Πανελλήνιες 2010

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Πίστεψέ με! Δεν είχα μήτε έχω και ευελπιστώ να μην αποκτήσω...

Καλό αυτό:no1:.Ένα επιπλέον πλεονέκτημα για να αντιμετωπίσεις... τις πανελλαδικές εξετάσεις:D
-----------------------------------------
Εγω ειχα δει στον υπνο μου οτι δεν ειχα γραψει καλα και ολοι στο φροντηστηριο με κοιτουσαν απαξιωτικα και ο καθηγητης εκανε σχολια
Μήπως υπάρχει κάποιο μάθημα που σε απασχολεί,νιώθεις αδύναμος;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Καλό αυτό:no1:.Ένα επιπλέον πλεονέκτημα για να αντιμετωπίσεις... τις πανελλαδικές εξετάσεις:D
-----------------------------------------

Μήπως υπάρχει κάποιο μάθημα που σε απασχολεί,νιώθεις αδύναμος;;:hmm:

Μαθηματικα,Φυσικη...Οικονομια οχι αλλα την φοβαμαι γιατι ειναι σημαντικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Εγώ βλέπω στον ύπνο μου ότι ο βαθμός μου είναι άκυρος και πρέπει να ξαναδώσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Εγώ βλέπω στον ύπνο μου ότι ο βαθμός μου είναι άκυρος και πρέπει να ξαναδώσω!

Μιλάμε για θρίλερ,όχι αστεία...
-----------------------------------------
Μαθηματικα,Φυσικη...Οικονομια οχι αλλα την φοβαμαι γιατι ειναι σημαντικη
Πιστεύεις ότι δεν μπορείς να τα αντιμετωπίσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εγώ βλέπω στον ύπνο μου ότι ο βαθμός μου είναι άκυρος και πρέπει να ξαναδώσω!


χαχαχα, είναι λίγο άκυρο!! (αστειάκι :P)

Εφιάλτη μετά την εισαγωγή στη σχολή δεν έχω ξανακούσει!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallas

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Δεν τις μετραω εγω ρε παιδια ο καθηγητης π μας κανει ιδιαιτερο ΑΕΠΠ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
255 KΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!
Αχαχαχαχαχαχαχαχα.
:lol::lol::lol:

Για κάποιο λόγο πάντως,όποτε διαβάζω τα ποστς εδώ πέρα παίρνω κουράγιο.Είναι ωραίο να νιώθεις ότι υπάρχουν κ άλλοι που αντιμετωπίζουν τα προβλήματά σου:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Μιλάμε για θρίλερ,όχι αστεία...
-----------------------------------------

Πιστεύεις ότι δεν μπορείς να τα αντιμετωπίσεις...

Aκριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Καλα, και τις 2 χρονιες τα ονειρα στα οποια εγραφα 4 και 5 σε ολα τα μαθηματα εδιναν κι επαιρναν. :P Αλλα παραδοξως στην Εκθεση σε ολα αυτα τα ονειρα ειχα 10 (μαλλον δεν τη φοβομουν τοσο). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noid

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
δεν ηξερα οτι ο Γιουνγκ ηταν απαραιτητος για τις πανελληνιες.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasoulini:)

Νεοφερμένος

Η Athanasoulini:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Πανελλήνιες 2010!!! Χμμμ... θα είμαι και εγώ εκεί!!! Παιδιά, όσοι δίνετε και ετοιμάζεστε φέτος, καλά κουράγια, καλή δύναμη!!! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VavourasLP

Νεοφερμένος

Ο VavourasLP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδια,και μην ανησυχειτε δεν ειναι τιποτα...δεν ειναι τοσο φοβερο οσο ακουγεται...μην τρελαινεστε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
καλη επιτυχια παιδια,και μην ανησυχειτε δεν ειναι τιποτα...δεν ειναι τοσο φοβερο οσο ακουγεται...μην τρελαινεστε!!

Δεν ξερω παιδια ... εγω ακου ολα αυτα που λετε και μου φενονται λιγο ακυρα ...
Ενταξει δεν λεω και εγω ειχα λιγο αγχος αλλα η 3η λυκειου ηταν πραγματικα η πιο ευχαριστη ταξη που εκανα ουτε μετρουσα μερες ουτε τπτ ... και αγχος λιγο δημιουργηθηκε οταν κοντευαν οι μερες που ειναι λογικο ... αλλα γενικα πολυ χαλαρα ... τα μαθηματα γενικης παιδειας ηταν ωρα υπνου στο φροντηστηριο πετυχα κατι καθηγητες αλλο να σας τα λεω και αλλο να τα βλεπετε ... σκετη κωμωδία ηταν ... με 40 πυρετο πηγα να κανω μαθημα να μην χασω το επισοδιο ... φοβερες στιγμες, πολυ γελιο
Εσκαγα μουρη 7 και κατι στο σχολειο με φραπεδια στο χερι ανεμελος λες και πηγαινα παραλια ... αχαχαχα αυτες ηταν ωραιες στιγμες
και εγραψα και γυρω στα 18k μορια τρομαρα μου :jumpy::jumpy: ...

Ετσι πρεπει να το δειτε ... χαλαρα!! οχι οσο χαλαρα το ειδα εγω γιατι κανει κακο ... αλλα οχι και μες το αγχος και τη μιζέρια
Χαλιεστε για το τπτ και μπορει ολο το αγχος να βγει την ωρα που γραφετε και μετα κλαμαααααααα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ωραίος ο προλαλήσας!!! :D:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Λοιπόν είστε έτοιμοι?Πώς νιώθετε?



Ορίστε και ένα γκρουπάκι για όποιον θέλει FACEBOOK Πανελλήνιες εξετάσεις 2010 GROUP


καλα πως να ειναι ετοιμοι???ακομα δεν ξεκινησε καλα καλα το σχολικο ετος???

,ην τρελενεστε ρεεεεεεεεεεε μια χρονια ειναι θα περασει!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Άντε παιδιά θα ξαναδώσω του χρόνου, θα μαστε παρείτσαααααααα. Με το καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Νιώθω σχεδόν ψυχολογικά έτοιμος για την χρονιά που έρχεται.Έχω κάνει τις επαναλήψεις μου,έχω αρχίσει τα μαθήματα για φέτος εδώ και καιρό και απλά περιμένω την τυπική έναρξη της σχολικής χρονιάς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Νιώθω σχεδόν ψυχολογικά έτοιμος για την χρονιά που έρχεται.Έχω κάνει τις επαναλήψεις μου,έχω αρχίσει τα μαθήματα για φέτος εδώ και καιρό και απλά περιμένω την τυπική έναρξη της σχολικής χρονιάς :)

:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάμε δυναμικά :D
Όλα θα πάνε καλά :dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ειμαστε ειμαστε ετοιμοι :Ρ
Καλη μας επιτυχια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top