Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Λες τόσο νωρίς;
Δεν τους το'χω..:hmm:
Πάντως εμάς μας είπαν ότι μηχανογραφικά θα καταθέσουμε στη Δευτεροβάθμια. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Φέτος το σχέδιο είναι διαφορετικό:
- 12 Ιουνίου βαθμοί πανελληνίων
- 16 Ιουνίου απολυτήρια και βεβαιώσεις πρόσβασης
- 20 με 30 Ιουνίου μηχανογραφικά (μάλλον στα σχολεία).
------> Ο στόχος είναι να τελειώσουν όλα τον Ιούνιο, γιατί τον Ιούλιο πρέπει να πληρωθούν έξτρα επιτροπές, υπερωρίες κλπ.


μακάρι, αν και μάλλον δεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Και περιπου ποτε θα βγουν οι βασεις με αυτα τα τα δεδομενα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Αρκεί να τα διορθώσουν σωστά και ας βγουν όποτε θέλουν. Γιατί έχω ακούσει τα πάνδεινα σχετικά με την βαθμολόγηση >.>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρκεί να τα διορθώσουν σωστά και ας βγουν όποτε θέλουν. Γιατί έχω ακούσει τα πάνδεινα σχετικά με την βαθμολόγηση >.>

Όντως!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Δια,αυτα που λες απο που τα γνωριζεις?δλδ αν οντως ειναι ετσι τα πραγματα,2 μερες μετα τα ενδοσχολικα θα βγουν οι βαθμολογιες των πανελλαδικων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m@iry

Νεοφερμένος

Η MAIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κροκεές (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μακαρι να βγουνε τοσο νωρις τα αποτελεσματα για να τελειωνουμε και με αυτο........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefterisg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lefterisg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Και μας, στο φροντιστήριο μας είπαν οτι μέσα στον Ιούνιο θα έχει γίνει και η κατάθεση των μηχανογραφικών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m@iry

Νεοφερμένος

Η MAIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κροκεές (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Οι βασεις ξερουμε ποτε βγαινουν στο περιπου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Οι βασεις ξερουμε ποτε βγαινουν στο περιπου???

Αύγουστο αν θυμάμαι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m@iry

Νεοφερμένος

Η MAIΡΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κροκεές (Λακωνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Α.....επειδη τα αποτελεσματα θα βγουν μεσα Ιουνιου γι'αυτο ρωτω!!Λογικα δεν πρεπει να βγουν και οι βασεις τελη Ιουλιου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
σας εχω μια ερωτηση.ποιο ειναι το προγραμμα μελετης σας για τις πανελληνιες;;;.το καθημερινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Α.....επειδη τα αποτελεσματα θα βγουν μεσα Ιουνιου γι'αυτο ρωτω!!Λογικα δεν πρεπει να βγουν και οι βασεις τελη Ιουλιου???

δεν υπάρχει "λογικά" σε αυτά τα πράγματα, για ελληνικό δημόσιο μιλάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
εστω οτι περναω εκει που θελω αλλα στη μεση της χρονιας αλλαζω γνωμη και θελω να αλλαξω σχολη ,μπορω να την παρατησω και να δωσω ξανα πανελληνιες για να παω εκει που θελω παραγματικα;;;;;;;;;;;;;;λιγη ενημερωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
εστω οτι περναω εκει που θελω αλλα στη μεση της χρονιας αλλαζω γνωμη και θελω να αλλαξω σχολη ,μπορω να την παρατησω και να δωσω ξανα πανελληνιες για να παω εκει που θελω παραγματικα;;;;;;;;;;;;;;λιγη ενημερωση.

ναι μπορείς, αρκεί να είσαι μέσα στο χρονικό όριο για να κάνεις τις απαραίτητες αιτήσεις κλπ, δίνεις σαν απόφοιτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
σας εχω μια ερωτηση.ποιο ειναι το προγραμμα μελετης σας για τις πανελληνιες;;;.το καθημερινο.

Το ίδιο ήθελα να ρωτήσω και εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
σας εχω μια ερωτηση.ποιο ειναι το προγραμμα μελετης σας για τις πανελληνιες;;;.το καθημερινο.

Το ίδιο ήθελα να ρωτήσω και εγώ:P

Έχει γίνει χιλιάδες φορές αυτή η συζήτηση και καταλήξαμε στο ότι ο καθένας έχει δικός του "ωράριο" ανάλογα με τις ανάγκες του. Δεν υπάρχουν standards σε αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Έχει γίνει χιλιάδες φορές αυτή η συζήτηση και καταλήξαμε στο ότι ο καθένας έχει δικός του "ωράριο" ανάλογα με τις ανάγκες του. Δεν υπάρχουν standards σε αυτά.

Βλέπεις πουθενά να αναφέρουμε για ωράριο?:hmm:
Πρόγραμμα μελέτης ειπε το παιδί.Υπάρχει μια ΜΙΚΡΟΥΛΑ διαφορά.


Υ.Γ.:Το να πετάγεται κάποιος σαν το αγγούρι όταν δεν εχει καν συλλάβει τι ρωτάει ο άλλος δεν είναι και τοσο καλό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εγω καπως ετσι τα εχω στο μυαλο μου

Μεχρι την τεταρτη να εχω τελιωσει Αναπτυξη.Απο Τεταρτη μεχρι Σαββατο Μαθηματικα Γενικης,μετα 4-5 μερες Φυσικη,μετα αλλες 3-4 μερες Μαθηματικα και μετα κανα 1-2 μερες ΑΟΘ.Για επαναληψεις μιλαμε παντα.Αν γινουν αυτα θα ειμαι ενταξει.Εχω κανει ηδη μια μικροεπαναληψη σε Μαθηματικα και Φυσικη για το ΟΕΦΕ οποτε οκ

Το ΑΟΔΕ που το εχω παρατημενο,καθε μερα απο λιγο,το χω σιγουρο οτι δεν θα γραψω καλα σε αυτο το μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βλέπεις πουθενά να αναφέρουμε για ωράριο?
Πρόγραμμα μελέτης είπε το παιδί.
Το πρόγραμμα μελέτης περιέχει μέσα το ωράριο, διαίρεση του χρόνου και ταξινόμηση των εργασιών. Δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό που είπα ήταν άστοχο. Αν εσύ νομίζεις ότι είναι λάθος τότε αντί για -1 πες μου την ΜΙΚΡΟΥΛΑ διαφορά.
Υ.Γ.:Το να πετάγεται κάποιος σαν το αγγούρι όταν δεν εχει καν συλλάβει τι ρωτάει ο άλλος δεν είναι και τοσο καλό
Υ.Γ.: Το να αποκαλείς κάποιον αγγούρι χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο και χωρίς ΚΑΝ να προσδιορίζεις το "αγγουρίστικο" σχόλιο μιλώντας μόνο με γενικολογίες είναι αγενές, χαζό και δείχνει ανοησία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top