[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 272)
  • 0 - 5000

    Ψήφοι: 2 0.7%
  • 5000 - 10000

    Ψήφοι: 12 4.4%
  • 10000-12000

    Ψήφοι: 7 2.6%
  • 12000-14000

    Ψήφοι: 15 5.5%
  • 14000-16000

    Ψήφοι: 23 8.5%
  • 16000-18000

    Ψήφοι: 62 22.8%
  • >=18000

    Ψήφοι: 105 38.6%
  • Δεν ήμουν υποψήφιος/α

    Ψήφοι: 46 16.9%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μετά από μια εξαντλητική χρονιά, έφτασε η ώρα να δείτε τελικά τι "ψάρια" πιάσατε.
Τα αποτελεσμάτα των βαθμολογιών βγαίνουν αύριο Τρίτη 6/7 στα λύκεια όλης της χώρας, και εδώ θα μπορέσετε να πείτε τα δικά σας αποτέλεσματα, ώστε να υπάρχει ένας διαχωρισμός από τα υπολοιπα thread σχετικά με τις Πανελλήνιες.

Σας εύχομαι καλά αποτελέσματα.:)


  • Το θέμα θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μετα τις 12 οι βαθμολογίες σε ολα τα Λυκεια της χωρας συμφωνα με blogs.

Καλα αποτελεσματα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Η μηχανή του iSchool είναι καλή; Γιατί εδώ μου βγάζει ένα νούμερο και σε μία άλλη ενός φροντιστηρίου μου βγάζει 20 μόρια κάτω! Τέλος πάντων, είναι καλή;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το τοπικ ανοιξε.Και παλι καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dwroula

Νεοφερμένος

Η Dwroul@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Στο internet βγαινουν παραλληλα με τα σχολεια....η αργοτερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Αργότερα θα βγουν σύμφωνα με τη ανακοίνωση στην ιστοσελίδα του υφυπουργού που βγήκε εκτές.
Δίδονται σήμερα στη δημοσιότητα τα στατιστικά στοιχεία των βαθμολογιών των μαθημάτων στα οποία εξετάστηκαν σε πανελλαδικό επίπεδο οι μαθητές και οι απόφοιτοι Γενικού Λυκείου καθώς και οι απόφοιτοι Επαγγελματικού Λυκείου (Ομάδας Βʼ) για εισαγωγή στην τριτοβάθμια εκπαίδευση.
Τα στοιχεία είναι διαθέσιμα στην ιστοσελίδα:
https://ypepth.opengov.gr/panaretos/?p=1902
Από τα στοιχεία αυτά προκύπτει ότι

  • Η κλιμάκωση της βαθμολογίας δεν παρουσιάζει σημαντικές διαφοροποιήσεις σε σχέση με το 2009. Μικρή μείωση εμφανίζεται στα γραπτά που βαθμολογήθηκαν μεταξύ 18-20 (15,51% έναντι 16,69% για το έτος 2009)
  • Αντίστοιχα, παρατηρείται μικρή αύξηση στα γραπτά που βαθμολογήθηκαν μεταξύ 15-18 (19% έναντι 18,33% για το έτος 2009. Τέλος, μικρή αύξηση παρατηρείται στο ποσοστό των γραπτών που πήραν βαθμολογίες μεταξύ 0-5. (16,48% έναντι 15,7% το 2009).
  • Στις εξετάσεις προσήλθε το 98,4% του συνόλου των υποψηφίων (90593 από 92081 υποψηφίους). Το 2009 είχε προσέλθει το 98,01% (85354 από 87091).
  • Εφέτος αναβαθμολογήθηκαν λόγω διαφοράς αʼ και βʼ βαθμολογητή 40.089 γραπτά (ποσοστό 7,08%). Παρατηρείται δηλαδή μείωση σε σχέση με το 2009. (Το 2009 είχαν αναβαθμολογηθεί 41.180 (ποσοστό 7,7%)).
  • Υπήρξαν 210.114 γραπτά (37,09%) που βαθμολογήθηκαν κάτω από 10. Τα αντίστοιχα στοιχεία για το 2009 ήταν 192.367 γραπτά (35,97%).
Για την διευκόλυνση των ενδιαφερομένων που δεν θα έχουν την δυνατότητα να δουν τις βαθμολογίες τους στα σχολεία τους όπου θα αναρτηθούν, οι βαθμολογίες θα αναρτηθούν και στην ιστοσελίδα του υπουργείου αύριο το απόγευμα

