[Πανελλήνιες 2009] ΑΟΘ ΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
περιπου 24-26 λενε ολοι για την ομαδα Β και γενικα!!πιστευω την ιδια μερα και στην ομαδα Α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrPanos91

Νεοφερμένος

Ο MrPanos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια πιστευω οτι τ θεματα του αοδε ηταν πανευκολα............για τς βαθμολογιες ακουσα οτι θα βγουνε κανα 2-3 μερες μετα των ενιαιων......!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ρε παιδια εγω βρικα το συνολικο αποτελεσμα δηλαδη το 370 και το 340 χιλιαδες τι γινετε το παιρνουν για σωστο??? δηλαδη υπολογισα ολους τους αριθμους κλπ κλπ και εβαλα και τις 100.000 αρχικες...
-----------------------------------------
α και κατι αλλο....στο α ερωτημα της β ομαδας ηθελε παραδειγματα στους φορους??? γιατη ειχε μπει μια ηλιθια και μας ειπε οτι δν ηθελε παραδειγματα¨(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
υ


το ξερω οτι μπορει να βαριεστε η κατι αλλα χρειαζομαι την βοηθεια σας παρακαλω αμα εχετε την διαθεση βοηθηστε με!ειμαι πολυ μπερδεμενη παντα πιστευα οτι θα παω στο γενικο και μετα θα παω αει για εκπαιδευτικος σε δημοτικο σχολειο!μου αρεσουν τα παιδια και γενικως το επαγγελμα του δασκαλου !ωστοσο ολοι οι φιλοι μου θα πανε επαλ και εγω εχω βρεθει σε ενα διλημμα!να παω επαλ η οχι ?το σχεδιο μου ειναι μερα να παω αει γινεται ομως να πας απο το επαλ?και εκπαιδευτικος?εχω ακουσει διαφορα και σε αυτο το οτι ενας μαθητης που τελειωνει το επαλ εχει τις ιδιες ακριβως πιθανοτητες να μπει σε ενα πανεπιστημιο ειτε ειναι αει ειτε ειναι τει !αλλοι λενε ομως οτι αυτο δε ν ισχυει!και εχω ακουσει οτι στο επαλ πηγαινουν μονο αδυναμοι μαθητες απο τους οποιυς πολυ λιγοι τα κατεφερνουν στις πανελληνιες εξησου καλα με τους μαθητες του γενικου λυκειου..και οτι δεν γινεται καθολου μαθημα!εγω επειδη βρισκομαι σε ενα σχολειο που κανενας δεν μπηκε στον κοπο καν να μας εξηγησει δεν καταλαβα γενικως αμα μπορω για δασκαλα να γινω απο το επαλ η τεε δεν εχω καταλαβει την διαφοτα τους η απο το επας η κατι τετοιο ...σας παρακαλω οποιος ξερει σιγουρα ας μου γραψει την δευτερα πρεπει να παω την δηλωση και δεν ξερω τι να κανω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ρε παιδια απαντηστε λιγο θεωρητε σωστο αφτο που βρηκα? σος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafaela 7

Νεοφερμένος

Η Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τις 100.000 αρχικές δεν επρεπει να τις υπολογισεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ναι αλλα βρηκα ολα τα ποσα για τον καθενα απο αφτους απο οτι βλεπω και σωστα...μονο τισ εκατο χιλιαδες που προσθεσα στο τελος :( λες να μου τιν παρουν ολη λαθος επειδη εβαλα και τις 100?? α και κατι αλλο στο α ερωτημα του β ειταν απαραιτητα τα παραδειγματα??
-----------------------------------------
τις β ομαδας θελω να πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι αλλα βρηκα ολα τα ποσα για τον καθενα απο αφτους απο οτι βλεπω και σωστα...μονο τισ εκατο χιλιαδες που προσθεσα στο τελος :( λες να μου τιν παρουν ολη λαθος επειδη εβαλα και τις 100?? α και κατι αλλο στο α ερωτημα του β ειταν απαραιτητα τα παραδειγματα??
-----------------------------------------
τις β ομαδας θελω να πω


πιστευω οτι θα σου κοψουν αρκετα αλλα οχι ολο γιατι εκει ηθελαν να εξετασουν τους μαθητες αν ξερουν να διαχωρισουν τις εννοιες δημιουργια και κυκλοφορια του χρηματος!!

