Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
oooooooooox....μονο εγω δεν αγψωνομαι και τα αφηνω ολα για αυριο???αππα!!!δε με αντεχω!!!Κλεινω τον υπολογιστη και διαβαζω διοικηση ΤΕΛΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Άντε άντε, έρχεται η ώρα των διακοπών.... Βαρέθηκα....

Να ήσουν ο μόνος... Εχω κανονίσει τόσα πολλα για τις 31 Μαϊου.................. Αντε ας τελειώνουμε επιτελους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κοπέρνικος

Νεοφερμένος

Ο Κοπέρνικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λαλαλαλα.
Σε εμας δεν εχει ερθει χαρτι και οι καθηγητες προσπαθουν να μας πεισουν οτι ειναι ραδιο αρβυλα. Αμ δεεεεε!
Βρε βρε.... Τελικά δεν ήμασταν οι μόνοι που τους έλεγαν ότι δεν ισχύει αυτό επειδή δεν είχε έρθει η εγκύκλιος στο σχολείο μας.... Μετά από μία εβδομάδα βέβαια ήρθε σε εμάς, οπότε πλέον μας το ανακοίνωσαν επισήμως :P

On topic: ~2 εβδομάδες μείνανε. και δεν βλέπω την ώρα να δώσω! Προσωπικά, αφενός έχω βαρεθεί την όλη κατάσταση (αν και έχει απομυθοποιηθεί για μένα η απίστευτη δυσκολία που πίστευα ότι θα υπήρχε) και αφετέρου θέλω να τα γράψω γρήγορα τώρα που τα ξέρω, γιατί φοβάμαι μην τα ξεχάσω :worry: Τι λέτε, θα ανέβουν οι βάσεις φέτος; (πέραν της ιατρικής η οποία μόνο να κατέβει μπορεί ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros2309

Νεοφερμένος

Ο Ποιο να 'ναι.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Να ήσουν ο μόνος... Εχω κανονίσει τόσα πολλα για τις 31 Μαϊου.................. Αντε ας τελειώνουμε επιτελους...:)

Ε, με έχεις.. Εγώ για τις 2 Ιουνίου κανόνισα :P
4ήμερο! Yay!

Πριν από αυτά όμως υπάρχουν και οι πανελλήνιες...
Πρέπει κάτι να κάνουμε... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ε, με έχεις.. Εγώ για τις 2 Ιουνίου κανόνισα :P

Εγω παλι για 2 Ιουνιου θα κανονισω ενα μεγααααααααααααααλο πάρτυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Βρε βρε.... Τελικά δεν ήμασταν οι μόνοι που τους έλεγαν ότι δεν ισχύει αυτό επειδή δεν είχε έρθει η εγκύκλιος στο σχολείο μας.... Μετά από μία εβδομάδα βέβαια ήρθε σε εμάς, οπότε πλέον μας το ανακοίνωσαν επισήμως :P

On topic: ~2 εβδομάδες μείνανε. και δεν βλέπω την ώρα να δώσω! Προσωπικά, αφενός έχω βαρεθεί την όλη κατάσταση (αν και έχει απομυθοποιηθεί για μένα η απίστευτη δυσκολία που πίστευα ότι θα υπήρχε) και αφετέρου θέλω να τα γράψω γρήγορα τώρα που τα ξέρω, γιατί φοβάμαι μην τα ξεχάσω :worry: Τι λέτε, θα ανέβουν οι βάσεις φέτος; (πέραν της ιατρικής η οποία μόνο να κατέβει μπορεί ;) )

Μισο να μυρισω τα δαχτυλα μου να σου πω αν θα πεσουν η αν ανεβουν οι βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παίδες εγώ όταν τελειώσω μια βδομάδα ξάπλα θα είμαι...και μετά έρχονται speciale διακοπές και δεν συμμαζεύεται!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Βρε βρε.... Τελικά δεν ήμασταν οι μόνοι που τους έλεγαν ότι δεν ισχύει αυτό επειδή δεν είχε έρθει η εγκύκλιος στο σχολείο μας.... Μετά από μία εβδομάδα βέβαια ήρθε σε εμάς, οπότε πλέον μας το ανακοίνωσαν επισήμως :P

