Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είμαι Bolzano και μπαίνω κύματα..προλαβαίνω να βγάλω την ύλη ?

Παιδιά εγώ είμαι Bolzano και μπαίνω κύματα..προλαβαίνω να βγάλω την ύλη εγκαίρως και να κάνω επανάληψη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
σας παρακαλω βοηθηστε με!!εδωσα φετος παννεληνιες το 14 και περασα νοσηλευτικη γιαννενα!!η σχολη μ αρεσει πολυ!αλλα εγω τωρα ξανασκεφτομαι ν δωσω για την ιδια σχολη αθηνα!!ξερω ειν αργα!!αλλα ποτε δεν ηθελα γιαννενα ειμ κολλημενη με την αθηνα!τι να κανω??πειτε μ σας παρακαλω

Εννοείται να ξαναδώσεις!!!! Μην το σκέφτεσαι!!! Ξεκίνα διάβασμα!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Παιδιά εγώ είμαι Bolzano και μπαίνω κύματα..προλαβαίνω να βγάλω την ύλη εγκαίρως και να κάνω επανάληψη ?
Εννοείται πως προλαβαίνεις!Συνέχισε έτσι και δώσε τα δυνατά σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.

rebel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,025 μηνύματα.
Αν κάποιος θέλει να ξαναδώσει πανελλήνιες με στόχο το Στατιστικό ΟΠΑ, ξέρει κανείς από ποιο πεδίο πάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Να ρωτήσω έχω μια φίλη που έγραψε 18000 και ξαναδινει για ιατρική.. Όμως φοβαται μην γράψει λιγότερο.. Γίνεται να κάνει και 10% και να δώσει τα μαθήματα.. Εμένα μου φαίνεται όχι αλλά αυτή είναι σίγουρη... Ξέρει κανείς ?

Αν κάποιος θέλει να ξαναδώσει πανελλήνιες με στόχο το Στατιστικό ΟΠΑ, ξέρει κανείς από ποιο πεδίο πάει;

Σε αυτή τη σχολή είμαι 2ο πεδίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Αν κάποιος θέλει να ξαναδώσει πανελλήνιες με στόχο το Στατιστικό ΟΠΑ, ξέρει κανείς από ποιο πεδίο πάει;
https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...-mhxanografiko-deltioy-sxoles-2oy-pedioy.html
2ο όπως είπε και ο άλλος από πάνω, μην διστάζεις να πας, δεν έχεις να χάσεις κάτι και μετά θα έχεις πτυχίο και στα Μαθηματικά και στη Στατιστική. Πιστεύω ότι είναι ένα πολύ καλό τμήμα καθώς συνδυάζει στατιστική με χρηματοοικονομικά και διαχείριση κινδύνων.

Ορίστε και το site: https://www.stat-athens.aueb.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...-mhxanografiko-deltioy-sxoles-2oy-pedioy.html
2ο όπως είπε και ο άλλος από πάνω, μην διστάζεις να πας, δεν έχεις να χάσεις κάτι και μετά θα έχεις πτυχίο και στα Μαθηματικά και στη Στατιστική. Πιστεύω ότι είναι ένα πολύ καλό τμήμα καθώς συνδυάζει στατιστική με χρηματοοικονομικά και διαχείριση κινδύνων.

Ορίστε και το site: https://www.stat-athens.aueb.gr/
Πάντως εμένα φίλε να σου πω την αλήθεια δεν με εντυπωσιάζει πολύ.. Ήμουν 2200 μόρια πιο πάνω και ήμουν πολύ χαρούμενος που πέρασα τώρα έχω κάποιες αμφιβολίες.. Να σου πω ξέρεις να μου απαντήσεις σε αυτό που ρώτησα από πάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Να ρωτήσω έχω μια φίλη που έγραψε 18000 και ξαναδινει για ιατρική.. Όμως φοβαται μην γράψει λιγότερο.. Γίνεται να κάνει και 10% και να δώσει τα μαθήματα.. Εμένα μου φαίνεται όχι αλλά αυτή είναι σίγουρη... Ξέρει κανείς ?
Φοβάμαι πως δεν γίνεται γιατί όταν ξαναδίνεις πανελλαδικές καταργείται η παλαιά βεβαίωση πρόσβασης και χορηγείται μια νέα. (Όποιος θέλει επιβεβαιώνει για να είμαστε 100% σίγουροι). Τι δεν σου αρέσει στο τμήμα σου; Εκτός του ότι ό,τι έκανες σε όλη την Γ'Λυκείου είναι απλά το πρώτο μάθημα στη στατιστική του πανεπιστημίου μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marzou

