[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Όλη τη φαγοκυττάρωση, απο τη φλεγμονή το τελευταίο κομμάτι που αναφέρεται σ'αυτά, ανέφερα τον πυρετό που ενισχύει τη δράση τους και έγραψα το στάδιο 1 της ανοσοβιολ. απόκρισης αλλά όχι πάάάάρα πολύ καλά!Αυτά.

Εμένα μου είπε η καθηγήτρια βιολογίας στο σχολείο μου ότι χρειαζόταν μόνο το το 1ο στάδιο της ανοσ.απόκρισης.Τα άλλα δε χρειάζονταν.Μπορεί να σου έκοψαν επειδή τα έγραψες όλα και αν έπεσες και σε κανέναν πολύ αυστηρό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εμένα μου είπε η καθηγήτρια βιολογίας στο σχολείο μου ότι χρειαζόταν μόνο το το 1ο στάδιο της ανοσ.απόκρισης.Τα άλλα δε χρειάζονταν.Μπορεί να σου έκοψαν επειδή τα έγραψες όλα και αν έπεσες και σε κανέναν πολύ αυστηρό...

Μα συγγνώμη 0/6 και ο άλλος 5; Είναι μεγάλη η διαφορά. :hmm:
Δεν ξέρω ποιος έχει δίκιο και δεν τα βάζω με κανέναν! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Άποψη?Δεν το δέχομαι.Το δ2 στη Βιολογία ήταν η ερώτηση με τα μακροφάγα (αν έδινες βιολογία γεν.).Ήταν ερώτηση μέσα από το βιβλίο!!!!!!Ή το είχα σωστό ή λάθος.... :worry: :confused:

Έδινα βιολογία. Ήμουν απ' αυτούς μάλιστα που είχαν κολλήματα για το τελευταίο του 4ου (δες το θέμα του μαθήματος). Κι όχι αβάσιμα μάλιστα. Αλλά βλέπεις ότι δε σκέφτονται όλοι το ίδιο. Μπορεί κάλλιστα να 'ρθει να σου πει ότι δεν του άρεσαν οι διατυπώσεις σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante ravenclaw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dante ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μα συγγνώμη 0/6 και ο άλλος 5; Είναι μεγάλη η διαφορά. :hmm:
Δεν ξέρω ποιος έχει δίκιο και δεν τα βάζω με κανέναν! :/:

Όχι δεν ενοούσα κάτι τέτοιο.Απλά σου λέω τι μου είπε εκείνη που διόρθωνε κιόλας.Ναι όντως είναι λίγο υπερβολικό να υπάρχει τέτοια διαφορά αλλά αφού κανείς δε τους ελέγχει,κάνουν ότι θέλουν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Έδινα βιολογία. Ήμουν απ' αυτούς μάλιστα που είχαν κολλήματα για το τελευταίο του 4ου (δες το θέμα του μαθήματος). Κι όχι αβάσιμα μάλιστα. Αλλά βλέπεις ότι δε σκέφτονται όλοι το ίδιο. Μπορεί κάλλιστα να 'ρθει να σου πει ότι δεν του άρεσαν οι διατυπώσεις σου.

Μα δεν ξέρω τι να πω πια...Τα έγραψα όσο καλύτερα μπορούσα! :(
Κρίμα, και πάλι κρίμα! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα να σκας τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
έγραψα 17240!

