[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
σε ποιο σχολειο πας?γιατι κ εγω διαβαζοντας τετοιες βαθμολογιες νομιζω οτι αυτα περι δυσκολων θεματων ηταν σαχλες.

Δεν ειναι και ευκολο ενας που απετυχε να δημοσιοποιησει τους βαθμους του...και μπραβο στα παιδια που το εκαναν...οι υπολοιποι ειμαστε σχεδον σιγουροι οτι περναμε εκει που θελουμε και μοιραζομαστε τον ενθουσιασμο μας ή κανουμε συγκρισεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ρε παιδιά αφού κατά βάση η πλειονότητα των μαθητών που μπαίνουν ischool είναι φύτουλες τι να λέμε τώρα (και βάζω και τον εαυτό μου μέσα). Φυσικά και δεν μιλάμε για αντιπροσωπευτικό δείγμα. Θυμήθηκαν όλοι όσοι περνούσαν τη μισή μέρα τους εδώ να κάνουν τελικά login να χαρούν το βαθμό τους. Δεν το λέω για να κατηγορήσω κανέναν απλά λέω και πολύ πιο δύσκολα να ήταν τα θέματα πάλι τα ίδια θα βλέπαμε, οπότε μην πτοείστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μα στη Βιολογία Γεν. 12 μόρια διαφορά;
Στη Φυσική 8 μόρια;
Στην Έκθεση 17 μόρια;

Μα καλά μαστουρωμένοι ή τυφλοί με διορθώνανε; :/:
εγω ειχα 20 μορια διαφορα στην εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
εγω ειχα 20 μορια διαφορα στην εκθεση!

Ένας φίλος μου στη Λογοτεχνία, ο 1ος του έβαλε 52, ο 2ος 93 και ο 3ος 80κάτι.

Ε νταξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Φίλοι/φίλες νοιώθω την ανάγκη να γράψω για κάτι που μου μετέφερε μαθήτριά μου και δεν έχω λόγο να αμφισβητώ την ορθότητα όσων μου είπε.
Σε κάποιο μάθημα (μαθηματικά ή φυσική) στις ερωτήσεις σωστού-λάθους απάντησε γράφοντας μόνο το αρχικό γράμμα και όχι ολόκληρη τη λέξη, δηλαδή π.χ. Α1 Σ , Α2 Λ ...΄και όχι Α1 Σωστό , Α2 Λάθος. Οι δύο βαθμολογητές θεώρησαν ότι κακώς τα έγραψε έτσι, τα θεώρησαν λάθος και μηδένησαν όλες τις σχετικές απαντήσεις.
Προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο και ντρέπομαι ως βαθμολογητής γνωρίζοντας ότι υπάρχουν συνάδελφοι που ενεργούν κατά αυτό τον τρόπο, αν και εφόσον ισχύει κάτι τέτοιο.
Φυσικά να μην αναφερθώ στην ψυχολογία της κοπέλας γιατί είναι αυτονόητο.
Ζητώ συγνώμη που ανάμεσα στα μηνύματα επιτυχίας των μελών του φόρουμ τοποθέτησα το δικό μου μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Φίλοι/φίλες νοιώθω την ανάγκη να γράψω για κάτι που μου μετέφερε μαθήτριά μου και δεν έχω λόγο να αμφισβητώ την ορθότητα όσων μου είπε.
Σε κάποιο μάθημα (μαθηματικά ή φυσική) στις ερωτήσεις σωστού-λάθους απάντησε γράφοντας μόνο το αρχικό γράμμα και όχι ολόκληρη τη λέξη, δηλαδή π.χ. Α1 Σ , Α2 Λ ...΄και όχι Α1 Σωστό , Α2 Λάθος. Οι δύο βαθμολογητές θεώρησαν ότι κακώς τα έγραψε έτσι, τα θεώρησαν λάθος και μηδένησαν όλες τις σχετικές απαντήσεις.
Προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο και ντρέπομαι ως βαθμολογητής γνωρίζοντας ότι υπάρχουν συνάδελφοι που ενεργούν κατά αυτό τον τρόπο, αν και εφόσον ισχύει κάτι τέτοιο.
Φυσικά να μην αναφερθώ στην ψυχολογία της κοπέλας γιατί είναι αυτονόητο.
Ζητώ συγνώμη που ανάμεσα στα μηνύματα επιτυχίας των μελών του φόρουμ τοποθέτησα το δικό μου μήνυμα.