On topic: ~2 εβδομάδες μείνανε. και δεν βλέπω την ώρα να δώσω! Προσωπικά, αφενός έχω βαρεθεί την όλη κατάσταση (αν και έχει απομυθοποιηθεί για μένα η απίστευτη δυσκολία που πίστευα ότι θα υπήρχε) και αφετέρου θέλω να τα γράψω γρήγορα τώρα που τα ξέρω, γιατί φοβάμαι μην τα ξεχάσω :worry: Τι λέτε, θα ανέβουν οι βάσεις φέτος; (πέραν της ιατρικής η οποία μόνο να κατέβει μπορεί ;) )

Και σε μας ηρθε επιτελους.:clapup:
Το καλοκαιρι ειναι γεματο ταξιδια και συναυλιες προς το παρον, τιποτα αλλο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Και σε μας ηρθε επιτελους.:clapup:
Το καλοκαιρι ειναι γεματο ταξιδια και συναυλιες προς το παρον, τιποτα αλλο. :)

ξερεις αν παιζει καμια καλη συναυλια το καλοκαιρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gs1992

Νεοφερμένος

Ο Γεράσιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδια ξερετε τι πρεπει να εχουμε μαζι μας οταν θα γραφουμε?(εννοω ταυτοτητα..κλπ)
Επισης θα ηθελα καποιος που ξερει να μου πει την διαδικασια που ακολουθει απο τη στιγμη που θα βγουν τα αποτελεσματα μεχρι να βγουν οι βασεις τον Αυγουστο..Αλλα και μετα αφου βγουν οι βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
ξερεις αν παιζει καμια καλη συναυλια το καλοκαιρι?

https://gr.sonispherefestivals.com/

-----------------------------------------------------------------------------

gs1992 έχω ακούσει ότι χρειάζεται μια μαθητική ταυτότητα με την φωτογραφία σου πάνω και αστυνομική ταυτότητα(νομίζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sloulikaki!!!09

Νεοφερμένος

Η sloulikaki!!!09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αχ άντε να τελειώνουμε.....φτάνει!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
αχ αντε να τελιωνουμε δεν αντεχω !!!!!!!!! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Παιδια ξερετε τι πρεπει να εχουμε μαζι μας οταν θα γραφουμε?(εννοω ταυτοτητα..κλπ)
Επισης θα ηθελα καποιος που ξερει να μου πει την διαδικασια που ακολουθει απο τη στιγμη που θα βγουν τα αποτελεσματα μεχρι να βγουν οι βασεις τον Αυγουστο..Αλλα και μετα αφου βγουν οι βασεις...

Την μαθητική ταυτότητα οπωσδήποτε και στυλό. Απαγορεύονται μολύβι, γόμα, μπλάνκο, κινητά, αριθμομηχανές κλπ. Μόνο ταυτότητα και στυλό και ένα μπουκαλάκι νερό επιτρέπονται.

Μετά τις πανελλήνιες (αφού τελειώσουν και τα ειδικά μαθήματα και οι επαναληπτικές εξετάσεις) ανκοινώνεται από το υπουργείο παιδείας η χρονική προθεσμία υποβολής των μηχανογραφικών δελτίων στη διεύθυνση της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης που υπάγεται το κάθε λύκειο. Συνήθως η προθεσμία αυτή είναι στο 2ο 15νθήμερο Ιουλίου. Οι βάσεις ανακοινώνονται τον Αύγουστο. Όταν ανακοινωθούν (με το καλό) βλέπεις που πέρασες και πας στο λύκειο που έδωσες πανελλήνιες για να πάρεις το ατομικό δελτίο επιτυχίας. Μετά την ανακοίνωση των βάσεων ανακοινώνεται έγκαιρα από το υπουργείο παιδείας το χρονικό διάστημα εγγραφής των πρωτοετών φοιτητών στις σχολές που πέρασαν. Μέσα σε αυτήν την προθεσμία πρέπει να πας τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην γραμματεία της σχολής ή τμήματος που πέρασες. Μετά από όλα αυτά είσαι επισήμως πρωτοετής φοιτητής. Καλή φοιτητική ζωή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Την μαθητική ταυτότητα οπωσδήποτε και στυλό. Απαγορεύονται μολύβι, γόμα, μπλάνκο, κινητά, αριθμομηχανές κλπ. Μόνο ταυτότητα και στυλό και ένα μπουκαλάκι νερό επιτρέπονται.

