[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών ΕΠΑΛ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Παιδιά επειδή είμαι άσχετη από ΕΠΑΛ, πόσο είναι το άριστα σε εσάς;
το 2000 ειναι το αριστα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ο βαθμος πχ στα μαθηματκα που εχεις βαλει 150 ειναι το αθροισμα τον 2 βαθμολογητων?

75+75?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! καταρχην συγχαρητηρια!
ο αδερφος μου εχει 15,7 και 6.3 ειδικοτητα
και 8 και 13,3 στα αλλα.
ποσα μορια εβγαλε? σας παρακαλω εχω μπερδευτει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
ο βαθμος πχ στα μαθηματκα που εχεις βαλει 150 ειναι το αθροισμα τον 2 βαθμολογητων?

75+75?
ναι :)

Γεια σας παιδια! καταρχην συγχαρητηρια!
ο αδερφος μου εχει 15,7 και 6.3 ειδικοτητα
και 8 και 13,3 στα αλλα.
ποσα μορια εβγαλε? σας παρακαλω εχω μπερδευτει!
πρεπει να παλλαπλασιαση τα μαθηματικα και την εκθεση ξεχωριστα με το 1,5 και τα μαθηματα ειδικοτητας με το 3,5 και στο τελος κανει το αθροισμα και βγαινει το αποτελεσμα.... παραδειγμα
α) Γραπτός βαθμός στο μάθημα των Μαθηματικών = 150 x 1,5= 225
β) Γραπτός βαθμός στο μάθημα της Νεοελ. Γλώσ. = 120 x 1,5= 180
γ) Γραπτός βαθμός στο μάθημα Ειδικότητας =130 x 3,5= 455
δ) Γραπτός βαθμός στο μάθημα Ειδικότητας =170 x 3,5= 595
Συνολικός αριθμός μορίων: 225 + 180 + 455 + 595 = 1455 (με μέγιστο τα 2000 μόρια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ρε παιδια πρεπει να εχω βγαλει 13.465 πρεπει να περναω αυτοματισμο χαλκιδα!!!με τις μεταγραφες τι γινεται ισχυει και για τα επαλ οπως τα ενιαια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotisk

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
και κατι τελευταιο.

ο φιλος μου βγαζει 1820.


τι βάση είχαν πέρυσι ΣΥΔ , ΣΤΥΑ ,ΣΜΥ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
1 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ) ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 1884
2 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ) ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓ. 3648/α 1876
3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ 1759
4 ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΣΩΜΑΤΑ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 1747
5 ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΣΜΥΝ) ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 1739
6 ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ) - ΟΠΛΑ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 1704
καλη επιτυχεια στο φιλο σου!!!!!!!!

1)Ποσα μορια βγαλατε? 2)Ποια σχολη εχετε σαν πρωτη επιλογη? ΕΠΑΛ Α ΟΜΑΔΑ

1) 1691
2) ΕΛ.ΑΣ
1)1783
2)ΕΛ.ΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Ρε παιδια ξέρει κανείς αμα πεσουν οι βάσεις των τουριστικων σχολών ? Και επεισης θα πεσουν σχολες κατω απο το 10?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Να με και εγω....;) Καταρχας συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια! Αξιζε η προσπαθεια μας ολη αυτη τη χρονια.
Εγω βγαζω 1750 και κατι παραπανω....Δεν μπορω να παω να δω ακριβως τις βαθμολογιες στο σχολειο μου γιατι ειμαι εκτος Λαρισας!
Τα πηγα καλα ομως :D Α και 1η επιλογη αστυφυλακων

Ρε παιδια ξέρει κανείς αμα πεσουν οι βάσεις των τουριστικων σχολών ? Και επεισης θα πεσουν σχολες κατω απο το 10?

Γενικα δεν ηταν και πολυ υψηλες οι βασεις των τουριστικων σχολω νομιζω(Τουλαχιστων τα ΤΕΙ).....Επισης η βαση τοθ 10 ισχυει και για εμας (ΕΠΑΛ Α κ Β ΟΜΑΔΑ) Ισως καποιες σχολες ειναι κατω απο το 10 και καποια παιδια περασουν.

ρε παιδια πρεπει να εχω βγαλει 13.465 πρεπει να περναω αυτοματισμο χαλκιδα!!!με τις μεταγραφες τι γινεται ισχυει και για τα επαλ οπως τα ενιαια??