Εγώ ξέρω περίπτωση μαθητή που στο 1ο θέμα της φυσικής ο 1ος βαθμολογητής του έβαλε 25/25 και ο δεύτερος 20/25.Ένας Θεός ξέρει πως έγινε αυτό.Ανευθυνότητα;

Ευτυχώς ο βαθμός του ήταν καλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Έτσι κι αλλιώς παιδιά κανένας δεν "αποτυγχάνει" στις πανελλήνιες και μόνο που έχει κάποιος το κουράγιο να τις αντιμετωπίσει και να προσπαθήσει για το καλύτερο είναι επιτυχία!!! Στο κάτω κάτω όλοι κάπου περνάνε. Μπορεί κάποιους να τους ευνοήσει η τύχη ή να απογοητευθούν από τη σχολή τους, αλλά πάντα υπάρχει η δυνατότητα για δεύτερη προσπάθεια. Δεν μπορώ να πω για κανέναν ότι "απέτυχε" στις πανελλήνιες, ίσως δεν απέδωσε το 100% των δυνάμεών του για χ, ψ λόγους. ΟΛΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ. Κι εξάλλου για όλους τελείωσε το σχολείο, οπότε ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εγώ λογοτεχνία ο 1ος 65/2ος 85/ 3ος 65. ΕΛΕΟΣ το ζώο ο 3ος σίγουρα θα κοίταξε τις βαθμολογίες. Gosh τα νεύρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Περυσι στη Φυσικη ο ενας βαθμολογητης μου εβαλε 100 κ ο αλλος 95...αυτος λοιπον που μου εβαλε 95 εκοψε 1 μοριο απο το Δ1 και ολο το Δ2 ερωτημα(που επιανς 4 μορια)..Κανεις ποτε δεν καταλαβε το γιατι.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εγώ λογοτεχνία ο 1ος 65/2ος 85/ 3ος 65. ΕΛΕΟΣ το ζώο ο 3ος σίγουρα θα κοίταξε τις βαθμολογίες. Gosh τα νεύρα μου!

Από τη στιγμή που οι 2 συμφωνούν μήπως σημαίνει ότι ο 2ος έκανε κάποιο λάθος;;; Δε βρίσκω το λόγο να θέλει κάποιος απλά να σε χαντακώσει :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Φίλοι/φίλες νοιώθω την ανάγκη να γράψω για κάτι που μου μετέφερε μαθήτριά μου και δεν έχω λόγο να αμφισβητώ την ορθότητα όσων μου είπε.
Σε κάποιο μάθημα (μαθηματικά ή φυσική) στις ερωτήσεις σωστού-λάθους απάντησε γράφοντας μόνο το αρχικό γράμμα και όχι ολόκληρη τη λέξη, δηλαδή π.χ. Α1 Σ , Α2 Λ ...΄και όχι Α1 Σωστό , Α2 Λάθος. Οι δύο βαθμολογητές θεώρησαν ότι κακώς τα έγραψε έτσι, τα θεώρησαν λάθος και μηδένησαν όλες τις σχετικές απαντήσεις.
Προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο και ντρέπομαι ως βαθμολογητής γνωρίζοντας ότι υπάρχουν συνάδελφοι που ενεργούν κατά αυτό τον τρόπο, αν και εφόσον ισχύει κάτι τέτοιο.
Φυσικά να μην αναφερθώ στην ψυχολογία της κοπέλας γιατί είναι αυτονόητο.
Ζητώ συγνώμη που ανάμεσα στα μηνύματα επιτυχίας των μελών του φόρουμ τοποθέτησα το δικό μου μήνυμα.

