valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Μου αρεσει που ελεγαν για πτωση 2-3.00 μορια στις περιφερειες..ισα ισα ανεβηκαν..παμε για του χρονου τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μου αρεσει που ελεγαν για πτωση 2-3.00 μορια στις περιφερειες..ισα ισα ανεβηκαν..παμε για του χρονου τωρα
Ετσι μην το βαζεις κατω.Να δωσεις 2ηχρονια οπως και εγω εδωσα και εχω να πω οτι ειναι πιο ευκολα την 2ηχρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
γιατι ειναι ευκολοτερα φιλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
γιατι ειναι ευκολοτερα φιλε?
Ειναι πιο ευκολα παντως απο οτι να εχεις σχολειο και μετα καπακι φροντιστηριο.Ενω αν δωσεις 2ηφορα θα εχει περισσοτερο χρονο για διαβασμα και δεν θα εχεις και το σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ξερει κανεις αν μπορω να δωσω του χρονου εξετασεις με μαθηματα αλλης κατευθυνσης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ξερει κανεις αν μπορω να δωσω του χρονου εξετασεις με μαθηματα αλλης κατευθυνσης??
Nαι μπορεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Καλημέρα. Πέρασα Εφαρμοσμένη Πληροφορική ΠΑΜΑΚ, ενώ επιθυμούσα Πληροφορική ΟΠΑ ή ΑΠΘ. Στο τμήμα θα πάω, αλλά σκέφτομαι (αν δε μου αρέσει ..το κλίμα έκει) στις αρχές του 2016 να ξεκινήσω παράλληλα μια προετοιμασία για Πανελλήνιες ..ξανά. :Ρ

Με το νέο σύστημα και προφανώς νέα ύλη, θα τα καταφέρω μόνη μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Αν ξαναδωσω πιστευετε οτι μπορω να γραψω περιπου 3000 μορια περισσοτερα με οργανωμενο διαβασμα ή ειναι τζαμπα κοπος?

Φυσικα και μπορεις, μν αμφιβαλλεις καθολου!!:clapup: Προσωπικα απο την 1η στη 2η χρονια ανεβηκα 3.400 μορια περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
@ctavrouliniii μπράβο σου!! :) Με ή χωρίς φροντιστηριακή βοήθεια; (σκέφτομαι να το επιχειρήσω ..χωρίς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
@ctavrouliniii μπράβο σου!! :) Με ή χωρίς φροντιστηριακή βοήθεια; (σκέφτομαι να το επιχειρήσω ..χωρίς)

Πιστεύω πως έχοντας μια Α ωριμότητα πλέον, και χωρίς φροντιστήριο, μπορείς να πας αρκετά καλύτερα.Το σημαντικό είναι να έχεις ένα πρόγραμμα που θα το τηρείς, και να μη ξεφεύγεις, επειδή δεν θα έχεις και το σχολείο/φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Πιστεύω πως έχοντας μια Α ωριμότητα πλέον, και χωρίς φροντιστήριο, μπορείς να πας αρκετά καλύτερα.Το σημαντικό είναι να έχεις ένα πρόγραμμα που θα το τηρείς, και να μη ξεφεύγεις, επειδή δεν θα έχεις και το σχολείο/φροντιστήριο.


κι εγώ έτσι (θέλω να) πιστεύω.. Και συμβουλεύεις να δώσω με το παλιό ή το νέο σύστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
κι εγώ έτσι (θέλω να) πιστεύω.. Και συμβουλεύεις με το παλιό ή το νέο σύστημα;

Αυτό δε μπορώ να στο απαντήσω, μιας και δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει με το νέο σύστημα. Το μόνο που ξέρω γι' αυτό, είναι, πως για τις Πληροφορικές που αν θυμάμαι καλά σε ενδιαφέρουν, ανήκουν στο πεδίο Οικονομικών και Πληροφορικής, με κάποιες (Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών, Μηχανικών Η/Υ, Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης), να βρίσκονται και στο πεδίο των Θετικών Επιστημών. Ίσως το παλιό σύστημα να είναι πιο βολικό από άποψη επιλογών, ενώ το καινούριο, από άποψη ύλης ( ; ) . Δεν έχω ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
κι εγώ έτσι (θέλω να) πιστεύω.. Και συμβουλεύεις να δώσω με το παλιό ή το νέο σύστημα;

με το νεο συστημα τι μαθηματα θα δωσεις ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ίσως το παλιό σύστημα να είναι πιο βολικό από άποψη επιλογών, ενώ το καινούριο, από άποψη ύλης ( ; )


αυτό ακριβώς!