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Η μηχανή του iSchool είναι καλή; Γιατί εδώ μου βγάζει ένα νούμερο και σε μία άλλη ενός φροντιστηρίου μου βγάζει 20 μόρια κάτω! Τέλος πάντων, είναι καλή;:hmm:
Nαι, ειναι καλη και απολυτα εγκυρη!! Πως τα πηγες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
16911:D
Περνάω φυσικό Θεσσαλονίκης!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Έχω αγωνία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Η αγωνία μου δε περιγράφεται! Νομιζα πως δεν θαείχα τόσο αγωνία αλλα νιώθω πολύ περιεργα για το αποτέλεσμα!!! Αντε να περνάει η 'ωρα να τελειώνει το μαρτύριο της αναμονής! Καλη επιτυχία σε όλους:thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yo_kzn

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
καλά αποτελέσματα σε όλους μας παιδιά!!!Το στομάχι μου θα εκραγεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
θα αναρτηθουν και στο ιντερνετ?θα μπορουμε να τα μαθουμε και απο εδω δηλαδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ναι από το site του ypepth βάζωντας τα στοιχεία σου που αναγράφονται στο καρτελάκι.

Και αυτοί 12 το μεσημέρι βρήκαν; Έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geor92

Νεοφερμένος

Ο geor92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Άγχος, άγχος, άγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αλλοι μαθαινουν τα αποτελεσματα πιο νωρις επειδη εχουν μεσο στο υπουργειο.
Αλλοι τα μαθαινουν την ωρα που εχει ανακοινωθει επισημα.
Ε λοιπον, το λυκειο μας θα τα μαθει πιο αργα απο ολους!
3,5 ωρα φτανει απο τη Συρο λεει το ΚΑΡΑΒΙ με τα αποτελεσματα. Λες και ειναι ΦΡΟΥΤΑ να φτασουν με το ΚΑΡΑΒΑΚΙ και σε ΛΑΘΟΣ ΩΡΑ.
Και ολα αυτα τα ειπε η διευθυντρια του σχολειου μου χτες στη ΓΙΑΓΙΑ μου με την οποια κανουν παρεα.
Συγνωμη λιγο, αλλα πρεπει καπου να ξεσπασω.

ΕΣΥ ΜΩΡΗ ******


Γεια σας και καλα αποτελεσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Αλλοι μαθαινουν τα αποτελεσματα πιο νωρις επειδη εχουν μεσο στο υπουργειο.
Αλλοι τα μαθαινουν την ωρα που εχει ανακοινωθει επισημα.
Ε λοιπον, το λυκειο μας θα τα μαθει πιο αργα απο ολους!
3,5 ωρα φτανει απο τη Συρο λεει το ΚΑΡΑΒΙ με τα αποτελεσματα. Λες και ειναι ΦΡΟΥΤΑ να φτασουν με το ΚΑΡΑΒΑΚΙ και σε ΛΑΘΟΣ ΩΡΑ.
Και ολα αυτα τα ειπε η διευθυντρια του σχολειου μου χτες στη ΓΙΑΓΙΑ μου με την οποια κανουν παρεα.
Συγνωμη λιγο, αλλα πρεπει καπου να ξεσπασω.

ΕΣΥ ΜΩΡΗ ****

Γεια σας και καλα αποτελεσματα.
εμεισ τα μαθαμαε επειδη ειμαστε λιγοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω δεν εχω παει στο σχολειο ακομα!! Θα παω σε καμια ωρα γτ δεν θελω να περιμενω εξω πολυ ωρα,δεν εχουν βγαλει τιποτα μου ειπαν κατγι συμμαθητες μου που ειναι εκει ..... εχω πολυυυυυυ αγχοςςς δεν ξερω αν θα μπορω να παω μεχρι το σχολειοοοοο :P


ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Εγω δεν εχω παει στο σχολειο ακομα!! Θα παω σε καμια ωρα γτ δεν θελω να περιμενω εξω πολυ ωρα,δεν εχουν βγαλει τιποτα μου ειπαν κατγι συμμαθητες μου που ειναι εκει ..... εχω πολυυυυυυ αγχοςςς δεν ξερω αν θα μπορω να παω μεχρι το σχολειοοοοο :P


ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
επισης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Μόλις τώρα είπε στη Ράνια ότι τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν την ίδια ωρα στη διεύθυνση www.minedu.gov . Ράδιο αρβύλα λέτε ή έγκυρη πληροφορία; Άμα έιναι έγκυρη δεν αποκλείω το ενδεχόμενο να πέσει ο server! Εγώ πάντως για καλό και κακό θα πάρω το παραδοσιακό τετραδιάκι και θα πάω στο σχολείο! Δεν μπορώ άλλο να παρατείνεται η αγωνία μου λέμεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top