Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JLemonis

Νεοφερμένος

Ο JLemonis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αν και δεν νομίζω να κινδυνεύω από το Δεύτερο,πως μπορεί να το καταλάβει κάποιος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Aν πιασεις τον εαυτο σου να λεει:
Εγω κανω οργανωμενο διαβασμα, σημερα διαβασα μολις 12 ωρες, εκ των οποιων οι 4 ηταν μετα τις 12 το βραδυ, τοτε μαλλον ναι, εχεις προβλημα:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ρε παιδια εγω εχω να ρωτησω κατι ΄.εστω οτι δεν μαζευω τα καταλληλα μορια για τη σχολη που θελω,τοτε μπορω να ξαναδωσω;καιποτε; και ποσες φορες;βοηθεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
ρε παιδια εγω εχω να ρωτησω κατι ΄.εστω οτι δεν μαζευω τα καταλληλα μορια για τη σχολη που θελω,τοτε μπορω να ξαναδωσω;καιποτε; και ποσες φορες;βοηθεια!!!

Αν το ρωτούσες πέρυσι αυτό η απάντηση θα ήταν ότι μπορείς να δώσεις όσες φορές θέλεις.
Αλλά με τις αλλαγές που θα γίνουν τώρα θα καταργηθούν οι πανελλήνιες.
Για αυτό κοίτα να περάσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Aν πιασεις τον εαυτο σου να λεει:
Εγω κανω οργανωμενο διαβασμα, σημερα διαβασα μολις 12 ωρες, εκ των οποιων οι 4 ηταν μετα τις 12 το βραδυ, τοτε μαλλον ναι, εχεις προβλημα:P!!

γιατί;
ούτε στο βραδυνό διάβασμα βρίσκω κάτι κακό, ούτε στο πολύωρο. Μπορεί να θες να λιώσεις μια μέρα και να λύσεις πχ 30 θέματα αν το γουστάρεις πού το κακό. Απλα το θέμα είναι να το θες εσύ και να μην πιέζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Για τις υπερβολές λέει ρε συ, γενικά κι έφερε ένα παράδειγμα. Καθένας όπως τον βολεύει το 'χουμε ξαναπεί πολλές φορές. Προς αυτούς που δε μπορούν τα 12ωρα πήγαινε το point.

Anyway παιδιά, ήρεμα τώρα. Αν κάτι νομίζω πρέπει να κοιτάξει κάποιος που διαβάζει βράδυ είναι να μπει σιγά σιγά σε τροχιά ωραρίου πανελληνίων. Μακάρι να γράφαμε 2 το πρωί, αλλά αφού δεν, ν' αρχίσουμε να κοιμόμαστε λίγο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Αν το ρωτούσες πέρυσι αυτό η απάντηση θα ήταν ότι μπορείς να δώσεις όσες φορές θέλεις.
Αλλά με τις αλλαγές που θα γίνουν τώρα θα καταργηθούν οι πανελλήνιες.
Για αυτό κοίτα να περάσεις :P
Ποιος ηρθε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
...εστω οτι δεν μαζευω τα καταλληλα μορια για τη σχολη που θελω,τοτε μπορω να ξαναδωσω;καιποτε; και ποσες φορες;βοηθεια!!!
Όσες θέλεις. Δεν υπάρχει περιορισμός. Διά βίου εξετάσεις.
...με τις αλλαγές που θα γίνουν τώρα θα καταργηθούν οι πανελλήνιες.
Για αυτό κοίτα να περάσεις
Και να αλλάξει το σύστημα, για 3 χρόνια ακόμα θα υπάρχει το παλιό. Επίσης θα δώσουν ευκαιρία στους παλιούς 1-2 χρόνια να ξαναδώσουν με το σύστημα τους. Και μετά όποιος θέλει ως τα 90 του μπορεί να δίνει με το νέο σύστημα.
Ποιος ηρθε; :confused:
Οι πανελλήνιες έχουν καταργηθεί εδώ και πολλά χρόνια, αλλά εμείς δεν το έχουμε καταλάβει.
Να η απόδειξη:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
καλο αυτο με την εφημεριδα.Και κατι ακομα την ιδια χρονια ποσες φορες μπορω να δωσω;Πρεπει τωρα αναγκαστικα να περιμενω ως του χρονου,αν δεν περασω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Θα πρέπει να περιμένεις μέχρι του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδιά πιστεύω ότι δεν θα γράψω τίποτα...ενώ όλα πήγαιναν τόσο καλά μέσα στη χρονιά. Μαθαίνω ιστορία και μετά νομίζω ότι δεν την θυμάμαι. Επίσης , στα αρχαία μερικά σχόλια δεν μπορώ να τα μάθω (μιλάω για τα εξτρά) και θεωρώ ότι τα πολιτικά είναι πανδύσκολα και εύχομαι να πέσει πλάτωνας. Λατινικά δεν έχω πρόβλημα. Λογοτεχνία την διάβαζα αλλά θα δείξει. Πάντως , για τα αρχαία είμαι πολύ απελπισμένος...ξεκίνησα με όνειρο το 17 και τώρα σκέφτομαι το 5....κάποιος να βοηθήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renoskiller44

