Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Δεν είπα αυτό... Και δεν μπορώ να το πω, καθώς τα όρια που το διάβασμα, από εποικοδομιτικό γίνεται ζημιογόνο είναι πολύ στενά και άγνωστα για τον καθένα μας...

αυτό εμπίπτει στον χαρακτήρα του καθενός και όχι στον τυχόν διαθέσιμο χρόνο που μπορεί να έχει, δεν είπα να χάσουμε και τον ύπνο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Di-tis

Νεοφερμένος

Ο Di-tis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ερώτηση προς υποψήφιους: ρε παιδιά αυτά που διδάσκεστε τα θυμάστε καλά μετά απο κάποιο καιρό? ας πούμε αυτή την εποχή τα θυμάσται όλα καλά χωρίς τις καθιερωμένες τελικές επαναλήψεις(τους τελευταίους 2 μήνες για να μην παρεξηγηθώ)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ερώτηση προς υποψήφιους: ρε παιδιά αυτά που διδάσκεστε τα θυμάστε καλά μετά απο κάποιο καιρό? ας πούμε αυτή την εποχή τα θυμάσται όλα καλά χωρίς τις καθιερωμένες τελικές επαναλήψεις(τους τελευταίους 2 μήνες για να μην παρεξηγηθώ)?

Φιλε Di-tis εγω που ειμαι θεωρητικη οποτε μιλαμε για μπολικη αποστηθιση,ομολογουμενως οχι!αλλα αυτο δεν με αγχωνει και δεν πρεπει ουτε κι εσενα!γιατι η γνωση ειναι κατι που κατακτιεται σταδιακα!για να την κανεις κτημα σου,χρειαζονται πολλες επαναληψεις,σε καθε μια απο τις οποιες θα προχωρας ενα βημα παραπανω!γιατι αν δεν συνεβαινε ετσι,τοτε ολοι αν διαβαζαμε καλα 1 φορα την υλη θα ημασταν καλυμενοι!συμφωνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...εμενα με εχει αγχωσει το 9εμα με τη φετινη μειωση εισακτεων που ακουγεται...εσας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Όλοι θα αγωνιστούμε υπο τις ίδιες συνθήκες...οπότε..don't worry!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
η αλήθεια είναι πως δεν είναι ότι πιο ευχάριστο να ξέρεις θα ισχύσει κάτι τέτοιο, αλλά έπρεπε να γίνει κάποια στιγμή.
πάντως είναι κατοχυρωμένο ότι θα ισχύσει φέτος; γιατί κάθε χρόνο τα ίδια λένε και τελικά τα πανεπιστήμια δεν τα ακούει κανείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Di-tis

Νεοφερμένος

Ο Di-tis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Φιλε Di-tis εγω που ειμαι θεωρητικη οποτε μιλαμε για μπολικη αποστηθιση,ομολογουμενως οχι!αλλα αυτο δεν με αγχωνει και δεν πρεπει ουτε κι εσενα!γιατι η γνωση ειναι κατι που κατακτιεται σταδιακα!για να την κανεις κτημα σου,χρειαζονται πολλες επαναληψεις,σε καθε μια απο τις οποιες θα προχωρας ενα βημα παραπανω!γιατι αν δεν συνεβαινε ετσι,τοτε ολοι αν διαβαζαμε καλα 1 φορα την υλη θα ημασταν καλυμενοι!συμφωνεις?

συμφωνώ απόλυτα αλλα όπως και να το κάνω με ψιλοαγχώνει αυτό το θέμα...τέλος πάντων γενικά είναι μια δύσκολη χρονιά που όπως μου λενε θα τη θυμόμαστε ως μια εμπειρία είτε καλή είτε κακή. Εύχομαι την επιτυχία σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
η αλήθεια είναι πως δεν είναι ότι πιο ευχάριστο να ξέρεις θα ισχύσει κάτι τέτοιο, αλλά έπρεπε να γίνει κάποια στιγμή.
πάντως είναι κατοχυρωμένο ότι θα ισχύσει φέτος; γιατί κάθε χρόνο τα ίδια λένε και τελικά τα πανεπιστήμια δεν τα ακούει κανείς.