με το νεο συστημα τι μαθηματα θα δωσεις ;;;
Μαθηματικά (Κατ.), ΑΕΠΠ, ΑΟΘ και Νεοελληνική Γλώσσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αυτό ακριβώς!


Μαθηματικά (Κατ.), ΑΕΠΠ, ΑΟΘ και Νεοελληνική Γλώσσα

Γενικά τα έχουν κάνει λίγο μπάχαλο. Τέσσερα-πέντε τμήματα ανήκουν και στα δύο πεδία, τα υπόλοιπα ανήκουν μόνο στο Οικονομικών και Πληροφορικής, ενώ το Επιστήμης Υπολογιστών μόνο στο πεδίο Θετικών Επιστημών. Δύσκολο να αποφασίσει κανείς. Αν έδινα αναγκαστικά με το καινούριο σύστημα πάντως, θα διάλεγα το Θετικών Επιστημών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgalicious97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olgalicious97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Γενικά τα έχουν κάνει λίγο μπάχαλο. Τέσσερα-πέντε τμήματα ανήκουν και στα δύο πεδία, τα υπόλοιπα ανήκουν μόνο στο Οικονομικών και Πληροφορικής, ενώ το Επιστήμης Υπολογιστών μόνο στο πεδίο Θετικών Επιστημών. Δύσκολο να αποφασίσει κανείς. Αν έδινα αναγκαστικά με το καινούριο σύστημα πάντως, θα διάλεγα το Θετικών Επιστημών.



Κι εγώ χιλιάρι θετικών, αλλά με το νέο.. έχει χημεία μέσα :whistle: ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή που δε δήλωσα μαθηματικό εκπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Κι εγώ χιλιάρι θετικών, αλλά με το νέο.. έχει χημεία μέσα :whistle: ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή που δε δήλωσα μαθηματικό εκπα..

Ναι το ξέρω. Κοίτα επειδή ίσως η ύλη να είναι κι εντελώς διαφορετική σε κάποια σημεία, παίζει να αξίζει να δοκιμάσεις ξανά με το κλασσικό σύστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Εγω θα δωσω του χρονοιυ με θεωρητικα μαθηματα...ημουν τεχνολογικη και μετανιωσα..με το παλιο συστημα λετε να δωσω η με τον καινουργιο? και επισης τα λατινικα ειναι δυσκολο να τα διαβασω με βοηθηματα μονος μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
οπως ειπα και στο θεμα για το που περασαμε περασα στο μαθηματικο ιωαννινων ενα τμημα πολυ καλο οπως εχω ακουσει αλλα και συναμα πολυ δυσκολο
δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει μπορει και μπορει οχι ( ειναι δυο κλαδοι που μου αρεσουν πολυ απλα δεν ειμαι σιγουρος αν μου αρεσει τοσο πολυ να σπουδαζω μαθηματικα)
δεν πηγα καλα στις πανελληνιες και τωρα στο πισω μερος του μυαλου μου υπαρχει η σκεψη να ξαναδωσω αν δεν μου αρεσει ομως για να μην χασω την χρονια σκεφτομαι να δωσω διαβαζοντας στα γιαννενα και να πηγαινω πανεπηστημιο εχοντας σαν φροντηστηριο το μαθημα τις φυσικης για τις πανελληνιες
εσεις λετε αξιζει το κοπο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημητρης 13

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης 13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πολυ δυσκολο να το καταφερεις αυτο στη θεση σου αν δεν ημουν ικανοποιημενος θα ξανα εδινα με το νεο συστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top