ναι ολο το κομματι επρεπε να γραψεις μαζι με τα παραδειγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
καταλαβα βαση πιανω στο αοθ....ρε παιδια ηρθε μια ηλιθια και μας ειπε οτι δεν θελει παραδειγματα...αν ειναι δυνατον δλδ....ελεος...μας πειρε στο λαιμο της...ενα ολοκληρο τμημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
υ


το ξερω οτι μπορει να βαριεστε η κατι αλλα χρειαζομαι την βοηθεια σας παρακαλω αμα εχετε την διαθεση βοηθηστε με!ειμαι πολυ μπερδεμενη παντα πιστευα οτι θα παω στο γενικο και μετα θα παω αει για εκπαιδευτικος σε δημοτικο σχολειο!μου αρεσουν τα παιδια και γενικως το επαγγελμα του δασκαλου !ωστοσο ολοι οι φιλοι μου θα πανε επαλ και εγω εχω βρεθει σε ενα διλημμα!να παω επαλ η οχι ?το σχεδιο μου ειναι μερα να παω αει γινεται ομως να πας απο το επαλ?και εκπαιδευτικος?εχω ακουσει διαφορα και σε αυτο το οτι ενας μαθητης που τελειωνει το επαλ εχει τις ιδιες ακριβως πιθανοτητες να μπει σε ενα πανεπιστημιο ειτε ειναι αει ειτε ειναι τει !αλλοι λενε ομως οτι αυτο δε ν ισχυει!και εχω ακουσει οτι στο επαλ πηγαινουν μονο αδυναμοι μαθητες απο τους οποιυς πολυ λιγοι τα κατεφερνουν στις πανελληνιες εξησου καλα με τους μαθητες του γενικου λυκειου..και οτι δεν γινεται καθολου μαθημα!εγω επειδη βρισκομαι σε ενα σχολειο που κανενας δεν μπηκε στον κοπο καν να μας εξηγησει δεν καταλαβα γενικως αμα μπορω για δασκαλα να γινω απο το επαλ η τεε δεν εχω καταλαβει την διαφοτα τους η απο το επας η κατι τετοιο ...σας παρακαλω οποιος ξερει σιγουρα ας μου γραψει την δευτερα πρεπει να παω την δηλωση και δεν ξερω τι να κανω!!



Από ΕΠΑΛ μπορείς να μπεις και σε ΤΕΙ και σε ΑΕΙ

Αν δεν σε ενδιαφέρουν τα ΑΕΙ και στοχεύεις μόνο σε ΤΕΙ τότε μπορείς να πας στα ΕΠΑΛ Ομάδας Α (ή απλά ΕΠΑΛ Α) στα οποία δίνεις πανελλήνιες σε 4 μαθήματα και υποβάλλεις μηχανογραφικό δελτίο (ξεχωριστό έντυπο από το αντίστοιχο για ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Ομάδας Β) στο οποίο υπάρχουν μόνο ΤΕΙ. Οι βάσεις είναι διαφορετικές από εκείνες των υποψηφίων ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Ομάδας Β. Η κατηγοριοποίηση των ΤΕΙ δεν γίνεται σε επιστημονικά πεδία όπως στα ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β. Μπορείς να δηλώσεις συγκεκριμένα ΤΕΙ ανάλογα με τον κύκλο εξειδίκευσης που πήρες στο ΕΠΑΛ Α. Προφανώς θα επιλέξεις κύκλο οικονομικών για να δηλώσεις ΤΕΙ σχετικά με οικονομικά.

