Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Λογικα μεσα στις επομενες 5 μερες.:)
Καλα μην εισαι και τοσο σιγουρος... :/:

Θέλω να μου πείτε τις σχολικές ώρες : δλδ 1η ώρα 8:15-9:00 2η ώρα:..........

Επιπλέον, έχουμε δικαίωμα για 64 δικαιολογημένες και 50 αδικαιολόγητες.Σωστά;
1η ωρα: 8:15 - 9:00
2η ωρα: 9:05 - 9:50
3η ωρα: 10:00 - 10:45
4η ωρα: 10:55 - 11:40
5η ωρα: 11:50 - 12:35
6η ωρα: 12:40 - 13:25
7η ωρα: 13:30 - 14:10
Δεν βλαπτει ομως να κανουμε και μερικες πραξεις που και που, ε; (πλακα κανω)
Και ναι, αυτο ισχυει για τις απουσιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Καλα μην εισαι και τοσο σιγουρος... :/:


1η ωρα: 8:15 - 9:00
2η ωρα: 9:05 - 9:50
3η ωρα: 10:00 - 10:45
4η ωρα: 10:55 - 11:40
5η ωρα: 11:50 - 12:35
6η ωρα: 12:40 - 13:25
7η ωρα: 13:30 - 14:10
Δεν βλαπτει ομως να κανουμε και μερικες πραξεις που και που, ε; (πλακα κανω)
Και ναι, αυτο ισχυει για τις απουσιες.

Αυτό δεν ισχύει σε όλα τα σχολεία.Στο δικό μου πχ σχολάμε 14.00 και όχι 14.10.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Αυτό δεν ισχύει σε όλα τα σχολεία.Στο δικό μου πχ σχολάμε 14.00 και όχι 14.10.... ;)
Ε το γενικο ωραριο αυτο ειναι. Και οι απογευματινοι εχουν αλλο ωραριο.
(Δεν ρωταω γιατι σχολας 14:00 γιατι θα με πουν troll! :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ε το γενικο ωραριο αυτο ειναι. Και οι απογευματινοι εχουν αλλο ωραριο.
(Δεν ρωταω γιατι σχολας 14:00 γιατι θα με πουν troll! :) )

Χαχαχα απλά εμείς έχουμε 1 μικρότερη ώρα και ένα διάλειμμα αντί για 10λεπτο εμείς το έχουμε 5λεπτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Κορόιδα εμείς σχολάμε 1:55 ...:P

Τέλος πάντων, αφού γίνεται τέτοιο μπέρδεμα το αποφάσισα.. Για να μη κάθομαι να υπολογίζω δε θα πάω καθόλου σχολείο :D

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Κορόιδα εμείς σχολάμε 1:55 ...:P

Τέλος πάντων, αφού γίνεται τέτοιο μπέρδεμα το αποφάσισα.. Για να μη κάθομαι να υπολογίζω δε θα πάω καθόλου σχολείο :D

Ευχαριστώ!
Χαχαχαχα :lol: ολο το ποστ σου ηταν θεϊκο!
Βασικα δεν φτανουν οι απουσιες για να μην πας καθολου. 115 ειναι και εχουμε 7-8 βδομαδες ακομα. Απο 31 ωρες η καθε μια μας κανει... :spasiklas: ...βγαλε και το Πασχα... ε γυρω στις 160 ωρες. Εγω προσωπικα μεχρι το Πασχα θα πηγαινω μονο για τις κατευθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eμείς σχολάγαμε 1 παρα τέταρτο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στο δικό μου σχολείο σχολάμε καθημερινά στις 14.15. ΜΠΛΑΧ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ που πηγαίνω μουσικό να μην μιλήσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Εγώ που πηγαίνω μουσικό να μην μιλήσω :P
Μην μιλησεις! :xtipao:
Τελικα μονο εγω σχολαω 2:10; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και εγώ σχολάω 14:10 :D [Βέβαια, μόνο στις 2 απο τις 5 σχολικές μέρες]
Support NickTheGreek3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εμείς σχολάμε 14:00, αλλά 2 μέρες τη βδομάδα αρχίζουμε 2η ώρα, δηλαδή 09:00.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Και όλη η Πιερία μαζί σου.:knife:
Παρηγορήσου.:P
Και εγώ σχολάω 14:10 :D [Βέβαια, μόνο στις 2 απο τις 5 σχολικές μέρες]
Support NickTheGreek3
Λαε μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εμείς σχολάμε 14:00, αλλά 2 μέρες τη βδομάδα αρχίζουμε 2η ώρα, δηλαδή 09:00.

Πως γίνεται αυτό ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πως γίνεται αυτό ? :P
Αρχίζουν 1η ώρα με κάποιες επιλογές που δεν έχω . Το κάνανε λέει, για να μην είναι το ΑΟΘ τελευταίες ώρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
κι εγώ κανονικά 14:10 σχολάω. Οι περισσότεροι τότε είναι. Λίγοι είναι οι κωλόφαρδοι :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εμείς πάντως σχολούσαμε 13:50... Η 7η ώρα ήταν μόνο 30 λεπτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εμεις παντως εδω στην αρτα σχολαμε 13:45......!!
εγω ομως παω νυχτερινο και σχολαω 21:30......!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top