Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Πού περνάτε με τα περσινά; :)



Αν μπεις στη σελίδα του υπουργείου που έκανες το μηχανογραφικό και βάλεις κωδικό κλπ σου βγάζει κατευθείαν το μηχανογραφικό σου οριστηκοποιημένο.Μπες να τσεκάρεις για να σου φύγει το άγχος! ;)
Δεν ειναι αυτος ο λογος...
Πιστευω οτι εκανα λαθος..
Αν δεν πςρασω στις 2 πρωτες επιλογες μου,θα σκεφτω σοβαρα να ξαναδωσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stevie_37

Νεοφερμένος

Η Stevie_37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει ένα καλό φροντιστήριο στην Αθήνα για θετική κατεύθυνση; Θέλω να δώσω πανελλήνιες για δεύτερη φορά , οπότε ενδιαφέρομαι για τμήμα αποφοίτων. Αρκετοί μου πρότειναν το φροντιστήριο Ηράκλειτος.Ποια η άποψή σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juggernaut

Νεοφερμένος

Ο (A) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εχω κατι σημαντικες αποριες και θα ηθελα να μου απαντησει καποιος που γνωριζει και δεν κανει υποθεσεις καθως ειναι σοβαρη η κατασταση.

Ο αδερφος μου φετος εδινε πανελλαδικες, και για διαφορους οικογενειακους λογους ενω δεν ηταν ποτε κακος μαθητης απο πεισμα δεν εγραψε καλα και τωρα υπαρχει το ρισκο να μην περασει σε καμια σχολη. Υστερα αφου καταλαβε τι βλακεια εκανε τωρα αποφασισε να δωσει ξανα πανελλαδικες.

Εαν κατι τετοιο γινει, δηλαδη μεινει εκτος σχολων , ξερω πως μπορει να παρει αναβολη απο το στρατο για να δωσει ξανα πανελλαδικες. Οι αποριες μου ειναι οι εξης:

1) Εαν ΔΕΝ περασει σε καμια σχολη, ποτε πρεπει να παει στο σχολειο να ενημερωσει πως θα δωσει ξανα πανελλαδικες ;
2) Εαν περασει σε σχολη , ποτε θα πρεπει να παει στο σχολειο να ενημερωσει πως θα δωσει ξανα πανελλαδικες ;
3) Ποτε ΚΑΙ πως θα ενημερωσει το στρατο για το γεγονος οτι δινει ξανα πανελλαδικες και αρα δικαιουται αναβολη ;
4) Φετος , εδινε Βιολογια , αυτη τη φορα , θελει να δωσει ΜΑΘ Γεν και ΑΟΘ. Ποτε πρεπει να παει στο σχολειο για να δηλωσει αυτη την αλλαγη , δλδ πως δεν θελει να εξεταστει πανελλαδικα αυτη τη φορα στη Βιολογια αλλα στο ΑΟΘ και ΜΑΘ ΓΕΝ ;

Ευχαριστω , οτι πληροφοριες νομιζετε πως θα με βοηθουσαν αλλα ισως ξεχασα να ρωτησω , παρακαλω ... ελευθερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εχω κατι σημαντικες αποριες και θα ηθελα να μου απαντησει καποιος που γνωριζει και δεν κανει υποθεσεις καθως ειναι σοβαρη η κατασταση.

Ο αδερφος μου φετος εδινε πανελλαδικες, και για διαφορους οικογενειακους λογους ενω δεν ηταν ποτε κακος μαθητης απο πεισμα δεν εγραψε καλα και τωρα υπαρχει το ρισκο να μην περασει σε καμια σχολη. Υστερα αφου καταλαβε τι βλακεια εκανε τωρα αποφασισε να δωσει ξανα πανελλαδικες.

Εαν κατι τετοιο γινει, δηλαδη μεινει εκτος σχολων , ξερω πως μπορει να παρει αναβολη απο το στρατο για να δωσει ξανα πανελλαδικες. Οι αποριες μου ειναι οι εξης:

1) Εαν ΔΕΝ περασει σε καμια σχολη, ποτε πρεπει να παει στο σχολειο να ενημερωσει πως θα δωσει ξανα πανελλαδικες ;
2) Εαν περασει σε σχολη , ποτε θα πρεπει να παει στο σχολειο να ενημερωσει πως θα δωσει ξανα πανελλαδικες ;
3) Ποτε ΚΑΙ πως θα ενημερωσει το στρατο για το γεγονος οτι δινει ξανα πανελλαδικες και αρα δικαιουται αναβολη ;
4) Φετος , εδινε Βιολογια , αυτη τη φορα , θελει να δωσει ΜΑΘ Γεν και ΑΟΘ. Ποτε πρεπει να παει στο σχολειο για να δηλωσει αυτη την αλλαγη , δλδ πως δεν θελει να εξεταστει πανελλαδικα αυτη τη φορα στη Βιολογια αλλα στο ΑΟΘ και ΜΑΘ ΓΕΝ ;

