Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Απο το 2009 που εδωσα πανελληνιες, πραγματικα δεν εχω καταφερει να ησυχασω!! Καθε χρονο βιωνω το ιδιο αγχος μ'εσας, χωρις υπεροβολη... Και για να μην με περασετε για ψυχακια, εξηγουμαι: Φετος δινει η αδερφη μου για δευτερη φορα πανελληνιες και καθε φορα που τη βλεπω (βασικα που την ακουω:P) να αγχωνεται, σφιγκεται η ψυχη μου!!
Ευχομαι καλη τυχη σε ολους σας παιδια και φυσικα...
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ:):)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Δύσκολη χρονιά η φετινή. Πιστεύω όμως ότι οι κόποι μας θα ανταμειφθούν στο τέλος.
Εύχομαι σε όσους θα δώσουν Πανελλήνιες καλή επιτυχία και να γίνουν οι εξετάσεις αυτές το όχημα εκπλήρωσης των ονείρων σας!
Επίσης εύχομαι και για μένα τον ίδιο να περάσω στο τμήμα της Αγγλικής Φιλολογίας στη Θεσσαλονίκη που είναι το όνειρο μου εδώ και 6 χρόνια...
Όψομεν...Ο καιρός γαρ εγγύς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Εχεμ... μήπως εννοείς "οψόμεθα" ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
καλή επιτυχία μας ρε παίδες!! πάμε να τους πάρουμε και τα σώβρακα!!!!! μόνο άγχος δεν θέλει τα άλλα ότι και να μας βαλουν αν εχουμε κανει δουλεια θα τν βρουμε τν ακρη ;)
εκτος αυτου και που αγχωνομαστε δεν μας προσφερει τιποτα!! γιατι λοιπον να το κανουμε?????
Good Luck to all of us :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Παιδιά, καλή επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν μπορω να καταλαβω.Το ΑΟΔΕ και παρομοια μαθηματα για ποιον λογο δινονται πανελληνιες?

Δηλαδη ενας που ξερει το ΑΟΔΕ τι παραπανω εχει σε ικανοτητα απο εναν που δεν το ξερει?Απολυτως τιποτα.Μην με πειτε για μεθοδικοτητα και προγεαμματισμο στο διαβασμα γιατι αυτο μπορουν να το ελεξουν με αλλα πιο ουσιωδες μαθηματα που ομως εκει χρειαζετε να βαλεις και την προσωπικη σου σκεψη

Με εναν που εχουμε τους ιδιους βαθμους σε ολα τα μαθηματα εκτος του Αοδε (αυτος εχει μεγαλυτερο απο εμενα),τι παραπανω δλδ εχει απο εμενα?Παπαγαλιζει καλυτερα.Ε αυτον μαλλον μειονεκτημα εγω το βρισκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Η διευθύντρια μας είπε σήμερα ότι σαν πρόχειρο στις πανελλήνιες μπορούμε να χρησημοποιήσουμε το πίσω μέρος των θεμάτων (που είναι λευκή η σελίδα).

Εσείς τί ξέρετε; Το έχετε ακούσει; Εγώ πρώτη φορά το άκουσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν μπορω να καταλαβω.Το ΑΟΔΕ και παρομοια μαθηματα για ποιον λογο δινονται πανελληνιες?

Δηλαδη ενας που ξερει το ΑΟΔΕ τι παραπανω εχει σε ικανοτητα απο εναν που δεν το ξερει?Απολυτως τιποτα.Μην με πειτε για μεθοδικοτητα και προγεαμματισμο στο διαβασμα γιατι αυτο μπορουν να το ελεξουν με αλλα πιο ουσιωδες μαθηματα που ομως εκει χρειαζετε να βαλεις και την προσωπικη σου σκεψη

Με εναν που εχουμε τους ιδιους βαθμους σε ολα τα μαθηματα εκτος του Αοδε (αυτος εχει μεγαλυτερο απο εμενα),τι παραπανω δλδ εχει απο εμενα?Παπαγαλιζει καλυτερα.Ε αυτον μαλλον μειονεκτημα εγω το βρισκω

Το ΑΟΔΕ είναι ίσως το μόνο αρνητικό που μπορώ να βρω στα μαθήματα της τεχνολογικής (κύκλος πληροφορικής) λόγω της παπαγαλίας που λέτε ότι χρειάζεται.
Αλλά μην ξεχνάς ότι μπορούσες να επιλέξεις και τον κύκλο της τεχνολογίας που έχει μέσα χημεία-βιοχημεία και ηλεκτρολογία :/:
Δική σου επιλογή ήταν, ήξερες ότι έχει παπαγαλία.
Τώρα μιλώντας γενικά δεν ξέρω την χρησιμότητα του μαθήματος γιατί δεν έχω κάνει ακόμη. Θα διαπιστώσω του χρόνου αν είναι όντως τόσο άχρηστο όσο λένε:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Η διευθύντρια μας είπε σήμερα ότι σαν πρόχειρο στις πανελλήνιες μπορούμε να χρησημοποιήσουμε το πίσω μέρος των θεμάτων (που είναι λευκή η σελίδα).

