύπνο μ και να ξυπνάω λέγοντας στον εαυτό μου ότι είναι ώρα για ύπνο!!! τις τελευταίες μέρες βλέπω άκυρα όνειρα-υπερπαραγωγή!!!

εγω μια χαρα ονειρα βλεπω!!:P ουτε πανελλινιεσ ουτε τπτ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
στησ εκ8εση πως το περνετε??πρωτα εκ8εση και μετα ασκησεισ η το αντι8ετο?

Προφανώς κάνεις πρώτα ασκήσεις να ξεμπερδεύεις και μετά την Έκθεση που θα' χεις όλο το χρόνο.
Πάντα έτσι το έκανα, δε ξέρω αν θα με βόλευε το ανάποδο.:worry:

εγώ προτείνω να γίνει πρώτα το μέρος με τις ασκήσεις και μετά η περίληψη για να έχει δουλευτεί περισσότερο το κείμενο..και τέλος η έκθεση.... την περιηψη θα την γραψετε πρώτα στο πρόχειρο;;;
Εγώ τα παίρνω με τη σειρά όπως τα έχει, δηλαδή περίληψη-ασκήσεις-έκθεση.

Δε χρησιμοποιώ καν πρόχειρο, και πάντα αναρωτιόμουν γιατί να έχεις πρόχειρο στην Έκθεση. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny_girl!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η funny_girl! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμύνταιο (Φλώρινα). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγώ προτείνω να γίνει πρώτα το μέρος με τις ασκήσεις και μετά η περίληψη για να έχει δουλευτεί περισσότερο το κείμενο..και τέλος η έκθεση.... την περιηψη θα την γραψετε πρώτα στο πρόχειρο;;;

ναι...μ ερχονται ιδεεσ στην πορεια και για να μν φαινετε χαλια τ γραπτο 8 τ γραψω στο προχειρο πρωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εγώ είδα τι βαθμούς πήρα ακριβώς!!! 20 οικονομία, 20 στατιστική, 15 μαθ.κατ και.....2 έκθεση!!! για τα άλλα δεν ξέρω...πάντως για λίγο δεν περνούσα εκεί που ήθελα.... το κλασικό πάντως είναι να λέω αοδε στον ύπνο μ και να ξυπνάω λέγοντας στον εαυτό μου ότι είναι ώρα για ύπνο!!! τις τελευταίες μέρες βλέπω άκυρα όνειρα-υπερπαραγωγή!!!

χαχα, δεν υπαρχει:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Προφανώς κάνεις πρώτα ασκήσεις να ξεμπερδεύεις και μετά την Έκθεση που θα' χεις όλο το χρόνο.
Πάντα έτσι το έκανα, δε ξέρω αν θα με βόλευε το ανάποδο.:worry:


Εγώ τα παίρνω με τη σειρά όπως τα έχει, δηλαδή περίληψη-ασκήσεις-έκθεση.

Δε χρησιμοποιώ καν πρόχειρο, και πάντα αναρωτιόμουν γιατί να έχεις πρόχειρο στην Έκθεση. :/


βασικά κι εγω το ίδιο πιστεύω...απλώς μετά θα είναι πιο ευπαρουσίαστο χωρίς μουτζούρες και τέτοια.... το θέμα είναι μην χάσουμε χρόνο που ίσως μας φανεί χρήσιμος κάπου αλλού.

χαχα, δεν υπαρχει:rofl::rofl::rofl:



άσε...ευτυχώς μόνο στον ύπνο μου τα παθαίνω αυτά....ευτυχώς όταν είμαι ξύπνια είμαι μια χαρά...ούτε άγχος, ούτε τίποτα...μόνο λίγη απαισιοδοξία....πιστεύω ότι όλα τα στραβά θα τύχουν σε μένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
άσε...ευτυχώς μόνο στον ύπνο μου τα παθαίνω αυτά....ευτυχώς όταν είμαι ξύπνια είμαι μια χαρά...ούτε άγχος, ούτε τίποτα...μόνο λίγη απαισιοδοξία....πιστεύω ότι όλα τα στραβά θα τύχουν σε μένα!!!