Αν θες να δηλώσεις στο μηχανογραφικό και ΑΕΙ και ΤΕΙ τότε μπορείς να πας στα ΕΠΑΛ Ομάδας Β (ή απλά ΕΠΑΛ Β). Το μηχανογραφικό δελτίο και η κατηγοριοποίηση των σχολών είναι ίδια για υποψηφίους ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β και ισχύουν οι ίδιοι κανόνες. Οι υποψήφιοι ΕΠΑΛ Β που θέλουν να εισαχθούν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση δίνουν πανελλήνιες εξετάσεις σε 6 μάθηματα όπως και οι υποψήφιοι ΓΕΛ. Τα 4 από τα 6 μαθήματα είναι κοινά των υποψηφίων ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β και σε αυτά τα μαθήματα εξετάζονται στα ίδια θέματα υποψήφιοι ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β. Αυτά είναι

1) Νεοελληνική γλώσσα
2) Μάθημα επιλογής γενικής παιδείας
επιλέγεται 1 μάθημα από : Βιολογία, Ιστορία, Μαθηματικά και στοιχεία στατιστικής και Φυσική. Τα μαθήματα αυτά είναι τα ίδια για ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β.
3) Μαθηματικά ΙΙ (κατά ΕΠΑΛ Β) ή Μαθηματικά κατεύθυνσης (κατά ΓΕΛ)
4) Φυσική ΙΙ (κατά ΕΠΑΛ Β) ή Φυσική κατεύθυνσης (κατά ΓΕΛ)

Όσοι υποψήφιοι ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β θέλουν να δηλώσουν σχολές του 5ου πεδίου (οικονομικές επιστήμες) πρέπει υποχρεωτικά να δηλώσουν ότι θα εξεταστούν στο επιπλέον μάθημα επιλογής "Αρχές Οικονομικής Θεωρίας" και να επιλέξουν ως μάθημα γενικής παιδείας "Μαθηματικά και στοιχεία στατιστικής". Οπότε αυτοί οι υποψήφιοι (όπως εσύ που ενδιαφέρεσαι για οικονομικά) εξετάζονται πανελλαδικά σε 7 μαθήματα.

Στα μαθήματα που προανέφερα οι υποψήφιοι ΕΠΑΛ Β και ΓΕΛ έχουν την ίδια ύλη και εξετάζονται την ίδια μέρα, την ίδια ώρα στα ίδια θέματα.


Η διαφορά βρίσκεται στα άλλα δύο μαθήματα ανάμεσα σε ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β. Στα ΕΠΑΛ Β τα 2 μαθήματα που μένουν είναι μαθήματα ειδικότητας. Στη Β΄ Τάξη των ΕΠΑΛ Β επιλέγεις τομέα εξειδίκευσης και στην Γ΄ Τάξη ειδικότητα του τομέα με 2 μαθήματα ειδικότητας στα οποία δίνεις πανελλήνιες. Στα ΓΕΛ έχουν 2 μαθήματα κατεύθυνσης.


Ό,τι ισχύει για τα ειδικά μαθήματα για υποψηφίους ΓΕΛ ισχύει και για υποψηφίους ΕΠΑΛ Β. Ο τρόπος υπολογισμού των μορίων και οι συντελεστές βαρύτητας είναι ακριβώς οι ίδιοι τόσο για ΓΕΛ όσο και για ΕΠΑΛ Β. Οι υποψήφιοι ΕΠΑΛ Β διεκδικούν ίδιο ποσοστό με υποψηφίους ΓΕΛ σε σχολές της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης γι αυτό και οι βάσεις ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β είναι οι ίδιες.


Πρακτικά η μόνη διαφορά ανάμεσα στα ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β είναι τα 2 μαθήματα ειδικότητας των ΕΠΑΛ Β που αντικαθιστώνται στα ΓΕΛ από 2 μαθήματα κατεύθυνσης. Στα υπόλοιπα μαθήματα υποψήφιοι ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β εξετάζονται στα ίδια θέματα. Το ίδιο και στα ειδικά μαθήματα.

Όσον αφορά το απολυτήριο, αν κάποιος δεν θέλει να εισαχθεί στην τριτοβάθμια εκπαίδευση αλλά θέλει να πάρει απολυτήριο λυκείου, τότε εξετάζεται ενδοσχολικά σε ΟΛΑ τα μαθήματα είτε φοιτά σε Επαγγελματικό Λύκειο Ομάδας Α είτε σε Επαγγελματικό Λύκειο Ομάδας Β είτε σε Γενικό Ενιαίο Λύκειο. Κανένας δεν υποχρεώνεται να δώσει πανελλήνιες εξετάσεις εφόσον δεν επιθυμεί να εισαχθεί σε σχολή ή τμήμα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.

