Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μαθηματικά τριγωνομετρικά όρια! (Σχολείο + Φροντιστήριο)
Φυσική εξαναγκασμένες ταλαντώσεις (Σχολείο) , Κύματα (Φροντιστήριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εγώ Μαθηματικά ειμαι στο θεώρημα Rolle , φυσική στα κύματα , χημεία μπηκα στην ιοντική ισορροπία και βιολογια κατευθυνσης τελειωνω το 2ο κεφαλαιο.(ολα αυτα στο φροντηστήριο στο σχολειο ειμαστε αρκετα πισω):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Πειράζει που έχω κάνει topic για αυτό το θέμα πρόσφατα; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Πειράζει που έχω κάνει topic για αυτό το θέμα πρόσφατα; :D
ε που να το ξερουμε; :P αλλα δεν πειραζει μωρε, κατσε να σπαμαρουμε λιγο εδω! :lol: (πλακα κανω :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pery10

Νεοφερμένος

Η pery10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αντε αρκετα με την θεωρητικη! :P

Παιδια, πως πατε με την ηλη σε Μαθηματικα/Φυσικη; :whistle:

Εδώ κ 2 μαθήματα έχουμε μπει σε Bolzano και παραγώγους
ενώ στην φυσική μπήκαμε στα κύματα και ταυτόχρονα είμαστε στη μηχανική στερεού στον θεμελιώδη νόμο στροφικής κίνησης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Παιδιά έχω περάσει κι εγώ αυτό το στάδιο και φέτος λέω να το ξαναπεράσω, μετά από 10 χρόνια, ένα πράγμα μπορώ να σας συμβουλέψω.μην αγχώνεστε.Δεν είναι τίποτα δύσκολο.Χρειάζεται απλώς οργάνωση.Εγώ προσωπικά δεν διάβαζα πολλές ώρες,αλλά είχα σύστημα και έκανα πάρα μα πάρα πολύ συχνές επαναλήψεις.Φανταστείτε ότι στη χρονιά μου είχαμε και 14 μαθήματα, όχι 6.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε παιδιά, περνάω από μια φάση η οποία είναι πολύ άκυρη, πολύ χαλαρή. Που σκέφτομαι ότι οκ, κι αν δεν περάσω δε θα γίνει και τίποτα. ή θα ξαναδώσω, ή θα πάω σε καμιά ιδιωτική σχολή, ή θα βρω δουλειά και κάποια στιγμή θα ξαναδώσω.
Δε ξέρω, δε μ' αρέσει που σκέφτομαι έτσι, γιατί είμαι σε μουντ "ωωωωωω σιγά κι άμα δε διαβάσω τώρα, θα το διαβάσω μετά", ή μου' ρχεται ώρες ώρες και λέω "δεν θα σκοτωθώ στο διάβασμα, έτσι κι αλλιώς δε θα τα πάω καλά"
Γενικά πολλά άστατα τα πράγματα, πολλή απαισιοδοξία.
Ίσως χάλασε λίγο το πρόγραμμά μου από τότε που άρχισε η κατάληψη, και καθόμουν με τις ώρες και σκεφτόμουν το μέλλον μου. Μάλλον αυτό θα φταίει.
Υπόσχομαι να ξαναμπώ στους ίδιους ρυθμούς πάλι, και να μην είμαι τοσο χαλαρή.


ΟΥΦ. Ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Ρε παιδιά, περνάω από μια φάση η οποία είναι πολύ άκυρη, πολύ χαλαρή. Που σκέφτομαι ότι οκ, κι αν δεν περάσω δε θα γίνει και τίποτα. ή θα ξαναδώσω, ή θα πάω σε καμιά ιδιωτική σχολή, ή θα βρω δουλειά και κάποια στιγμή θα ξαναδώσω.
Δε ξέρω, δε μ' αρέσει που σκέφτομαι έτσι, γιατί είμαι σε μουντ "ωωωωωω σιγά κι άμα δε διαβάσω τώρα, θα το διαβάσω μετά", ή μου' ρχεται ώρες ώρες και λέω "δεν θα σκοτωθώ στο διάβασμα, έτσι κι αλλιώς δε θα τα πάω καλά"
Γενικά πολλά άστατα τα πράγματα, πολλή απαισιοδοξία.
Ίσως χάλασε λίγο το πρόγραμμά μου από τότε που άρχισε η κατάληψη, και καθόμουν με τις ώρες και σκεφτόμουν το μέλλον μου. Μάλλον αυτό θα φταίει.
Υπόσχομαι να ξαναμπώ στους ίδιους ρυθμούς πάλι, και να μην είμαι τοσο χαλαρή.