Μαθημτικά 18,1
Φυσικη 12,1
Αναπτυξη εφαρμογων 19,9 ΑΟΔΕ 20
ΜΑθηματικα Γεν 19,5
Εκθεση 12,8

Λέτε να πιάσω καμιά μηχανολογία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kc331

Νεοφερμένος

Η kc331 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω εβγαλα 17623 απο θεωρητικη.
αρχαια:15.9
ιστορια:18
λατινικα:19
βιολογια:15.2
εκθεση:17.9 ( :D)
λογοτεχνια:17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω για τα μακροφαγα μονο τη φαγοηυτταρωση εγραψα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόπηκε το ρεύμα

Νεοφερμένος

Ο Κόπηκε το ρεύμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 67 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αποφάσισα ύστερα απο πολλά έτη και έπειτα από παρότρυνση της οικογενείας μου και ιδιαίτερα της συζύγου μου ( με έφαγε αλλά άξιζε ο κόπος ) να δώσω φέτος εξετάσεις πανελλαδικές για να περάσω στο παιδικό μου όνειρο, μηχανολόγος μηχανικός. Ως μαθηματικός δεν δυσκολεύτηκα στα φυσικο-μαθηματικα μαθήματα, όσο στα θεωρητικά όπως το διαβόητο αοδε, πραγματικά αισθανόμουν άτομο μειωμένης αντιλήψης όταν το διάβαζα... Και με αυτά λοιπόν κατάφερα να συγκεντρώσω 19.184 μόρια τα οποία πιστεύω είναι ικανά για να με βάλουν στην 1η επιλογή σχολής, ελπίζω και πόλης.

Αναλυτικά οι βαθμοί είναι ( δεν υπάρχει προφορικός βαθμός γιατί όταν πήγαινα σχολείο οι δεινόσαυροι ακόμα τριγυρνούσαν ανέμελοι! ) :
Διοίκηση Επιχειρήσεων :19.5
Μαθηματικά Γ.Π. : 20
Ανάπτυξη Εφαρμογών : 19.8
Φυσική : 20
Μαθηματικά : 20
Νεοελληνική Γλώσσα : 19.1

Προς όλους τους μελλοντικούς υποψήφιους , είτε δίνετε πρώτη φορά είτε πρόκειτε να ξαναδώσετε εύχομαι να βρείτε το κουράγιο που χρειάζεται για να ανταπεξέλθετε της αναμέτρησης αυτής, υπομονή πείσμα και συστηματικό διάβασμα και θα ανταμειφθείτε! Σας εύχομαι τα καλύτερα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Συγγνωμη αλλα ειναι αδυνατο να βγαζετε 19184. Πρεπει να ειστε 19700+. Συγχαρητηρια, ειστε το προτυπο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_kk

Νεοφερμένος

Η aggeliki_kk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Θα πω κ εγώ τις βαθμολογίες μου για να δείτε οτι υπάρχουν κ άλλοι βαθμοί εκτός από 19 κ 20!!!
Έκθεση--> 15,2
Μαθ. κατευθ.--> 7,4
Φυσική--> 10
Μαθ. γεν.--> 17,5
Χημ-Βιοχημεία--> 19,3
ΑΟΘ--> 17,1
Ηλεκτρολογία--> 17,9

Σύνολο στο 5ο όπου κ με ενδιαφέρει 15,920!!!
Υπάρχουν κ αυτοί οι βαθμοί μην αγχώνεστε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αποφάσισα ύστερα απο πολλά έτη και έπειτα από παρότρυνση της οικογενείας μου και ιδιαίτερα της συζύγου μου ( με έφαγε αλλά άξιζε ο κόπος ) να δώσω φέτος εξετάσεις πανελλαδικές για να περάσω στο παιδικό μου όνειρο, μηχανολόγος μηχανικός. Ως μαθηματικός δεν δυσκολεύτηκα στα φυσικο-μαθηματικα μαθήματα, όσο στα θεωρητικά όπως το διαβόητο αοδε, πραγματικά αισθανόμουν άτομο μειωμένης αντιλήψης όταν το διάβαζα... Και με αυτά λοιπόν κατάφερα να συγκεντρώσω 19.184 μόρια τα οποία πιστεύω είναι ικανά για να με βάλουν στην 1η επιλογή σχολής, ελπίζω και πόλης.