Σύμφωνα με την νομοθεσία τα απολυτήρια ΕΠΑΛ Β και ΓΕΛ είναι ισότιμα στην αγορά εργασίας. Δεν ξέρω τι γίνεται στην περίπτωση των ΕΠΑΛ Α.


Οι υποψήφιοι των ΕΠΑΛ Α και Β δεν έχουν δικαίωμα υποβολής μηχανογραφικού με το 10%. Το προνόμιο αυτό το έχουν μόνο υποψήφιοι ΓΕΛ.


Εξετάζοντας τώρα την περίπτωσή σου που θες οικονομικά έχει τις εξής επιλογές:

Αν θες να δηλώσεις και ΑΕΙ και ΤΕΙ πας είτε ΓΕΛ είτε ΕΠΑΛ Β

Μαθήματα στα οποία θα δώσεις πανελλήνιες εξετάσεις

ΓΕΛ


Έχεις την δυνατότητα να επιλέξεις οποιαδήποτε κατεύθυνση από τις 3 : Θεωρητική, Θετική, Τεχνολογική. Αν επιλέξεις τεχνολογική θα διαλέξεις έναν από τους 2 κύκλους:

Ι) Κύκλος πληροφορικής και υπηρεσιών
ΙΙ)Κύκλος τεχνολογίας και παραγωγής

Οι άλλες κατευθύνσεις είναι ενιαίες. Από θεωρητική κατεύθυνση δεν σε συμφέρει να πας γι αυτό θα σου γράψω τα μαθήματα που θα δώσεις πανελλήνιες στις υπόλοιπες

Θετική κατεύθυνση

1) Νεοελληνική γλώσσα
2) Μαθηματικά και στοιχεία στατιστικής
3) Αρχές οικονομικής θεωρίας
4) Μαθηματικά κατεύθυνσης
5) Φυσική κατεύθυνσης
6) Χημεία Κατεύθυνσης
7) Βιολογία Κατεύθυνσης

Τεχνολογική κατεύθυνση : Κύκλος πληροφορικής και υπηρεσιών

1) Νεοελληνική γλώσσα
2) Μαθηματικά και στοιχεία στατιστικής
3) Αρχές οικονομικής θεωρίας
4) Μαθηματικά κατεύθυνσης
5) Φυσική κατεύθυνσης
6) Αρχές οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων κατεύθυνσης
7) Ανάπτυξη εφαρμογών σε προγραμματιστικό περιβάλλον κατεύθυνσης

Τεχνολογική κατεύθυνση : Κύκλος τεχνολογίας και παραγωγής

1) Νεοελληνική γλώσσα
2) Μαθηματικά και στοιχεία στατιστικής
3) Αρχές οικονομικής θεωρίας
4) Μαθηματικά κατεύθυνσης
5) Φυσική κατεύθυνσης
6) Ηλεκτρολογία
7) Χημεία-Βιοχημεία


ΕΠΑΛ Β

1) Νεοελληνική γλώσσα
2) Μαθηματικά Ι
3) Αρχές οικονομικής θεωρίας
4) Μαθηματικά ΙΙ
5) Φυσική ΙΙ
6) 1ο μάθημα ειδικότητας
7) 2ο μάθημα ειδικότητας


Τα Μαθηματικά κατεύθυνσης των ΓΕΛ είναι κοινό για τους μαθητές θετικής και τεχνολογικής κατεύθυνσης (και των 2 κύκλων) και είναι το ίδιο μάθημα με τα Μαθηματικά ΙΙ των ΕΠΑΛ Β. Το ίδιο ισχύει και για την Φυσική κατεύθυνσης και Φυσική ΙΙ.

Τα Μαθηματικά και στοιχεία στατιστικής των ΓΕΛ είναι το ίδιο μάθημα με τα Μαθηματικά Ι των ΕΠΑΛ Β.