ΟΥΦ. Ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.:|


ισως επειδη δεν ακολουθεις τους στοχους σου η δεν εισαι παθιασμενη με το αντικειμενο που θες να σπουδασεις
λες τερμα θελω να περασω ψυχολογια θα κατσω να διαβασω γιατι αλλιως δεν θα πετυχω τα ονειρα μου(παραδειγμα)
Μην αφηνεις για αυριο οτι μπορεις να κανεις σημερα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ρε παιδιά, περνάω από μια φάση η οποία είναι πολύ άκυρη, πολύ χαλαρή. Που σκέφτομαι ότι οκ, κι αν δεν περάσω δε θα γίνει και τίποτα. ή θα ξαναδώσω, ή θα πάω σε καμιά ιδιωτική σχολή, ή θα βρω δουλειά και κάποια στιγμή θα ξαναδώσω.
Δε ξέρω, δε μ' αρέσει που σκέφτομαι έτσι, γιατί είμαι σε μουντ "ωωωωωω σιγά κι άμα δε διαβάσω τώρα, θα το διαβάσω μετά", ή μου' ρχεται ώρες ώρες και λέω "δεν θα σκοτωθώ στο διάβασμα, έτσι κι αλλιώς δε θα τα πάω καλά"
Γενικά πολλά άστατα τα πράγματα, πολλή απαισιοδοξία.
Ίσως χάλασε λίγο το πρόγραμμά μου από τότε που άρχισε η κατάληψη, και καθόμουν με τις ώρες και σκεφτόμουν το μέλλον μου. Μάλλον αυτό θα φταίει.
Υπόσχομαι να ξαναμπώ στους ίδιους ρυθμούς πάλι, και να μην είμαι τοσο χαλαρή.


ΟΥΦ. Ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.:|
Κακη φαση... Επειδη ειναι νωρις ακομα παλεψε να βρεις ρυθμο...

Εγω επαθα το ιδιο περσι τον Μαρτιο επειδη χαρη σε 2 εκδρομες καθομουν κοντα 2 βδομαδες κι αποσυντονιστηκα πληρως και σχεδον δεν ξαναδιαβασα ουσιαστικα απο κει και περα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Ρε παιδιά, περνάω από μια φάση η οποία είναι πολύ άκυρη, πολύ χαλαρή. Που σκέφτομαι ότι οκ, κι αν δεν περάσω δε θα γίνει και τίποτα. ή θα ξαναδώσω, ή θα πάω σε καμιά ιδιωτική σχολή, ή θα βρω δουλειά και κάποια στιγμή θα ξαναδώσω.
Δε ξέρω, δε μ' αρέσει που σκέφτομαι έτσι, γιατί είμαι σε μουντ "ωωωωωω σιγά κι άμα δε διαβάσω τώρα, θα το διαβάσω μετά", ή μου' ρχεται ώρες ώρες και λέω "δεν θα σκοτωθώ στο διάβασμα, έτσι κι αλλιώς δε θα τα πάω καλά"
Γενικά πολλά άστατα τα πράγματα, πολλή απαισιοδοξία.
Ίσως χάλασε λίγο το πρόγραμμά μου από τότε που άρχισε η κατάληψη, και καθόμουν με τις ώρες και σκεφτόμουν το μέλλον μου. Μάλλον αυτό θα φταίει.
Υπόσχομαι να ξαναμπώ στους ίδιους ρυθμούς πάλι, και να μην είμαι τοσο χαλαρή.