Ευχαριστω , οτι πληροφοριες νομιζετε πως θα με βοηθουσαν αλλα ισως ξεχασα να ρωτησω , παρακαλω ... ελευθερα :)
1) 2) 4) Κατά τον Φλεβάρη γίνονται οι δηλώσεις για όλους και για τα μαθήματα στα οποία θα εξεταστούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Αν αποφασίσω να ξαναδώσω, ποτέ πιστεύετε ότι πρέπει να ξεκινήσω φροντιστήρια;Λογικά δεν θα χρειάζεται από Σεπτέμβριο...Και επίσης, ξέρετε αν στα φροντιστήρια κάνουν τμήματα αποφοίτων που αποφασίζουν να ξαναδώσουν πανελλήνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η daria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Αν αποφασίσω να ξαναδώσω, ποτέ πιστεύετε ότι πρέπει να ξεκινήσω φροντιστήρια;Λογικά δεν θα χρειάζεται από Σεπτέμβριο...Και επίσης, ξέρετε αν στα φροντιστήρια κάνουν τμήματα αποφοίτων που αποφασίζουν να ξαναδώσουν πανελλήνιες;

Σχεδόν όλα τα φροντιστήρια έχουν τμήματα αποφοίτων όπου συνήθως τα μαθήματα γι αυτούς είναι πρωινά...για το πότε θα ξεκινήσεις εξαρτάται από σένα, δηλαδή από τι διάβασμα έχεις κάνει πριν..αν έδωσες φέτος και θες να ξαναδώσεις του χρόνου για μένα αν ξεκινήσεις μέσα σεπτέμβρη ή αρχές οκτωβρη είσαι οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Όποιος ανήκει στο παλιό σύστημα και θέλει να ξαναδώσει Πανελλήνιες το 2016 με ποιο σύστημα θα δώσει???:confused::worry: ..έχω περιέργεια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mittsaki10

Νεοφερμένος

Η mittsaki10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Όποιος ανήκει στο παλιό σύστημα και θέλει να ξαναδώσει Πανελλήνιες το 2016 με ποιο σύστημα θα δώσει???:confused::worry: ..έχω περιέργεια :hmm:
Με το παλιο απ'οτι ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Το λογικό αυτό είναι αλλά στη χώρα που ζούμε ποτέ δεν ξέρεις..τέλος πάντων θα δείξει..:confused: αλλά μάλλον με το παλιό θα είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fani gri

Νεοφερμένος

Η fani gri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μπορεί κάποιος να ξαναδώσει πανελλήνιες σε άλλο σχολείο από αυτό που τελείωσε;
π.χ. αν έχει περάσει επαρχία σε κάποια σχολή και παλιά έμενε αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
μπορεί κάποιος να ξαναδώσει πανελλήνιες σε άλλο σχολείο από αυτό που τελείωσε;
π.χ. αν έχει περάσει επαρχία σε κάποια σχολή και παλιά έμενε αθήνα;

φυσικα. θα πας στο αλλο σχολειο κανονικα τον φεβρουαριο να κανεις αιτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Καλημέρα! Έδωσα πανελλήνιες για δεύτερο πτυχίο και πέρασα φέτος Διοίκηση Επιχειρήσεων στην Ηγουμενίτσα. Ο λόγος που ξαναέδωσα ήταν για να περάσω στο ΤΕΦΑΑ, το οποίο όμως δεν έπιασα τόσο γιατί δεν πήγα καλά στα αθλήματα, όσο και γιατί δεν πέτυχα να γράψω καλά στις Πανελλήνιες. Το πρόβλημα είναι ότι δε μπορώ να γραφτώ στη σχολή που πέρασα γιατί κόπηκα στο τελευταίο μάθημα για το πρώτο μου πτυχίο με 4!!!! και δε μπορώ να το δώσω το Σεπτέμβρη επειδή το δήλωσα στην εμβόλιμη (ηλιθιότητες της γραμματείας). Οπότε καλώς εχόντων των πραγμάτων θα πάρω πτυχίο το Φεβρουάριο του 2015. Επίσης δε θέλω να γραφτώ στη σχολή που πέρασα γιατί δε θέλω να ρισκάρω να με πιάσουν, επειδή αυτό σημαίνει διαγραφή από τη δεύτερη σχολή και 2 χρόνια αποκλεισμό από τις πανελλαδικές.