Αναλυτικά οι βαθμοί είναι ( δεν υπάρχει προφορικός βαθμός γιατί όταν πήγαινα σχολείο οι δεινόσαυροι ακόμα τριγυρνούσαν ανέμελοι! ) :
Διοίκηση Επιχειρήσεων :19.5
Μαθηματικά Γ.Π. : 20
Ανάπτυξη Εφαρμογών : 19.8
Φυσική : 20
Μαθηματικά : 20
Νεοελληνική Γλώσσα : 19.1

Προς όλους τους μελλοντικούς υποψήφιους , είτε δίνετε πρώτη φορά είτε πρόκειτε να ξαναδώσετε εύχομαι να βρείτε το κουράγιο που χρειάζεται για να ανταπεξέλθετε της αναμέτρησης αυτής, υπομονή πείσμα και συστηματικό διάβασμα και θα ανταμειφθείτε! Σας εύχομαι τα καλύτερα !

Συγγνώμη που παρεμβαίνω αλλά αφου είσαστε "παλαιός" , τότε μετράει μόνο ο γραπτός σας!
Άρα,έχετε βγάλει 19.784 :)
Μπράβο σας !!! :clapup:
Αν ήσασταν μαθητής θα γράφατε 100 μόρια παραπάνω και θα ήσασταν 1ος σε όλη την Ελλάδα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Ναι αμέ γίνεται!Πας και τα ζητάς από το σχολείο σου...



Πας και ζητάς τα αποκόμματα των καρτέλων με τις βαθμολογίες.

Εγώ που τα ζήτησα στο σχολείο μου για την έκθεση μου είπαν οτι απαγορεύεται... μήπως με δουλεύουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftmano

Νεοφερμένος

Ο leftmano αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αποφάσισα ύστερα απο πολλά έτη και έπειτα από παρότρυνση της οικογενείας μου και ιδιαίτερα της συζύγου μου ( με έφαγε αλλά άξιζε ο κόπος ) να δώσω φέτος εξετάσεις πανελλαδικές για να περάσω στο παιδικό μου όνειρο, μηχανολόγος μηχανικός. Ως μαθηματικός δεν δυσκολεύτηκα στα φυσικο-μαθηματικα μαθήματα, όσο στα θεωρητικά όπως το διαβόητο αοδε, πραγματικά αισθανόμουν άτομο μειωμένης αντιλήψης όταν το διάβαζα... Και με αυτά λοιπόν κατάφερα να συγκεντρώσω 19.184 μόρια τα οποία πιστεύω είναι ικανά για να με βάλουν στην 1η επιλογή σχολής, ελπίζω και πόλης.

Αναλυτικά οι βαθμοί είναι ( δεν υπάρχει προφορικός βαθμός γιατί όταν πήγαινα σχολείο οι δεινόσαυροι ακόμα τριγυρνούσαν ανέμελοι! ) :
Διοίκηση Επιχειρήσεων :19.5
Μαθηματικά Γ.Π. : 20
Ανάπτυξη Εφαρμογών : 19.8
Φυσική : 20
Μαθηματικά : 20
Νεοελληνική Γλώσσα : 19.1

Προς όλους τους μελλοντικούς υποψήφιους , είτε δίνετε πρώτη φορά είτε πρόκειτε να ξαναδώσετε εύχομαι να βρείτε το κουράγιο που χρειάζεται για να ανταπεξέλθετε της αναμέτρησης αυτής, υπομονή πείσμα και συστηματικό διάβασμα και θα ανταμειφθείτε! Σας εύχομαι τα καλύτερα !

Συγχαρητήρια κι από μένα, μόλις καταρρίψατε και το ρεκόρ ηλικίας υποψηφίου Πανελλαδικών 2011 το οποίο νόμιζα πως κατείχα εγώ. (44 ετών).!!! Μπράβο για την προσπάθεια, εγώ ωστόσο έκανα μια μικρή ...ζαβολιά διότι σχεδόν αγνόησα το ένα μάθημα (Λατινικά) καθώς τα μόρια της σχολής που στόχευα (Κοινωνιολογία) ήταν κάπου στα 15000 οπότε "με έπαιρνε" που λένε να το κάνω. Ευτυχώς, και το δικό μου όνειρο πραγματοποιείται απ' ότι φαίνεται, αν και η δική μου γυναίκα είχε αρκετές επιφυλάξεις ως προς αυτό που έκανα. Πλέον την έπεισα όμως χάρη στους βαθμούς μου!

