Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε συ Πανο, προφανως απο καποιον γνωστο της η απο γνωστο καποιου γνωστου της στο υπουργειο θα το εμαθε!! Τι ρωτας συνεχεια??
Δια, ειναι ευκολο να μας πεις ποσα περιπου μορια βγαλανε οι φιλοι σου και σε ποια κατευθυνση ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aλεξια20

Νεοφερμένος

Η Aλεξια20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αααα... θελω και εγω να μαθω τους βαθμους. εχω πολυ αγωνια. απο που το εμαθες????????? ξερει κανεις ποτε θα ανακοινωθoυν στο ιντερνετ τα αποτελεσματα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos_vibe

Νεοφερμένος

Ο panos_vibe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ρε συ Πανο, προφανως απο καποιον γνωστο της η απο γνωστο καποιου γνωστου της στο υπουργειο θα το εμαθε!! Τι ρωτας συνεχεια??
Δια, ειναι ευκολο να μας πεις ποσα περιπου μορια βγαλανε οι φιλοι σου και σε ποια κατευθυνση ειναι??
εχεις δικιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αααα... θελω και εγω να μαθω τους βαθμους. εχω πολυ αγωνια. απο που το εμαθες????????? ξερει κανεις ποτε θα ανακοινωθoυν στο ιντερνετ τα αποτελεσματα;;;;
Στο ιντερνετ πιθανοτατα ποτε, μονο στο σχολειο τοιχοκολλουνται!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos_vibe

Νεοφερμένος

Ο panos_vibe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Στο ιντερνετ πιθανοτατα ποτε, μονο στο σχολειο τοιχοκολλουνται!!
νομιζω κανεις λαθος
δες αυτο
https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
πες ρε σύ από που το έμαθες
Είχε μια ξαδέρφη της οποίας η κομμώτρια είχε γνωστό έναν περιπτερά του οποίου ο θείος της γειτόνισσας του είχε γαμπρό που η κόρη του έχει το κυλικείο στο υπουργείο παιδέιας. (Κάπως έτσι δεν μαθαίνονται όλα στο Ελλαδιστάν?)

Δια, ειναι ευκολο να μας πεις ποσα περιπου μορια βγαλανε οι φιλοι σου και σε ποια κατευθυνση ειναι??
Περίπου θυμάμαι: Θετική = 18400 και Τεχνολογική = 14900.

ξερει κανεις ποτε θα ανακοινωθoυν στο ιντερνετ τα αποτελεσματα;;;;
Ποτέ !!!!!!
Έχει γραφτεί 10³ φορές!!!! Βαθμοί ΜΟΝΟΝ στα σχολεία!!!! Έλεος!!!!

νομιζω κανεις λαθος δες αυτο
https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php
Αυτό είναι για τον Αύγουστο το που μπαίνεις!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos_vibe

Νεοφερμένος

Ο panos_vibe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Είχε μια ξαδέρφη της οποίας η κομμώτρια είχε γνωστό έναν περιπτερά του οποίου ο θείος της γειτόνισσας του είχε γαμπρό που η κόρη του έχει το κυλικείο στο υπουργείο παιδέιας. (Κάπως έτσι δεν μαθαίνονται όλα στο Ελλαδιστάν?)


Περίπου θυμάμαι: Θετική = 18400 και Τεχνολογική = 14900.


Ποτέ !!!!!!
Έχει γραφτεί 10³ φορές!!!! Βαθμοί ΜΟΝΟΝ στα σχολεία!!!! Έλεος!!!!


Αυτό είναι για τον Αύγουστο το που μπαίνεις!!!!

Δια,εισαι σιγουρος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenEve

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πάντως, η πολλή δουλειά τρώει τον αφέντη... Τυχαίο;
Εγώ ήμουν ανέκαθεν πολύ καλή με κανονική προσπάθεια... Φέτος όμως υπερέβαλα... Είχα να κοιμηθώ πάνω από 5 ώρες για περισσότερο από ένα χρόνο... Είχα σχιστεί στο διάβασμα... Είχα μεθόδους, σωστό προγραμματισμό, ήμουν προετοιμασμένη και καθόλου αγχωμένη. Όμως τελικά τα πήγα καλύτερα σε μαθήματα που είχα αφιερώσει πολύ λιγότερες ώρες από άλλα (πχ Βιολογία κατ. κλπ), ενώ σε αυτά που ήμουν σίγουρη την πάτησα (όχι επειδή δεν τα ήξερα, αλλά επειδή θόλωσα και αγχώθηκα....) Και αυτά τα λέω για συμβουλή στους νεώτερους (!!!), σε όλα πρέπει να υπάρχει ένα μέτρο...

