Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
αχ αυτο το πληκτρολογιο,καταλαβατε ,ελπιζω, τι εννοω
Άμα γράψεις φέτος και τελικά δεν πιάσεις τη βάση της σχολής,όσες θέσεις "κενές"(επειδή τελικά αυτοί που πέρασαν δε γουστάρουν να πάνε)και να υπάρχουν,δε μπαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
έχεις και ενός χρόνου εμπειρία γλυκιά μου δν είναι το ίδιο ;) ας πουμε εγω δν πολυασχολούμαι γτ δεν με απασχολεί πολύ...είναι απαραίτητο σαν μαθημα αλλά μου αρέσουν πολύ περισσότερο τα μαθηματικα πχ.... κανω καμια εκθεση που κ που και τις ασκησεις που κανω μια φορα τν εβδομαδα στο φρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
έχεις και ενός χρόνου εμπειρία γλυκιά μου δν είναι το ίδιο ;) ας πουμε εγω δν πολυασχολούμαι γτ δεν με απασχολεί πολύ...είναι απαραίτητο σαν μαθημα αλλά μου αρέσουν πολύ περισσότερο τα μαθηματικα πχ.... κανω καμια εκθεση που κ που και τις ασκησεις που κανω μια φορα τν εβδομαδα στο φρο :)

κ μενα δεν μ απασχολει..εγω αν με ρωτησεις μεχρι την Τεταρτη αρχαια 9α κανω αλλα μιλαω με παιδια κ απο αυτα π διαβαζω στο ιντερνετ ολοι σχεδον απο τ Σαββατο 3εκινησαν εκ9εση κ ειλικρινα απορω τι κανουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orestisP

Νεοφερμένος

Ο orestisP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Μα τί άλλο θα μπορούσε να ζητηθεί απ'τον Κεμάλ? Τα ίδια θέματα θα 'βαζαν? :worry:

Ούτε εγώ πιστεύω ότι μπορεί να μπει, αλλά προσωπικά δεν θα άφηνα κάτι αδιάβαστο.
Λένε επίσης πως ό,τι μπαίνει στην ΟΕΦΕ δεν μπαίνει στις Πανελλήνιες.
Τους εμπιστεύεσαι;
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ιωαννου ''Στου Κεμαλ το σπιτι'' επειδη επεσε περυσι..;)
Έπρεπε να ήμουν εγώ στην επιτροπή. Θα έβαζα περσινό κείμενο. 80% κάτω απ' τη βάση. :look:

Και για να εξηγιούμαστε ... όχι, το ότι κάτι έπεσε πέρσι, δεν σημαίνει ότι δεν θα πέσει και φέτος. Μπορεί να έχετε κάποιον ψυχασθενή στην επιτροπή σας.

Λένε επίσης πως ό,τι μπαίνει στην ΟΕΦΕ δεν μπαίνει στις Πανελλήνιες.
Και ναι, έχει τύχει σε μαθήματα να πέσουν στις Πανελλήνιες θέματα που είχαν πέσει και στον ΟΕΦΕ. Νομίζω σε ΑΟΔΕ έχει γίνει, αλλά και κάποτε στα Αρχαία Κατεύθυνσης (με τον τότε Υπουργό Παιδείας κ. Ευθυμίου να μην ακυρώνει στο παρά πέντε την εξέταση των Αρχαίων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Σήμερα πήρα το καρτελάκι. Πολύ ''μικρό'' και ''διακριτικό'', σε σχέση με το περσινό. Αντί να τα μικραίνουν, τα μεγαλώνουν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Και ναι, έχει τύχει σε μαθήματα να πέσουν στις Πανελλήνιες θέματα που είχαν πέσει και στον ΟΕΦΕ.
Μπορεί κιόλας να μπουν θέματα που ναι μεν έχουν πέσει και στον ΟΕΦΕ, αλλά σε άλλου τύπου ερώτημα. π.χ. κάτι που ήταν σε πολλαπλής επιλογής στον ΟΕΦΕ να μπει τριτοτέταρτο θέμα στις πανελλαδικές και αντίστροφα. :whistle:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Σε 3 μέρες αρχίζουν οι Πανελλήνιες και σήμερα ξύπνησα με πυρετό και πονόλαιμο. :mad: Πραγματικά, είχα θέσει ένα πολύ αυστηρό πρόγραμμα για τις τελευταίες μέρες [το οποίο το ακολουθώ ακόμη και τώρα, παρά το γεγονός ότι είμαι άρρωστη] και ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα γιατί δίνω δεύτερη φορά και είμαι από λίγο εώς πολύ αγχωμένη και δεν μου αρέσει ιδιαίτερα η σχολή που πέρασα πέρυσι [Ελληνική Φιλολογία].
Συγγνώμη για το άκυρο ποστ μου, απλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.
Καλό κουράγιο σε όλους! :) Δυνατά! 3 μέρες έμειναν μόνο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εμεις σημερα πηραμε τα καρτελακια. Ασπρα και πλαστικοποιημενα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L North

