Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Η ύλη δεν παίζει να μειωθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια, εχω μια απορια και οποιος γνωριζει παρακαλω να μου απαντησει:
Αν στις εξετασεις ζητείται κατι πχ στο 2ο ερωτημα μια ασκησης, αλλα εμεις το βρουμε και το χρησιμοποιήσουμε για να βρουμε το ζητουμενο του 1ου ερωτηματος, υπαρχει περιπτωση να μας κοψουν μονάδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHRIS4EVER

Νεοφερμένος

Ο CHRIS4EVER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λοιπον... Εχω και μπορω να βρω πληροφοριες για πολλα μαθηματα...
Μεχρι τωρα εψαξα για το αοθ... Αυτο που θα πω ειναι απο πολυ πολυ εγκυρες πηγες...
Απο οτι μπορεσα να μαθω, φετος θα παιξουν αρκετα με ασκεσεις πρωτου[ναι πρωτου]και δευτερου σε συνδυασμο με τεταρτου κεφαλαιου...
Παντως εμαθα οτι 100% τα θεματα στο αοθ φετος ειναι σιγουρα ενα ''κλικ'' πιο δυσκολα απο καθε αλλη φορα, αφου θα βαλουν λιγο πιο ''εξυπνεσ'' ασκησεις σε κοστος ευκαιριας και ελαστικοτητα!!!
Εχω μαθει και για ενα μαθημα της τεχνολογικησ[νομιζω αοδε λεγεται η καπως ετσι]οτι τα θεματα φετος θα ειναι περιπου στο ιδιο στυλ με περυσι... Οσο για την δυσκολια περιπου ιδια... Δεν θα αλλαξουν και πολλα σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ.......ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ....

Γιος της υπουργού είσαι??:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Πιθανώς θα συνεργάζεται με καθηγητή εκ των έσω.Ωστόσο,εφόσον περιορίστηκε στο έγκυρες πηγές σεβόμαστε τα θέλω του και τον ευχαριστούμε για τις πληροφορίες.

:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ.......ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ....
ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΨΑΞΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΟΘ......ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΕΣ..........
ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΑΘΩ,ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΑΣΚΕΣΕΙΣ ΠΡΩΤΟΥ[ΝΑΙ ΠΡΩΤΟΥ]ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ.....
ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ 100% ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΟΘ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΝΑ ''ΚΛΙΚ'' ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ,ΑΦΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ''ΕΞΥΠΝΕΣ'' ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΟΣΤΟΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!

ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ[ΝΟΜΙΖΩ ΑΟΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ]ΟΤΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΥΛ ΜΕ ΠΕΡΥΣΙ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΙΔΙΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ.

Συμφωνω με τον kotsis1. Δεν ειναι απιθανο να εχεις καποιο αυτι απο "μεσα" (:P) οποτε σε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες.
Αν και δεν ειναι κατι που κανεις δεν ειχε προβλεψει. ΑΟΘ λογικο να ειναι λιγο πιο tricky τα θεματα αφου βγαλανε της παναγιας τα ματια απο υλη, και ΑΟΔΕ ειναι ενα μαθημα που παει κατ΄εξοχην καποιος για 20 και γενικα ποσο δυσκολη να ειναι μια ερωτηση.

Και παλι thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Αν καποιος γνωριζει τον τροπο με τον οποιο βγαινουν τα θεματα, καταλαβαινει ευκολα πως οι "εκ των εσω πληροφοριες" απο..."εγκυρες πηγες", ειναι εχμ...πως να το πως κομψα... ενδοπαλαμικες πεοπαλινδρομησεις, ακομη και μια μερα πριν τις εξετασεις, ποσο μαλλον στις 10 Δεκεμβριου...

Εχουμε γεμισει με προφητες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ.......ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ....
ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΨΑΞΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΟΘ......ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΗΓΕΣ..........
ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΑΘΩ,ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΑΣΚΕΣΕΙΣ ΠΡΩΤΟΥ[ΝΑΙ ΠΡΩΤΟΥ]ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ.....
ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ 100% ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΟΘ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΝΑ ''ΚΛΙΚ'' ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ,ΑΦΟΥ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ''ΕΞΥΠΝΕΣ'' ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΟΣΤΟΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!

ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ[ΝΟΜΙΖΩ ΑΟΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ]ΟΤΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΥΛ ΜΕ ΠΕΡΥΣΙ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΙΔΙΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ.