Σίγουρα,δεν είναι ευχάριστο...αλλά τι να κάνουμε?θα το παλέψουμε :whistle:
Δεν έχει επιβεβαιωθεί ακόμα,πάντως :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...εμενα με εχει αγχωσει το 9εμα με τη φετινη μειωση εισακτεων που ακουγεται...εσας???

Μαρακι,μην αγχωνεσαι!Αν δεν ανακοινωσει τιποτα το υπουργειο,μην πιστευεις τιποτα!ολα ειναι φημες!αν και μια απο αυτες που εχω ακουσει εγω,ειναι οτι η μειωση αφορα καποια ΤΕΙ.Εξαλλου και να γινει κατι τετοιο,θα ισχυσει απο φετος?αν ειναι να το κανουν,ασ το ανακοινωσουν στο σωστο timing!οχι σε περιοδο προετοιμασιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
εγώ άκουσα ότι ο Ολυμπιακός κέρδισε την Μπαρτσελόνα εχτές. Παιδιά χαλαρώστε, όπως λέει ο Νίκος από πάνω όλα φήμες είναι. Τίποτα επίσημο. Καλύτερα συγκεντρωθείτε στο διάβασμα και μην αφήνετε τα άσχημα σχόλια να σαν αποσυντονίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
ουφ......καλα λετε....ας μην αγχωνομαστε απο τωρα.....καλη επιτυχια σε ολους!!!
αχ ποιον κοροιδευω????ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυυυυ αγχωμενη!!!αχ αχ οι μετεγγραφες μας εφαγαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Εγώ γιατί όσο πλησιάζουν οι εξετάσεις έχω λιγότερο άγχος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
λογικα επειδη εχεις βγαλει την υλη κ εχεις ηδη αρχισει επαναληψεις??????? :) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Ελεχθη απο τηλεορασεως η ακριβης ημερομηνια εναρξεως των Πανελληνιων<?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kopitis89

Νεοφερμένος

Ο kopitis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Διαβάστε αυτό...
https://www.esos.gr/index.php?option=com_k2&view=item&id=11966:panelladikes&Itemid=1796

Τι ακούγεται για τα κείμενα ότι θα πέσει; Να ξέρω να διαβάσω τα αντίθετα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Για τον αριθμό των εισακτέων το παιχνίδι έχει ως εξής: Βγάζουν σε μια εφημερίδα μια (και καλά) διαρροή, ότι θα γίνει μείωση των θέσεων κατά 20%. Έτσι και βλέπουν τις αντιδράσεις και μας προετοιμάζουν. Οπότε στο τέλος, ανακοινώνουν μια μείωση 5-7% και θα είμαστε και ευχαριστημένοι. Παλιό το κόλπο και πάντα πιάνει. Όμως, είναι πολύ πιθανό, να γίνει (και πάλι) μεταφορά θέσεων από Αθήνα και Θεσσαλονίκη στις άλλες πόλεις, ώστε να υπάρχουν θέσεις για αυτούς που θα πάρουν μεταγραφή.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εγώ γιατί όσο πλησιάζουν οι εξετάσεις έχω λιγότερο άγχος;

μια απο τα ιδια φιλε , και να φανταστεις οτι θελω να περασω πολυτεχνειο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
μια απο τα ιδια φιλε , και να φανταστεις οτι θελω να περασω πολυτεχνειο :P


Αυτό τι σχέση έχει;Δηλαδή για όσους θέλουν να περάσουν πολυτεχνείο ένα καλό σημάδι του τελικού αποτελέσματος είναι το άγχος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αυτό τι σχέση έχει;Δηλαδή για όσους θέλουν να περάσουν πολυτεχνείο ένα καλό σημάδι του τελικού αποτελέσματος είναι το άγχος;

Μπορώ να σε διαβεβαιώσω πως το άγχος είναι κάκιστο σημάδι για το τελικό αποτέλεσμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevedionys

Νεοφερμένος

Ο stevedionys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Αυτό τι σχέση έχει;Δηλαδή για όσους θέλουν να περάσουν πολυτεχνείο ένα καλό σημάδι του τελικού αποτελέσματος είναι το άγχος;
εννοω οτι το πολυτεχνειο ειναι ''υψηλος'' στοχος και δεν εισαι ποτε σιγουρος οτι θα καταφερεις να μπεις , οποτε προσπαθεις ολο και περισσοτερο ... και ολο αυτο σου προκαλει το αναλογο αγχος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top