[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Στο ίντερνετ θα ανακοινωθούν το απόγευμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
LOL το site αυτο δεν ανοιγει καθολου απο τωρα φαντασου αργοτερα δηλαδη :P θα τα παιξει ο σερβερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Στα αρχικά μας η σειρά είναι επίθετο-όνομα-πατρώνυμο-μητρώνυμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Άσχετο αλλά γιατί τετραδιάκι; Δεν σου δίνουν στο σχολείο αναλυτικό χαρτί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petermer

Νεοφερμένος

Ο petermer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Σε εμάς τα δίνουν από το πρωί (Τρίκαλα)! 19041, δεν το περίμενα! Αναμένω και τα δικά σας αποτελέσματα...

Σόρρυ που ξέχασα, τεχνολογική είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

temisdas@gmail

Νεοφερμένος

Ο temisdas@gmail αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ναι αυτη ειναι η σειρα.

Σε εμάς τα δίνουν από το πρωί (Τρίκαλα)! 19041, δεν το περίμενα! Αναμένω και τα δικά σας αποτελέσματα...

πεστε μας ομως και τη κατευθηνση ειστε...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους είδαν ήδη τα αποτελέσματα τους, καλή επιτυχία σε όσους τα περιμένατε. Όπως και να πήγατε η αγωνία τελείωσε, αυτό έχει σημασία. Ακόμα και απογοητευμένοι να νιώθετε από την απόδοσή σας μην το βάζετε κάτω, πάντα θα υπάρχουν δεύτερες ευκαιρίες.

Αν μπορείτε όσοι πήρατε τα αποτελέσματα, ποστάρετε τους βαθμούς σας και την κατεύθυνσή σας.

Και πάλι μπράβο σε όλους και ας έχετε ένα ήρεμο καλοκαίρι από εδώ και πέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Και ξεκινω εγω με την πααρθεση των βαθμων μου
Εκθεση 17,8
μαθ κατ 19.6
φυσ κατ 19.9
Βιολογια κατ 19
Χημεια κατ 19.7
Μαθ γεν 20 Γβπ 19.52
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Παιδιά λέτε και κατεύθυνση για να μην αγχώνονται όσοι δεν είναι στην ιδια κατεύθυνση με σας :P
α και γιατί έχεις 19.52? :S με ένα δεκαδικό δεν τα χουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Γτ δεν φαινεται απο τα μαθηματα?

Γτ να αγχωθει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αλλοι μαθαινουν τα αποτελεσματα πιο νωρις επειδη εχουν μεσο στο υπουργειο.
Αλλοι τα μαθαινουν την ωρα που εχει ανακοινωθει επισημα.
Ε λοιπον, το λυκειο μας θα τα μαθει πιο αργα απο ολους!
3,5 ωρα φτανει απο τη Συρο λεει το ΚΑΡΑΒΙ με τα αποτελεσματα. Λες και ειναι ΦΡΟΥΤΑ να φτασουν με το ΚΑΡΑΒΑΚΙ και σε ΛΑΘΟΣ ΩΡΑ.
Και ολα αυτα τα ειπε η διευθυντρια του σχολειου μου χτες στη ΓΙΑΓΙΑ μου με την οποια κανουν παρεα.
Συγνωμη λιγο, αλλα πρεπει καπου να ξεσπασω.

ΕΣΥ ΜΩΡΗ ******


Γεια σας και καλα αποτελεσματα.
Καλά με καράβι έρχονται ατα αποτελέσματα :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ναι καλά λες μετά το πααρατήρησα. :P Λέω πχ αν κάποιος είναι θεωρητική γτ να τον αγχ'ωσεις που έβγαλες 19400+ εσύ :P
Και συγχαρητήρια βέβαια.
Α και αν θέλετε λέτε και για ποια σχολή θέλετε, θα είναι πιο ωραίο. Εσύ για πού?
(τα δικά μας τα περσυνά μου θυμίζετε... :cry_x: :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μαλλον για ιατρικη με κοβω.Απθ δαγκωτο.Βασικα πρεπει να περναω οπου θελω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ααααααααααααα παιδιά και η αδερφή μου 19304 θετική ! ααααααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takis1992

Νεοφερμένος

Ο takis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ενα εχω να πω και δεν ξανακανω post **** ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΟΡΦΩΣΗ... .ΤΕΛΟΣ......Με εριξε ΠΑΡΑ πολυ.....52 ο πρωτος....79 ο δευτερος.....69 ο τριτος....ΦΟΡΕΡΗ βαθμολογιση τα ΡΕΖΙΛΙΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Ενα εχω να πω και δεν ξανακανω post **** ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΟΡΦΩΣΗ... .ΤΕΛΟΣ......Με εριξε ΠΑΡΑ πολυ.....52 ο πρωτος....79 ο δευτερος.....69 ο τριτος....ΦΟΡΕΡΗ βαθμολογιση τα ΡΕΖΙΛΙΑ....
Τελικά πόσοσ έβγαλες? Αυτό έχει σημασία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ρε παιδιά.
Πως μπορούμε να υπολογίσουμε τα μόρια απο το αι σκουλ?
εγώ έχω μάλλον 19481 (τεχνολογική) και 19510 στο 5ο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ρε παιδιά.
Πως μπορούμε να υπολογίσουμε τα μόρια απο το αι σκουλ?
εγώ έχω μάλλον 19481 (τεχνολογική) και 19510 στο 5ο πεδίο.
https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=moria
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ενα εχω να πω και δεν ξανακανω post **** ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΟΡΦΩΣΗ... .ΤΕΛΟΣ......Με εριξε ΠΑΡΑ πολυ.....52 ο πρωτος....79 ο δευτερος.....69 ο τριτος....ΦΟΡΕΡΗ βαθμολογιση τα ΡΕΖΙΛΙΑ....

Σε περίπτωση αναβαθμολόγησης ποιοι βαθμοί ισχύουν???Δηλαδή μετρούν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
οο,ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top