Α, δηλαδή απ΄τα κεφάλαια 1,2,3,4,5 που είναι στη λιγοστή ύλη σας (βγάλανε όλη τη μάκρο τα ζώα) μου λες ότι θα πέσουν αρκετά ασκήσεις απ'το 1,2,4...Μάλιστα, πολύτιμη πληροφορία. :D
Συνήθως από κει πέφτουν ασκήσεις....;) Το 5 δεν εχει και πάρα πολλά πράγματα, το 3 ειναι το μισό εκτός ύλης.
Πιο δύσκολα/έξυπνα θέματα απ'του 2008 μη φοβάστε, δεν πρόκειται να βάλουνε.
Όσον αφορά το ΑΟΔΕ, τα θέματα ειναι του ίδιου στυλ και της ίδιας δυσκολίας εδώ και δέκα χρόνια...:)
-----------------------------------------
Συμφωνω με τον kotsis1. Δεν ειναι απιθανο να εχεις καποιο αυτι απο "μεσα" (:P) οποτε σε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες.
Αν και δεν ειναι κατι που κανεις δεν ειχε προβλεψει. ΑΟΘ λογικο να ειναι λιγο πιο tricky τα θεματα αφου βγαλανε της παναγιας τα ματια απο υλη, και ΑΟΔΕ ειναι ενα μαθημα που παει κατ΄εξοχην καποιος για 20 και γενικα ποσο δυσκολη να ειναι μια ερωτηση.

Και παλι thanks!


Οι επιτροπές εκλέγονται τον Απρίλιο, μέχρι τότε κάθε σενάριο για θεματα ειναι αυτομάτως άκυρο, όταν δεν ξέρεις ποιοι θα βάλουν θέματα, δεν ξέρεις καν τι στυλ (μπορεί) να έχουν τα θέματα...Αλλα ακομη κι αυτο το ξέρουν ορισμένοι, δεν το ανακοινώνουν στην τηλεόραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια, εχω μια απορια και οποιος γνωριζει παρακαλω να μου απαντησει:
Αν στις εξετασεις ζητείται κατι πχ στο 2ο ερωτημα μια ασκησης, αλλα εμεις το βρουμε και το χρησιμοποιήσουμε για να βρουμε το ζητουμενο του 1ου ερωτηματος, υπαρχει περιπτωση να μας κοψουν μονάδες?

Kαταρχάς δεν υπάρχει περίπτωση η άσκηση να βγαίνει μόνο με ένα τέτοιο τρόπο.
Λογικά αν δεν έχεις κάνει λάθος, παίρνεις όλα τα μόρια, αλλά αν έχεις κάνει τα πράγματα περιπλέκονται αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHRIS4EVER

Νεοφερμένος

Ο CHRIS4EVER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το θεμα ειναι να ξερεις σχετικα με αυτους που θα βαλουν τα θεματα.....οσο γνωριζω ειναι διατεθιμενοι να κρατησουν καποια στανταρς των προηγουμενων ετων παρα την αλλαγη της κυβερνησης που πολλεσ φορες σημαινει και αλλαγη επιπεδου δυσκολιας και αλλαγη τυπου ασκησεων[βλεπε 2005].παντως εχετε δικιο οσοι λετε οτι ειναι ριψοκινδυνα ολα αυτα...αλλα εγω δεν ειμαι διατεθιμενος να κανς τον προφητη[αλλωστε μεχρι τωρα εχει αποδειχθει οτι οι προφητες των πανελλινιων εχουν αποτυχει διαχρονικα κατα κρατος]αλλα προσπαθω να μαθω οτι μπορω,οτι πιο σιγουρο και ασφαλες για τωρα...........
-----------------------------------------
επειδη ομως πιστευω οτι οι εξετασεις αυτες ειναι περισσοτερο για να δειξουν οι καθηγηταδες τι περιπλοκες και προτωτυπες ασκησεις μπορουν να βαλουν θα επανελθω με νεες πληροφοριες αφου αυτη τους η επιδηξη γνωσεων[για πολλουσ σκοπουσ]μας βαραινει αφανταστα...............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε...ωραία, το στυλάκι των θεμάτων το καθορίζουν τα μέλη της επιτροπής. Εγώ πέρυσι είχα μάθει περίπου τον Απρίλιο ποιος είναι πρόεδρος της επιτροπής και το στυλάκι το ψιλο-περίμενα όπως ήρθε. Οπότε μέχρι τότε ό,τι και να ξέρεις τι είχαμε, τι χάσαμε...Εσείς δηλαδή γιατί εγώ έδωσα και πέρασα...Και το εύχομαι σε όλους, αλλά θα σε βοηθούσε περισσότερο αν καθόσουν να λύσεις 5 ασκησεις παραπάνω παρά να ψάχνεις να βρεις πληροφορίες για σενάρια θεμάτων, εντελώς φιλικά στο λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Εγω παντως σε ακουσα μιχαλη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHRIS4EVER