Έχω την αίσθηση πως όλοι ξέρουμε πόσο έχουμε γράψει στα περισσότερα μαθήματα. Κανείς όμως δεν μπορεί να προβλέψει αυτήν την έκθεση... Μήπως ξέρει κανείς "πώς και πόσο" έγραψε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Αυτο δεν ειναι για την σχολη που περασες???
https://www.atopo.gr/?p=1661
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
οχι παλι αυτος ο πονος στο στομαχι ολη την νυχτα...αντε να τελειωσει αυτο!!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δια,εισαι σιγουρος???
Ναι, αυτο που σου λεει ειναι 1000% σιγουρο!! Εγω προσωπικα το εχω αναφερει πανω απο 3 φορες σε αυτο το φορουμ... Η εφαρμογη αυτη δειχνει σε ποια σχολη περασε ο καθενας και ειναι για τους περσινους!! Το ξερω πολυ καλα, γιατι εδινα περυσι εξετασεις... Καθε χρονο ακουγεται οτι θα ανακοινωθουν τα αποτελεσματα στο ιντερνετ και καθε χρονο τιποτα!! Οποτε αυτο που λεει στο atopo, μαλλον ειναι ατοπο:P...

οχι παλι αυτος ο πονος στο στομαχι ολη την νυχτα...αντε να τελειωσει αυτο!!:(:(
Μαρακι, εσυ ειδικα δε θελω να αγχωνεσαι... Χωρις να σε ξερω καθολου, εχω το προσαισθημα πως σε λιγους μηνες θα ειμαστε συναδερφοι:)!! Σκεψου θετικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό που κάθε χρόνο στο ischool μαζεύονται καμιά δεκαριά που ξέρουν τους βαθμούς τους από πριν πολύ περίεργο μου φαίνεται πια.Εγώ δεν ξέρω κανένα τέτοιο φαινόμενο.