Μετά τις πανελλήνιες (αφού τελειώσουν και τα ειδικά μαθήματα και οι επαναληπτικές εξετάσεις) ανκοινώνεται από το υπουργείο παιδείας η χρονική προθεσμία υποβολής των μηχανογραφικών δελτίων στη διεύθυνση της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης που υπάγεται το κάθε λύκειο. Συνήθως η προθεσμία αυτή είναι στο 2ο 15νθήμερο Ιουλίου. Οι βάσεις ανακοινώνονται τον Αύγουστο. Όταν ανακοινωθούν (με το καλό) βλέπεις που πέρασες και πας στο λύκειο που έδωσες πανελλήνιες για να πάρεις το ατομικό δελτίο επιτυχίας. Μετά την ανακοίνωση των βάσεων ανακοινώνεται έγκαιρα από το υπουργείο παιδείας το χρονικό διάστημα εγγραφής των πρωτοετών φοιτητών στις σχολές που πέρασαν. Μέσα σε αυτήν την προθεσμία πρέπει να πας τα απαραίτητα δικαιολογητικά στην γραμματεία της σχολής ή τμήματος που πέρασες. Μετά από όλα αυτά είσαι επισήμως πρωτοετής φοιτητής. Καλή φοιτητική ζωή!!!

Θα βαλω ντόπα μεσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Την μαθητική ταυτότητα οπωσδήποτε και στυλό. Απαγορεύονται μολύβι, γόμα, μπλάνκο, κινητά, αριθμομηχανές κλπ. Μόνο ταυτότητα και στυλό και ένα μπουκαλάκι νερό επιτρέπονται

Αλλα μπορεις να εχεις και μολυβι [ ειτε για προχειρο- ειτε για σχηματα( οταν σου διευκρινιζουν οτι μπορεις να χρησιμοποιησεις μολυβι) ] ολα τα προχειρα μου τα ειχα με μολυβι. Ειναι καλο γιατι αν τελειωσει το προχειρο, δεν εχεις προβλημα. Σβηνεις τα προηγουμενα.....Α, με μολυβι μπορεις να γραφεις και στις φωτοτυπιες των θεματων .Απλα πριν παραδοσεις τις φωτοτυπιες πρεπει να σβησεις οτι εχεις γραψει πανω τους... Και οσο αφορα το φαγητο, εγω ειχα παρει μαζι μου χυμο αλλα και παγωτο( με αφησαν γιατι μου ειχε κατεβει το σακχαρο μια μερα) λολ :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Α τσιμπουσι κανονικο δηλαδη...:P
Εαν ακουω ολη την ωρα ''Γκλου γκλου γκλου'',μα την παναγια,θα του κανω τακλιν στην καρωτιδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
ξερεις αν παιζει καμια καλη συναυλια το καλοκαιρι?

Εχει παρα πολλα φεστιβαλ ντε, εγχωρια και στο εξωτερικο. Πιο πολυ το ψηνω για masters of rock στην Τσεχια. Γαματα θα ειναι για να γιορτασω την επισημοποιημενη ανεξαρτησια μου.:clapup:

Επισης εχει παρει κανεις το καρτελακι των πανελληνιων; Σε εμας δεν το εχουν φτιαξει ακομα.:worry:
Επιτρεπουν νερο; Σκατα. Εκτος απο τα "αχ βαχ ουφφφφ ουφφφφφφφφ αφφφφφ πφφφφφ" θα ακουω και τα "γκλου γκλου γκλου", θα γινει κανα φονικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buzz

Νεοφερμένος

Ο buzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια η καταλληλη ντοπα ειναι να βγαλεις το νερο απο το μπουκαλακι και να βαλεις βοτκα η λευκη τεκιλα διαφορα καμια....αρκει ομως να μην το παρακανεις και γινεις ζαντα και αντε μετα να περασεις σε σχολη....το μονο τμημα που θα σε δεχεται θα ειναι αυτο των ανωνυμων αλκοολικων !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top