Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
οχι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Σίγουρα όχι. Μπορείς να δώσεις όσες φορές θέλεις και σε όποια ηλικία θέλεις....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Σίγουρα όχι. Μπορείς να δώσεις όσες φορές θέλεις και σε όποια ηλικία θέλεις....:)


....όρεξη να υπάρχει :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αλήθεια?Μια καθηγήτρια μου είχε πει οτι υπάρχουν 3 μόνο προσπάθειες.Σίγουρα βρε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αλήθεια?Μια καθηγήτρια μου είχε πει οτι υπάρχουν 3 μόνο προσπάθειες.Σίγουρα βρε παιδιά?
Οχι, οχι... Καμια σχεση. Οσες φορες θελεις δινεις. Εχω γνωστους που εδωσαν στα 35! :P

Συγχαρητηρια για την αποφαση σου, αν και ειμαι σιγουρος οτι αν ξεκινησεις διαβασμα απο τωρα εχεις ελπιδες και για φετος... Κι εγω ξαναδινω φετος, αλλα αποφοιτησα το καλοκαιρι και τα εχω πιο προσφατα.

Good luck! :no1:


EDIT: Για τα μαθηματα της θεωρητικης δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι ειμαι απο... αλλο ανεκδοτο (aka θετικη). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raster

Νεοφερμένος

Ο raster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Αλήθεια?Μια καθηγήτρια μου είχε πει οτι υπάρχουν 3 μόνο προσπάθειες.Σίγουρα βρε παιδιά?

Σίγουρα 100%. Όποιος σου το είπε αυτό πολύ απλά δεν ξέρει τι του γίνεται. Αν όμως ακόμα δεν έχεις πειστεί και εξακολουθείς να έχεις αμφιβολίες, πήγαινε στο κοντινότερο σχολείο και ρώτα (ψάξε όμως για κάποιον πιο σχετικό :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Οχι, οχι... Καμια σχεση. Οσες φορες θελεις δινεις. Εχω γνωστους που εδωσαν στα 35! :P

...άντε και πέρασαν....θα τελειώσουν στα 39-40......δεν θα κάνουν και μεταπτυχιακό θα πάνε στα 42.....μέχρι να βρούν δουλειά θα πάνε 45.....

....πότε πέρνουμε σύνταξη? :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
...άντε και πέρασαν....θα τελειώσουν στα 39-40......δεν θα κάνουν και μεταπτυχιακό θα πάνε στα 42.....μέχρι να βρούν δουλειά θα πάνε 45.....

....πότε πέρνουμε σύνταξη? :jumpy::jumpy::jumpy:
Μπορει ηδη να δουλευουν και να δωσουν για 2ο πτυχιο που θα τους δωσει μεγαλυτερες απολαβες, πιο υψηλοβαθμη θεση κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ΟΚ!Αφού ισχύει κάτι τέτοιο εμπρός λοιπόν στις προσπάθειες!Σήμερα διάβαζα δυό ώρες Λατινικά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Οχι, οχι... Καμια σχεση. Οσες φορες θελεις δινεις. Εχω γνωστους που εδωσαν στα 35! :P

Συγχαρητηρια για την αποφαση σου, αν και ειμαι σιγουρος οτι αν ξεκινησεις διαβασμα απο τωρα εχεις ελπιδες και για φετος... Κι εγω ξαναδινω φετος, αλλα αποφοιτησα το καλοκαιρι και τα εχω πιο προσφατα.

Good luck! :no1:


EDIT: Για τα μαθηματα της θεωρητικης δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι ειμαι απο... αλλο ανεκδοτο (aka θετικη). :P
Κι εγώ πέρασα φέτος και ξαναδίνω...εσύ που έχεις περάσει και δ σ αρέσει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγώ πέρασα φέτος και ξαναδίνω...εσύ που έχεις περάσει και δ σ αρέσει?:P
Περασα Βιοχημεια και Βιοτεχνολογια στη Λαρισα. Δεν ειναι οτι δεν μ' αρεσει η σχολη, αλλα νομιζω οτι εχω δυνατοτητες για κατι καλυτερο (και στην Αθηνα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Περασα Βιοχημεια και Βιοτεχνολογια στη Λαρισα. Δεν ειναι οτι δεν μ' αρεσει η σχολη, αλλα νομιζω οτι εχω δυνατοτητες για κατι καλυτερο (και στην Αθηνα).