Νεοφερμένος

Ο L North αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εμεις σημερα πηραμε τα καρτελακια. Ασπρα και πλαστικοποιημενα. :whistle:

Άμα το σχολείο έχει φράγκα για πλαστικοποιήσεις καλά είστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Σε 3 μέρες αρχίζουν οι Πανελλήνιες και σήμερα ξύπνησα με πυρετό και πονόλαιμο. :mad: Πραγματικά, είχα θέσει ένα πολύ αυστηρό πρόγραμμα για τις τελευταίες μέρες [το οποίο το ακολουθώ ακόμη και τώρα, παρά το γεγονός ότι είμαι άρρωστη] και ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα γιατί δίνω δεύτερη φορά και είμαι από λίγο εώς πολύ αγχωμένη και δεν μου αρέσει ιδιαίτερα η σχολή που πέρασα πέρυσι [Ελληνική Φιλολογία].
Συγγνώμη για το άκυρο ποστ μου, απλά ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.
Καλό κουράγιο σε όλους! :) Δυνατά! 3 μέρες έμειναν μόνο!!
Περαστικα! Εγω ημουν αρρωστη το Πασχα κ εχασα 4 μερες διαβασμα:( Επισης οταν εδινα για τα δυο prof/cy Cambridge k Michigan (διαφορετικες ημερομηνιες)ειχα 39.5 πυρετο, κ τα πηρα κ τα δυο.Κουραγιο κ Καλη σου Επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πολύ!! :)
Μακάρι να συμβεί και σε μένα κάτι παρόμοιο και να καταφέρω να γράψω καλά, ανεξάρτητα από το αν είμαι άρρωστη!
Καλή επιτυχία και σε σένα!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Άμα το σχολείο έχει φράγκα για πλαστικοποιήσεις καλά είστε...

Σιγά τα φράγκα που θέλει για πλαστικοποιήσεις... Μην τρελαινόμαστε πια...


Πήρα κι εγώ καρτελάκι σήμερα... Κιτρινωπό... Καλά που έγραφε 2011 αλλιώς θα νόμιζα ότι γύρισα ένα χρόνο πίσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σιγά τα φράγκα που θέλει για πλαστικοποιήσεις... Μην τρελαινόμαστε πια...


Πήρα κι εγώ καρτελάκι σήμερα... Κιτρινωπό... Καλά που έγραφε 2011 αλλιώς θα νόμιζα ότι γύρισα ένα χρόνο πίσω...

Εμας μας ζήτησαν φέτος από 1 ευρώ για τις φωτοτυπίες, τις φωτογραφίες και ότι γενικά χρειαζόταν μελάνι γιατί τους είχε τελειώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμας μας ζήτησαν φέτος από 1 ευρώ για τις φωτοτυπίες, τις φωτογραφίες και ότι γενικά χρειαζόταν μελάνι γιατί τους είχε τελειώσει.

Αυτό είναι θέμα της διαχείρισης που κάνει το σχολείο... Αν κάνει καλή διαχείριση και για πλαστικοποιήσεις περισσεύουν και για όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris jimako

Νεοφερμένος

Ο dimitris jimako αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδιά..μήπως ξέρετε τι θα χρειαστεί να έχω μαζί μου την ημερα των πανελληνιων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
παιδιά..μήπως ξέρετε τι θα χρειαστεί να έχω μαζί μου την ημερα των πανελληνιων;;;;
Κανά δυο στυλό(το καλύτερο θα ήταν να'ναι ολόιδια,ίδια μύτη,μελάνι κτλ),τη ταυτότητά σου,το καρτελάκι υποψηφίου σου,ένα μπουκάλι νερό ψιλοπαγωμένο απο το βράδυ και κανά δυο καραμέλες.Το κινητό άσ'το σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
πανελληνιες θα δωσουμε στο σχολειο μας ή καπου αλλου; δεν ειμαι και πολυ ενημερωμενη με το θεμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
πανελληνιες θα δωσουμε στο σχολειο μας ή καπου αλλου; δεν ειμαι και πολυ ενημερωμενη με το θεμα.:redface:
Καλύτερα να πάρεις τηλέφωνο στο σχολείο σου να ρωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το καρτελάκι σου και στυλό... Αν δίνεις σε άλλο σχολείο από το δικό σου, πιθανόν να χρειαστείς και την ταυτότητα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top