Είχα ζητήσει να σταλεί διευκρίνηση γι'αυτό, πράγμα που υποθέτω πως έγινε, καθώς και εγώ σε ορισμένα μαθήματα απαντούσα με "Σ" ή "Λ". Δεν έχασα τελικά κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Από τη στιγμή που οι 2 συμφωνούν μήπως σημαίνει ότι ο 2ος έκανε κάποιο λάθος;;; Δε βρίσκω το λόγο να θέλει κάποιος απλά να σε χαντακώσει :Ρ

To γραπτό μου ήταν για 16+. Σίγουρα το είδε ο 3ος. Πως γίνεται σε μάθημα όπως τα κείμενα να μην υπάρχει ούτε λίγο απόκλιση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
Φίλοι/φίλες νοιώθω την ανάγκη να γράψω για κάτι που μου μετέφερε μαθήτριά μου και δεν έχω λόγο να αμφισβητώ την ορθότητα όσων μου είπε.
Σε κάποιο μάθημα (μαθηματικά ή φυσική) στις ερωτήσεις σωστού-λάθους απάντησε γράφοντας μόνο το αρχικό γράμμα και όχι ολόκληρη τη λέξη, δηλαδή π.χ. Α1 Σ , Α2 Λ ...΄και όχι Α1 Σωστό , Α2 Λάθος. Οι δύο βαθμολογητές θεώρησαν ότι κακώς τα έγραψε έτσι, τα θεώρησαν λάθος και μηδένησαν όλες τις σχετικές απαντήσεις.
Προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο και ντρέπομαι ως βαθμολογητής γνωρίζοντας ότι υπάρχουν συνάδελφοι που ενεργούν κατά αυτό τον τρόπο, αν και εφόσον ισχύει κάτι τέτοιο.
Φυσικά να μην αναφερθώ στην ψυχολογία της κοπέλας γιατί είναι αυτονόητο.
Ζητώ συγνώμη που ανάμεσα στα μηνύματα επιτυχίας των μελών του φόρουμ τοποθέτησα το δικό μου μήνυμα.
συναδελφε εκει που διορθωναμε σε ενα βαθμολογικο τησ αργυρουποληςς το εφαρμοζαμε αυτο που ειπες:clapup:εγω τους εβριζα αυτους που κανανε αυτο αλλα αναγκαστηκα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Θεωρια των πιθανοτητων....Ολα ειναι δυνατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
συναδελφε εκει που διορθωναμε σε ενα βαθμολογικο τησ αργυρουποληςς το εφαρμοζαμε αυτο που ειπες:clapup:

trollingstones, και μάλιστα σε λάθος θέμα/στιγμή/περίοδο :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

παναγιωτης_21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο παναγιωτης_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
συναδελφε εκει που διορθωναμε σε ενα βαθμολογικο τησ αργυρουποληςς το εφαρμοζαμε αυτο που ειπες:clapup:

Μακάρι να είσαι μαθηματικός και όχι θεωρητικός!

Sorry for my rudeness but i couldn't resist !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Εγώ λογοτεχνία ο 1ος 65/2ος 85/ 3ος 65. ΕΛΕΟΣ το ζώο ο 3ος σίγουρα θα κοίταξε τις βαθμολογίες. Gosh τα νεύρα μου!
Αν υποθέσουμε ότι η υποψία σου έχει βάση, τότε σε διαβεβαιώνω ότι ο τρίτος θα επέλεγε τη σολομώντια λύση δηλαδή 75, οπότε μήπως έκανε λάθος ο δεύτερος, λάθος όμως που σε ευνόησε; Ίσως αντί να τα βάζεις με τον τρίτον, καλύτερα να ευγνωμονείς τον δεύτερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Οντως συνηθως αν δουν βαθμολογις επιλεγουν να δωσουν καποια μεση βαθμολογια...Για να μην υπαρξει και προβλημα μεταξυ των βαθμολογητων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Μην μετράτε καν τις βαθμολογίες των παιδιών του ischool.... Εδω είναι οι περισσότεροι καλοί και αυτοί που δεν πήγαν καλά δεν παραθέτουν καν τις βαθμολογίες τους.... Οι βάσεις θα πέσουν και είναι de facto... εδώ στο σχολείο μου πέρυσι είχαμε 19.000 μόρια και παραπάνω σε όλες τις κατευθύνσεις και όχι μόνο από λίγα παιδιά....Φέτος το μεγαλύτερο στο σχολειο μου ήταν 18200 στην θεωρητική, μετά το δικό μου 17905 (να το πενευτώ κιόλας :D ) και μετά οι τεχνολογικοί και θετικοί απο 17 και κάτω....εε με τέτοιυς βαθμους που είμαι σίγουρος ότι θα γίνεται παρόμοιο σε πολλά σχολεία περιμένετε να ανέβουν οι βάσεις????? NO WAY!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top