ΟΥΦ. Ήθελα να τα βγάλω από μέσα μου.:|
Και εγώ το ίδιο με σένα πρόβλημα έχω. Απλά εγώ δεν μπορώ να διαβάσω όσο θέλω λόγω κούρασης, καθώς κάνω 3-4 φορές την εβδομάδα δυνατή προπόνηση για να μπώ ΤΕΦΑΑ και μαζί με τα φροντιστήρια δεν έχω χρόνο για ξεκούραση ούτε το Σαββατοκύριακο. Οπότε διαβάζω ναι μεν, αλλά δεν διαβάζω τόσο πολύ όσο θα ήθελα γιατί με συνεπαίρνει η κούραση. Απλά εγώ έχω και το συν ότι από τα αθλήματα που θα δώσω θα πάρω μόρια για την σχολή μου, και αισθάνομαι πιο σίγουρος. Τελος πάντων εγώ προσπαθώ, διαβάζω όσο αντέχω και απλά περιμένω να τελειώσει αυτή η καταραμένη χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο με σένα πρόβλημα έχω. Απλά εγώ δεν μπορώ να διαβάσω όσο θέλω λόγω κούρασης, καθώς κάνω 3-4 φορές την εβδομάδα δυνατή προπόνηση για να μπώ ΤΕΦΑΑ και μαζί με τα φροντιστήρια δεν έχω χρόνο για ξεκούραση ούτε το Σαββατοκύριακο. Οπότε διαβάζω ναι μεν, αλλά δεν διαβάζω τόσο πολύ όσο θα ήθελα γιατί με συνεπαίρνει η κούραση. Απλά εγώ έχω και το συν ότι από τα αθλήματα που θα δώσω θα πάρω μόρια για την σχολή μου, και αισθάνομαι πιο σίγουρος. Τελος πάντων εγώ προσπαθώ, διαβάζω όσο αντέχω και απλά περιμένω να τελειώσει αυτή η καταραμένη χρονιά.
Οπως το ειπες... καταραμενη χρονια... Αντε να παμε να γραψουμε να τελειωνουμε! :spasiklas:

'νταξει μωρε τα ΤΕΦΑΑ δεν εχουν και καμια τρομερη βαση. Αμα διαβασεις λιγο την πιανεις (γυρω στα 13 δεν ειναι;). Τι να πουμε και εμεις που για να περασουμε πρωτη επιλογη πρεπει να γραψουμε 18.800+ ;:/:
Μιλαμε για πολυ :book::book::book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Οπως το ειπες... καταραμενη χρονια... Αντε να παμε να γραψουμε να τελειωνουμε! :spasiklas:

'νταξει μωρε τα ΤΕΦΑΑ δεν εχουν και καμια τρομερη βαση. Αμα διαβασεις λιγο την πιανεις (γυρω στα 13 δεν ειναι;). Τι να πουμε και εμεις που για να περασουμε πρωτη επιλογη πρεπει να γραψουμε 18.800+ ;:/:
Μιλαμε για πολυ :book::book::book:


Τι θέλεις Νικολάκη ; ΗΜΜΥ Θεσσαλονίκης ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση;Στο φροντιστήριο ο καθηγητής μας είπε πως στον προγραμματισμό η εντολή 'Επίλεξε' είναι εκτός ύλης φέτος!αλλά στο σχολείο μας την έκανε χωρίς να αναφέρει τίποτα και μια φίλη μου που πάει σε άλλο φροντιστήριο την έκανε κι αυτή!Μπορείτε να μου πείτε αν την κάνατε εσείς;