Νεοφερμένος

Η marzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδια,
και γω λοιπον θα ξαναδωσω φετος, εδωσα πανελληνιες το '13 και περασα διαιτολογια στο Χαροκοπειο, καλη σχολη υψηλοβαθμη κλπ κλπ για αυτο και παρα τις αμφιβολιες μου της εδωσα μια ευκαιρια. Παρολα αυτα δεν το νοιωθω καθολου το αντικειμενο, δεν μου αρεσει οσο θα πρεπε και κατι μεσα μου με τρωει διαρκως..σκεφτομαι πως θα χασω δυο χρονια και κανεις δεν μου εγγυαται οτι θα πετυχω κιολας (ιατρικη θελω να περασω-και λογω οικονομικων στην αθηνα). Αλλα νοιωθω πως πρεπει να κανω κατι αλλιως θα τρελαθω, σκεφτομουν και κατατακτηριες μετα για βιολογικο βεβαια ομως παλι δυσκολες και οι κατατακτηριες και παλι οχι αυτο που θελω να κανω. Ολο το '14 το περασα μπερδεμενη και πανελληνιες δεν ξαναδωσα απο βλακεια, επομενως τωρα θα πληρωσω το περσινο μου λαθος που ομως με εκανε να νοιωσω πιο σιγουρη γιαυτο που θελω ή που δεν θελω :P οπως και να χει παιδια υπομονη και το μυαλο στον στοχο μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Δεν μου αρέσουν κάποια από τα μαθήματα όπως ο λογισμός αλλά η γραμμική άλγεβρα μου άρεσει πολύ...Ελπίζω να αλλάξω γνώμη.. Πάντως σαν πανεπιστήμιο το οπα μου αρέσει πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aννουλι

