[Πανελλήνιες 2009] Μαθηματικά Ι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

manos66

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 379 μηνύματα.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδιά μιάς και δεν απάντησε κανείς.Οσοι δώσατε πώς σας φάνηκαν τα μαθηματικά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω ειμαι ομαδα Β οταν γραφατε εσεις περιμενα τα θεματα μολις βγηκαν οταν τα ειδα φρικαρα!!!σε κανενα 25λεπτο τα ειχα λυσει ολα!!εμενα μου φανηκαν γελοια,η κολλητη μου που εγραφε ομως απο οτι μου ειπε δεν τα πηγε καλα αλλωστε βαση δεν ειχε δωσει ολη την χρονια στα μαθηματικα!!!εσεις πως τα πηγατε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Παιδια απο τι πιστευω εγω τα θεματα ηταν ευκολα και απο τι μ ειπανε καποια παιδια τα οποια ειναι Α ομαδα.Ενας μετριος μαθητης,με βασεις πιστευω πως θα τ πηγαινε καλα.Η δομη των ασκησεων ειναι ιδια με αυτη των Μαθ.Θετ και Τεχν Κατευθηνσης ετσι δν ειναι? Τωρα οι ασκησεις φυσικα και διαφοροποιουνται στ επιπεδο.Αλλα γιατι τα παιδια να μν δωσουν λιγη βαση....? Τελευται χρονια ειναι ρε παιδια.Παραδειγμα η φιλη της biousra...:xixi::xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Κοίτα Κώστα δεν τα έχεις διδαχθεί για αυτό δεν ξέρεις.Η bioursa προφανώς μιάς και ήταν στην β ομάδα πήγαινε πολλές ώρες φροντιστήριο και σε δυσκολότερου επίπεδου μαθηματικά και γι αυτό της φανήκαν εύκολα.Τα θέματα δεν ήταν εύκολα(για το επίπεδο των παιδιών του επάλ της ομάδας α στα Χανιά τουλάχιστον).Ηταν δύσκολα για κάποιον που δεν πήγαινε φροντιστήριο και ας είχε δώσει βάση...Μέτρια προς εύκολα για κάποιον που πήγαινε φροντιστήριο.Αυτό το λέω γιατί πολύ λίγα παιδιά από επάλ πάνε φροντιστηριο για να το έχετε υπόψιν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ενταξει απο μια πλευρα εχεις δικιο...Π.χ Για το σχολειο.Αν οι καθηγητες κανανε σωστο μαθημα και το συστημα εκπαιδευσης ηταν διαφορετικο,οι μαθητες ΔΕΝ θα ηταν "εξαρτημενοι" να στο πω απο τα φροντηστηρια... Γιατι τωρα πλεον αν καποιος μαθητης δν παει φροντηστηριο σημαινει πως δν θα περασει η δεν θα γραψει καλα.Εεε οχι.Οσον αφορα για το επιπεδο των παιδιων της Α ομαδας δν νομιζω να εχεις δικιο...:)
Αν δινοταν η σωστη προσοχη δεν θα υπηρχε προβλημα.............Δεν δινετε ομως.:thanks::bye::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλα τη παλευετε????Τα μαθηματικα μας ηταν ΓΕΛΕΙΑ ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ ΘΕΜΑ 5 ΛΕΠΤΩΝ!!!!Χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν εμενα μου φανηκαν πανευκολα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Στο φροντηστηριο που τα βγαλαμε μου ειπαν πως εγραψα 92%!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ε άμα ήταν 5 λεπτών φίλκε θα γράφες 100:P.Ντάξει δεν είπα ότι ήταν δύσκολα και εγώ γύρω στο 80 πρέπει να πάμε έχασα το τελευταίο ερώτημα από μαλακία(f'(x) anti f(x)).
Αλλα η πλειοψηφεία δεν έγραψε καλά μαθηματικά είναι και το αγχος που έχεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Συμφωνω εγω δεν το ειπα αυτο για να καυχηθω απλα για να σας πω οτι ηταν ευκολα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top