Δυο επιλογές έχω: ή να ξαναδώσω ή να τελειώσω τη σχολή μου και να κάνω κάτι άλλο (μεταπτυχιακό, ιεκ κλπ). Έκατσα να το συζητήσω και με τους γονείς μου και μου είπαν να κάνω ότι πιστεύω εγώ ότι είναι καλύτερο για μένα. Δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά!! Εσείς τι λέτε; Να προσπαθήσω το 2015 για 4η φορά;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Καλημέρα! Έδωσα πανελλήνιες για δεύτερο πτυχίο και πέρασα φέτος Διοίκηση Επιχειρήσεων στην Ηγουμενίτσα. Ο λόγος που ξαναέδωσα ήταν για να περάσω στο ΤΕΦΑΑ, το οποίο όμως δεν έπιασα τόσο γιατί δεν πήγα καλά στα αθλήματα, όσο και γιατί δεν πέτυχα να γράψω καλά στις Πανελλήνιες. Το πρόβλημα είναι ότι δε μπορώ να γραφτώ στη σχολή που πέρασα γιατί κόπηκα στο τελευταίο μάθημα για το πρώτο μου πτυχίο με 4!!!! και δε μπορώ να το δώσω το Σεπτέμβρη επειδή το δήλωσα στην εμβόλιμη (ηλιθιότητες της γραμματείας). Οπότε καλώς εχόντων των πραγμάτων θα πάρω πτυχίο το Φεβρουάριο του 2015. Επίσης δε θέλω να γραφτώ στη σχολή που πέρασα γιατί δε θέλω να ρισκάρω να με πιάσουν, επειδή αυτό σημαίνει διαγραφή από τη δεύτερη σχολή και 2 χρόνια αποκλεισμό από τις πανελλαδικές.

Δυο επιλογές έχω: ή να ξαναδώσω ή να τελειώσω τη σχολή μου και να κάνω κάτι άλλο (μεταπτυχιακό, ιεκ κλπ). Έκατσα να το συζητήσω και με τους γονείς μου και μου είπαν να κάνω ότι πιστεύω εγώ ότι είναι καλύτερο για μένα. Δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά!! Εσείς τι λέτε; Να προσπαθήσω το 2015 για 4η φορά;;;

εγω θα σου ελεγα να ξαναπροσπαθησεις αν σου αρεσει. κανε μια πιο καλη προσπαθεια για τις πανελληνιες και μην αμελησεις το μαθημα σου. καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kerasi

Νεοφερμένος

Ο kerasi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Στο τεφαα γιατι θέλεις να περάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
εγω θα σου ελεγα να ξαναπροσπαθησεις αν σου αρεσει. κανε μια πιο καλη προσπαθεια για τις πανελληνιες και μην αμελησεις το μαθημα σου. καλη επιτυχια!

Σ' ευχαριστώ! Κι εγώ αυτό σκέφτομαι να κάνω, αλλά θα το σκεφτώ λίγο καιρό για να σιγουρευτώ τι είναι καλύτερο...

Στο τεφαα γιατι θέλεις να περάσεις;

Έχω ένα γενικότερο ενδιαφέρον για τον αθλητισμό και θα μου άρεσε πολύ να σπουδάσω πάνω σ' αυτό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Καλησπέρα σας! :)
Φέτος πέρασα στη σχολή Περιβάλλοντος στη Μυτιλήνη.Ήταν η 7η επιλογή μου και την διάλεξα μιας και είχε πολλή βιολογία που ήταν ο αρχικός μου στόχος!Συνειδητοποιώ, όμως, ότι μαθήματα όπως χημεία,φυσική,ακόμα και η βιολογία(!) τελικά δεν με "τραβάνε".Οι καθηγητές μιλάνε αλλά δεν έχω καμία όρεξη να τους παρακολουθήσω γιατί δεν βρίσκω ενδιαφέρον στα λεγόμενα τους.Το ξέρω ότι ειναι εξαιρετικά νωρίς ακόμα για να μπορώ να εκφέρω άποψη για το αν με ενδιαφέρει η σχολή ή όχι.Η Μυτιλήνη είναι ενα πολύ όμορφο μέρος(δεν αντιλέγω) αλλά ως νησί μου φαίνεται ότι είναι ένας τόπος με σχετικά περιορισμένες επιλογές για φοιτητική ζωή.
Επίσης, η παρέα είναι ένα θέμα που με απασχολεί.Γενικά δεν είμαι άτομο που ανοίγεται ευκολα και κάνει παρέες αλλά καταβάλλω προσπάθειες.Κάνω παρέα με άλλα τρία κορίτσια αλλά δεν μπορώ να πω ότι περνάω και τέλεια.Αφήστε που τις προάλλες κανόνισαν μόνες τους και δεν μου είπαν τίποτα.Ένιωσα πολύ άσχημα!
Γενικότερα δεν με πειράζει και τόσο που μένω μόνη μου και πρέπει να φροντίζω τον εαυτό μου αλλά είναι φορές που βάζω τα κλάματα γιατί μου λείπουν οι δικοί μου,οι φίλες μου και γιατί εκ πρώτης όψεως δεν βρίσκω τη σχολή μου καθόλου ενδιαφέρουσα.
Έτσι λοιπόν σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ξαναδώσω πανελλήνιες με στόχο το τμήμα Οικονομικών Επιστημών στο ΠΑΜΑΚ ή το τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων.Τα τμήματα αυτά ήταν απ΄τις πρώτες μου επιλογές στο μηχανογραφικό.
Νίωθω πολύ μπερδεμένη και ίσως είναι λογικό. :confused:Θα δώσω περιθώριο στη σχολή κανένα μήνα ακόμα και αν συνεχίσω να μη βρίσκω ενδιαφέρον θα ξεκινήσω διάβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Νομίζω απάντησες μόνη την ερώτησή σου :P Δώσε λίγο χρόνο ακόμα, και αν δεις ότι δεν σου αρέσει, δώσε ξανά. Δεν κάνουν όλοι παρέες από την αρχή, μπορεί αργότερα, ακόμα και σε κάποιο άλλο εξάμηνο να γνωρίσεις άτομα που ταιριάζετε :) Το σημαντικό είναι να σου αρέσει το αντικείμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miakar