Ελα ρε Λαζαρε...Ωραιος εισαι ρε ;) Νομιζω οι μετεγγραφες ισχυουν κανονικα και για εμας.Τωρα δεν νομιζω να εχει αλλαξει κατι,αλλα θα το ψαξω και θα σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Οι βάσεις θα πέσουν έστω και λίγο!Λάζαρε την έχεις την Χαλκίδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εγω με 1750 και κατι παραπανω την Αστυφηλακων την πιανω ε....?? Ποσο να ανεβει ποια? Και στη χειροτερη των περιπτωσεων μετα περναω σιγουρα Θεσσ/νικη η Αθηνα ;) Εσυ Αποστολη πως τα πηγες φιλαρακι? Καλα θελω να πιστευω ε?

Υ.Γ Τελικα εβγαλα 1791.5 αυτο μου εβγαλα σαν Μ.Ο..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πιστευω οτι στις ΑΟΘ με αδικήσανε (163), ξερει κανεις τι πρεπει να κανω για επαναβαθμολόγιση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εγω με 1750 και κατι παραπανω την Αστυφηλακων την πιανω ε....?? Ποσο να ανεβει ποια? Και στη χειροτερη των περιπτωσεων μετα περναω σιγουρα Θεσσ/νικη η Αθηνα ;) Εσυ Αποστολη πως τα πηγες φιλαρακι? Καλα θελω να πιστευω ε?
Χωρις να θελω να πω μεγαλες κουβεντες φιλε μου κωστα:whistle:,αλλα και εγω πιστευω πως δεν θα ανεβει πανω απο 1750:hmm:,ετσι ελπιζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδια το καλυτερο σε ολους ευχομαι
εγω πατωσα δυστυχως ουτε με την καταργηση της βασης του 10 δεν μπαινω πουθενα
εβγαλα (για γελια ειναι παιδια) 6,425 μορια !!
βεβαια εκτος απο χαλκιδα αμφισσα εχω δηλωση πολλες σχολες και απο καλαματα κτλ κτλ με την ελπιδα οτι σε καποια θα μπενα ...
υγ με ενδιαφερουν οι οικονομικεσ σχολες πχ διοικιση επιχειρησεων,εμποριας και διαφημισης κτλ
εχαριστω προκαταβολια
ακης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Πιστευω οτι στις ΑΟΘ με αδικήσανε (163), ξερει κανεις τι πρεπει να κανω για επαναβαθμολόγιση;
φίλε moikan δεν μπορείς να ζητήσεις αναβαθμολόγηση, παρά μόνο με αίτηση το Σεπτέμβρη να δεις το γραπτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Justinovia

Νεοφερμένος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια ειναι κανενας ενημερος για τα ειδικα μαθηματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδια ειναι κανενας ενημερος για τα ειδικα μαθηματα??
Απο δευτερα θα μπορείς να τα δείς ολα μαζι στο σαι του υπουργειου παιδειας :):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Justinovia

Νεοφερμένος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ωραια ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
την δικια μου περιπτωση πως την κοβετε παιδια?
οριακα ΑΝ μπω αλλιως ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
θα δουμε βρε παιδια..δυσκολα τα πραγματα..παντως εκθεση απο οτι ειδα πατωσαν ολοι..εγω 89 εγραψα..παιδια ειναι και τα λιγα ατομα φετος κ ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα

Εγω εκθεση για καλη μου τυχη εγραψα ενα ωραιοτατο 15αρι και ειμαι Οκ!!! Ευτυχως δηλαδη που εγραψα 15 :D
Παντως φετος σε σχεση με τις αλλες χρονιες μας εχουν δωσει περισσοτερες θεσεις να το ξερεις...17% δεν ειναι λιγο. (Λιγο ειναι αλλα στην περιπτωση μας καλα ειναι)


Χωρις να θελω να πω μεγαλες κουβεντες φιλε μου κωστα:whistle:,αλλα και εγω πιστευω πως δεν θα ανεβει πανω απο 1750:hmm:,ετσι ελπιζω:)

Μακαρι...Θα δουμε τον Αυγουστο!! Τωρα μονο υποθεσεις κανουμε,τπτ αλλο. Αλλα ας ελπιζουμε για το καλυτερο.Ολοι θελουν να περασουν στην σχολη που τους ενδιαφερει και μακαρι να περασουν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top