=> Λεμε ΟΥΣΤ στις απαισιοδοξες σκεψεις!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
σημερα εχω απιστευτο αγχος..ενα σφιξιμο... Νομιζω οτι δε θα γραψω τιποτα, και εχω δει κ κατι εφιαλτες με τις εξετασεις και με αγχωνουν περισσοτερο. Ειδα οτι γραφαμε αρχαια και ειχα ξεχασει την ταυτοτητα μου,αλλα η καθηγητρια με αφησε να μπω και ειπα οτι θα της την παω μετα... Και ειχε πεσει το 3 του πρωταγορα και δεν ηξερα τη μεταφραση και την εβγαζα σαν αγνωστο και αυτο μου πηρε μια ωρα... Μετα δεν ηξερα τιποτα και εφυγα κλαιγοντας,και στο δρομο ειδα αλλους να λενε οτι εχουν γραψει τελεια...
Δε μπορω να συγκεντρωθω να διαβασω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε οσα παιδια δινουν πανελλαδικες αυριο και μακαρι να περασουν οσοι το αξιζουν!!Διαβασα και καποια προηγουμενα σχολια 'αγχωμενων' υποψηφιων και θα τους συμβουλευα γιατι την εχω προσφατη αυτη την εμπειρια οτι μολις ανοιχτουν τα θεματα φευγει και το αγχος φευγουν ολα,αδειαζουν τα παντα στο μυαλο σου και το μονο που θυμασαι ειναι η γνωση την οποια κατεκτησες σε ολη τη χρονια!Και θα συμφωνησω και με προηγουμενους οτι οι πανελληνιες εξετασεις δεν ειναι το τελος του κοσμου(θα γελατε μετα με το πως κανατε οταν δινατε),σαν φοιτητες θα περασετε κατα τη γνωμη μου και αναλογα τη σχολη πιο δυσκολα ζορια οσον αφορα τις εξετασεις και την επιτυχια σε αυτες απλα θα ειστε πιο ξεγνοιαστοι καθημερινα αφου θα λετε "εχω αλλα πεντε χρονια σιγα" και στο τεταρτο-πεμπτο ετος θα χρωστατε ενα σωρο μαθηματα και τοτε θα στρωθειτε για τα καλα(δεν ισχυει για ολους)!Καλη επιτυχια λοιπον!Και μαθητες της τεχνολογικης φετος θα μπει η αποδειξη του Fermat για να μου κανει το χατιρι που δεν μπηκε περυσι!(την βλακεια την κραταγα για το τελος!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
καλή αποτυχία σε όλους
μην αγχώνεστε, όλοι σκατά θα γράψουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandra16

Νεοφερμένος

Η alexandra16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σε οσα παιδια δινουν πανελλαδικες αυριο και μακαρι να περασουν οσοι το αξιζουν!!Διαβασα και καποια προηγουμενα σχολια 'αγχωμενων' υποψηφιων και θα τους συμβουλευα γιατι την εχω προσφατη αυτη την εμπειρια οτι μολις ανοιχτουν τα θεματα φευγει και το αγχος φευγουν ολα,αδειαζουν τα παντα στο μυαλο σου και το μονο που θυμασαι ειναι η γνωση την οποια κατεκτησες σε ολη τη χρονια!Και θα συμφωνησω και με προηγουμενους οτι οι πανελληνιες εξετασεις δεν ειναι το τελος του κοσμου(θα γελατε μετα με το πως κανατε οταν δινατε),σαν φοιτητες θα περασετε κατα τη γνωμη μου και αναλογα τη σχολη πιο δυσκολα ζορια οσον αφορα τις εξετασεις και την επιτυχια σε αυτες απλα θα ειστε πιο ξεγνοιαστοι καθημερινα αφου θα λετε "εχω αλλα πεντε χρονια σιγα" και στο τεταρτο-πεμπτο ετος θα χρωστατε ενα σωρο μαθηματα και τοτε θα στρωθειτε για τα καλα(δεν ισχυει για ολους)!Καλη επιτυχια λοιπον!Και μαθητες της τεχνολογικης φετος θα μπει η αποδειξη του Fermat για να μου κανει το χατιρι που δεν μπηκε περυσι!(την βλακεια την κραταγα για το τελος!)