Νεοφερμένος

Η Aννουλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λοιπόν το ξέρω ότι ίσως να μην αξίζει εφόσον θέλω και την ίδια σχολη !!Με το 10 % δεν νομίζω να πιάσω!!Εγώ όμως είμαι κολλημένη με την αθηνα!!Οι γονείς μου λένε κάτσε 4 χρονια τελειωνε και πήγαινε Αθηνα!Εμενα τώρα όμως με έχει μπει στο μυαλό!!Θέλω ντε και καλά αλλα δεν ξέρω είναι δύσκολο και δεν ξέρω αν αξίζει!!Επίσης μου λένε δώσε για κάτι άλλο!Αυτό θέλω και μετά να δώσω κατακτήριες για ψυχολογια ή ιατρική!Και μετά να πάω και σε ιεκ δημοσιογραφίας!Kαι τα δυο είναι το όνειρο μου!Για αυτό και θέλω αθήνα γιατι ειναι και η δημοσιογραφία που ειναι καλύτερα αθηνα!θα μου πείτε γιατι δεν πας σε ιεκ νοσηλευτικής?δεν ειναι το ίδιο η είσαι νοσηλευτής ιεκ και νοσηλευτής τει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γειας δίνω παννελλαδικες πάλι.Το μόνο που χρειάζεται για να συμμετέχω στις πανελλήνιες δεν είναι να κάνω μια αίτηση τον Φλεβάρη η χρειάζεται και τίποτα άλλο τώρα;Αλήθεια για το δελτίο ταυτότητας εξεταζόμενου θα κρατήσω το ίδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Γειας δίνω παννελλαδικες πάλι.Το μόνο που χρειάζεται για να συμμετέχω στις πανελλήνιες δεν είναι να κάνω μια αίτηση τον Φλεβάρη η χρειάζεται και τίποτα άλλο τώρα;Αλήθεια για το δελτίο ταυτότητας εξεταζόμενου θα κρατήσω το ίδιο;
Λοιπον το μονο που χρειαζεσαι ειναι να κανεις την αιτηση τον φεβρουαριο στο σχολειο που φοιτουσες και να βγαλεις φωτογραφιες γιατι θα χρησιμοποιησεις νεο δελτιο ταυτοτητας.Αυτα δεν χρειαζεται κατι παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Οκ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Καλημέρα! Έδωσα φέτος Πανελλήνιες για να μπω σε δεύτερο πτυχίο. 15 μέρες πριν βγουν οι βάσεις έμαθα ότι κόπηκα στο τελευταίο μάθημα για πτυχίο και έτσι δεν γράφτηκα στη σχολή που πέρασα (Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Ηπείρου), η οποία μου άρεσε και είχα δικαίωμα να πάρω μετεγγραφή στον Πειραιά. Αν περάσω το μάθημα τώρα το Φεβρουάριο σκέφτομαι να ξαναδώσω. Όμως απογοητεύτηκα πολύ από τις Πανελλαδικές για δυο λόγους: α) επειδή δεν μετράνε πλέον οι προφορικοί μου βαθμοί τα μόρια μου διαμορφώθηκαν μόνο από τους βαθμούς που έγραψα. Αν είχα προφορικούς το πιθανότερο είναι ότι θα περνούσα στη σχολή της πρώτης μου επιλογής (ΤΕΦΑΑ), 2) δεν πήγα καλά στο 1 από τα 3 αθλήματα που έδωσα επειδή οι χρόνοι που ζητούσαν ήταν εξωφρενικοί. Τι λέτε, να ξαναδώσω; (σημειωτέον αυτή θα είναι η 4η φορά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Καλημέρα! Έδωσα φέτος Πανελλήνιες για να μπω σε δεύτερο πτυχίο. 15 μέρες πριν βγουν οι βάσεις έμαθα ότι κόπηκα στο τελευταίο μάθημα για πτυχίο και έτσι δεν γράφτηκα στη σχολή που πέρασα (Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Ηπείρου), η οποία μου άρεσε και είχα δικαίωμα να πάρω μετεγγραφή στον Πειραιά. Αν περάσω το μάθημα τώρα το Φεβρουάριο σκέφτομαι να ξαναδώσω. Όμως απογοητεύτηκα πολύ από τις Πανελλαδικές για δυο λόγους: α) επειδή δεν μετράνε πλέον οι προφορικοί μου βαθμοί τα μόρια μου διαμορφώθηκαν μόνο από τους βαθμούς που έγραψα. Αν είχα προφορικούς το πιθανότερο είναι ότι θα περνούσα στη σχολή της πρώτης μου επιλογής (ΤΕΦΑΑ), 2) δεν πήγα καλά στο 1 από τα 3 αθλήματα που έδωσα επειδή οι χρόνοι που ζητούσαν ήταν εξωφρενικοί. Τι λέτε, να ξαναδώσω; (σημειωτέον αυτή θα είναι η 4η φορά)
Eννοείς να δώσεις τώρα το 2015? Θα προλάβεις να διαβάσεις; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Εννοείς να δώσεις τώρα το 2015? Θα προλάβεις να διαβάσεις; :hmm:

Ναι τώρα το Μάιο! Πιστεύω πως θα προλάβω να βγάλω την ύλη γιατί τα έχω πρόσφατα, απλά αν τελειώσω το Φεβρουάριο από τη σχολή φοβάμαι μήπως συμπέσει η ορκωμοσία με τις Πανελλήνιες... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Απορώ που βρίσκετε το κουράγιο και ξανά προσπαθείτε για να δώσετε για δεύτερη ακόμη και για τρίτη φορά. Αν αποτύχω φέτος, το χω στο μυαλό μου για να δώσω πάλι όμως εδώ δεν διαβάζω όσο πρέπει φέτος, θα διαβάσω για του χρόνου; Τι θα έχει αλλάξει; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Το κουραγιο βρισκεται αν σκεφτεσαι την σχολη που θελεις.Αν θελεις κατι τοσο πολυ δεν σε νοιαζει ποσες φορες θα δωσεις πανελληνιες.Αρκει να το πετυχεις.Βεβαια αν εχεις και οικονομικη ευμαρεια μπορεις να πας στο εξωτερικο ή σε κολλεγιο.Γενικα αν εισαι αποφασισμενος και ορεξη θα εχεις για διαβασμα και θα ακολουθησει και η επιτυχια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top