μια χαρά σε βρίσκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fcandreas

Νεοφερμένος

Ο fcandreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Περασα Βιοχημεια και Βιοτεχνολογια στη Λαρισα. Δεν ειναι οτι δεν μ' αρεσει η σχολη, αλλα νομιζω οτι εχω δυνατοτητες για κατι καλυτερο (και στην Αθηνα).
Ωραίος εγώ εμπορίας και διαφήμισης πέρασα στο τει αθήνας και ξαναδίνω μόνο κ μόνο για το αει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirk

Νεοφερμένος

Η mirk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 94 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι εδω μηπως ξερετε. Μπορει καποιος που ηταν με το παλιο συστημα με τις δεσμες να δωσει πανελληνιες;Χωρις δηλαδη να εχει παρακολουθησει τα μαθηματα που γινονται απο τοτε που ξεκινησαν οι κατευθυνσεις.Η αδερφη μου το σκεφτεται,ηταν με τις δεσμες αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathnote

Νεοφερμένος

Η Πασχαλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Λογικά θα μπορεί.Απλά θα πρέπει να διαβάσει την ύλη την τωρινή υποθέτω.Ρώτα κάποιον καθηγητή σου στο Λύκειο!
Βέβαια , εαν έχει περάσει σε κάποια σχολή κι έχει φοιτήσει κάπου μπορεί να δώσει κατατακτήριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σόφη28426

Νεοφερμένος

Η Σόφη28426 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πάντως δε χάνεις τίποτα αν δώσεις και φέτος, μάλλον θα σε βοηθήσει. Δες το σαν ένα τεστ αυτοαξιολόγησης σε πραγματικές συνθήκες (πιο πραγματικές δεν γίνεται :P) για να δεις σε τι επίπεδο βρίσκεσαι εκείνη τη στιγμή και να διαπιστώσεις τι ακριβώς χρειάζεται να βελτιώσεις και σε ποιο βαθμό. Και έχοντας ήδη μία επαφή με το "κλίμα" των πανελλαδικών, την επόμενη χρονιά θα πας πιο ξεψάρωτη. Εκείνες τις στιγμές δεν μετράει μόνο η καλή προετοιμασία αλλά και η εμπειρία και η ψυχραιμία. Δεν είναι σαν ένα τυπικό διαγώνισμα σχολείου, τα μόρια που θα βγάλεις τελικά εξαρτώνται από όλους αυτούς τους παράγοντες μαζί. Ακόμη λοιπόν κι αν έχεις αποφασίσει να το παλέψεις γερά του χρόνου, αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα ότι η φετινή χρονιά είναι "καμένη" εκ των προτέρων, σίγουρα κάτι έχει να σου δώσει. Και βέβαια... ποτέ δεν ξέρεις... Στην πορεία μπορεί να διαπιστώσεις ότι και μόνο η ιδέα του να δώσεις φέτος ίσως σε βοηθήσει και στο διάβασμά σου. ;)
Συμφωνώ. Αν έχει προχωρήσει το διάβασμά σου, σκέψου το. Η εμπειρία των εξετάσεων θα σε βοηθήσει. Θα χρειαστείς τόσους μήνες προετοιμασίας; Εγώ έδωσα την πρώτη φορά με επιπόλαιο διάβασμα και σε πληροφορώ πως έγραψα παραπάνω από παιδιά που δεν έπιασαν ούτε τις σχολές της επαρχίας. Ηρέμησε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Λοιπόν deathnote κ εγω είμαι 23 φετος κ θα κατεβω στις Πανελλήνιες. Όπως κ εσυ δεν είχα άλλωτε την ευκαιρία αυτη. Τωρα φυσικά το βλέπω πιο ωριμα. Σημασία εχει πιστευω να το δεις σαν στοχο, σαν επιτευξη. ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ Κ ΚΥΝΗΓΙ!!! Κ βέβαια αν "αποτυχω" θα προσπαθήσω κ του χρονου. Δεν εχει να κανει με την ηλικια κ πιστευω ηδη θα το εχεις ξεπερασει αυτο :no1:
ΚΑΛΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ, ΥΠΟΜΟΝΗ κ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anemon

Νεοφερμένος

Η anemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μην μασάς καθόλου. Να ξαναδώσεις. Εγώ έδωσα Πανελλαδικές μαζί με τον γιό μου. Πήρα πτυχίο σε 3 χρόνια και τώρα πάω για δεύτερη σχολή. Προχώρα ακάθεκτη. Υπάρχει ένας νόμος στη ζωή. Αν θέλεις κάτι, δεν υπάρχει περίπτωση να μην το καταφέρεις. Είναι νόμος προαιώνιος, πανανθρώπινος και καθολικός. Σου εύχομαι τα καλυτερότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Κατάλαβα,ας ελπίζω να ΜΗΝ δω τίποτα παράξενο ... Γιατί απο προφορικούς μην το "λες ούτε του παπά " ήμουν...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Πόσο καιρό έχεις που αποφοίτησες?
Αν είναι πάνω από δύο χρόνια (δλδ 2066 ή νωρίτερα),οι προφορικοί σου δεν μετράνε για τις πανελλήνιες. Μετράει 100% ο γραπτός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top