Νεοφερμένος

Ο CHRIS4EVER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αν ειναι δυνατον......σε καμια περιπτωση δεν μπορουν οι οποιεσδηποτε πληροφοριες να αντικαταστισουν το διαβασμα...αλλωστε δεν εδωσα καποια συγκεκριμενα θεματα...ισα-ισα προτεινω ειδικα για το αοθ που μιλησα περισσοτερο διαβασμα.......[οχι πως δεν ισχυει και το πολυ διαβασμα για το αοδε].με αυτα που ειπα[και μαλλον θα πω κι αλλα]προσπαθω να καταδειξω καποια μαθηματα τα οποια θα πρεπει να δωσουμε λιγο παραπανω βαρυτητα λογω της αυξημενης δυσκολιας τους με περυσι[εδω υπαρχει και το ερωτημα πιο δυσκολα απο περυσι η απο ολες τις αλλες χρονιες?,που με εχουν ρωτησει......αυτο δεν το γνωριζω...τα ακριβη λογια ηταν ενα κλικ πιο δυσκολα[για το αοθ]απο περυσι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rockNroll

Νεοφερμένος

Η rockNroll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!
SOS ερώτηση: Ιδιαίτερα εσείς που παρακολουθείτε τα πράγματα, πιστεύετε ότι μέχρι 29 Μαΐου θα έχουμε δώσει τα 5 βασικά μαθήματα??? Έχετε ιδέα πότε περίπου ανακοινώνεται η ημερομηνία έναρξης? Πολύ πιθανόν να μου προκείψει ένα ταξίδι στη Γερμανία στις 29 και πεθαίνω απ'την αγωνία.

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!


ΥΓ: Συγνώμη που είμαι τελείως εκτός χρόνου, αλλά πραγματικά αυτή τη στιγμή δεν έχω κανένα κουράγιο να διαβάσω τις τελευταίες σελίδες του θέματος:P
ΥΓ2: Πάντως.. επειδή είδα καναδυο ποστς αγχωμένων, ... χαλαρώστε παιδιά. Το τελευταίο που μας βοηθάει είναι το στρες.. Εξετάσεις είναι...δεν είναι η ζωή μας ολόκληρη. Κι ακόμη και γι'αυτούς που φοβούνται πολύ, ένας χρόνος πάνω ένας χρόνος κάτω δεν είναι και τίποτα. Μην μπαίνουμε στο τριπάκι να αγχωνόμαστε έτσι. Γιατί τώρα είναι οι Πανελλήνιες, αύριο θα είναι η δουλειά, ο σύντροφος, μπλαμπλαμπλα. Θέλω να πω, πάντα θα υπάρχει κάποιος λόγος να βρισκόμαστε υπό πίεση. Πάνω απ'όλα αντι γι'αυτό πρέπει να προσέχουμε τον εαυτό μας, και την ψυχική και σωματική μας ευεξία.. :-)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
6 εννοείς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
ετσι κι αλλιως μετα τις πανελληνιες ειναι οι ενδοσχολικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaggelis1984

Νεοφερμένος

Ο vaggelis1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Για την ιστορία με τις "προφητείες" θα έλεγα να ασχοληθείτε σοβαρά με τα μαθήματα και να καλύψετε ΟΛΗ την ύλη σε ικανοποιητικό βαθμό/επίπεδο. Δεν υπάρχουν μαγικές λύσεις για την επιτυχία στις εξετάσεις πέρα από την σωστή προετοιμασία και το διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
[/quote]Μην μπαίνουμε στο τριπάκι να αγχωνόμαστε έτσι. Γιατί τώρα είναι οι Πανελλήνιες, αύριο θα είναι η δουλειά, ο σύντροφος, μπλαμπλαμπλα. Θέλω να πω, πάντα θα υπάρχει κάποιος λόγος να βρισκόμαστε υπό πίεση. Πάνω απ'όλα αντι γι'αυτό πρέπει να προσέχουμε τον εαυτό μας, και την ψυχική και σωματική μας ευεξία.. :-)))[/quote]


:no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
απόλυτο δίκιο έχεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CHRIS4EVER

Νεοφερμένος

Ο CHRIS4EVER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εχω καποιες πληροφοριες σχετικα με μας τους θεωριτικους.............λοιπον.....να ξερετε οτι φετος ειδικα[που αλλαξε και η υλη],προηγουνται οι ερωτησεις του κεε!!!και προσοχη!ολες!στης ερωτησεις του κκε για ποιηση και λογοτεχνια δεν υπαρχουν σοσ!απλα ολα μα ολα ειναι σος!!!φετος θα βαλουν κατα πασα πιθανοτητα πολυ περισσοτερες απο το κεε απο οτι γινεται καθε χρονο....και μαλιστα ειναι αυτοωοητη η διαφορετικη διατυπωση..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top