Νεοφερμένος

Ο Ρένος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Παιδιά πιστεύω ότι δεν θα γράψω τίποτα...ενώ όλα πήγαιναν τόσο καλά μέσα στη χρονιά. Μαθαίνω ιστορία και μετά νομίζω ότι δεν την θυμάμαι. Επίσης , στα αρχαία μερικά σχόλια δεν μπορώ να τα μάθω (μιλάω για τα εξτρά) και θεωρώ ότι τα πολιτικά είναι πανδύσκολα και εύχομαι να πέσει πλάτωνας. Λατινικά δεν έχω πρόβλημα. Λογοτεχνία την διάβαζα αλλά θα δείξει. Πάντως , για τα αρχαία είμαι πολύ απελπισμένος...ξεκίνησα με όνειρο το 17 και τώρα σκέφτομαι το 5....κάποιος να βοηθήσει!

Κανεις δεν μπορει να σε βοηθησει...δωσε ενα χαστουκι στον εαυτο σου να συνελθεις,παρατα τον υπολογιστη σου και πηγαινε να καλυψεις ο,τι κενα (ΝΟΜΙΖΕΙΣ) οτι εχεις...πιστεψε με ειναι ο μονος τροπος!!!να μας ακους εμας τους παλαιοτερους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Τα πολιτικά μαζί με πολιτεία νομίζω ειναι τα ευκολότερα κεφάλαια!

Αν δυσκολεύεσαι τόσο πολύ γιατί δεν αφιερώνεις 1μέρα για 1κεφάλαιο άπο τα Αρχαία; Δηλαδή Δευτέρα-Πλάτωνας και πάει λέγοντας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ένα πράγμα έχω να πω....Άντε να τελειώνουμε και μετααααααα...... Άντε ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
και κατι ακομα.πρεπει αναγκαστικα να πηγαινω σχολειο,αν δεν περασω;;;ή μπορω να μην πηγαινω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
το αν θα πηγαίνεις ή όχι σχολείο έχει να κάνει με το αν έχεις πάρει απολυτήριο λυκείου. Αν έχεις πάρει απολυτήριο τότε δίνεις σαν απόφοιτος, άρα φυσικά δεν πας σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike19930

Νεοφερμένος

Ο mike19930 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παιδιά μήπως ξέρετε πότε ανοίγει η προκύρικη για την αστυφιλάκων ? και πόσο θα είναι περίπου φέτος η βάση από επάλ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
και κατι ακομα . εστω οτι μαζευω τα καταλληλα μορια για τη σχολη που θελω .Υπαρχει καμια περιπτωση να μην με δεχτουν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
και κατι ακομα . εστω οτι μαζευω τα καταλληλα μορια για τη σχολη που θελω .Υπαρχει καμια περιπτωση να μην με δεχτουν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Face control είναι τα μόρια. Άρα αν τα πιάσεις, δεν υπάρχει περίπτωση να φας πόρτα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ok thanks.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top