Ευχαριστούμε!!! έχεις απόλυτο δίκιο και μέσα μας το ξέρουμε αλλά μέχρι αύριο ο καθένας θα σκέφτεται 1002.... Μετά βέβαια δεν θα είναι όλα καλά ....Εξαρτάται από την επίδοση (απ'αυτή που εκτιμά ο καθένας τουλάχιστον) του καθενός και πως διαχειρίζεται την ''αποτυχία'' ή ακόμη και την επιτυχία του...Αλλά κοιτάμε πάντα το επόμενο και όχι το προηγούμενο μάθημα...
Λες να μπει fermat;;; Εγώ πιστεύω ότι θα μπει η καινούρια με τα ακρότατα και στη στατιστική άθροισμα παραγώγων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
καλή αποτυχία σε όλους
μην αγχώνεστε, όλοι σκατά θα γράψουμε

Ευχαριστω πολυ.

το μονο θετικο που βλεπω σε εμενα,ειναι οτι του χρονου θα τα εχω εμπεδωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
μην αγχωνεστε παιδες !! σας βλεπω πολυ ταραγμενους!!!!δεν σας προσφερει τιποταααα!!!! αποβαλετε το λοιπον!! βρειτε και ενα κινητρο!! και .....τουφεκιστεεεε! 8)
Fermaaaaaaaaaaaaaat!!! το αγαπημενο μου θεωρημα!!!!!!! η αυτο θα πεσει η αυτη η καινουρια που προσθεσαν στν υλη μας φετος! αν και κατα 80% θα πεσει αυτη πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Ευχαριστούμε!!! έχεις απόλυτο δίκιο και μέσα μας το ξέρουμε αλλά μέχρι αύριο ο καθένας θα σκέφτεται 1002.... Μετά βέβαια δεν θα είναι όλα καλά ....Εξαρτάται από την επίδοση (απ'αυτή που εκτιμά ο καθένας τουλάχιστον) του καθενός και πως διαχειρίζεται την ''αποτυχία'' ή ακόμη και την επιτυχία του...Αλλά κοιτάμε πάντα το επόμενο και όχι το προηγούμενο μάθημα...
Λες να μπει fermat;;; Εγώ πιστεύω ότι θα μπει η καινούρια με τα ακρότατα και στη στατιστική άθροισμα παραγώγων!!!
Δεν εχω ιδεα!Απλα θυμαμαι οτι περυσι μου ειχε κολησει οτι θα μπει αυτη!Το θεμα της 'αποτυχιας' η 'επιτυχιας' ειναι σχετικο και προσωπικο για τον καθενα και τους στοχους που εχει,εχεις απολυτο δικιο!Βεβαια θα ηταν μεγαλη παρανοηση εκ μερους μου να ευχηθω να πετυχουν 'ολοι' τους στοχους τους καθως το συστημα των εξετασεων ειναι ακρως ανταγωνιστικο και επηρεαζεται απο τις θεσεις των εισακτεων καθε χρονιας αλλα και απο τις επιδοσεις των αλλων μαθητων οποτε 92000 υποψηφιοι η και παραπανω διεκδικουν 73000-74000 θεσεις και οχι ισομερως κατανεμημενες οποτε πρεπει να εχεις προετοιμαστει απο πριν για την αποτυχια και να εχεις δυο τρεις επιλογες στο νου σου απο πριν!(THAT'S THE SYSTEM):verymad::angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Παιδιά οι πανελλήνιες είναι ένα πανηγυράκι!! Σαν την Eurovision! To ίδιο πράγμα είναι! Μόνο που εδώ δε πάμε για το 12αρι! :P

!!!!!!!!Καλή επιτυχιά σε όλους μας!!!!!!!!!!
:clapup:


Όταν θέλεις κάτι πολύ όλες οι δυνάμεις του σύμπαντος συνωμοτούν στο να το πετύχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexacker

Νεοφερμένος

Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Χαλαρά παίδες.... δείτε και μας στο ischool παραμονή εξετάσεων ... Δεν χαμπαριάζουμε τίποτα :DD ....16 ώρες μένουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top