Εσείς τί ξέρετε; Το έχετε ακούσει; Εγώ πρώτη φορά το άκουσα...
Ναι,έτσι είναι.
Δεν είναι τελείως λευκή,απλά πας εσύ στη τελευταία σελίδα και γράφεις πάνω-πάνω με μεγάλα γράμματα "Πρόχειρο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ναι,έτσι είναι.
Δεν είναι τελείως λευκή,απλά πας εσύ στη τελευταία σελίδα και γράφεις πάνω-πάνω με μεγάλα γράμματα "Πρόχειρο"

Αν δεν γράψεις "πρόχειρο" μετράει κανονικά σαν άσκηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Αν δεν γράψεις "πρόχειρο" μετράει κανονικά σαν άσκηση?
Υποθέτω :p
Ρώτα και τον επιτηρητή όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Καταλάβατε ότι εννοώ τα θέματα που στέλνει το υπουργείο και όχι το τετράδιο που γράφουμε εμείς τις λύσεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ρε παίδες όπως δίναμε εξετάσεις παλιά είναι....όπως μας λέγαν η πίσω κόλλα για πρόχειρο ;)
αν έχω καταλάβει μας δίνουν πολλές κόλλες μαζί και η τελευταία χρησιμοποιείται συνληθως για πρεοχειρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Καταλάβατε ότι εννοώ τα θέματα που στέλνει το υπουργείο και όχι το τετράδιο που γράφουμε εμείς τις λύσεις ;
Α μάλιστα.Αυτό πρώτη φορά το ακούω...

ρε παίδες όπως δίναμε εξετάσεις παλιά είναι....όπως μας λέγαν η πίσω κόλλα για πρόχειρο ;)
αν έχω καταλάβει μας δίνουν πολλές κόλλες μαζί και η τελευταία χρησιμοποιείται συνληθως για πρεοχειρο :)
Σου δίνουν ένα γκρί τετραδιάκι με καμιά 15αρία σελίδες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
α για σου ψηλέ ! 16 θυμάμαι εγώ :P θα σου πω σιγουρα μεθάυριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
ρε παίδες όπως δίναμε εξετάσεις παλιά είναι....όπως μας λέγαν η πίσω κόλλα για πρόχειρο ;)
αν έχω καταλάβει μας δίνουν πολλές κόλλες μαζί και η τελευταία χρησιμοποιείται συνληθως για πρεοχειρο :)

α για σου ψηλέ ! 16 θυμάμαι εγώ :P θα σου πω σιγουρα μεθάυριο :P
Ε καλά,βλακεία μου,οι σελίδες ζυγές θα ήταν^^
No worries,και γώ απο μεθαύριο στα χαρακώματα των πανελληνίων θα'μαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως και στη τελευταια σελιδα να γραψετε σαν προχειρο,ο διορθωτης ειναι υποχρεωμενος να σταματησει τη διορθωση εκει που τραβαει μια γραμμη και υπογραφει ολογραφως ο επιτηρητης.Σιγουρα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Aλλη μια μερα μας εμεινε. Αντε να τελειωνουμε γιατι οσο περιμενουμε τοσο περισσοτερο βασανιζομαστε. Καλη μας επιτυχια παιδια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Η διευθύντρια μας είπε σήμερα ότι σαν πρόχειρο στις πανελλήνιες μπορούμε να χρησημοποιήσουμε το πίσω μέρος των θεμάτων (που είναι λευκή η σελίδα).

Εσείς τί ξέρετε; Το έχετε ακούσει; Εγώ πρώτη φορά το άκουσα...

Όχι δεν ισχύει καθόλου... Παρόλο που τα πετάνε μετά, γράφει πολύ συγκεκριμένα ότι δεν μπορείς να γράψεις απολύτως τίποτα εκτός από το όνομά σου πάνω στα θέματα κι αυτό για να μην μπορείς να ανταλλάξεις με κάποιον άλλο κόλλες θεμάτων...

Βέβαια καμιά χαζοσημείωση μπορείς να κρατήσεις πάνω στην κόλλα, αλλά μην το ξεφτιλίσεις κιόλας...;)

α για σου ψηλέ ! 16 θυμάμαι εγώ :P θα σου πω σιγουρα μεθάυριο :P

Είναι ακριβώς 16!
Και είναι και υπέραρκετές εδώ που τα λέμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
να σου πω και εγω το πιστευω αυτό....16 σελίδες???? σε αγχώνει και μόνο το νούμερο!! μάλλον για τους θεωρητικούς το έκαναν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top