Νεοφερμένος

Η miakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Και εγώ ξαναδίνω φέτος για δεύτερη φορά...Πέρσι τα πήγα χάλια. Έπιασα πάτο. Θα μπορούσα να πιάσω σχολές τουριστικών πχ αν είχα ΑΟΘ και μαθηματικά γενικής αλλά δεν τα είχα επιλέξει :mad: Τώρα σκέφτομαι να αφήσω την βιολογία και να δώσω αυτά τα δυο. Είμαι τεχνολογική κατεύθυνση... λετε να δυσκολευτώ με το ΑΟΘ που δεν το έχω ξανά διδαχτεί ? Φροντιστήριο λέω να αρχίσω τον Νοέμβρη... γιατί τώρα έχω επικεντρωθεί στην θεωρεία σε μαθηματικά κατεύθυνσης, αοδε κτλ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Schoolmate

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Schoolmate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Και εγώ ξαναδίνω φέτος για δεύτερη φορά...Πέρσι τα πήγα χάλια. Έπιασα πάτο. Θα μπορούσα να πιάσω σχολές τουριστικών πχ αν είχα ΑΟΘ και μαθηματικά γενικής αλλά δεν τα είχα επιλέξει :mad: Τώρα σκέφτομαι να αφήσω την βιολογία και να δώσω αυτά τα δυο. Είμαι τεχνολογική κατεύθυνση... λετε να δυσκολευτώ με το ΑΟΘ που δεν το έχω ξανά διδαχτεί ? Φροντιστήριο λέω να αρχίσω τον Νοέμβρη... γιατί τώρα έχω επικεντρωθεί στην θεωρεία σε μαθηματικά κατεύθυνσης, αοδε κτλ :)


ΑΟΘ θέλει προσπάθεια αλλά πίστεψε με είναι αρκετά εύκολο αν το κατανοήσεις, εκτός από θεωρία θέλει και κάποια μαθηματικά. Αν δες πας φροντιστήριο σε αυτό το μάθημα σίγουρα χρειάζεσαι ένα καλό βοήθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paragkas

Νεοφερμένος

Ο paragkas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά! Είμαι 23 χρονών και αυτή τη περίοδο είμαι φαντάρος..Είμαι πτυχιούχος του τμήματος Ψηφιακών συστημάτων του Πανεπιστημίου Πειραιά. Παρ'ολα αυτά δεν μου αρέσει καθόλου το αντικείμενο το οποίο σπούδασα. Μετά από αρκετά χρόνια λοιπόν μου έχει περάσει η ιδέα απ'το μυαλό να δοκιμασω να ξαναδώσω πανελλήνιες όταν απολυθώ.

Υπάρχει όμως ένα πρόβλημα. Θέλω να ανοίξω τις σχολές του 5ου πεδίου καθώς με ενδιαφέρουν οι αστυνομικές σχολές, όμως δεν έχω προφορικούς βαθμούς ΑΟΘ αφού όταν έδωσα για πρώτη φορά πανελλήνιες το Μαιο του 2009 δεν το είχα σαν μάθημα επιλογής.

Η απορία μου είναι αν γίνεται να ανοιξω το 5ο πεδίο λοιπόν..
Κάθε απάντηση και βοήθεια δεκτή!
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top