Στα πρώτα 5 μαθήματα από όλες τις παραπάνω κατηγορίες, οι υποψήφιοι εξετάζονται στα ίδια θέματα είτε πρόκειται για υποψηφίους ΓΕΛ (είτε θετικής είτε τεχνολογικής κατεύθυνσης οποιουδήποτε από τους δύο κύκλους) είτε για τποψηφίους ΕΠΑΛ Β. Τις ειδικότητες των ΕΠΑΛ Β δεν τις θυμάμαι είναι πολλές. Αν ψάξεις στο forum θα τις βρεις γι αυτό και δεν μπορώ να σου πω τα 2 μαθήματα ειδικότητας που θα δώσεις πανελλήνιες.


Αν θες να δηλώσεις μόνο ΤΕΙ πας ΕΠΑΛ Α

Στα ΕΠΑΛ Α δίνεις πανελλήνιες εξετάσεις σε 4 μαθήματα. Τα μαθήματα αυτά έχουν διαφορετική ύλη και οι υποψήφιοι ΕΠΑΛ Α εξετάζονται σε διαφορετικά θέματα από τα αντίστοιχα των υποψηφίων ΕΠΑΛ Β και ΓΕΛ. Οι βάσεις των υποψηφίων ΕΠΑΛ Α είναι διαφορετικές από εκείνες των υποψηφίων ΓΕΛ και ΕΠΑΛ Β. Από τα 4 μαθήματα τα 2 είναι Νεοελληνική Γλώσσα και Μαθηματικά ενώ τα άλλα 2 είναι μαθήματα ειδικότητας.
-----------------------------------------
καταλαβα βαση πιανω στο αοθ....ρε παιδια ηρθε μια ηλιθια και μας ειπε οτι δεν θελει παραδειγματα...αν ειναι δυνατον δλδ....ελεος...μας πειρε στο λαιμο της...ενα ολοκληρο τμημα...



ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
καταλαβα καμια βαση θα εχω πιασει στο αοθ περιπου 350 μορια ειναι....αλλα ρε παιδια μπενει μια ηλιθια και μας ειπε 3 φορες οτι δν θελει παραδειγμα...ελεος ....αν ειναι δηνατον
-----------------------------------------
ε τι να κανω με τετοιους μαλακες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καταλαβα καμια βαση θα εχω πιασει στο αοθ περιπου 350 μορια ειναι....αλλα ρε παιδια μπενει μια ηλιθια και μας ειπε 3 φορες οτι δν θελει παραδειγμα...ελεος ....αν ειναι δηνατον
-----------------------------------------
ε τι να κανω με τετοιους μαλακες.


μηπως εννοουσε αυτη για το συναλλαγμα και την τιμη συναλλαγματος που ελεγε οτι δεν απαιτειται παραδειγμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
πιστεψε με ξεσηκοθηξανε ολοι αλλα τη παραπονα να κανεις τωρα:( παλι καλα εχω γραψει πολυ καλα αοδε και καλουτσικα γλωσσα....μαθηματικα αστα.....αλλα ελπιζω για βαση....αν και πιστευω θα ανεβουν...προσωπικα με ενδιαφερει διοικηση επηχειρισεων χαλκιδας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πιστευω οτι θα περασεις δεν νομιζω να ανεβουν οι βασεις στην ομαδα Α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι,ΤΕΙ Λευκαδας Εφαρμογων πληροφορικης στη δικοιηση και οικονομια τι γνωμη εχετε εσεις του οικονομικου τομεα..??? Συνδυαζει πληροφορικη και διοικηση επιχειρησεων,την εχει διαλεξει κανεις απο εσας του οικονομικου τομεα πιστευετε να εχει προοπτικες?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ναι ας το πουμε ειναι μια μιξη πληροφορικης και οικονομιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω δεν μπορω να υπολογισω που θα ειμαι !!Αφου δεν εχουμε βασεις!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
κανε υπομονη για τις βασεις περνανε οι μερες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδια εγω δεν μπορω να υπολογισω που θα ειμαι !!Αφου δεν εχουμε βασεις!!!!!!!!!!

να μην εχεις αγχος για τις βασεις πολυ πιθανον θα μειωθουν σε σχεση με τις βασεις των ΤΕΕ...απλα τωρα απολαυσε το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
:):):):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top