Βέβαια ίσως και να μη τα λένε αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Μαρακι, εσυ ειδικα δε θελω να αγχωνεσαι... Χωρις να σε ξερω καθολου, εχω το προσαισθημα πως σε λιγους μηνες θα ειμαστε συναδερφοι:)!! Σκεψου θετικα...
ευχαριστω πολυυυ!!:) απλα ξερεις κατι ποτε δεν γινεται να ειμαστε σιγουροι...καλυτερα οι προσδοκιες μας να ειναι μικρες!:):) τετοια ωρα αυριο θα σου στειλω μηνυμα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Οποτε αυτο που λεει στο atopo, μαλλον ειναι ατοπο...
+10³ !!!! :)
Το κακό είναι ότι έχουμε καταντήσει ότι λακαμία πετάει ο κάθε μπλογκάκιας να την θεωρούμε έγκυρη είδηση. Έλεος!!!!!!!!!!!
Aυτό που κάθε χρόνο στο ischool μαζεύονται καμιά δεκαριά που ξέρουν τους βαθμούς τους από πριν πολύ περίεργο μου φαίνεται πια.Εγώ δεν ξέρω κανένα τέτοιο φαινόμενο. Βέβαια ίσως και να μη τα λένε αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία...
Εσύ αν τους μάθαινες θα το διέδιδες σε όλους?
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
καλα ελεος πια ........... ολοι εχουν ενα μεσο δηλαδη οι αλλοι που θα περιμενουν ακομα μια μερα με την αγωνια τι ειναι? χαζοι?
τουλαχιστον ρε παιδια τα μαθατε γιατι ειχατε το μεσο δεν ειναι αναγκη να το λετε..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Πραγματικά νιώθω όπως και εσύ ! Εκανα αμαν και πωςνα έρθει αυτό το καλοκαίρι και δεν έχω τίποτα μα τίποτα να κάνω! Το κακό μάλιστα είναι οτι δεν έχω παρέες , λόγω τοθ οτι πήγα στο μέρος απο όπου κατάγομαι(τελευταία χρονια την έκανα στην Αθήνα) και νιώθω συνέχεια χάλια γιατι είαμι συνέχεια μόνη μου. Βέβαια ας μην είμαστε αχάριστοι γιατι σκευτείτε να είχαμε το περσινό αγχος αλλα όσο να ναι..Ασε και το άγχος των βάθμών.Δεν αλλαζε μεν κάυι αλλα εγώ προσωπικά έχω τρελή αγωνία για να ξέρω στο περίπου για το που θα ξενιτευτώ και φετος!!:/:
Κατερίνα σου ευχομαι υπομονή και καλά αποτελέσματα...
Και εγω σε μια παρόμοια φάση ήμουν περσυ, ακόμη και φέτος νιώθω μόνος...Εφυγαν όλοι οι συμφοιτητές μου και πήγα χωριό, από το οποίο λείπουν όλα τα παιδια που εκανα παρέα (όχι φίλοι όπως τα φιλαράκια απο την σχολή, αλλα οκ)....Περσυ θυμάμαι βγηκαν τα αποτελέσματα την τελευταια μέρα που γραφαμε ενδοσχολικές (εκεινη την μερα εγραφα λογοτεχνία)...Οι καθηγητες ήξεραν απο το πρωι τα αποτελεσματα αλλα δεν μου ελεγαν τίποτα....Ώσπου με το που τελειώνω με ρωτούν Κωστα τι μόρια έχεις βγάλει πιστεύεις και λέω 700 μόρια παραπάνω (ήθελα πολύ Ιατρική Κρήτης, αλλα ηξερα ότι δεν....αλλα ήλπιζα στο βιολογικο Κρητης) και μου λενε τα μόρια μου 16788 και επαθα πλάκα....Πραγματικα χαρηκα απο την μια που περασα καπου που ηταν στο πίσω μερος του μυαλού μου και απου την αλλή είχα στεναχωρηθεί τόσο μα τοσο πολύ που δεν περασα Ιατρική....Και περασε ο καιρός και σκεφτόμουν...στο μηχανογραφικό, τί ???Δεν μπορουσα να κοιμηθώ, εκει να δεις αγχος....Τελικα επελεξα μαθηματικο κρητης αν και κατι μεσα μου μου ελεγε όχι θες Ιατρική....Και περασε το καλοκαιρι μες στο αγχος και την μοναξιά....Ακόμη και τώρα σκέφτομαι να ξαναδώσω πανελλήνιες αλλα μου αρεσει και το μαθηματικο (δύσκολο, αλλα οκ)...Παντώς, όντως αν δεν έχεις τα φιλαράκια σου, τα κολητάρια σου κοντά σου είναι πρόβλημα...Και να κανεις παρεα με παιδιά, αν δεν εχεις καποιον που να είναι το "αλλο σου μισο", ο αδερφός σου....νιώθεις πάλι μόνος σου....Υπομονη συνιστώ...!!!Και εγω αυτό κανω μέχρι τον Αυγουστο που θα ρθουν για την εξεταστική....Καλα αποτελέσματα και πάλι και μην αγχώνεσαι για το που θα είσαι τον Σεπτεμβρη....!!!
Φιλικά Κωνσταντίνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GanGeD

Νεοφερμένος

Ο P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγω δεν εχω καθόλου άγχος.Ουτως η άλλως,ξέρω περίπου τι εχω γράψει και πια οτι εγινε,έγινε.Δεν μπορώ να αλλάξω κάτι τωρα και δεν υπάρχει λόγος να αγχώνομαι.;)
Το λογικο ειναι να ξερεις πανω κατω τι εγραψες(να εισαι ρεαλιστης με τουσ βαθμους οχι να πενευεσε)και να μην εχεις αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
ξερετε περιπου ωρα για αυριο εχετε ακουσει τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos_vibe

Νεοφερμένος

Ο panos_vibe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κατα της 12 ειδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μέχρι πέρσυ δεν έβγαιναν οnline τα αποτελέσματα. Πάντως και στο site του υπουργείου παιδείας δεν βρήκα καμία σχετική ανακοίνωση. Τώρα ο καθένας μπορει να λέει ότι θέλει... Αν δεν υπάρχει επίσημη πληροφορήση από το υπουργείου μην τα πολυπιστεύετε. Πάντως και στην περίπτωση που βγουν online το πιθανότερο είναι το site να πέσει από την πολύ επισκεψιμότητα μην περιμένετε να τα δείτε πριν τις 2 με αυτόν τον τρόπο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top