[Πανελλήνιες 2011] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 330)
  • 0-5000

    Ψήφοι: 3 0.9%
  • 5000-10000

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 27 8.2%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 49 14.8%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 82 24.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 77 23.3%
  • Δεν είμαι υποψήφιος :)

    Ψήφοι: 60 18.2%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Christinaparaqw

Νεοφερμένος

Η Christinaparaqw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ρε παιδια, συγγνωμη δηλαδη, το θεμα λεει να γραψουμε τα αποτελεσματα μας, δεν καταλαβαινω γιατι καποιους τους ενοχλει που αλλοι πηγαν καλα και το λενε. Προσωπικα δεν το διατυμπανιζω, απο το πρωι δεν καταφερα την-κατα την γνωμη μου τουλαχιστον-καλη βαθμολογια :( Απλα, επειδη ειδα την ερωτηση και καποιοι ειπαν να τα πουμε αναλυτικα,αυτο εκανα. Πραγματικα συγγνωμη αν εκανα εστω κι εναν να νιωσει ασχημα :S
Παντως, να μην απογοητευεται κανεις, απο οτι εχω καταλαβει σήμερα τα μελη του ischool αποτελει την εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα οτι φετος δεν ηταν καλα τα αποτελεσματα των υποψηφιων(απο αποψη ΒΑΘΜΩΝ και μονο, οχι μυαλου κλπ.).
Καλη επιτυχια σε ολους με τα μορια εισαγωγης, και μεγαλη προσοχη στο μηχανογραφικο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Βάζω το χέρι μου στη φωτιά , ότι στην βιολογία γεν. ο ένας σου πήρε σωστή την απάντησή σου στο 4ο θέμα με την ανοσολογική απόκριση και ο άλλος λάθος! (Τι απάντησες??)

Δευτερογενής.Πραγματικα 12 μόρια είναι πολλά!Σχεδόν μισό θέμα...

εμένα πάλι 3 μαθήματα είχαν ακριβώς το ίδιο:confused:
η έκθεση καλά 11 μον. διαφορά
και τα άλλα δύο από 1
......εγώ τ να πω...;;;;;;
αρχίζω να σκεφτομαι ότι επειδή έγραφα πολλά:redface:.... βαρέθηκαν να τα διαβάσουν όλα, κοίταξαν στα μουλωχτά τον βαθμό του άλλου και έπραξαν αναλόγως:P:P:P:P
τι να πω.....

Εγώ σε κανένα μάθημα δεν είχα συμφωνία μεταξύ των βαθμολογητών.Αλλά αυτές οι διαφορές μου έβγαλαν το μάτι.8 μόρια στη Φυσική και 12 Βιολογία; Αφού είναι στάνταρ οι απαντήσεις, δεν είναι λογοτεχνία/έκθεση.

Εεεεεεεεεεεε.....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikapa

Νεοφερμένος

Ο pikapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε τι να κάνουμε.Για να χαρούμε εμείς πρέπει να πατώσει όλη η Ελλάδα? Κι άλλοι κόπιασαν.Όχι μόνο εμείς σαν άτομα. Οπότε μην σιχτιρίζετε τον κοσμάκι που γι'αυτούς η τηλεόραση θα γράψει ''Στο υψηλότερο βάθρο ανέβηκε ο τάδε''. Το τι αίμα έφτυσαν κάποιοι πρέπει να το δεχόμαστε.
Το λέω γιατί υπάρχει μια τάση ΄στόχευσης εναντίων των άριστων των αρίστων.Δεν πιστεύω ότι κανείς έδειξε μπούτι για να περάσει. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Στο 1ο πεδιο 16.059 στο 3ο 15.005
Κειμενα 12,2(γαμημενα!και τα ειχα μαθει ολα τοσο καλα!)
Λατινικα 14,9 (τα μισουσα εξ αρχης)
Εκθεση 15,3
Ιστορια 17,7
Βιολογια 17,1
Αρχαια 14,8

Ηθελα να περασω ψυχολογια,αλλα λιγο δυσκολα με τους βαθμους αυτους..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Μόνο εγώ έγραψα χάλια δηλαδή????????

έκθεση 15,5
βιολογια 14,1
λογοτεχνια 13,1
ιστορια 7
αρχαια 13,2
λατινικα 16,7

και βγαζω 13.422 στο 1ο και 13063 στο 3ο...
Τελειως χαλια... παει...εχασα και την αγγλικη φιλολογια και ολα... :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Απ'ο,τι καταλαβαίνω απο αυτά που γράφετε πρέπει να ήταν πολύπλοκα τα πράματα φέτος...
Συγχαρητήρια κι απο μενα σε όλα τα παιδιά που προσπάθησαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Μόνο εγώ έγραψα χάλια δηλαδή????????