*πήραμε και ίδιο βαθμό έκθεση απ' ότι είδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ που τα ζήτησα στο σχολείο μου για την έκθεση μου είπαν οτι απαγορεύεται... μήπως με δουλεύουν ?

Mα σε πολλά τα δείχνουν.Δεν ξέρω αν είναι νόμιμο ή όχι, αλλά πολλοί γνωστοί μου από διάφορα σχολεία τα έχουν δει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Αποφάσισα ύστερα απο πολλά έτη και έπειτα από παρότρυνση της οικογενείας μου και ιδιαίτερα της συζύγου μου ( με έφαγε αλλά άξιζε ο κόπος ) να δώσω φέτος εξετάσεις πανελλαδικές για να περάσω στο παιδικό μου όνειρο, μηχανολόγος μηχανικός. Ως μαθηματικός δεν δυσκολεύτηκα στα φυσικο-μαθηματικα μαθήματα, όσο στα θεωρητικά όπως το διαβόητο αοδε, πραγματικά αισθανόμουν άτομο μειωμένης αντιλήψης όταν το διάβαζα... Και με αυτά λοιπόν κατάφερα να συγκεντρώσω 19.184 μόρια τα οποία πιστεύω είναι ικανά για να με βάλουν στην 1η επιλογή σχολής, ελπίζω και πόλης.

Αναλυτικά οι βαθμοί είναι ( δεν υπάρχει προφορικός βαθμός γιατί όταν πήγαινα σχολείο οι δεινόσαυροι ακόμα τριγυρνούσαν ανέμελοι! ) :
Διοίκηση Επιχειρήσεων :19.5
Μαθηματικά Γ.Π. : 20
Ανάπτυξη Εφαρμογών : 19.8
Φυσική : 20
Μαθηματικά : 20
Νεοελληνική Γλώσσα : 19.1

Προς όλους τους μελλοντικούς υποψήφιους , είτε δίνετε πρώτη φορά είτε πρόκειτε να ξαναδώσετε εύχομαι να βρείτε το κουράγιο που χρειάζεται για να ανταπεξέλθετε της αναμέτρησης αυτής, υπομονή πείσμα και συστηματικό διάβασμα και θα ανταμειφθείτε! Σας εύχομαι τα καλύτερα !
οοοκ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!! :D

νομιζω οτι αυτο το ποστ αξιζει να το διαβασουν οσοι πιστευουν οτι δεν αξιζει να παλεψει κανεις (δινοντας δευτερη φορα πανελληνιες) για το ονειρο του! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
" Kόπηκε το Ρεύμα" ΘΗΡΙΟ είσαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόπηκε το ρεύμα

Νεοφερμένος

Ο Κόπηκε το ρεύμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 67 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εχετε δίκιο τελικά αγαπητοί συμφορουμίτες! Υπολόγιζα τα μόρια χωρίς να βάλω τον προφορικό βαθμό καθόλου , ενώ έπρεπε να βάλω ακριβώς ίδιο με το γραπτό! Εξανεμίστηκε τότε και η παραμικρή αμφιβολία για την πόλη, και πάλι ευχαριστώ. Εύχομαι να έχετε ένα όμορφο καλοκαίρι και πάνω από όλα ξεκούραση, γιατί μας περιμένουν πολλά και τους μεν και τους δε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ξέρει κανεις ποιος ειναι ο μεγαλυτερος βαθμος που γραφητκε φέτος και ποιος ειναι ο μαθητης αυτος ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top