[Πανελλήνιες 2010] Αποτελέσματα Βαθμολογιών ΕΠΑΛ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αλκης13

Νεοφερμένος

Ο Αλκης13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Απο οτι εχω ακου σει και εχω δει απο αλλα παιδια φετος δεν υπαρχουν πολλοι αριστουχοι

Αυτοματως αυτο σημαινει οτι πολυ πιθανω ειναι να πεσουν οι βασεις....

Αχ αυτη η αστυφυλακων μακαρι να μην ανεβει !!!! :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
δηλαδη οταν λες να παεσουν
θα ισχυει αυτο που εχουνε πει για τα ενιαια οτι θα μπενουν και με 3000 μορια αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Θα πεσουν στα Γενικα Λυκεια..Για εμας δεν ξερουμε τιποτα.Δεν εχει ανακοινωθει κατι. Ακη σου ειπα οτι θα υπαρξουν και πολυ χαμηλοβαθμες σχολες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Παιδιά αύριο θα μάθω τι γίνεται με μας και τις βάσης μας!Θα σας ενημερώσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasolid

Νεοφερμένος

Ο kostasolid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 1780 αλλά οι θέσεις είανι λίγες οπότε δε το βλέπω. 18 θέσεις σε όλη την Ελλάδα είναι λαχείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά αύριο θα μάθω τι γίνεται με μας και τις βάσης μας!Θα σας ενημερώσω!

περιμενουμε με αγονοια φιλε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasolid

Νεοφερμένος

Ο kostasolid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και μόνο που ακούω 18 θέσεις πάει απογοητεύομαι.
Εσύ τι πιστεύεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Θα πεσουν στα Γενικα Λυκεια..Για εμας δεν ξερουμε τιποτα.Δεν εχει ανακοινωθει κατι. Ακη σου ειπα οτι θα υπαρξουν και πολυ χαμηλοβαθμες σχολες ;)
Το ότι εχει καταργηθει η βάση του 10 και στα επαλ ειναι γεγονός αλλα δεν ξέρουμε απο βάσεις αν θα πέσουν πολυ ,λιγο η θα μείνουν ιδιες ! Να ανέβουν λιγο δύσκολο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasolid

Νεοφερμένος

Ο kostasolid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πέρυσι ήταν 30% και φέτος 17% οποτε θα περάσουν αυτοί με 1800 ΚΑΙ ΠΑΝΩΩΩΩΩ :mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik:

ευτυχώς η "ΑΣΠΕΤΕ" είναι χαμηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ποσο ειναι ειναι φιλε μου?
τελος οικονομικες σχολες πχ σε χαλκιδα αμφισσα κτλ θα πεσουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis

Νεοφερμένος

Ο vasilakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
γεια σας αλανια...εγω εβγαλα 1049 και πιανω πρωτη επιλογη ηλεκτρολογια κοζανης περσυ ειχε 1023...μακαρι να μην ανεβει..σημερα μου ειπαν οτι ειπαν στις ειδησεις οτι θα πεσουν ολες σχεδον οι σχολες 200-300 μορια..τωρα μονο περιμενουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εγώ έγραψα 1780 αλλά οι θέσεις είανι λίγες οπότε δε το βλέπω. 18 θέσεις σε όλη την Ελλάδα είναι λαχείο
ποτε δεν ξερης:hmm:μπορει να εισαι εσυ ο 18 για αυτο μην απογοητευεσε και υπομονη μεχρι τον αυγουστο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ilias23

Νεοφερμένος

Ο ilias23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά.Εγώ έβγαλα 1300 μόρια και ήμουν α ομάδα δομικών έργων...Τι λέτε έχω πιθανότητες για ΑΣΠΑΙΤΕ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Παιδιά αύριο θα μάθω τι γίνεται με μας και τις βάσης μας!Θα σας ενημερώσω!

Απο που θα μαθεις Αποστολη.... Θα ανακοινωθει κατι επισημα?

Εγώ έγραψα 1780 αλλά οι θέσεις είανι λίγες οπότε δε το βλέπω. 18 θέσεις σε όλη την Ελλάδα είναι λαχείο


18 θεσεις για που φιλε μου....Για ποια σχολη μιλας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
πέρυσι ήταν 30% και φέτος 17% οποτε θα περάσουν αυτοί με 1800 ΚΑΙ ΠΑΝΩΩΩΩΩ :mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik:

ευτυχώς η "ΑΣΠΕΤΕ" είναι χαμηλά.
οχι φιλε κανεις λαθος απο τη ξερω ηταν γυρω στης 10%;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλα τι 30% ρε παιδια.....?? Απο ΕΠΑΛ??? 14% νομιζω πως ηταν περυσι και φετος ανεβηκε κατα 3%. 17% Συνολικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Απο που θα μαθεις Αποστολη.... Θα ανακοινωθει κατι επισημα?




18 θεσεις για που φιλε μου....Για ποια σχολη μιλας????

Επίσημα όχι!Μέσω των φροντιστηρίων...ενα είδος στατιστικών!
Για την αστυφυλάκων λέει Κώστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδες οι βασεις στο 3ο πεδιο θα πεσουν/παραμεινουν σχεδον ιδιες σε ΟΛΕΣ τις σχολες του 3ου πεδιου?? (αναφερομαι κυριως σαυτες που ειναι 18χιλιαδες+πανω)

δηλαδη ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να ανεβει καποια πχ 100 μορια?! πειτε παρακαλω εχω αγχωθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
παιδες οι βασεις στο 3ο πεδιο θα πεσουν/παραμεινουν σχεδον ιδιες σε ΟΛΕΣ τις σχολες του 3ου πεδιου?? (αναφερομαι κυριως σαυτες που ειναι 18χιλιαδες+πανω)

δηλαδη ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να ανεβει καποια πχ 100 μορια?! πειτε παρακαλω εχω αγχωθει!

Βασικά είσαι σε λάθος topic!Εδώ είναι ΕΠΑ.Λ.!Αλλα μιας και ρώτησες

* Τρίτο επιστημονικό πεδίο (επιστήμες Υγείας)

Αυξομειώσεις στις Ιατρικές Σχολές (πτώση στην επαρχία). Στα περυσινά επίπεδα στα περιζήτητα τμήματα των ΤΕΙ, όπως αυτά της Φυσικοθεραπείας, της Διατροφής και της Διαιτολογίας κ.ά.


Διαβάστε περισσότερα:https://www.tovima.gr/default.asp?pid=2&artid=342259&ct=1&dt=10/07/2010#ixzz0tPdcFVP0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

patra1992

Νεοφερμένος

Η patra1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ξέρει κανεις που μπορώ να δω τα αποτελέσματα από τις πανελλήνιες στο internet;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top