έκθεση 15,5
βιολογια 14,1
λογοτεχνια 13,1
ιστορια 7
αρχαια 13,2
λατινικα 16,7

και βγαζω 13.422 στο 1ο και 13063 στο 3ο...
Τελειως χαλια... παει...εχασα και την αγγλικη φιλολογια και ολα... :bye:

Μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ε τι να κάνουμε.Για να χαρούμε εμείς πρέπει να πατώσει όλη η Ελλάδα? Κι άλλοι κόπιασαν.Όχι μόνο εμείς σαν άτομα. Οπότε μην σιχτιρίζετε τον κοσμάκι που γι'αυτούς η τηλεόραση θα γράψει ''Στο υψηλότερο βάθρο ανέβηκε ο τάδε''. Το τι αίμα έφτυσαν κάποιοι πρέπει να το δεχόμαστε.
Το λέω γιατί υπάρχει μια τάση ΄στόχευσης εναντίων των άριστων των αρίστων.Δεν πιστεύω ότι κανείς έδειξε μπούτι για να περάσει. :p

NAI.Αν αυτό βοηθήσει να περάσουμε εκεί που θέλουμε ναι.Είναι ξεκάθαρα θέμα ψυχολογίας.Και δεν είδα κανέναν να συχτιρίζει κάποιον.Εκτός αν έχουμε μείνει 5-6 σελίδες πίσω και βλέπουμε φαντάσματα.Και άλλοι έφτυσαν αίμα(όχι γω:P) αλλά δε τους βγήκε.Οι άριστοι εκεί που θέλουν με το καλό εμείς του χρόνου.Μπράβο σε όσους προσπάθησαν ανεξαρτήτου αποτελέσματος.



λετ βοουτινγκ δαουν μπιγκιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις! :flowers:

παλι χάλια θα γράψω...ειδικα στην ιστορια που δεν την παω καθολου..
χώρια αλλα τόσα λεφτά για φροντηστήρια.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ella zack

Νεοφερμένος

Η ella zack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
λοιπον
εχουμε και λεμε
20 φυσικη κατ
20 βιολ γεν
19.9 χημ κατ
19.2 μαθ κατ
17.8 βιολ κατ (?) με σωστεσ ολεσ τισ απαντησεις κιολας συμφωνα με 2 καθηγητες και τις απαντησεισ του υπουργειου :P
16.9 εκ9εση (το καλυτερο απο τα χειροτερα σεναρια) :P

19145 3ο και 19282 2ο κ 4ο
μαλλον να αρχισω να αποχαιρεταω ιατρικη αθηνας:(

που δηλωνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
παλι χάλια θα γράψω...ειδικα στην ιστορια που δεν την παω καθολου..
χώρια αλλα τόσα λεφτά για φροντηστήρια.. :/:


Κάνε το μηχανογραφικό σου και μην το σκέφτεσαι το υπόλοιπο καλοκαίρι.Αν το θες πολύ,μπορείς και μόνη σου να κάτσεις και να προετοιμαστείς.Μην ξεχνάς ότι τώρα δε θα έχουμε το σχολείο,οπότε θα μπορείς να αξιοποιήσεις καλύτερα το χρόνο σου και να οργανωθείς.Πάντως ό,τι απόφαση κι αν πάρεις,εσύ να'σαι καλά,και όλα θα πάρουν το δρόμο τους.Εξάλλου έχεις συμπαράσταση.Τουλάχιστον εγώ,δεν περνάω σε καμία από τις πρώτες μου επιλογές. :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
παιδια τα τει του τριτου θα πεσουν καθολου λετε?π.χ εργοθεραπεια,φυσικοθεραπεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Κάνε το μηχανογραφικό σου και μην το σκέφτεσαι το υπόλοιπο καλοκαίρι.Αν το θες πολύ,μπορείς και μόνη σου να κάτσεις και να προετοιμαστείς.Μην ξεχνάς ότι τώρα δε θα έχουμε το σχολείο,οπότε θα μπορείς να αξιοποιήσεις καλύτερα το χρόνο σου και να οργανωθείς.Πάντως ό,τι απόφαση κι αν πάρεις,εσύ να'σαι καλά,και όλα θα πάρουν το δρόμο τους.Εξάλλου έχεις συμπαράσταση.Τουλάχιστον εγώ,δεν περνάω σε καμία από τις πρώτες μου επιλογές. :beer:

:console: δεν πειράζει!! εγώ δεν περνάω ούτε στις 2ες ούτε καν στις 3ες μου επιλογές...χαχα...
για καμιά νοσηλευτική με κόβω.. καλό κ αυτό... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παω στοιχημα οτι κανεις δεν ειχε μεγαλυτερη αποκλιση αναμεσα στους 2 διορθωτες στην εκθεση..μπορει και πανελλαδικα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ella zack

Νεοφερμένος

Η ella zack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδια εκθεση ποσο πηρατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OmfgLolOk

Νεοφερμένος

Ο OmfgLolOk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
1ος 67
2ος 48
3ος 52

εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

TheNikosforever

Νεοφερμένος

Ο TheNikosforever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδια πως γινεται στο θεμα της εκθεσης ενας να μου εβαλε 20 στα 40 και ο αλλος 33 στα 40????τι απο την εμφανιση του γραπτου μου τις εκοψε???γιατι δεν γινεται για εναν να ειμαι εντος θεματος και για τον αλλον εκτος....η ειμαι ή δεν ειμαι μεσα στο θεμα!!πραγματικα θα τρελαθωω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
παιδια πως γινεται στο θεμα της εκθεσης ενας να μου εβαλε 20 στα 40 και ο αλλος 33 στα 40????τι απο την εμφανιση του γραπτου μου τις εκοψε???γιατι δεν γινεται για εναν να ειμαι εντος θεματος και για τον αλλον εκτος....η ειμαι ή δεν ειμαι μεσα στο θεμα!!πραγματικα θα τρελαθωω.......

Πως ξερεις ποσο σου έβαλαν στη έκθεση;Καλόόό...Και εγώ θέλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top