Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτό είπα παραπάνω. Δεν προσέχεις. :pfff:


Βέβαια, ανακοίνωση επίσημη δεν υπάρχει, περιμένουν να ψηφιστεί πρώτα.


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
και εγώ δίνω φέτος!
το παλεύω για την Ιατρική! Να δούμε πως θα βγει η χρονιά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΝΑΊΣ ΝΙΝ

Νεοφερμένος

Η ΑΝΑΊΣ ΝΙΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:clapup:Mπορεί κάποιος που δεν έχει ξαναδώσει πανελαδικές και είναι απόφοιτος εσπερινού ΤΕΕ,να δώσει μαθήματα γενικού λυκείου ,με σκοπό να περάσει στο πανεπιστήμιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρα43950

Νεοφερμένος

Η Μάιρα Φ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ξερει κανεις ποσες ωρες (ποσα 5ωρα/6ωρα/7ωρα) εχει η τεχνολογικη κατευ8υνση στη τριτη λυκειου?? ας μου πει καποιος.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
ξερει κανεις ποσες ωρες (ποσα 5ωρα/6ωρα/7ωρα) εχει η τεχνολογικη κατευ8υνση στη τριτη λυκειου?? ας μου πει καποιος.. :P

Νομίζω 4 6ωρα + ενα 7ωρο!
Αλλα δεν παιρνω + ορκο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eξαρτάται το σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
ξερει κανεις ποσες ωρες (ποσα 5ωρα/6ωρα/7ωρα) εχει η τεχνολογικη κατευ8υνση στη τριτη λυκειου?? ας μου πει καποιος.. :P

4 6ωρα και 1 7ωρο ή 3 6ωρα, 2 7ωρα και 1 5ωρο. Εξαρταται απο το προγραμμα καθε σχολειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Νικο το δευτερο που λες δεν γινεται,εκτος αν εχετε 6 μερες σχολειο.:P

Συνολικα ειναι 31 ωρες,εμεις πχ ειχαμε τρια 7ωρα και 2 5ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eπαναλαμβάνω ότι εξαρτάται από το σχολείο.Πχ εγώ που μαι θετική έχω 4 7ωρα(το 1 έχει και 3ωρη προσωμοίωση ) και 1 6ωρο.Ένα άλλο σχολείο που είναι αρκετοί φίλοι έχουν 4 8ωρα και 1 5 ωρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
8ωρα?????

Μα γιατι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Νικο το δευτερο που λες δεν γινεται,εκτος αν εχετε 6 μερες σχολειο.:P

Συνολικα ειναι 31 ωρες,εμεις πχ ειχαμε τρια 7ωρα και 2 5ωρα.

ο δαιμων του τυπογραφειου... :P εννοουσα 2 7ωρα, 2 6ωρα και 1 5ωρο. Αυτο εχω εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Eπαναλαμβάνω ότι εξαρτάται από το σχολείο.Πχ εγώ που μαι θετική έχω 4 7ωρα(το 1 έχει και 3ωρη προσωμοίωση ) και 1 6ωρο.Ένα άλλο σχολείο που είναι αρκετοί φίλοι έχουν 4 8ωρα και 1 5 ωρο:P

Μα οι συνολικες ωρες συμφωνα με το υπουργειο ειναι 31,τι παραπανω κανετε εσεις?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Και γω για τέσσερα 6ωρα και ένα 7ωρο ξέρω. Μήπως μιλάτε για ιδιωτικό; Αλλά και πάλι, τα ιδιωτικά δεν ακολουθούν τις οδηγίες του ΥΠΕΠΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ είμαι σε ιδιωτικό αλλά η άλλη περίπτωση ήταν για δημόσιο σχολείο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Και γω για τέσσερα 6ωρα και ένα 7ωρο ξέρω. Μήπως μιλάτε για ιδιωτικό; Αλλά και πάλι, τα ιδιωτικά δεν ακολουθούν τις οδηγίες του ΥΠΕΠΘ;
Ορισμενα ιδιωτικα πραγματι εχουν περισσοτερες ωρες π.χ. η Γερμανική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν έχουμε ακόμα οριστικό πρόγραμμα. Μας λείπουν αγγλικά, φυσική γενικής και κοινωνιολογία. Και δεν έχουν αρχίσει οι επιλογές (μόνο ΑΟΘ άρχισε). Πάντως οι ώρες θα είναι 31 τελικά. Πέρυσι η Γ λυκείου είχε 1 πεντάωρο, 3 εφτάωρα, 1 εξάωρο, αλλά τη μια μέρα που είχαν εφτάωρο άρχιζαν από τη 2η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στο σχολείο μου το πρόγραμμα είναι καθημερινά 7ωρο... το ίδιο ισχύει και για τα παιδιά του Γυμνασίου, του Δημοτικού και του Νηπιαγωγείου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NickTheGreek3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Στο σχολείο μου το πρόγραμμα είναι καθημερινά 7ωρο... το ίδιο ισχύει και για τα παιδιά του Γυμνασίου, του Δημοτικού και του Νηπιαγωγείου...:P

χμμ... αμα εχεις ολες τις μερες 7ωρο τοτε πως καταφερες να κανεις αυτο το σχολιο στις 11:14 το πρωι;;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμείς πάντως λογικά ένα 7ώρο θα έχουμε, θα' χουμε και 5ωρα μάλλον, και 6ώρα. Βέβαια δεν έχει βγει ακόμα τελικό πρόγραμμα, και δεν έχει να κάνει μόνο με την τεχνολογική αλλά γενικά με την τρίτη..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
χμμ... αμα εχεις ολες τις μερες 7ωρο τοτε πως καταφερες να κανεις αυτο το σχολιο στις 11:14 το πρωι;;; :hmm:
Σωστοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top