Πάντως εδώ:https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...xh-efarmogwn-programmatistiko-perivallon.html
λέει πως είναι εκτός!:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
πως τα πατε με το διαβασμα γενικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Εγώ καλά νομίζω.Δεν αφήνω κενά,κάνω ασκήσεις κλπ αλλά προσπαθώ να μην εξαντλούμαι και κάποιες φορές όταν έχω το περιθώριο κ βλέπω ότι δεν έχω πολλή όρεξη για διάβασμα,δε διαβάζω.Δηλαδή δεν ξενυχτάω ούτε διαβάζω πολλές ώρες τη μέρα.Προσπαθώ να κρατάω μια ισορροπία για να μην κουραστώ από τώρα.Εγώ έτσι νομίζω ότι θα φτάσω μέχρι το τέλος.Αλλιώς αν ξεκινούσα από τώρα με φουλ διάβασμα νομίζω ότι μέχρι τον Μάρτιο θα έφτανα και μετα θα έλεγα "παριατούμαι"!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγώ καλά νομίζω.Δεν αφήνω κενά,κάνω ασκήσεις κλπ αλλά προσπαθώ να μην εξαντλούμαι και κάποιες φορές όταν έχω το περιθώριο κ βλέπω ότι δεν έχω πολλή όρεξη για διάβασμα,δε διαβάζω.Δηλαδή δεν ξενυχτάω ούτε διαβάζω πολλές ώρες τη μέρα.Προσπαθώ να κρατάω μια ισορροπία για να μην κουραστώ από τώρα.Εγώ έτσι νομίζω ότι θα φτάσω μέχρι το τέλος.Αλλιώς αν ξεκινούσα από τώρα με φουλ διάβασμα νομίζω ότι μέχρι τον Μάρτιο θα έφτανα και μετα θα έλεγα "παριατούμαι"!:)
και καλα εκανες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Η εντολή "Επίλεξε" είναι εκτός ύλης... το λέει και στην εγκύκλιο , μας το είπαν και στο φροντιστήριο αλλά και στο σχολείο!
Το ίδιο κάνω ακριβώς και εγώ Ιωάννα! :)
"Παν μέτρον άριστον" !!!
Κρατάμε δυνάμεις γιατί είναι αρχή ακόμα :)
Εγώ έγραψα τα πρώτα μου διαγωνίσματα στα Μαθηματικά Γενικής και Κατεύθυνσης , στο σχολείο! :) Και έγραψα και στα δύο 100% :) Πόσο το χάρηκα :D
Όλα good , except λίγο την φυσική (στις δύσκολες ασκήσεις->ταλαντώσεις) , αν και τώρα τα κύματα μου αρέσουν περισσότερο απο τις ταλαντώσεις...δεν ξέρω πως θα είναι βέβαια στην συνέχεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση;Στο φροντιστήριο ο καθηγητής μας είπε πως στον προγραμματισμό η εντολή 'Επίλεξε' είναι εκτός ύλης φέτος!αλλά στο σχολείο μας την έκανε χωρίς να αναφέρει τίποτα και μια φίλη μου που πάει σε άλλο φροντιστήριο την έκανε κι αυτή!Μπορείτε να μου πείτε αν την κάνατε εσείς;


Πάντως εδώ:https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...xh-efarmogwn-programmatistiko-perivallon.html
λέει πως είναι εκτός!:worry::confused:

Ναι, η "Επίλεξε" αφαιρέθηκε από την ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Η εντολή "Επίλεξε" είναι εκτός ύλης... το λέει και στην εγκύκλιο , μας το είπαν και στο φροντιστήριο αλλά και στο σχολείο!
Το ίδιο κάνω ακριβώς και εγώ Ιωάννα! :)
"Παν μέτρον άριστον" !!!
Κρατάμε δυνάμεις γιατί είναι αρχή ακόμα :)
Εγώ έγραψα τα πρώτα μου διαγωνίσματα στα Μαθηματικά Γενικής και Κατεύθυνσης , στο σχολείο! :) Και έγραψα και στα δύο 100% :) Πόσο το χάρηκα :D
Όλα good , except λίγο την φυσική (στις δύσκολες ασκήσεις->ταλαντώσεις) , αν και τώρα τα κύματα μου αρέσουν περισσότερο απο τις ταλαντώσεις...δεν ξέρω πως θα είναι βέβαια στην συνέχεια :)

Ναι η "επελεξε" ειναι οντως εκτος...
... εγω στις ταλαντωσεις ειμαι ξεφτερι (εγραψα 92 και 97% στα 2 τεστ). Στα Μαθ/κα κ. ειναι το προβλημα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top